LM (gr.A) [06]: JUVENTUS 1-4 Bayern

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Loremaster

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1006
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2009, 00:20

Ja chcę taki skład uwzględniając kontuzje

--------Manninger
--Caceres --- Canna--Legro---Grosso
----Melo---Sissoko---Marchisio
------------Diego
-------Giovinco--Amauri

myślę że Giovinco świetnie by sobie na tej pozycji radził - odciążony od jakichkolwiek zadań defensywnych, szybki, wszechstronny, potrafi wszystko zrobić i z tego co widziałem lepiej rozumie się z Diego niż , Alex. Alex narazie gra bardzo marnie, ale pewnie wyjdzie w pierwszym składzie. (Niestety Ferrara uprawia kumplostwo)


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2009, 00:43

Czy mecz bedzie na SAT1?


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2009, 07:14

aktualna lista programów w 1 poście


Obrazek
evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2009, 11:29

Loremaster pisze:Ja chcę taki skład uwzględniając kontuzje

--------Manninger
--Caceres --- Canna--Legro---Grosso
----Melo---Sissoko---Marchisio
------------Diego
-------Giovinco--Amauri

myślę że Giovinco świetnie by sobie na tej pozycji radził - odciążony od jakichkolwiek zadań defensywnych, szybki, wszechstronny, potrafi wszystko zrobić i z tego co widziałem lepiej rozumie się z Diego niż , Alex. Alex narazie gra bardzo marnie, ale pewnie wyjdzie w pierwszym składzie. (Niestety Ferrara uprawia kumplostwo)
Mnie także ten skład bardzo by podchodził. Giovinco w roli napastnika i gra piłką, po ziemi, z dużą ilością podań prostopadłych - miodzio :) z tym, że BARDZO wątpię, żeby Ferrara KIEDYKOLWIEK zdecydował się na takie posunięcie. Bo po pierwsze - jak już zauważyłeś - zagra Alex, a po drugie - Ciro, mimo zmian w taktyce, jeśli chodzi o przydział pozycji zawodnikom, jest raczej konserwatywny.


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
Choperini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2008
Posty: 259
Rejestracja: 16 maja 2008

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2009, 11:48

Panowie, chyba będziecie musieli zmodyfikować trochę swój skład.

Ja sobie nie wyobrażam, żeby Buffon nie zagrał, inną kwestią jest, czy pełne 90min, ale wg mnie wybiegnie na boisko w podstawowym składzie Juve, jemu takie delikatne kontuzje nie są straszne, zwłaszcza, że jutro rano ma zabieg.

A co do samego meczu - jak nie zagrają zmotywowani o zwycięstwo to może być marnie. Na remis grać nie ma sensu, bo to przeważnie się źle kończy.

Ale jak czytam, Diego już nawołuje do walki, jak przed meczem z Interem, więc będzie dobrze.

Nam nie pozostaje nic innego jak wieczorem założyć koszulkę Juve na siebie, do tego szalik na szyję, zapinamy pasy i lecimy - oglądamy zwyciężające Juve po raz 2 w przeciągu kilku dni.

Pozdrawiam :)


"Run Hassan. Run! ;)"
SiemQa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 czerwca 2007
Posty: 72
Rejestracja: 06 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2009, 12:05

Buffon musi grać!! Szkoda Giorgio, ale wydaje mi się, że bez niego też sobie poradzimy...nie możemy pozwolić, żeby Bayern wygrał (nienawidzę tego klubu!).
Jeśli awansujemy to do finału na pewno dojdziemy :D Z tego co pamiętam, to zawsze, jak wychodziliśmy ledwo co, to potem graliśmy w finale :D:D:D

P.S. Czekam na pierwszą bramkę Alexa w tym sezonie :D


KamilDeath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2004
Posty: 294
Rejestracja: 04 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2009, 12:20

mimo wszystko chciałbym dzisiaj zobaczyć z przodu nieśmiertelny duet napastników od paru ładnych lat, czyli 10-17, postawić właśnie na zgranie tej dwójki, w takim meczu może być kluczowe, a strzelenie bramki w początkowej fazie meczu jest dla nas priorytetem, bo wtedy nam o wiele łatwiej będzie kontrolować mecz, bez żadnych niepotrzebnych nerwowych zagrań


...abyssus abyssum invocat.......piekło wzywa na pomoc piekła....
Dominxon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 44
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2009, 13:13

Mimo wszystko to nie byłby zły pomysł z dwoma fighterami ( 10-17) od początku meczu - szybko strzelona bramka :dance: i kontrola sytuacji na boisku to wg mnie recepta na awans do następnej rundy rozgrywek L.M.
Bayernowi mówimy stanowcze NIE !!! :naughty:


Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2009, 13:49

Ten mecz oznacza nasze być lub nie być w Lidze Mistrzów. Tak jak to mówił Ciro: bez wygranej z Bayernem mecz z Interem w ogóle się nie liczy. Co prawda pięknie było utrzeć nosa mistrzowi, ale teraz liczy się tylko Champions League.

Druga sprawa to kontuzje. Nie zagra Kielon, a wypada także Momo i najprawdopodobniej Gigi. Co to będzie? Musimy być zwarci na 100%, nie patrząc na rywala, który notabene będzie musiał obejść się bez Francka Ribery'ego.

Podoba mi się, że nasi piłkarze nie paplają już w mediach, a biorą się do roboty. Mogą się nawet nie odzywać do końca rozgrywek, byleby grali na poziomie i z sercem. Bo każdemu zdarzają się porażki, bo to nieodłączna część futbolu, ale mają w niego włożyć 100% energii i nawet po porażce mieć uniesioną głowę.

Myślę, że z wielkim zaangażowaniem, skutecznością i wolą walki możemy spokojnie to wygrać. FORZA JUVE :!:


PietroBosman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2009
Posty: 327
Rejestracja: 26 lutego 2009

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2009, 14:07

Wątpię by Giovinco zagrał w tym meczu kosztem Del Piero.
Podobają mi się słowa trenera.Trzeba wierzyć w sukces.


mb_1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2008
Posty: 237
Rejestracja: 16 lipca 2008

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2009, 14:47

bez gigiego, momo i kielona... może być ciężko..
Mam nadzieje, że sobotnia wygrana z interem, umotywowała nas wystraczająco;]

Ferrara: "Porażka z Bayernem uczyni zwycięstwo z Interem bezużytecznym"

trafne stwierdzenie.
zobaczymy co przyniesie czas.


"Jeśli Juventus wygra kolejne trofea, będę chciał być pierwszym, którzy założy na siebie trykot Starej Damy z trzema gwiazdkami na piersi".
- David Trezeguet
Choperini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2008
Posty: 259
Rejestracja: 16 maja 2008

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2009, 15:21

Wszyscy trzej wymienieni są zdecydowanie do zastąpienia.

Manninger pokazał nie raz już, że potrafi Buffona zastąpić godnie, Legro też potrafi grać, nie wspominając już o Camoranesim, którym najprawdopodobniej zagra w pomocy za Momo. Dzięki temu Juve mam nadzieję zagra bardziej ofensywnie, co zaowocuje szybko strzelonym golem.

Pozdrawiam ;)


"Run Hassan. Run! ;)"
__Alex__

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 78
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2009, 15:49

To będzie ciężki mecz, Niemcy postawią wszystko na jedną kartę do tego nasza 11 na te spotkanie jest cały czas znakiem zapytania. :?:
Boję się trochę że zaczniemy od początku grać na remis, a to może źle się skończyć, chociażby jakaś bramką pod koniec czy nawet w drugiej połowie, wtedy Niemcy automatycznie zaczną się bronić i może być lipa --Pfffuuuu wypluć!
No Panie Ferrara to drugi ważny mecz, a zarazem sprawdzian!
Nie możemy tego przegrać!
Wyniku nie obstawiam , bo i tak nie trafie...
Dziś musi być awans!!

FORZA JUVE!!!


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2009, 16:42

Momo zapewne i tak zagra przynajmniej z 45 minut... Przed samym spotkaniem zapewni wszystkich, że już "va bene" i poleci 8) Takie pojedynki sprawiają, że piłkarze chcą grać bez względu na konsekwencje. Zresztą, jeśli nawet go nie uraczymy, to na murawie pewnie pojawi się Poulsen. Wraz z Melo i Marchisio tak czy siak stworzą bardzo mocną środkową linię. Pomijam już fakt, że zmiennikom zawsze szczególnie zależy na tym, aby się wyjątkowo dobrze zaprezentować w kontekście ewentualnych kolejnych szans. Bez względu na braki kadrowe wygramy ten mecz, jeśli podejdziemy do tego meczu z właściwym nastawieniem. Reszta przyjdzie sama.


juventusprzemek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 listopada 2008
Posty: 444
Rejestracja: 21 listopada 2008

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2009, 17:12

Wg mnie skład powinien być taki:
...........................Buffon.................................
Caceres.........Cannavaro..Legrottaglie.......Grygera\Grosso

......Camor.........Melo\Poulsen.........Marchisio.......
..............................Diego.......................
.................Del Piero.......Giovinco\Amauri\Trezegu

Właśnie David i Alex to klasyk Juve i może jak w meczu z Realem u siebie w 2003r pokażą klasę! Niech zagrają razem 10 i 17.
Taki skład pownien dać nam zwycięstwo w meczu z bawarczykami.
Awans musi być nasz bo 2 sezony po Serie B cieżkiej pracy i nic z tego?

Mam prośbę podczas meczu niech każdy założy szal z aukcji Tabo i koszulkę jeśli ma. Trzeba być ze swoim zespołem!
Forza Juventus! Awans w waszych rękach a raczej nogach Juve!


Zablokowany