LM (gr. A) [05]: Bordeaux 2-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 22 listopada 2009, 22:31

Obrazek

5 mecz LM w grupie A : Bordeaux - JUVENTUS

Czas:

2009-11-25 (środa)
godzina 20:45

Pierwszy mecz pomiędzy drużynami zakończył się wynikiem 1:1, kliknij:
Juventus - Bordeaux 1:1 (0:0)
63' Iaquinta (asysta Cannavaro) - 75' Plasil


Miejsce:

Stade Chaban-Delmas
Liczba miejsc: 34 327


O przeciwniku:

Pełna nazwa: Football Club des Girondins de Bordeaux
Przydomek: Żyrondyści
Data założenia: 1881
Prezes: Jean-Louis Triaud
Trener: Laurent Blanc
strona internetowa
strona internetowa Polskich kibiców

Sukcesy:

* 6 razy mistrzostwo Francji
* 3 razy Puchar Francji
* Puchar Ligi Francuskiej
* Superpuchar Francji

Aktualna sytuacja w tabeli grupy H:

Obrazek

mecz na żywo w TV:

Obrazek
nSport (kanał 59)

Obrazek
CT2 :happy:
STV 2 Slovakia
STV 3 Slovakia
A La Carte 1
Al Jazeera Sport +4
Boom Sport One
Diema 2
Futbol Smart
Nova Sports 7 (Hellas)
NTV+ Sport
Sky Calcio 4
Sky Sport 1 (Germany)
Sky Sport Info (Portal)
Sky Sports Interactive
Sport 5+
Viasat Sport (F/S)

mecz w Internecie:

http://atdhe.net/
http://rojadirecta.com/
http://www.soccer-live.pl/
http://live-sport-tv.com/
http://www.kuszotv.pl/
http://www.freefootball.org/

źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl

Kibice we wszystkich miastach Polski spotykają się by razem by oglądać ten mecz - zrób to i Ty, wstąp do pokoju KIBICE

wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki :-D

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Polsat się nie popisał i pokazuje Milan z Zurychem ale za to na szczęście dla mnie i kibiców z Polski południowej są jeszcze niezawodni czesi (pewnie Zdenek zagadał :D) i Słowacy. U mnie na zwykłej antenie odbierają CT2 oraz STV2 z czym czeski ma ładniejszy odbiór. Więc jeśli mieszkacie na południu i się postaracie to może też znajdziecie. :happy:

Nie pozostaje nam nic innego jak wygrać, ponieważ zwycięstwo zapewnia nam awans. W innym wypadku czyli jeśli będzie remis lub jeśli przegramy (a Bayern przecież najpewniej wygra z Maccabi) będziemy musieli walczyć o awans w ostatnim meczu z Bayernem a to na pewno łatwe spotkanie by nie było. Bordo ma już awans wiec możliwe że trochę odpuści choć w takim meczu na pewno będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony.

W lidze niespodziewanie przegrali ostatni mecz z Valenciennes ale to akurat nie oznacza że pójdzie nam łatwo. My natomiast właśnie przed momentem po ładnym golu Grosso po akcji Poulsen (:!:) – Caceres wygraliśmy z Udinese.

Jeśli chodzi o rywala wiemy na pewno że nie zagra Gourcuff oraz Chamakh a jak wiemy obaj są podstawowymi zawodnikami Bordo, można nawet powiedzieć że ich siłą napędową.
Ciekawy jestem ustawienia jakie zastosuje Ferrara oraz tego jak zestawi pierwszą 11 a przede wszystkim czy będzie w niej Del Piero.
Ostatnio zmieniony 23 listopada 2009, 09:42 przez tabo89, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 listopada 2009, 22:59

No i pierwszy mecz o byc albo nie w LM ;)

Dobra wiadomośc to, że nie zagra Gourcuff, który nie ma co ukrywać, kreuje gre Bordo. Ale Francuzi to nie tylko ten młody playmaker, więc musimy wyjść skoncentrowani od pierwszych minut, a co najwazniejsze- biegać, walczyć, biegać, atakować, biegać, bronić, biegać- o tym bieganiu dzisiaj, z Udinese zapomnieliśmy. No i nie grajmy na 1-0 (zakładająć, że będziemy prowadzić) bo wiemy jak często się to kończyło.

Liczę na Ferrarę, że zrozumie jakie błedy popełnialismy dzisiaj i żę wyciągnie wnioski. Bo w przeciwieństwie do Ranieriego widzi swoje błędy. To (niestety, tylko to) ich różni.

Liczę na Diego, Poulsena, Sissoko. Trójka która powinna zdominowac środek pola.
Szkoda, że nie mamy napastników... Bo Amauri dzisiaj udowodnił, ze jest wyjątkowo nie w formie (pisze to ja- jego fan;))


binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 listopada 2009, 10:10

Raczej to nie jest mecz o być albo nie być. Jeżeli wygramy to mamy ogromne szanse na 1 miejsce. Każdy inny wynik nie daje nam absolutnie nic, jeżeli Bayern wygra.

Trzeba jechać po zwycięstwo i tyle! Liczę na to, pomimo słabszego meczu z Udine stawiam nas w roli faworytów.


Kicek7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2006
Posty: 357
Rejestracja: 09 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 listopada 2009, 16:12

W tym meczu można stawiać wszystko na jedną kartę. Wygrać, albo przegrać. W kontekście walki o miejsce remis jest dla nas nic nie warty. Mam nadzieję, że uda nam się tam ugrać jakieś 1-0. Mecz może być podobny do tego z Udinese, rywal również ma osłabioną siłę ataku (Chamakh, Gourcuff). 3 punkty będą bardzo ważne - zapewnimy sobie awans, a ewentualna wygrana z Bayernem zapewni nam pierwsze miejsce, które w tym sezonie może mieć ogromne znaczenie jeśli porówna się drużyny, które prawdopodobnie wyjdą z drugich miejsc w swoich grupach z pierwszymi. Tak więc do Bordeaux po 3 punkty, szkoda że Polsat puszcza Milan, tam grają drużyny z tych samych lig, tylko słabsze...


gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 23 listopada 2009, 16:18

Jedziemy do Bordeaux w dobrej chwili. Drużyna jest w widocznym dołku. Do tego dochodzi poważne osłabienie - nie zagrają według mnie dwaj najlepsi piłkarze odpowiadający za ofensywę, młode talenty Gourcuff i Chamakh.
Wydaję mi się, że nie można w takiej sytuacji być minimalistą. Ogólnie rzecz biorąc Juventus nigdy i z nikim nie może myśleć o remisie. Trzeba się starać z całych sił wygrać ten mecz, pierwsze miejsce w grupie czeka na nas.
Mecze po przerwie zazwyczaj są trudne, więc myślę, że teraz będzie już lepiej niż z Udinese.
Dałbym odpocząć Melo, a koło Sissoko postawiłbym jednak na Poulsena. Po wczorajszym dobrym występie na to zasługuje. Obrona taka jak w niedzielę, czyli od lewej: Grosso-Chiellini-Canna-Caceres. Liczę, że Urugwajczyk będzie parł do przodu i zostanie u nas na dłużej by brylować po prawej stronie boiska w biało-czarnym pasiaku. :whistle:
Z przodu sytuacja też wydaję się niby jasna. Będzie to zapewne wyglądało, jak w drugiej połowie meczu z drużyną z Udine, czyli Diego na lewej flance lub z przodu, Camor po prawej, no i Del Piero gdzieś krążący między nimi a Amaurim, który jest naszym grotem.
Mam nadzieję, że Ama przestanie coś tam burkać do każdego i poprawi swoją skuteczność, bo jeszcze niedawno grał ładnie. Od razu zaznaczam, że bardzo go lubię, ale trochę mnie denerwuje takie zachowanie - narzekanie na podania itd., by za chwilę nie skorzystać ze 100%-owych sytuacji. Cóż.. Brazylijska krew.. :wink:

Walczymy o ważne 3 punkty. Forza!


Bob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2004
Posty: 635
Rejestracja: 09 lutego 2004

Nieprzeczytany post 23 listopada 2009, 19:26

Ciezki mecz ale rywal zapewniony ma awans wiec napewno troche odposci a my tego meczu niemozemy odpuscić bo jak bedzie remis to niepotrzebna nerwowka a po co to komu wiec skromne 2-0 dla nas wystarczy licze na bramke Del Piero ;) moze coś ustrzeli .


http://yanosik.org/nieoznakowani - niedajcie sie Tajniakom - Wszystkie nieoznakowane pojazdy Policyjne w Polsce ( o których wiadomo).
http://alkomaty.biz/wirtualny_alkomat/
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 23 listopada 2009, 19:57

http://www.juventus.com/site/ita/NEWS_n ... 7D4750.asp

Lista powołanych na najbliższy mecz. Marchisio, Tiago i zapomniany przez wielu Hasan wracają do gry. Oprócz nich jest także Zebina, w którego ciągle wierze, bo wiem na ile go stać jak jest w formie.
Mecz z Bordeaux zapowiada się ciekawy, ale i zarazem ciężki. Musimy wygrać aby ze szwabami już grać o pietruszkę :)
Nie możemy zagrać na pół gwizdka tylko gryźć trawę od początku do końca. Liczę na dobrą grę naszej obrony i przede wszystkim na siłę ofensywną. Nic tylko 3 pkt !


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 23 listopada 2009, 20:26

Heh Hasana to ja już zapomniałem z miesiąc temu :p Trzeba ten mecz wygrać, wtedy wskoczymy na pierwsze miejsce w grupie, być może potem będzie łatwiej w 1/8 finału. Drużyna z Francji zagra w osłabieniu, co jednak nie jest powiedziane, że będzie łatwiej, bo nieraz w takich sytuacjach gra się gorzej i traci punkty. Mimo to jestem dobrej myśli i z niecierpliwością czekam na ten mecz. Swoją drogą szkoda, że Polsat się nie popisał i pokazuj inny mecz :/ Cóż, może się kiedyś doczekamy wreszcie...


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 23 listopada 2009, 20:32

Majos pisze:Cóż, może się kiedyś doczekamy wreszcie...
Jak będziemy grali z realem w 1/8 to może i tak ... :smile:
Co do meczu, to liczę na 3 punkty, bo przecież nie zagrają Gurkuff i Szamak :P


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 23 listopada 2009, 22:04

Arcyważny pojedynek, który może nam zapewnić awans z grupy. Brak 2 najlepszych zawodników przeciwnika uspakaja mnie, mimo że gramy przecież na wyjeździe. Forma Bordeaux też na pewno nie napawa ich kibiców optymizmem.

My z kolei odnosimy kolejne zwycięstwo w lidze, a dodatkowo powraca do składu kilku zawodników, co czyni naszą ławkę mocniejszą. Może mieć to oczywiście znaczenie pod koniec spotkania.

Wydaje mi się, że powinniśmy zagrać podobnym zestawieniem, co w spotkaniu z Udinese, z tą jednak różnicą, że w miejsce Melo powinien wystąpić Momo. Jeśli Poulsen zagra podobnie co wczoraj, to o "0" z tyłu możemy być spokojni.

Warto wygrać ten pojedynek także dla układu w grupie. Przy naszym zwycięstwie bowiem przedostaniemy się na fotel lidera, co jest niezwykle istotne w kontekście dalszych gier.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 24 listopada 2009, 10:06

Mam pytanko panowie, szczególnie do tabo. Jak pewne są informacje o meczu w STV 2 i STV 3, nie robią żadnych niespodzianek, że w programie TV jedno a w rzeczywistości co innego?

Pytam bo zastanawiam się, dlaczego puszczają mecz równolegle na dwóch kanałach, STV 2 i STV 3, u mnie obiera tylko STV 2 i zastanawiam sie, czy spokojnie zobacze ten mecz.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 24 listopada 2009, 10:15

szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak pewne są te informacje ale jeśli jest w programie to myślę że będzie transmitowane

ręczyć mogę za CT2 bo tam często oglądam i zawsze jest to co miało być, a jutrzejszy mecz nawet szeroko reklamują :wink:

na STV jeszcze nie oglądałem bo trochę gorzej mi obiera, mam też tylko 2

zastanawiające jest że mają ten sam mecz na dwóch kanałach - ale skoro tak jest w programie to chyba można w to wierzyć :wink:


Obrazek
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 24 listopada 2009, 10:29

Panowie co tu dużo mówić mecz bardzo ważny dla nas ale jakby nie patrzeć też dla Francuzów,przecież każdy chce wyjść z pierwszego miejsca by później mieć teoretycznie łatwiejszego przeciwnika,jednak jak już nie raz się zdarzało nie zawsze tak jest :).
Co do samego meczu to możemy się cieszyć ,że dwóch podstawowych zawodników odpowiadających za siłę ataku Bordeaux nie zagra oczywiście mowa tutaj o Gourcuff-ie i Chamakh-u. U nas oprócz Davida chyba wszyscy zdrowi w dodatku ostatnio my swoje mecze w lidze wygrywamy w przeciwieństwie do Bordeaux.

Liczę na pewne 3 punkty, nie pogardzę wynikiem 2-0 ;)


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 25 listopada 2009, 16:05

stahoo pisze:No i pierwszy mecz o byc albo nie w LM ;)
Mecz o być w 1/8 albo wygrać z Bayernem :wink:

Ciekawy mecz. Pojedynek z 1 kolejki powinien zakończyć się naszym zwycięstwem. I nie chodzi tu o bramkę ze spalonego strzeloną przez Bordeoux. Liczę, że dzisiaj nie zabraknie nam wykończenia akcji. Jak wiadomo, Francuzi są mocno osłabieni w ofensywie, to powinien być plus dla nas, ale nasi zawodnicy nie powinni się czuć ani przez chwile zbyt pewnie. Kilka spotkań w tym sezonie pokazało, że tak nie można. Ten mecz jest do wygrania i ja nie widzę innej możliwości. Ważne, że zagra Sissoko. Ważne, że wreszcie Ferrara ma z czego wybierać.

Zastanawiam się, czy i ile razy Juventus jest w stanie zagrać tak jak z Sampdorią?

Forza Juve!


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 25 listopada 2009, 16:11

Na pewno rywal w obecnej formie jest do pokonania. Jest zatem szansa by już sobie zapewnić awans. Byłaby to wspaniała sprawa. Pytaniem pozostaje nasza dyspozycja.
W moim mniemaniu kluczową rolę odegra to, czy w pierwszym składzie wybiegnie Sissoko. Momo jest dla nas piłkarzem bezcennym, a kiedy jest na boisku gra całego zespołu wygląda po prostu lepiej.
Czekam zatem w środku na dwójkę Sissoko-Poulsen. Zresztą obaj ostatnio udowodnili, że zasługują na grę. Nie liczyłbym w tym meczu na ofensywne wejścia naszych obrońców, dlatego Giovinco i Camor będą musieli sobie radzić sami po swojej stronie boiska. Bo pewnie zagramy 4-2-3-1.

Stawiam na 0-1
Gol Diego :P
Pojedynek z 1 kolejki powinien zakończyć się naszym zwycięstwem. I nie chodzi tu o bramkę ze spalonego strzeloną przez Bordeoux. Liczę, że dzisiaj nie zabraknie nam wykończenia akcji.
Uuuu.. kwestia mocno dyskusyjna ;> Według mnie Bordeaux w Turynie pozostawiło po sobie świetne wrażenie i miało podobną ilość bramkowych okazji co my. Nie bez przyczyny po tych 4 kolejkach uplasowali się wyżej od nas. Pocieszam się, że teraz są bez formy, a my jesteśmy na właściwej drodze. Przynajmniej wiele na to wskazuje.


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
Zablokowany