Serie A (17): JUVENTUS 1-2 Catania

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
SadziQ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lipca 2007
Posty: 29
Rejestracja: 04 lipca 2007

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2009, 18:38

Nie moge patrzec na ten juventus,jeszcze CIRO FERRARA KUWA nie odejdzie.MAM TEGO DOSYC!!!!!!!!


Sorry,ale mam nerwy.


Obrazek
Obrazek
fallweiss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 406
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2009, 18:39

Pozytywy
-Salim (spore zaangażowanie)
-ADP - jest postęp, oby się w miarę ogarnął w Nowym Roku

Giovinco- przeciętny występ w porównaniu z tym przed tygodnia. Moim zdaniem cierpi na przypadłość charakterystyczną dla wszystkich młodych w Juve -podobnie jak Marchisio i De Celgie jest niesłychanie nierówny.

Niestety w stosunku do zeszłego sezonu wykonaliśmy duży krok wstecz...


Gathafi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2003
Posty: 238
Rejestracja: 26 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2009, 18:40

dzis 20 grudnia 2009 r., o godzinie 15.00 odbyl sie pogrzeb Juve :płaczę:

tak bezradnej druzyny to ja juz dawno nie widzialem :|
potrzebne nam sa natychmiastowe zmiany poczawszy od trenera a skonczywszy na pilkarzach

1. musimy w koncu zatrudnic trenera z najwyzszej swiatowej polki czyli w tym momencie Guus Hiddink'a

2. powinnismy w styczniu sprzedac: Tiago, Molinaro, Cannavaro, Amauri - mam juz dosyc takiego przecietniactwa w Juve potrzebni nam sa pilkarze o wyzszych umiejetnosciach od tych "miernot".

3. powinnismy kupic: srodkowego obronce z najwyzszej polki, lewego obronce bo Grosso, jest za slaby na pierwsza 11-ke, oraz kreatywnego napastnika ktory w przeciwienstwie do Amauri'ego umie strzelac gole.
moje propozycje to:
-Aleksandar Kolarov (na lewa obrone) wart 5.000.000 €
-Cristián Zapata podoba mi sie jego gra jest niezwykle silny i trudny do przejscia razem z Giorgio moga stanowic zapore nie do przejscia, wart 12.500.000 €
-Juan Manuel Mata García (w el Che gra jako cofniety napastnik, za wysunietym Villa i radzi tam sobie znakomicie mysle ze by u nas rowniez sie sprawdzil), wart 23.000.000 €

lacznie: 40.500.000 €

oczywiscie jak uda nam sie sprzedac pare naszych "mistrzow z punktu nr 2 to kasy na transtery miec bedziemy mieli calkiem sporo wiec tem wydatek na tych 3 graczy nasz budzet nie nadszarpnie, a zato brak awansu do LM czy LE napewno odczujemy wiec nie ma co oszczedzac
fallweiss pisze:Giovinco- przeciętny występ w porównaniu z tym przed tygodnia. Moim zdaniem cierpi na przypadłość charakterystyczną dla wszystkich młodych w Juve -podobnie jak Marchisio i De Celgie jest niesłychanie nierówny.
nie wrzucaj do jednego wora Gio, Paolo i Claudio. Marchisio moim zadaniem w tym sezonie jest naszym najlepszym kreatywnym graczem i nie wiem na jakiej podstawie oceniasz go jako gracza nierowno grajacego?? co on ma w pojedynke wygrac dla nas mecz?? bez przesady lepiej czep sie diego, Melo czy naszego geniusza Tiago
Ostatnio zmieniony 20 grudnia 2009, 18:45 przez Gathafi, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2009, 18:41

Co za gość. Kapitan statku kurka wodna. Nie wiem tylko czy jest aż tak głubi czy bezczelny, że zdaje się nie zauważać, że ten statek ma jeden podstawowy problem - faceta, który wyznacza kurs.

Alfa, na jakiej podstawie wnioskujesz, że może być lepiej? Ferrara od samego początku popełnia te same błędy. Dunga z Prandellim musza się do niego osobiście pofatygować i wytatuowac mu na czole "nie wys-ta-wiaj Me-lo na tej po-zy-cji bo się o-śmie-szasz i za-ła-miesz chło-pa-ka!!" ?
Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej i trzeba działać żeby uchronić ten zespół przed katastrofą, do której haniebnie zmierza.


calma calma
figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2009, 18:43

Takiego głupka jak Blanc dawno nie było we włoskiej piłce. Najlepiej jakby skwitował to Galliani, człowiek o najlepszym rozumieniu piłki w Italii. Nie pomijając Moggiego.
Takiego prezentu to już dawno nie dostałem pod choinkę od Juve. Nawet w Serie B i pod wodzą Ranieriego było lepiej przed świętami.
Tiago sam się zbeszcześcił takim zachowaniem i tym co robi przez ostatnie miesiące w Juve. Powinien grać w drużynie amatorów ligi irańskiej.
Dobrze, że Święta będą białe.
I to tyle moi kochani tifosi w tym roku.
Co będzie w 2010 nie chciałbym nawet o wróżki pytać.
Bye.


Obrazek
Obrazek
KamilDeath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2004
Posty: 294
Rejestracja: 04 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2009, 18:45

Alfa, na jakiej podstawie wnioskujesz, że może być lepiej? Ferrara od samego początku popełnia te same błędy. Dunga z Prandellim musza się do niego osobiście pofatygować i wytatuowac mu na czole "nie wys-ta-wiaj Me-lo na tej po-zy-cji bo się o-śmie-szasz i za-ła-miesz chło-pa-ka!!" ?
Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej i trzeba działać żeby uchronić ten zespół przed katastrofą, do której haniebnie zmierza.
dokładnie wszyscy trąbią, wszyscy mówią, wszyscy wiedzą, ale jest paru których nie wie........ :prochno:


...abyssus abyssum invocat.......piekło wzywa na pomoc piekła....
Subiskiin

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 grudnia 2009
Posty: 61
Rejestracja: 06 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2009, 18:46

Pluto pisze:Co za gość. Kapitan statku kurka wodna. Nie wiem tylko czy jest aż tak głubi czy bezczelny, że zdaje się nie zauważać, że ten statek ma jeden podstawowy problem - faceta, który wyznacza kurs.

Alfa, na jakiej podstawie wnioskujesz, że może być lepiej? Ferrara od samego początku popełnia te same błędy. Dunga z Prandellim musza się do niego osobiście pofatygować i wytatuowac mu na czole "nie wys-ta-wiaj Me-lo na tej po-zy-cji bo się o-śmie-szasz i za-ła-miesz chło-pa-ka!!" ?
Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej i trzeba działać żeby uchronić ten zespół przed katastrofą, do której haniebnie zmierza.
A na jakiej? Przeciez jest defensywnym pomocnikiem kurde. A nawet jak nie gral ostatniego, to gral w srodku jako jeden z 3 i tez nic nie gral.


Nadziej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 948
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2009, 18:48

Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej i trzeba działać żeby uchronić ten zespół przed katastrofą, do której haniebnie zmierza.
Z calym szacunkiem....jakiej gorszej katastrofy powinnismy sie spodziewac?


Make friends for life or make hardcore enemies!
Medzeer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2008
Posty: 214
Rejestracja: 20 marca 2008

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2009, 18:48

"Ja lubię żeglować i tego statku nie opuszczę" to zdanie brzmi wedlug mnie, jakby ten idiota przyjechal na wakacje do Turynu.

Naprawde to robi sie juz zalosne, jego postawa pokazuje tylko, ze jego serce napewno nie jest juz w zebre. Pokazal nam, ze nie dosc, ze jest beznadziejnym taktykiem, to jeszcze honoru nie ma za grosz.

A co do wypowiedzi Blanc'a to normalka, bylem pewny, ze to powie. Jedyna nadzieja w Elkanie. Niech rozgoni ta bande darmozjadow.


Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2009, 18:48

Fenrir pisze: Kolega zdaje sie nie dostrzega problemu, albo widzi go tam gdzie go nie ma. Tej druzynie NIE WYSTARCZY zmiana trenera, ale jest ona NIEZBEDNA jako podstawowy element calego procesu jaki musi zajsc w Juventusie zeby kiedys (moze za rok, moze za dwa) mial szanse nawiazac do najlepszych kart w swojej historii. Tu potrzeba spalenia nadbudowy i modernizacji fundamentow. Odejsc musi zarzad, oraz zapewne duza czesc zawodnikow, nawet tych zasluzonch. Bez rewolucji nie damy rady sie podniesc. Niestety.
myślę, że interesuję się tym wszystkim w taki sposób, że dostrzegam ; )

oczywiście, że nie starczy. ja również główny problem widzę w tych postawionych na samej górze. nie musisz mi tłumaczyć takich rzeczy.

bynajmniej piłkarze nie są aż tak winni. mamy naprawdę przyzwoitą kadrę, która mogłaby nawiązać w walkę z każdym. no, właśnie. mogłaby.

jak najbardziej, jestem za tym, żeby włazić Hiddinkowi w zad tak mocno, żeby mu się do jelita dostali i walczyć o jego zatrudnienie.

ale nie bądźmy tak w gorącej wodzie kąpani. Ferrara out. i kto na jego miejsce? no kto? Benitez, żebyśmy znowu za rok byli w ciemnym tyłku? Mancini, żeby za 2 miesiące być w punkcie wyjścia? odmówią nam Ci duzi i szlag wszystko trafi, bo znowu jakiegoś dziada na szybko trzeba będzie brać.

zmiana trenera na kogoś z tych aktualnie dostępnych to strzał w kolano i zbędna destabilizacja. jeśli wymieniać Ciro, to tylko na kogoś dobrego.

a rewolucja zawsze pożera własne dzieci ; p sensowne transfery w przyszłym roku i trener na poziomie to jak najbardziej dobre pierwsze kroki. tylko póki co, mało realne.
Pluto pisze: Alfa, na jakiej podstawie wnioskujesz, że może być lepiej? Ferrara od samego początku popełnia te same błędy. Dunga z Prandellim musza się do niego osobiście pofatygować i wytatuowac mu na czole "nie wys-ta-wiaj Me-lo na tej po-zy-cji bo się o-śmie-szasz i za-ła-miesz chło-pa-ka!!" ?
Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej i trzeba działać żeby uchronić ten zespół przed katastrofą, do której haniebnie zmierza.
bo to jego pierwszy klub i pierwszy sezon w zawodowej piłce. może być z nim lepiej i możliwe, że będzie, aczkolwiek nie w 2009/10 już raczej.


Toneker

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 sierpnia 2004
Posty: 59
Rejestracja: 29 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2009, 18:55

oliver pisze:
Toneker pisze:Treze (praktycznie niewidoczny do czasu starcia z bramkarzem), czy DP (skończ Pan karierę, serio).
Dwie minuty później był sam na sam nie widziałeś?
Był. I zepsuł. A strzelanie bramek to jedyny element w którym Treze był lepszy niż reszta napastników.

Wpisujesz się w popularne ostatnio krytykowanie naszych dwóch brazylijskich ofensywnych graczy, bez względu na to jak zagrali. Owszem, Amauri nie zagrał dobrze, to nie jest klasa, jaką prezentował rok temu. I zgadza się, do tej pory Amauri był słabszy niż Trezegol w tym co najważniejsze- strzelaniu bramek. Ja zdaję sobie sprawę, że David to typ napastnika, który bywa niewidoczny przez 90 minut, po czym strzela z niczego gola przesądzającego o wyniku spotkania. Ale patrząc na to, jak zawodnicy grają z piłką, jak starają się, walczą, odgrywają etc, to Amauri na ogół jest zwyczajnie lepszy niż Treze i z 2 klasy lepszy niż Alex. Nie jest dobry, ale ponieważ Francuz nie gra w ten sposób, a DP jest już za słaby na Juve, to Brazylijczyk jest od nich w tym elemencie lepszy (co nie jest takie trudne, niestety).
Poza tym chociaż nie zagrał w tym meczu w sposób jakoś szczególnie zasługujący na pochwałę, to nie zagrał też tak tragicznie, jak połowa forum chciałaby widzieć. Miał kilka fajnych zagrań, głównie z Diego, miał strzał z dystansu niedaleko słupka. Chłopak się starał. Caceres się stara i psuje, a ludzie go chwalą. To samo Melo. Amauri się stara i wszyscy go jadą. Nie jest w formie, ale Ciro nie daje mu odpocząć. Ma potencjał, co pokazał u Ranieriego. Ja w niego wierzę. Nie dlatego, że go jakoś szczególnie lubię, bo Juve kibicuję już naście lat i większy sentyment mam dla Treze i DP. Ale na chwilę obecną po prostu nie mamy napastnika o wyższych umiejętnościach. Dać mu parę spotkań oddechu, lepszego trenera i będą z niego ludzie. Trochę obiektywizmu, smutne, że grający 2 sezon napastnik stara się bardziej niż kapitan, który gra u nas już sezonów kilkanaście. Ale nie ma nazwiska i pięknych wspomnieć, więc łatwo obwiniać go o wszystkie porażki, a Alexa usprawiedliwiać. Bo wiecznie jest po kontuzji...
Ja w tej chwili nie widzę lepszego napastnika niż Amauri do wyjęcia za sensowną kasę. Dżeko? Duża konkurencja i nie sądzę, aby się sprawdził. O Cassano już prasa milczy.


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2009, 18:56

Jeżeli w tym tygodniu nie zdobędą się na jakieś zmiany, to ten sezon jest przegrany.

Jeżeli w tym roku nie nadejdą zmiany, to ten kub jest stracony.

Upadliśmy na dno i znając życie to w kolejnej rundzie parma nas wyprzedzi :prochno:


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2009, 19:01

Fenrir pisze:Z calym szacunkiem....jakiej gorszej katastrofy powinnismy sie spodziewac?
Jeśli Ferrara zostanie na swojej pozycji to przyjdzie nam walczyć z Viola, Roma czy Sampdoria o udział w LM i wcale faworytem w tym pojedynku nie będziemy. Bez tych rozgrywek nie będzie pieniędzy i wtedy już zmiana trenera nie pomoże.

ps: jeśli ci kibice chcą żeby liczono się z ich zdaniem to przede wszystkim powinni się pofatygować na stadion, a tak przyjdzie ci garstka kilkuset osób, jajkami porzuca, transparent pokaże, .... sie do boiska obróci i już mają się za panów tego świata... aż dziw, że w tak srkomnej liczbie udalo im się go utrzymać ;(
takie sceny to ja miałem na Amice we Wronkach a nie kurka wodna na Juventusie :angry:
Ostatnio zmieniony 20 grudnia 2009, 19:17 przez Pluto, łącznie zmieniany 4 razy.


calma calma
figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2009, 19:07

Antonio Conte był na trybunach Olimpico:
Obrazek
Znów prezent dla Blanca i Secco:
Obrazek
Andrea Agnelli na Prezydenta:
Obrazek


Obrazek
Obrazek
Durtan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 czerwca 2009
Posty: 250
Rejestracja: 06 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2009, 19:10

załamałem się.


Obrazek
Zablokowany