Tematy meczowe - Uwagi

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
ODPOWIEDZ
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 07 maja 2012, 12:23

szczypek pisze:Przecież on tego posta wyskrobał w lipcu 2011 roku. :prochno:
No widzisz, już wtedy przeczuwał scudetto.


binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 maja 2012, 12:24

szczypek pisze:
binio pisze:
tabo89 pisze:Są może jacyś chętni do przejęcia ode mnie tworzenia tematów meczowych?
Nie jest to trudne, podzielę się wszystkim co mam (szablony, grafiki) więc to sama przyjemność :wink:
A co Tabo, emeryturka po 30 Scudetto ? :)
Przecież on tego posta wyskrobał w lipcu 2011 roku. :prochno:
Jej sorry, byłem pewny że jestem w temacie o Atalancie. Chyba mi sodówa jeszcze nie wyszumiała :rotfl:


Obrazek
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 22:14

Ouh_yeah pisze:
szczypek pisze:Przecież on tego posta wyskrobał w lipcu 2011 roku. :prochno:
No widzisz, już wtedy przeczuwał scudetto.
:rotfl:

Dobra ale jak już tak sobie piszemy to jak pewnie zauważyliście wcześniej moje obowiązki przejął Elo Vidal, jednak po jakimś czasie zaprzestał więc teraz robi to pumex i mam nadzieję, że mu się szybko nie znudzi to wykonuje świetną robotę :ok:


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 maja 2012, 08:50

Parafrazując Pana Z. z początku tematu.

Pumex - jesteś <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> :]


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 17 maja 2012, 09:16

tabo89 pisze:jednak po jakimś czasie zaprzestał więc teraz robi to pumex i mam nadzieję, że mu się szybko nie znudzi to wykonuje świetną robotę :ok:
stahoo pisze:Pumex - jesteś <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> :]
Dajcie spokój chłopaki, bo mi wypieki na twarzy zostaną na stałe i dorobię się ksywy "czereśniak" :wink:

Teraz sezon ogórkowy, więc tworzenia tematów meczowych będzie mniej, ale chętnie będę kontynuował :)


Obrazek
mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2013, 21:25

Ale nasypalo, poki co gramy srednio.Sporo niedokladnych podan Tevez grozny,szkoda sytuacji LL
Sprzet do odsniezania swietny :lol:


Juve, storia di un grande amore
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 23 marca 2014, 10:43

Moim zdaniem nazwy rywali powinny być pisane capslockiem, a Juventusu normalnie, bo przecież to jest totalna oczywistość, że drugim członem będzie zawsze Juventus, nie dyskutujemy tutaj o meczach inter-milan itp., więc łatwiej byłoby odszukać wzrokiem rywala, gdyby to on był wielkimi literami - przecież wiadomo, że gra z nami.


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 marca 2014, 11:08

polecam CRT+F


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 23 marca 2014, 12:27

Maly pisze:polecam CRT+F
Ewentualnie okularki ;) Po kliknięciu w temat ma się od razu trzy razy nazwę rywala w zasięgu wzroku.


Kogut W.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 555
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 23 marca 2014, 13:03

Koledze chyba chodziło o nazwy wątków na tej liście, choć nie bardzo widzę sens wchodzić w zamknięte tematy. :think:


cheeld

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 października 2014
Posty: 3
Rejestracja: 04 października 2014

Nieprzeczytany post 04 października 2014, 19:55

Teraz się już połapie, ale ma rację źle się to przegląda.


Życie jest jak piłka nożna.
My - dziew­czy­ny, pot­ra­fimy ich zbajerować,
A oni cza­sami strzelą nam gola. Code online
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 maja 2015, 17:07

Pumex,
Czas zakładania tematów meczowych jest podyktowany Twoim czasem czy też jest głębsze dno powodujące, że tematy powstają stosunkowo późno? (przykład: rewanż z Realem).

Moim zdaniem, jeżeli oczywiście nie chodzi o czas, powinny powstawać najpóźniej dzień po meczu.

edit.

dzieki za odpowiedź, a więc chodzi o czas - nie było tematu :)
Ostatnio zmieniony 17 maja 2015, 19:48 przez stahoo, łącznie zmieniany 1 raz.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 17 maja 2015, 19:00

Głównie sprawa rozbija się o czas i o inne zadania redakcyjne, ale również o podejście do tematów. Kiedyś tematy pojawiały się w ciut krótszym czasie od zakończenia poprzedniego meczu, ponieważ mogłem sobie pozwolić na robienie ich hurtem (np 10 do przodu) - były gotowce, które wystarczyło gdzieniegdzie uzupełnić, gdzieniegdzie edytować i tyle. Dziś dłuższe chwile wolnego czasu wykorzystuje na inne kwestie, stąd tematy meczowe robię na bieżąco w terminie "kiedy-się-uda" :wink:

Ale czy ja wiem, czy tematy powstają stosunkowo późno. :think: Na pewno nie powstają w dzień poprzedniego meczu, bo tak żeśmy sobie założyli. Temat rewanżu z Realem, który przytaczasz, powstał dzień po poprzednim spotkaniu i trzy dni przed meczem, którego temat dotyczy, czyli standardowo. Temat o finale Coppa Italia pojawi się jutro rano (3 dni przed meczem), czyli w terminie również raczej normalnym przy takim zagęszczeniu terminarza.

Ale dzięki za zwrócenie uwagi - postaram się robić kolejne tematy max w dzień po poprzednim meczu :)


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2019, 17:46

Czy ktoś z was może podać mi konkretnie dni w jakich Juve rozegra swoje mecze u siebie do końca sezonu ? Zamierzam zabrać się na jakiś samochodem lub samolotem ale potrzebuje rozkładu :)


Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 10 lutego 2020, 17:37

Ktoś wie dlaczego Juve po czwartkowym meczu w Coppa Italia ligowy pojedynek z Brescią rozgrywa już w niedzielę o 15:00 podczas gdy Inter grający w pucharze z Napoli już w środę spotkanie w Serie A ma w niedzielę o 20:45?


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
ODPOWIEDZ