Serie A (17): JUVENTUS 1-2 Catania

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2009, 20:09

mecz 17 kolejki Serie A: JUVENTUS - Catania

Czas:

2009-12-20 (niedziela)
godzina 15:00

Miejsce:

Stadio Olimpico di Torino

O przeciwniku:

Rok założenia: 1946
Barwy: Czerwono-niebieskie
Przydomek: Rossazzurri, Gli Ele
Prezes: Antonino Pulvirenti
Menedżer: Gianluca Atzori
strona internetowa

Ostatnie mecze

13 grudnia 2009
Catania Livorno 0:1

6 grudnia 2009
Siena Catania 3 : 2

29 listopada 2009
Catania Milan 0 : 2

Aktualna sytuacja w tabeli:

3. Juventus
...
20. Catania

Najlepsi strzelcy drużyn:

7 - David Trezeguet (Juventus)
…
5 - Jorge Martinez (Catania)

mecz na żywo w TV:

Al Jazeera Sport +1
C+ Fútbol
C+ Sport 1 (Den)
C+ Sport 1 (Fin)
Dahlia Sport
Digi Sport+ (RO)
Kanal 9 (Swe)
NTV Spor
NTV+ Football
Sky Calcio 1
Sport 1 (Cze/Svk)
Sport 1 (Hun)
Sport 5
Sport TV1
SuperSport 10
~ Al Jazeera Sport HD
~ C+ Deportes HD
~ NTV+ Sport HD
~ Sky Calcio 1 HD
~ Sport TV HD

mecz w Internecie:

http://atdhe.net/
http://rojadirecta.com/
http://www.soccer-live.pl/
http://live-sport-tv.com/
http://www.kuszotv.pl/
http://www.freefootball.org/

Przewidywane składy

JUVENTUS
Catania

źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it

Kibice we wszystkich miastach Polski spotykają się by razem by oglądać ten mecz - zrób to i Ty, wstąp do pokoju KIBICE

wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki :-D

--------------------------------------------------------------------------------

Nie mam pojęcia co się dzieje z Juventusem, ale porażki z Catania ostatnią drużyną w tabeli nie przyjmę do informacji. To nie możliwe żebyśmy przegrywali wszystko ze wszystkimi. Co prawda w ostatniej kolejce rywale nam zbytnio nie uciekli ale mogliśmy ich trochę gonić. Nie ma innej możliwości jak wygrana, Ciro musi do nich w końcu jakoś przemówić bo przecież potrafią grać.. No nic, poczekamy, zobaczymy ale jeśli chcą ugłaskać kibiców musi być pogrom w pięknym stylu.
Ostatnio zmieniony 21 grudnia 2009, 08:14 przez tabo89, łącznie zmieniany 16 razy.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2009, 20:23

Catania przyjeżdża do Turynu w roli zdecydowanego faworyta. mam nadzieję, że Juve uda sie urwać punkty przeciwnikowi w tak prestizowym meczu, jak spotkanie z drużyną z Sycylii. Problemem jest jednak to, że prawdopodobnie stracimy pare goli, poniewaz Catania ma kim nas straszyć- w końcu grają tam takie gwiazdy jak np. Jorge Martinez. Liczę, że wywalczymy chociaz remis :pray:


fallweiss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 406
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2009, 20:25

Proponuję w związku z ostatnimi wynikami :

Giovinco zamiast Diego

Del Piero zamiast Amauriego

W środku Poulsen , Salim, De Celgie

Pozdrawiam


Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2009, 20:31

Nie no bez przesady... Myślę, że wygramy to bez większych problemów... Mam nadzieję, że Ferrara wystawi GIO w pierwszym składzie i zagramy formacją 4-5-1 :pray: ! Na prawej stronie zamiast Camora mógłby zagrac Salihamidic albo Marchisio. Nie zniosę kolejej porażki JUVE !!! Mamy szczęście, że Inter stracił punkty z Atalantą, a Milan z Palermo. Jeszcze wierzę w Scudetto ... :prochno:
Mam jeszcze takie pytanie : Co dzieje się z Iaquinta ? Kiedy wraca do zdrowia ?


playmaker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 690
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2009, 20:33

Mam nadzieję, że zagra Giovinco.
A co do meczu to wygramy, na luzie 8)


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2009, 20:34

Myślę, że wygramy, ale po takiej mordędze, że to się w kopule nie mieści. Jakbyśmy 3-0 wygrali to będę, ale to bardzo pozytywnie rozczarowany. Jednak jak zwykle rzeczywistość zweryfikuje boleśnie nasze plany. Z pewnością zagra 3 def pomocników+Diego i będzie jazda po Brazylijczyku, jak ja to kocham :dance: . Byłoby super jakby jakiś De Ceglie, Seba lub kto inny pomógł wreszcie odciążyć Diego. On nam sam meczu nie wygra niestety, możemy mieć żal do niego o tego karnego jednak to co pokazuje w pojedynkę jest i tak dobre. Jak będzie drewniany atak Treze-Amauri to się pochlastam, oni tylko na pustą potrafią strzelić lub jak dostaną na talerzu wrzutę na głowę. :/ . Zamiast Legro czy Canny wolałbym już Lorenzo Ariaudo, może i żółtodziób, ale to co oni grają woła o pomstę do nieba :!: Pomoc zapewne będzie taka: Tiago Melo Marchisio-Diego. To ja już daję krzyżyk na drogę Diego. Szkoda,ż e Poulsen będzie zawieszony, bo jak narazie on zasługuje na grę w naszym składzie. Ciro chciałbym, aby się coś przestawiło w Twojej świętej kopule i żebyś wystawił Sebę lub De Ceglie :dance: . Mamy coraz więcej ludzi do gry mimo wszystko .
Zagrajmy chociaż raz z 2 def pomocnikami :!: Bo nawet jak bronimy nimi to i tak dostajemy takiego łupnia w meczu, że szok.

A więc składzik:
Manninger- oby zastępca Gigiego był zwarty i gotowy i przywyczaił nas do swojego poziomu z tamtego sezonu
Caceres- na jego pozycję i tak nie ma zbytniej konkurencji; pewniak
Legro lub Canna out a w ich miejsce Ariaudo- dobrze, że za marzenia nie wrzucają do paki :prochno:
Grosso- w Bari może grał chwilę, ale tchnął we mnie malutką iskierkę nadziei; zobaczymy
Marchisio- powinien zagrać w miarę jest pewny
Melo/Tiago-trudny wybór muszę przyznać, może Brazylijczyk jednak
Hasan Salihamidzic/De Ceglie/ Giovinco- najpierw postawiłbym na Sebę, bo na pewno ma coś do zaoferowania ciekawego w naszej grze z Diego mógłby zdziałać naprawdę wiele, chyba że po połówce będzie osłabiony to, któryś z dwójki mógłby go zmienić, stawiam na Hasana, bo jestem zwyczajnie ciekawy co mógłby pokazać choćby 15-20 minut :think:
Diego- powinien zagrać i jeśli będzie mieć dobre wsparcie w pomocy na pewno zagra na przyzwoitym poziomie, ale narazie przygoda z karnymi niech na pewien czas się zakończy i z rzutami wolnymi także, bo wybitnie mu to nie wychodzi :smile:
Del Piero- on by coś powalczył i szarpał zapewne
Amauri/Treze- chciałbym Davida, drewniaczy, ale zalicza teraz po 1 trafieniu

Znając życie takim składem nie zagramy, pomarzyć zawsze to są jedynie moje sugestie i pobożne życzenia oraz marzenia, za które nie trafia się na szczęście do paki :prochno: .

Jeśli tego meczu nie wygramy, to ja już nie mam pytań... Owned totalny.
Nie ważne ile, nie ważne jak, nie ważne jakimi siłami, najważniejsze 3 pkt. FORZA JUVE :!: MERDA MERCENARI :!:

EDIT: Yachu Juve : Vicek ma wrócić po Nowym Roku :)


eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2009, 20:36

Jesli dalej Ciro bedzie Nas raczył 4312 to przypuszczam, ze z wynikiem moze byc roznie. Nawet jak wygramy 2:1 czy 2:0 to i tak bez zmian w skladzie, zmian taktycznych, ten wynik nikogo nie zadowoli.

Na ławce posadziłbym przede wszystkim Amauriego - zagrajmy jednym napastnikiem w ustawieniu 4231. Aha, jak nie zobacze od pierwszej minuty Giovinco to od razu wyłączę transmisje.


Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2009, 20:41

Elo Melo:) pisze: Jak będzie drewniany atak Treze-Amauri to się pochlastam, oni tylko na pustą potrafią strzelić lub jak dostaną na talerzu wrzutę na głowę.
No sorry bardzo, ale Treze ma już tak ma... Napisałeś, żę "oni tylko na pustą potrafią strzelic '' ( co do Amuariego nie jest takie pewne ), ale weś się ustaw tak aby tą bramkę strzelic... I liczą sie gole, a tych Treze ma już w tym sezonie 7 ... FORZA JUVE !!!
PS : Dzięki za informację z Vickiem :prochno:


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2009, 20:43

stahoo pisze:Catania przyjeżdża do Turynu w roli zdecydowanego faworyta. mam nadzieję, że Juve uda sie urwać punkty przeciwnikowi w tak prestizowym meczu, jak spotkanie z drużyną z Sycylii. Problemem jest jednak to, że prawdopodobnie stracimy pare goli, poniewaz Catania ma kim nas straszyć- w końcu grają tam takie gwiazdy jak np. Jorge Martinez. Liczę, że wywalczymy chociaz remis :pray:
Genialne :ok: Lepiej bym tego nie ujął. Martineza obawiam się najbardziej. Liczę na punkt po pięknej walce i szarpaninie w środku pola. Bezbramkowy remis biorę w ciemno.


mb_1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2008
Posty: 237
Rejestracja: 16 lipca 2008

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2009, 20:45

może zdarzyć się wszytko..
mam jedynie nadzieję, że to jest ten mecz, kiedy Juventus odbije się od dna.

Powodzenia Manninger.


"Jeśli Juventus wygra kolejne trofea, będę chciał być pierwszym, którzy założy na siebie trykot Starej Damy z trzema gwiazdkami na piersi".
- David Trezeguet
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2009, 20:47

Yachu_Juve pisze:
Elo Melo:) pisze: Jak będzie drewniany atak Treze-Amauri to się pochlastam, oni tylko na pustą potrafią strzelić lub jak dostaną na talerzu wrzutę na głowę.
No sorry bardzo, ale Treze ma już tak ma... Napisałeś, żę "oni tylko na pustą potrafią strzelic '' ( co do Amuariego nie jest takie pewne ), ale weś się ustaw tak aby tą bramkę strzelic... I liczą sie gole, a tych Treze ma już w tym sezonie 7 ... FORZA JUVE !!!
PS : Dzięki za informację z Vickiem :prochno:
Tak wiem, że na pustą dlatego piszę, że tylko 1 z nich może zagrać :P, bo ich "współpraca razem" to utopia.


Sajan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2005
Posty: 402
Rejestracja: 04 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2009, 20:49

fallweiss pisze:
W środku Poulsen

Pozdrawiam
obawiam się że nie możliwe bo jest zawieszony bodajże


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2009, 20:54

SAJAN pisze:
fallweiss pisze:
W środku Poulsen

Pozdrawiam
obawiam się że nie możliwe bo jest zawieszony bodajże
Tak Poulsen jako jedyny u nas zawieszony jest, a zagrożeni są: Grygera, Legrottaglie, Camoranesi, Sissoko, Amauri, no i nie zagrają z powodu kontuzji: Iaquinta, Chiellini, Sissoko, Camoranesi, Buffon, to jest wiadome, ale jakby ktoś chciał wiedziec :wink: .


ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2009, 21:35

stahoo pisze:Catania przyjeżdża do Turynu w roli zdecydowanego faworyta. mam nadzieję, że Juve uda sie urwać punkty przeciwnikowi w tak prestizowym meczu, jak spotkanie z drużyną z Sycylii. Problemem jest jednak to, że prawdopodobnie stracimy pare goli, poniewaz Catania ma kim nas straszyć- w końcu grają tam takie gwiazdy jak np. Jorge Martinez. Liczę, że wywalczymy chociaz remis :pray:
zgadza się, myślę że powinniśmy zagrać 5 obrońcami
uważam że są realne szanse na remis, a co do gwiazd sycylijskiego zespołu należy obowiązkowo dodać jeszcze Takayuki Morimoto - jest on ponoć krewnym znanego niegdyś skoczka: Kazuyoshi Funaki

1-1 lub 0-1 to mój typ - to zależy czy Diego wykorzysta karnego

^^ pozdrawiam


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2009, 22:11

SAJAN pisze:
fallweiss pisze:W środku Poulsen
Pozdrawiam
obawiam się że nie możliwe bo jest zawieszony bodajże
i całe szczęście bo Ciro ostatnio widzi go chyba jako lidera drużyny

a my potrzebujemy wygrywać a nie pośmiać się z jego wyczynów


Obrazek
Zablokowany