LM (gr.A) [06]: JUVENTUS 1-4 Bayern

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2009, 22:27

Obrazek

6 mecz LM w grupie : JUVENTUS - Bayern

Czas:

2009-12-08 (wtorek)
godzina 20:45

Miejsce:

Stadio Olimpico di Torino
Pojemność 27 168

O przeciwniku:

Obrazek
Pełna nazwa: Fußball-Club Bayern München e. V.
Rok założenia: 1900
Barwy: czerwono-białe
Przydomek: Bawarczycy, FC Hollywood, Gwiazda Południa.
Prezes: Franz Beckenbauer
Menedżer: Louis van Gaal
strona internetowa

Sukcesy:

* Mistrzostwo Niemiec (21) – 1932, 1969, 1972, 1973, 1974, 1980, 1981, 1985, 1986, 1987, 1989, 1990, 1994, 1997, 1999, 2000, 2001, 2003, 2005, 2006, 2008
* Puchar Niemiec (14) – 1957, 1966, 1967, 1969, 1971, 1982, 1984, 1986, 1998, 2000, 2003, 2005, 2006, 2008
* Puchar Ligi Niemieckiej (6) – 1997, 1998, 1999, 2000, 2004, 2007, 2008
* Superpuchar Niemiec (2) – 1982 (nieoficjalnie), 1987, 1990,
* Puchar i Liga Mistrzów (4) – 1974, 1975, 1976, 2001
* Puchar UEFA (1) – 1996
* Puchar Zdobywców Pucharów (1) – 1967
* Puchar Interkontynentalny (2) – 1976, 2001

Aktualna sytuacja w tabeli grupy :

Obrazek

mecz na żywo w TV:

Obrazek
2BE
A La Carte 2
Al Jazeera Sport +4
Club RTL
CT4 Sport
Diema 2
Futbol Smart
Hi Soccer
Iran TV3
Kanal A (Slo)
Lider TV
Nederland 3
Nova Sports 2 (Hellas)
Nova TV (Cro)
RTS 1 (Ser)
Setanta Ireland
Sky Calcio 3
Sky Sport 1 (Germany)
Sky Sport 1 (Italy)
Sky Sport Info (Portal)
Sky Sports Interactive
Sport 5
Sport TV2
Sports Plus (Russia)
STV 3 Slovakia
SuperSport 1 (DigitAlb)
SuperSport 5 (ZA)
TV2 Hungary
TV6 Estonia
TV6 Lithuania
TVR 1
UT-1
Viasat Football (Swe)
Viasat Sport (Nor)
YLE TV2
~ Al Jazeera Sport HD
~ DigitAlb HD1
~ Sky Sport HD (Germany)
~ Sky Sport HD1 (Italy)
~ Sport HD (Ukr)
~ TVR HD

mecz w Internecie:

http://atdhe.net/
http://rojadirecta.com/
http://www.soccer-live.pl/
http://live-sport-tv.com/
http://www.kuszotv.pl/
http://www.freefootball.org/

Przewidywane składy:

Juventus: Buffon – Caceres, Cannavaro, Legrottaglie, Grosso, Sissoko, Felipe Melo, Marchisio, Diego, Amauri, Del Piero

Bayern: Butt – Lahm, Van Buyten, Demichelis, Badstuber, Muller, Schweinsteiger, Van Bommel, Pranjic, Gomez, Olic

źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl

Kibice we wszystkich miastach Polski spotykają się by razem by oglądać ten mecz - zrób to i Ty, wstąp do pokoju KIBICE

wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki :-D

-------------------------------------------------------------------------------------

Mecz o wszystko.
Kolejny po meczu z Interem i podobnie jak Derby d’Italia trzeba go wygrać.

Nie możemy zagrać tak jak z Bordo bo będzie to nasz ostatni mecz w LM w tym sezonie. Osobiście wierzę i wiem, że nasi potrafią się skoncentrować na takie mecze, co pokazały choćby pojedynki z Realem rok temu. Bayern na pewno nie jest łatwym przeciwnikiem ale obecnie nie jest w najwyższej formie a my gramy u siebie więc nie wyobrażam sobie porażki. Remis też jak dla mnie nie wchodzi w grę bo gra na remis może się źle skończyć. Musimy zagrać jakby to był finał i walczyć o zwycięstwo do samego końca.
Ostatnio zmieniony 08 grudnia 2009, 07:14 przez tabo89, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
Medzeer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2008
Posty: 214
Rejestracja: 20 marca 2008

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2009, 10:38

Mecz tak samo, jeśli nie ważniejszy od tego wczorajszego z interem.
Mam nadzieje, ze Ciro i chlopcy nie wpadna w hura euforie, bo jest jeszcze wiele rzeczy do zrobienia. Caly czas gra wyglada slabo.
Diego nie moze znalesc sie w takim ustawieniu, a to on mialbyc naszym silnikiem napedowym. Licze, ze Ciro zacznie stawiac na Giovinco i licze, ze bedzie wystawial go jako napastnika razem z Amaurim/Treze/VI

Niestety Alex jedynie jako typowy Joker, choc uwazam, ze trzeba mu jeszcze dac troche szans moze jednak wroci, ten Alex sprzed roku.

4-3-1-2 jest to jedyne mozliwy sklad na bayern, oczywiscie rozsadniej byloby wystawic 5 pomocnikow i jednego napastnika, ale wszyscy wiemy jak to jest gdy wiekszosc meczu sie bronimy, tracimy 2 gole w koncowce i do domu. Dlatego bardzo wazne jest podejsc do tego meczu jeszcze powazniej i bardziej zmobilizowanym niz na inter.


Pajo1906

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2007
Posty: 349
Rejestracja: 23 maja 2007

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2009, 10:42

Z Tego co widzę,to nie napisałeś ze mecz jest na Nsport :)

Co do meczu, to powiem krótko - Awansujemy :)


Obrazek
Icu'

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2009
Posty: 41
Rejestracja: 03 listopada 2009

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2009, 11:20

Jak każdy z Was mam nadzieję, że mecz z Interem będzie punktem zwrotnym dla naszego zespołu. Mecz z Bayernem będzie ciężką przeprawą gdyż stawką jest awans do 1/8 finału.

Bayern prawdopodobnie wyjdzie w ustawieniu 4-4-2.Liczę na brak w wyjściowym składzie Ribery'ego. Potencjalne zagrożenie oczywiście stworzyć mogą Gomez, Olic, Robben i Schweinsteinger.

Kluczem do zwycięstwa na pewno będzie motywacja i o nią w gruncie rzeczy się nie martwię, wierząc , że chłopaki podejdą do tego meczu z takim nastawieniem jak na Inter. Ale czy to wystarczy? Chciałbym wszystkim przypomnieć oba mecze z Bordeux, które dowiodły temu, że mimo wielkiej panującej ów motywacji w zespole, nie daliśmy rady przede wszystkim na tle fizycznym pięknie grającej ekipie Żyrondystów, zespołowi grającemu ładną dla oka, szybką, ofensywną piłkę. Osobiście uważam, że Bordeux może okazać się czarnym koniem rozgrywek, choć oczywiście marzę o tym by to Bianconeri wznieśli puchar LM.

Dlaczego wygraliśmy z Interem?Wg mnie dlatego, że Inter był zbyt wolny i pasywny w swojej grze. Ferrara będzie mieć twardy orzech do zgryzienia z zespołami ofensywnymi, szybko grającymi piłką. Wg mnie takiej grze opór postawią nieliczni: Giovinco, Caceres, Diego, Camoranesi. Obym się mylił! ;)

W meczu z Bayernem obstawiam skromne 1-0 dla naszych :)

Noi saremo sempre qui con voi,
finche morte non ci separera!!!


sk1le

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2008
Posty: 304
Rejestracja: 22 marca 2008

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2009, 11:49

Kolejny bardzo ważny mecz Juventusu w tym sezonie, tym razem o być albo nie być w Lidze Mistrzów. Liczę na to że Ciro da zagrać Giovinco od pierwszej mnuty w miejsce Alexa. Del Piero jest już za słaby na pierwszy skład, powinien być Jokerem w tej roli spełniłby się najlepiej. Chłopaki muszą spiąć poślady i po prostu wygrać ten mecz.. innej opcji nie ma. Bayern jest jak najbardziej do ogrania i Juve tego dokona :D



PS. Ribery na pewno nie zagra :)
Ostatnio zmieniony 06 grudnia 2009, 14:02 przez sk1le, łącznie zmieniany 1 raz.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2009, 12:01

Myślę, że na początek warto odpowiedzieć sobie na pytanie, kim nas Bayern będzie chciał postraszyć w ofensywie. Występ Ribery'ego jest ciągle niepewny. Nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć, że jego brak w składzie Bawarczyków będzie dla nas korzystny. Oni, chcąc awansować, muszą nas zaatakować. Także mamy tą przewagę, że nam wystarczy remis, aczkolwiek nie wydaje mi się, aby takie założenie na wstępie było dobre, ponieważ gra na remis jest bardzo ryzykowna.

Nie zdziwi mnie ani trochę jeżeli wyjdziemy tak jak z Interem. Zdrowy jest już Trezeguet i jego chciałbym w tym meczu zobaczyć. Może warto dać szansę Giovinco, tylko czy to nie oznaczałoby kolejnych zmian taktycznych? Nie wiem, Ferrara to sobie wymyśli. Mam nadzieję, że nie będziemy tworzyć niepotrzebnej sielankowej atmosfery, jakoby awans był wywalczony przed meczem (po meczu z Interem wszyscy popadli w wielki optymizm). W ostatniej kolejce Ligi Mistrzów będziemy musieli walczyć...

Forza Juve!


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2009, 12:21

Pajo1906 pisze:Z Tego co widzę,to nie napisałeś ze mecz jest na Nsport :)
czasami najciemniej pod latarnią, jak to mówią:
tabo89 pisze:mecz na żywo w TV:

Obrazek
dodatkowo możesz sobie kliknąć na ten obrazek i Cię przeniesie


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2009, 12:41

Po wczorajszym zwycięstwie oczekiwania wobec kolejnego spotkania w LM z całą pewnością wzrosły i to znacząco. Spodziewam się, że podejdziemy do tego meczu z identycznym zaangażowaniem i przeświadczeniem, że ten mecz trzeba wygrać. Oby tylko nasi gracze za wszelką cenę nie próbowali utrzymać również dającego nam awans remisu, bo to niezdrowe podejście. Szczerze nie interesuje mnie to, kto zagra w drużynie rywala, my musimy się skupić tylko i wyłącznie na sobie - na naszych umiejętnościach. Mecz to łatwy nie będzie, w końcu dla obu zespołów to spotkanie o wszystko, śmiem jednak stwierdzić, że to my jesteśmy zdecydowanym faworytem - gramy u siebie, dodatkowo nas satysfakcjonuje, przynajmniej w kwestii samego awansu, remis. Oni muszą się otworzyć, zaatakować i w tym widzę szansę na upokorzenie rywala. Wczoraj gracze dali nam powody do dumy, oby podobnie było w pucharze.


fallweiss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 406
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2009, 17:25

Wydaje mi się ,że zaangażowania nie zabraknie ,ale może zabraknąć trochę sił w szczególności tym co się starali najwięcej w sobotę, więc trzeba trochę porotować składem. W obronie być może ich nie będzie ale w pomocy napewno Camor-Sissoko-Marchisio. Diego-Werder-Bayern wiadomo... Z przodu myślę ,że raczej od początku stawiam na Treze i Alexa zdecydowanie. Amauri się naszarpał, a Brazyliczyk z Davidem po prostu mówiąc delikatnie, nie zgrywają się.
Mistrzów. Liczę na to że Ciro da zagrać Giovinco od pierwszej mnuty w miejsce Alexa. Del Piero jest już za słaby na pierwszy skład, powinien być Jokerem w tej roli spełniłby się najlepiej.
Po pierwszym właściwie istotnym występie kapitana skreślasz go już ?? (do tej pory zresztą chyba najlepszym). Giovinco jako napastnik ?? grający z Treze lub Amaurim ?? To nie jego pozycja zupełnie. Ja bym bardziej próbował rozwiązania Diego sub Giovinco bo tam dla mnie Seba by mógł się lepiej sprawdzić.A najlepiej by to wygłądało przy klasycznym 4-4-2 na lewej pomocy.Nie rozumiem czasem tego po prostu "mam nadzieję ,że Ferrara postawi na Giovinco ".Robienie na siłe z niego Del Piero nie ma sensu ,mało tego może być szkodliwe dla samego Seby ,który potrzebuję jeszcze nieco ogrania.To jest naprawdę niezły poziom ,ale nie oczekujmy od niego ,że przejmię ciężar gry zespołu (a tego ja oczekuje od DP,Diego,Camora,Marchisio czasem Sissoko)


_Nothing_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 października 2008
Posty: 36
Rejestracja: 31 października 2008

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2009, 17:54

Jak już każdy wie 'Mecz o wszystko'

W podstawowym składzie chciałbym przede wszystkim zobaczyć Trezegola(potrafi wykorzystać zamieszanie w polu karnym).
Amauri powinien pogrzać ławę(niewidze go jakoś w tym meczu). Zagrajmy tak jak z Interem to powinniśmy wygrać. Żebyśmy tylko nie stracili bramek pod koniec. Mecz arcytrudny, jednak zwycięstwo dało by nam perspektywy na kolejne mecze LM.

Wierze w zawodników, oraz oczekuje zaangażowania takiego jak w meczu z Interem i walki do samego końca.

Forza Juve:)


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2009, 19:31

Czas na jasełka z Bayernem. Chciałbym aby ... w tym meczu poprowadził na Ranieri. Siwy potrafił kapitalnie zamurować bramkę gdy tylko była taka potrzeba. Chodzi mi głownie o mecz z Chelsea w Lidze Mistrzów. Może przy bramce Drogby nasi defensorzy nie wykazali się szczególną klasą i przez pierwsze piętnaście minut nie zanosiło się na to że stracimy tylko jedną bramkę (dopóki Mellberg nie otwarł mordy na resztę naszej obrony i nie przywrócił jej do pionu), to przez resztę meczu Chelsea praktycznie nie stworzyła sobie okazji. Nie mówię że w tym przypadku również powinniśmy zamurować bramkę, lecz nie wychodzić z nastawieniem na hurra do ataku. Pamiętajmy że to Bayern musi wygrać, a czas pracuje na naszą korzyść. Dokładając do tego słabą dyspozycję Bawarczyków to jestem raczej spokojny o awans. Czas przedłużyć lekką fazę do meczu z Bari.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2009, 19:45

Co to będzie, co to będzie :think: Mecz z interem nalał (poza procentami 8) ) do mojego serca optymizm i wiarę w nasz team. Mecz z Bayernem wygramy (w najgorszym przypadku zremisujemy) bo cała drużyna zagra na maxa, zmotywowana i waleczna. Taki Juventus może pokonać każdego. Problem w tym, aby umieć wyzwolić takie nastawienie nie tylko na mecz z interem, ale i Bari. Jest tak jak pisałem przed meczem. Problemem nie jest ustawienie tylko forma i nastawienie zawodników. Pozostaje liczyć na taką samą postawę we wtorek co wczoraj.
FORZA JUVENTUS !!!


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
uriziel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2007
Posty: 55
Rejestracja: 04 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2009, 21:00

Po meczu z Interem mam nadzieje na coraz lepsza gre, i tutaj napisze to co w co sam nie wierze ze pisze: powinnismy wrócic do 4:3:1:2, tym ustawieniem tracimy bardzo malo goli, defensywa jest o wiele pewniejsza.
Mam nadzieje ze zagra Treze obok Del Piero, bo pomimo niezłej gry w niedziele Amauriego straciłem w niego wiare, cien piłkarza poprzedniego sezonu a do dzisiaj David ma znakomita skutecznosc jak na napastnika, który mało gra.

Wiadome juz jest to ze Ribery nie zagra, nikomu zle nie zycze ale ta informacja mnie bardzo cieszy; pozostaje Robben-czlowiek szklanka to unieszkodlienia by przynajmniej mi tętno zbytnio nie skakało.

Taka dygresja na koniec: wiekszosc na tej stronie na koniec poprzedniego jak przez całe mercato sprzedawało Trezegola, pomyslcie teraz: co by sie teraz działo. Osobiscie czuje ogromna satysfakcje ze byłem w obozie opowiadającym sie za nie sprzedawaniem Davida i dobrze sie stało, gdyz jak teraz patrze to powinnismy sie bardziej rozgladac za nastepca Amuariego niz Trezegueta. :think:


juveninhoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2008
Posty: 145
Rejestracja: 29 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2009, 22:11

Liczę na co najmniej remis i spokojny awans bez większych emocji ;) Jeśli zagramy tak jak z Interem to powinno być dobrze ;-) A ja przy okazji utrę nosa kumplowi kibicującemu Bayernowi


"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby, którą się jest"- Kurt Cobain
blads

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 kwietnia 2009
Posty: 218
Rejestracja: 30 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2009, 22:25

Ja to się boję że szwaby wpadną do nas i wygrają. Znając naszych będą grać na ten remis, wpadnie jakaś przypadkowa bramka zrobi się nerwowo i taki będzie finał CL w tym sezonie dla Juve. Obym się mylił...Mecz z interem wcale mnie nie uspokoił
Myślę, że na początek warto odpowiedzieć sobie na pytanie, kim nas Bayern będzie chciał postraszyć w ofensywie.
a kim mamy my straszyć w ofensywie? Taktyka z wczorajszego meczu była cieniutka, te wrzutki komu to grane było ? Amauri bez formy jest totalnie, Alex mnie już nie dziwi stara się szarpie, ale co z tego...Licze że się obudzi Diego bo dla mnie wczoraj zagrał dobre zawody piłki rozdzielał w miarę i liczę na jego geniusz...Boję się ale z drugiej strony przecież Bayern w gorszym dołku jak my jest więc może będzie dobrze?


Zablokowany