Serie A (14): Cagliari 2-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Swakos_2001

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 października 2009
Posty: 86
Rejestracja: 19 października 2009

Nieprzeczytany post 30 listopada 2009, 09:15

nasza drużyna ma zbyt duży potencjał a Ciro nie potrafi tego wykorzstać mam nadzieje że sam odejdzie i powie że to za szybko by zostać trenerem tak wielkiego klubu.Jaa tam che by Mancini przyszedł prowadzić Juve on ma charakter pomysł na grę i ma doświadczenie !


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 listopada 2009, 09:54

Gorzej już być nie może...nadzieje po transferach wielkie...z chęcią siadałem by oglądać mecz mojego Juve...każdy mecz oglądam bo Juve jest w moim sercu...niestety patrzę już na to wszystko z żalem nie z entuzjazmem...kibicuję Juve 17 lat i tylko Juve ( poza Zagłębiem Lubin ) ale takiej padliny jeszcze nie widziałem...tęsknie za drużyną, która jak wychodziła - wiedziałem, że będzie szybko, łatwo i przyjemnie : defensywa - Ferrara, Montero, Pesotto, Birindelli; pomoc - Jugović, Di Livio, Conte, atak - Ravanelli, Vialli a do tego tacy zawodnicy jak Boksić, Toricelli, Del Piero...czekam, może jeszcze doczekam się tak wspaniałej drużyny...nadziei jednak coraz mniej choć wiara ogromna... :płaczę:


Obrazek
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 30 listopada 2009, 10:48

binio pisze: gdyby nie Diego nasza ofensywa leżałaby strasznie.

Tu nie chodzi o umiejętności poszczególnych graczy (może poza drobnymi wyjątkami) ale o zgranie, o realizację taktyki. Teraz zwyczajnie mamy 11 zawodników na boisku, ale nie mamy drużyny.
No właśnie. A może warto spojrzeć z innej strony an Diego. Każda taktyka jest dopasowywana pod niego i on ma być naszym liderem. Tymczasem póki co nie potrafi prowadzić nas do zwycięstw. Więcej. Publicznie robi jakieś zaczepki w stronę Ferrary. Wczoraj Ciro powiedział, że Diego... nie wykonuje tych zadań taktycznych, które trener mu przekazuje. To naprawdę duży zarzut w stronę Brazylijczyka. Nieczęsto krytykuje sie indywidualnie zawodnika.


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 30 listopada 2009, 10:55

KamilDeath pisze: u nas im dalej w sezonie tym coraz gorzej, ale wierze że to wszystko się jednak poukłada, wierze
Właśnie samo się nie poukłada.... Trener powinien to poukładać. A Ciro pokazuje, że nie bardzo wie jak. Dziwne bo nawet w meczach przedsezonowych graliśmy lepiej i po prostu zaczęliśmy się staczać powoli....

Generalnie to najlepszym wyjściem dla nas był by teraz Hiddink. Wszyscy wiemy co zrobił z Koreą PD czy Australią. Trener do którego każdy z naszych piłkarzy zapewne czuł by ogromy respekt. Do tego wydaje się, że obecne Juve to dla niego idealne miejsce bo jak wiadomo on lubi wyzwania i potrafi zrobić coś z niczego ( choć u nas to nie takie zupełne nic, bo skład nie jest zły, ale zupełne nic jeśli chodzi o filozofię i organizację gry ).
Ostatnio zmieniony 30 listopada 2009, 11:14 przez fazzi, łącznie zmieniany 1 raz.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 30 listopada 2009, 11:01

Paolo#3 pisze:Meczu nie oglądałem, ale patrząc na ostatnie wyniki mam wrażenie, że Juve powinno ihmo postawic na bardziej doświadczonego trenera, a Ciro powinien jeszcze poasystowac.
... powiedział kibic Milanu z trenerem Leonardo, którego na początku sezonu wszyscy milaniści chcieli wywieźć na taczkach z San Siro. Zapomniał wół, jak cielęciem był. Spokojnie...
evilboy pisze:Diego out, cannavaro out - Ci ludzie, póki co, nie zasługują na grę w pierwszym składzie. Dośrodkowania Molinaro - miodzio. Amauri jako napastnik też tragicznie...

Jedyne, co mi się podobało w dzisiejszym meczu, to fakt, że przegapiłem jego pierwsze 30 minut. :whistle:
:rotfl: Ach ten Paweł i jego poczucie humoru. Diego out :lol: Good one :lol: Czy ktoś potrafi sobie wyobrazić skład w tym sezonie bez Diego, Melo, Grosso czy zdrajcy ? Co by nie mówić, najlepsze okienko w historii Alessio....


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 30 listopada 2009, 11:03

binio pisze:
evilboy pisze:Diego out, cannavaro out - Ci ludzie, póki co, nie zasługują na grę w pierwszym składzie. Dośrodkowania Molinaro - miodzio. Amauri jako napastnik też tragicznie...

Jedyne, co mi się podobało w dzisiejszym meczu, to fakt, że przegapiłem jego pierwsze 30 minut. :whistle:

Dobrze się czujesz ? Kogo niby mamy za nich wstawić ? Canna zagrał najsłabszy mecz w sezonie, ale trzymna poziom, gdyby nie Diego nasza ofensywa leżałaby strasznie.

Tu nie chodzi o umiejętności poszczególnych graczy (może poza drobnymi wyjątkami) ale o zgranie, o realizację taktyki. Teraz zwyczajnie mamy 11 zawodników na boisku, ale nie mamy drużyny.
Ja widzę, że każdy z tych 11 zawodników gra poniżej swojego poziomu. No może poza paroma wyjątkami. To nie jest tak, że tylko brakuje nam zgrania albo szwankuje taktyka. Skoro napastnik europejskiego średniaka dwa razy w ciągu 10 minut ośmiesza podstawowego obrońce jednego z największych klubów świata, to coś jest nie tak. Cannavaro może i jest dobrym obrońcą, ale jego motoryka już się nie nadaje do regularnej gry na wysokim poziomie.

Co do Diego - obecnie gra największą chyba kaszanę w porównaniu do tego, czego od niego oczekiwano przed sezonem, jest totalnie bez formy. Mam wrażenie, że już Camor na jego pozycji spisywałby się lepiej.


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 30 listopada 2009, 11:35

Brutalo pisze:
Paolo#3 pisze:Meczu nie oglądałem, ale patrząc na ostatnie wyniki mam wrażenie, że Juve powinno ihmo postawic na bardziej doświadczonego trenera, a Ciro powinien jeszcze poasystowac.
... powiedział kibic Milanu z trenerem Leonardo, którego na początku sezonu wszyscy milaniści chcieli wywieźć na taczkach z San Siro. Zapomniał wół, jak cielęciem był. Spokojnie...
Nie wiem po co czepiasz się, skoro milanista ma rację.
W przeciwieństwie do Ferrary drużyna Leonardo zaczęła grać dobrze i co najważniejsze regularnie wygrywa. Mimo tragicznego początku, wyprzedzili nas w tabeli. Warto również zauważyć, że trener Milanu przed sezonem stracił swoją gwiazdę Kakę, a w zamian niemal nikogo wartościowego nie otrzymał (Huntelaar, który wczoraj strzelił swoje pierwsze bramki :>). W Turynie natomiast wielki coach Ferrara dostał kogo tylko chciał, na każdą pozycję.
W moim (i nie tylko jak się domyślam) mniemaniu mamy niezłą pakę, ba, śmiem twierdzić, że o klasę lepszą od Milanu i nie gorszą od Interu a mimo to zajmujemy 3 miejsce, a nasz trener niebawem wykorzysta wszystkie możliwe ustawienia taktyczne, takich cyrków nawet w Milanie nie było, a Ty mówisz spokojnie?


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Swakos_2001

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 października 2009
Posty: 86
Rejestracja: 19 października 2009

Nieprzeczytany post 30 listopada 2009, 12:45

Lypsky masz pełną racje ;] Ciro nie ma pomysłu i musimy jego zastąpić kimś lepszym i to jak najszybciej.Więc Ciro cześć ! Mancini zapraszam !


eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 30 listopada 2009, 12:56

Wy zartujecie z tym Mancinim, prawda?; /

Z deszczu pod rynne. Mancini był i do tej pory jest krytykowany za to, ze w Interze za jego "kadencji" ponował wielki chaos. Jesli juz, to Nam potrzebny jest trener z sukcesami, autorytetem, ktoś kto ma wizje i po prostu pomysł.

Hiddink - to jest najlepsze nazwisko w tej chwili na rynku. I zrobilbym wszystko, zeby go naklonic do wspolpracy. Niech ustawi zespol, pokaze im jak maja grac, niech zastosuje odpowiednie metody treningowe; a gdy wszystko zacznie grac, po roku moze byc zastapiony kims innym, utalentowanym, kto dalej bedzie rozwijał jego zamysl.

W zeszlym roku uratował Chelsea sezon, gdy wydawało się, że Scolari juz wszystko zaprzepaścił. I stawiam dyszke, ze gdyby przejał The Blues dwa, trzy tygodnie wczesniej, to jeszcze ograbiliby MU z tytułu.


saioo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 marca 2009
Posty: 47
Rejestracja: 17 marca 2009

Nieprzeczytany post 30 listopada 2009, 13:36

eslk pisze:Wy zartujecie z tym Mancinim, prawda?; /

Z deszczu pod rynne. Mancini był i do tej pory jest krytykowany za to, ze w Interze za jego "kadencji" ponował wielki chaos. Jesli juz, to Nam potrzebny jest trener z sukcesami, autorytetem, ktoś kto ma wizje i po prostu pomysł.

Hiddink - to jest najlepsze nazwisko w tej chwili na rynku. I zrobilbym wszystko, zeby go naklonic do wspolpracy. Niech ustawi zespol, pokaze im jak maja grac, niech zastosuje odpowiednie metody treningowe; a gdy wszystko zacznie grac, po roku moze byc zastapiony kims innym, utalentowanym, kto dalej bedzie rozwijał jego zamysl.

W zeszlym roku uratował Chelsea sezon, gdy wydawało się, że Scolari juz wszystko zaprzepaścił. I stawiam dyszke, ze gdyby przejał The Blues dwa, trzy tygodnie wczesniej, to jeszcze ograbiliby MU z tytułu.
też mnie jakoś Mancini nie przekonuje, właściwie zdobywał ze swoimi drużynami Coppa Italia no i z interem 3 mistrzostwa dzięki naszej degradacji, nie jestem do końca przekonany czy mógłby zostać naszym "wybawcą" :think:


Swakos_2001

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 października 2009
Posty: 86
Rejestracja: 19 października 2009

Nieprzeczytany post 30 listopada 2009, 15:22

Własnie mnie Mancini przekonuje on miał coś w sobie pomysł potrafił zachęcić piłkarzy dla mnie Mancini to najlepsze dostępne rozwiązanie ;) No i na pewno dużo lepszy od Ciro jest ;p


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 30 listopada 2009, 16:14

Przykro się czyta Wasze niektóre posty, ale niestety są one jak najbardziej słuszne. Mnie gra Juventusu w tym sezonie od początku nie przekonywała, ale dopóki były wyniki dopóty nie wypadało tego głośno mówić. Na dzień dzisiejszy niestety gramy bez trenera, przy całym szacunku i uwielbieniu dla Ciro. Wiadomo, że teraz przed dwoma bardzo ważnymi meczami Ferrara posady nie straci, ale naprawdę póki Hiddink jest wolny to uważam że należy stanąć na głowie, by go do Turynu sprowadzić, bo to absolutnie czołówka światowa o ile nie najlepszy obecnie szkoleniowiec. Pamiętam w poprzednim sezonie objął Chelsea które było w zupełnej rozsypce po Scolarim i w dwa tygodnie zrobił z nich drużynę która w Lidze Mistrzów odprawiła nas z kwitkiem, a później zasłużyła na zwycięstwo w całych rozgrywkach. To nie w stylu starego Juventusu zmieniać trenerów jak rękawiczki, ale to staje się coraz bardziej nieuniknione.
Ciro sam nie wie co robi, wczoraj popełnił swego rodzaju samobójstwo. Wyjść defensywnym ustawieniem, zostawiając na desancie Diego i Amauriego przy tak grającym pressingiem Cagliari, naprawdę nie mogę się nadziwić nad tym co nasz trener nam wczoraj zaserwował. Marchisio na lewym skrzydle? Olaboga. I po raz kolejny szkoda mi Giovinco że musi siedzieć na ławce mimo tego że jest w bardzo dobrej formie.


Madara

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 kwietnia 2009
Posty: 802
Rejestracja: 29 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 30 listopada 2009, 16:32

Ma ktoś link do triku Molinaro z 38 min?


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 listopada 2009, 17:21

Coby-Shaddix69 pisze:Ma ktoś link do triku Molinaro z 38 min?
Miałem o tym napisać... miło, że ktoś jeszcze to dostrzegł... wtedy jeszcze głębiej zrozumiałem, jak nisko spadamy. Oglądać coś takiego w wykonaniu zawodnika Juve? :shock: Agnelli przewracają się w grobie :(


Obrazek
figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 listopada 2009, 17:22

Żal mi było oglądać mecz a szczególnie Molinaro. On wogóle nie czuje grania. Jestem zdumiony, że wybiegł w podstawowym składzie.
Del Piero - koniec kariery
Trezeguet - koniec kariery
Amauri - do sprzedaży
Camoranesi - na ławkę a ma grać Giovinco a nie starzy wyjadacze.
Wczoraj swój honor uratował jedynie Caseres.
Gdzie jest ta ambicja, ta mobilizacja :?: To wszystko gdzieś przepadło. Ja się pytam gdzie :?: Na każdym treningu powinien być Blanc i John Elkann bo to co widze też na tych treningach to pożal się Boże.
Powtarzam: piłkarze Juve nie mają żadnej ambicji by stać się lepszymi lub być na szczycie.
Kolejna sprawa to kontuzje. To Juve już ośmiesza. Medycy zachowują się tak jakby nie mieli sprzętu, lekarstw, wykształcenia, itd.
I popatrzcie teraz na mecze zakończone wynikami 1:0 dla Juve. Tam brakowało tylko chwili nieuwagi żeby te mecze zremisować. Żaden ostatnio mecz nie jest wygrywany ze zdecydowaną przewagą. Sampdoria :?: To była ich wpadka.
A Blanc miał interweniować i spotkać się z piłkarzami po meczu z Napoli. Teraz może być już za późno.


Obrazek
Obrazek
Zablokowany