Serie A (15): JUVENTUS 2-1 Inter

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 29 listopada 2009, 21:18

Obrazek
mecz 15 kolejki Serie A: JUVENTUS - Inter


Czas:

2009-12-05 (sobota)
godzina 20:45

Miejsce:

Stadio Olimpico di Torino

O przeciwniku:

Rok założenia: 1908
Barwy: Czarno-niebieskie
Prezes: Massimo Moratti
Menedżer: Jose Mourinho
strona internetowa

Ostatnie mecze

29 listopada 2009
Inter - Fiorentina 1:0

21 listopada 2009
Bologna - Inter 1 : 3

8 listopada 2009
Inter - Roma 1 : 1

Aktualna sytuacja w tabeli:

1. Inter
.
3. Juventus

Najlepsi strzelcy drużyn:

9 - Milito (Inter)
…
6 – Trezeguet (Juventus)

mecz na żywo w TV:

Obrazek
C+ Sport 1 (Pol)
C+ Sport HD (Pol)

C+ Fútbol
C+ Sport (Fra)
C+ Sport 1 (Fin)
Canal 9 (DK)
Digi Sport (RO)
ESPN (uk & irl)
Fox Soccer Channel **
Fox Sports Espanyol **
Iran TV3
Nova Sports 2 (Hellas)
NTV Spor
NTV+ Sport On-Line
Raitalia 3 Africa
Sky Calcio 1
Sport 1 (Cze/Svk)
Sport 1 (Ukr)
Sport TV2
Telekanal Sport **
~ C+ Deportes HD
~ NTV+ Sport HD
~ Sky Calcio 1 HD

mecz w Internecie:

http://atdhe.net/
http://rojadirecta.com/
http://www.soccer-live.pl/
http://live-sport-tv.com/
http://www.kuszotv.pl/
http://www.freefootball.org/

Przewidywane składy

JUVENTUS
Inter

źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it

Kibice we wszystkich miastach Polski spotykają się by razem by oglądać ten mecz - zrób to i Ty, wstąp do pokoju KIBICE


Obrazek
Przy okazji świętowania 12 urodzin JP kibice Juve z całej polski spotykają się w Pubie Tifosi w Lublinie
KLIKNIJ, dowiedz się więcej i BĄDŹ TAM I TY !!!


wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki :-D

--------------------------------------------------------------------------------

Czas zapomnieć o dzisiejszej porażce – czeka nas pierwszy z meczów o wszystko. To będzie zupełnie inna bajka. Nie patrzmy na ostatnie poczynania i ostatnie wyniki bo jestem pewien, że na ten mecz nikogo nie trzeba specjalnie mobilizować. Przegrana praktycznie przekreśla nas w walce o tytuł tym bardziej że do roboty wziął się też Milan. Ale o tym nie ma mowy. Natomiast wygrana da nam niesamowitego kopa i już wtedy będziemy nie do powstrzymania, co będzie niesamowicie ważne w kontekście walki o kolejną fazę LM z Bayernem. Wygrana i tylko wygrana - nie może być innego wyniku.
Ostatnio zmieniony 03 grudnia 2009, 22:44 przez tabo89, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 29 listopada 2009, 21:28

Tak jest :!: Zagrali beznadziejnie z Bordo i Cagliari, ale trzeba o tym zapomnieć. Jestem z chłopcami Ciro i całym Juve jeszcze bliżej. Ten mecz może być inspiracją, które może nas uskrzydlić, mam nadzieję, że turyńska publika nie będzie żałować gardeł i na skrzydłach tego dopingu pokażemy naszą wielką klasę, jaką charakteryzowała zawsze Juve. Olać Barwuaha :!: Liczę na porządną sportową złość, która pozwoli nam zobaczyć świetny spektakl w wykonaniu naszych piłkarzy. Mediolańczycy są do pokonania, mam nadzieję że Juventini będą latać na treningach jak w zegarkach, żeby odkupić swoje winy. Także wierzę w zwycięstwo innej opcji nie ma :!: Złość i rozgoryczenie odrzućmy na bok i bądźmy bliżej Juve niż kiedykolwiek :!: FORZA MAGICA JUVENTUS i NON VINCENTE MAI.


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 29 listopada 2009, 21:36

Niewątpliwie najważniejszy mecz w sezonie, tzw. o "6 punktów". Jeżeli go przegramy, to szanse za majstra zmaleją do minimum. Inter odskoczy na 11 pkt, a my już tak naprawdę będziemy mogli się skupić na LM. Mam jednak wielką nadzieję, że tak się nie stanie, że nasi piłkarze pokażą klasę, tak jak chociażby przed rokiem w meczu z Milanem wygranym u siebie 4:2.
Mam nadzieję, że wyjdziemy naszym optymalnym składem w ustawieniu 4-2-3-1. Buffon-Caceres, Cannavaro, Chiellini, Grosso-Melo,Sissoko-Camor-Diego-Gio-Amauri

Pogrubiłem Amauriego, ponieważ obecnie nie jest on najlepszym napastnikiem w naszych szeregach, aczkolwiek jest on jedynym na tę pozycję.

No cóż, trzeba czekać do 5 grudnia i mieć nadzieję, że po tym meczu Inter będzie miał nad nami 5 punktów przewagi...


Obrazek
Swakos_2001

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 października 2009
Posty: 86
Rejestracja: 19 października 2009

Nieprzeczytany post 29 listopada 2009, 21:41

Jesteśmy obecnie w kiepskiej w formie ale ten mecz ma swoje zasady tu liczy się walka i jeszcze raz walka może ten mecz pomoże nam wrócić na właściwy tor. Wierzę w zwycięstwo choć nie wątpliwe faworytem tego meczu jest Inter który po porażce z Barcą wygrał z Violą z tego co słyszałem po ładnej i poukładanej grze więc ten mecz z Interem musimy zagrać z zangarzowaniem i głową


Palladino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2007
Posty: 278
Rejestracja: 14 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 29 listopada 2009, 21:48

Myślę po ostatnich meczach naprawdę pozytywnie. I obstawiam TYLKO 0-2 dla Interu. Nie stać nas na więcej.


trayor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2007
Posty: 181
Rejestracja: 28 lipca 2007

Nieprzeczytany post 29 listopada 2009, 21:52

Pierwszy z dwóch kluczowych spotkań w tym sezonie (drugi z Bayernem). Juventus jest pod ścianą, inny wynik niż zwycięstwo w tym meczu znacznie ogranicza szanse na scudetto w tym roku. Wierzę, że nie trzeba motywować piłkarzy na ten mecz gdyż doskonale zdają sobie sprawę o co i z kim grają. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że Ferrara w końcu coś wymyśli żeby wykorzystać w pełni (wierzę, że duży) potencjał tej drużyny, chociaż ciężko mu to idzie... Za tydzień piłkarze staną przed szansą udowodnienia, że jednak warto nadal w nich wierzyć. Idealna okazja na przełamanie i zatarcie złego wrażenia. Jak nie teraz to kiedy?


zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 29 listopada 2009, 21:53

Jeśli przegramy z interem to jest to koniec marzeń o scudetto. W tym meczu muszą pokazać prawdziwego ducha Juve. Ten tydzień muszą naprawdę ciężko przepracować no i dobrze przygotować się mentalnie odbyć prawdziwą męską rozmowę.


Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
Swakos_2001

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 października 2009
Posty: 86
Rejestracja: 19 października 2009

Nieprzeczytany post 29 listopada 2009, 21:54

Palladino pisze:Myślę po ostatnich meczach naprawdę pozytywnie. I obstawiam TYLKO 0-2 dla Interu. Nie stać nas na więcej.
Musimy wierzyć w zwycięstwo to nam tylko zostało.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 29 listopada 2009, 21:55

Palladino pisze:Myślę po ostatnich meczach naprawdę pozytywnie. I obstawiam TYLKO 0-2 dla Interu. Nie stać nas na więcej.
Może zmień sobie rangę na forum bo Juventino do Ciebie chyba nie pasuje :think:

Będziesz miał niebiesko czarne paski, może będziesz zadowolony.
Ostatnio zmieniony 29 listopada 2009, 21:57 przez tabo89, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 29 listopada 2009, 21:56

mecz z interem to coś innego... poprzednie mecze tracą swoją wagę... tu są inne reguły... stawiam ,że wygramy -zremisujemy , ale i tak dalej będziemy tracić pkt ze słabiakami i interowi ta porażka-remis nie będzie ciążyć


Palladino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2007
Posty: 278
Rejestracja: 14 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 29 listopada 2009, 22:09

tabo89 pisze:
Palladino pisze:Myślę po ostatnich meczach naprawdę pozytywnie. I obstawiam TYLKO 0-2 dla Interu. Nie stać nas na więcej.
Może zmień sobie rangę na forum bo Juventino do Ciebie chyba nie pasuje :think:

Będziesz miał niebiesko czarne paski, może będziesz zadowolony.
:lol:

Nie można jak pajac wierzyć w swoją drużynę. Prawda jest taka, że jak poszedłbym teraz do bukmachera i miałbym obstawiać to nie miałbym wątpliwości. I myślę MÓZGIEM a nie SERCEM. To może moja wada a może zaleta.

Derby rządzą się swoimi prawami itp. Gramy u siebie... Nadzieja zawsze jest.

Nie wygramy teraz z Interem to Scudetto się oddala o kolejny krok. A nawet jak wygramy i będziemy tak frajersko przegrywać z ogórkami typu Cagliari to Scudetto już nie do zdobycia. Prócz wygranej w tym meczu trzeba zmienić taktykę i motywację naszej drużyny.
No cóż. Zobaczymy.

Mam nadzieję, że jakoś się dorwę do TV i obejrzę ;]


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 29 listopada 2009, 22:12

Palladino pisze:Nie można jak pajac wierzyć w swoją drużynę. Prawda jest taka, że jak poszedłbym teraz do bukmachera i miałbym obstawiać to nie miałbym wątpliwości. I myślę MÓZGIEM a nie SERCEM. To może moja wada a może zaleta.
Jasne, że nie można, trzeba. Prawda jest taka, że nie pójdziesz do tego bukmachera.

Mecz z Interem? To zależy. Ile obietnic złożą nasi piłkarze przed meczem. Z niecierpliwością oczekuję wypowiedzi Amauriego, który zapowie, że strzeli bramkę.


eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 29 listopada 2009, 22:12

Gdyby Naszym problemem była motywacja, zbieg nieszczesliwych wypadkow, czy tez brak skutecznosci pod bramką rywala (tak jak za "czasów" Iaquinty w ataku), to byłbym bardziej nastawiony optymistycznie do tego meczu.

Problem lezy w organizacji gry, której pilkarze uczą się tygodniami, miesiącami a nawet latami (jak zawodnicy Barcelony np.). Pewnie zagramy z ambicją, zapałem, ale wynik moze byc rozny (oczywiste:)). Mimo wszystko, stawiam na 2:1 dla Juve po dwóch bramkach Giovinco.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 29 listopada 2009, 22:35

Wygramy ten mecz do zera. 2:0, 3:0. Albo przegramy takim samym stosunkiem :think:
Przy obecnych poczynaniach trenera Ciro i drużyny Juventusu ciężko wytypować zwycięzcę przyszłego meczu. Rzecz jasna liczę na zwycięstwo Bianconeri, piękny mecz Diego, Del Piero, Melo... :pray:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
fallweiss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 406
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 29 listopada 2009, 22:54

Nie oszukujmy się niestety będzie niezwykle ciężko.Powiem ,że bardziej niż kiedykolwiek.Tutaj jedyne co się liczy do zwycięstwo.Remis to porażka i co najwyżej wicemistrzostwo.

Z sezonu na sezon coraz wcześniej stoimy pod ścianą.... A dopiero grudzień teraz...


Zablokowany