Tematy meczowe - Uwagi

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
ODPOWIEDZ
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 lutego 2020, 18:09

dimebag11 pisze:
10 lutego 2020, 17:37
Ktoś wie dlaczego Juve po czwartkowym meczu w Coppa Italia ligowy pojedynek z Brescią rozgrywa już w niedzielę o 15:00 podczas gdy Inter grający w pucharze z Napoli już w środę spotkanie w Serie A ma w niedzielę o 20:45?
Nie wiem dlaczego ale jeżeli prześledzisz wcześniejsze mecze Interu na tygodniu i przerwy jakie mieli to zrozumiesz, że to norma w tym sezonie.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 10 lutego 2020, 20:36

@Poprostu
Uściślając moją wypowiedź, to nie szukam na siłę jakichś teorii spiskowych ze strony władz ligi, a i Interowi zdarzyło się w tym sezonie grać mecze mając dzień odpoczynku mniej od przeciwnika (nie wiem czy tak nie było przypadkiem w starciu z Juve). Niemniej dziwi mnie to, że nie mogli z uwagi na czwartkowy pojedynek z Milanem w CI przenieść nam spotkania z Brescią np. na poniedziałek, bo chyba w ten dzień tygodnia jeszcze nie mieliśmy okazji się pokazać.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 11 lutego 2020, 09:30

Lazio tez ma w tym sezonie chody w związku, patrz choćby nasze granie z Sampdorią przed Super Coppa, podczas gdy im dali zagrać kolejkę w poniedziałek po kompromitującym meczu z Rennes w LE


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 lutego 2020, 09:49

Ale szukacie problemów tam gdzie ich nie ma, problemów w stylu interu. Dla takiej drużyny jak nasza, z taka ławką rezerwowych kalendarz nigdy nie stanowił problemu ale dla interu, Napoli już tak. To marne wymówki w stylu tych dwóch prowincjonalnych klubików dlatego nie idźcie tą drogą. Kiedy wygrywaliśmy to nikt specjalnie na terminarz nie narzekał i jechaliśmy po tych dwóch klubach, które kiedy nie miały podstaw ponarzekać na sędziów, szukały alibi innego rodzaju.
A na marginesie, błąd sędziego w meczu Parma - Lazio przeszedł bez echa zarówno w mediach jak i na stronach internetowych innych drużyn. Kiedy sędzia dyktuje w meczu z Viola prawidłowe karne dla Juve to mamy farsopolli 2.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 11 lutego 2020, 16:08

rammstein pisze:
11 lutego 2020, 09:30
Lazio tez ma w tym sezonie chody w związku, patrz choćby nasze granie z Sampdorią przed Super Coppa, podczas gdy im dali zagrać kolejkę w poniedziałek po kompromitującym meczu z Rennes w LE
Hellas grał w srodku tygodnia przed meczem z nami, a my mieliśmy cały tydzień wolnego i co nam to niby dało? Ten dłuższy odpoczynek to największy mit w futbolu.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 11 lutego 2020, 16:14

jak to co nam to dało? nie przegraliśmy 3-0
z takim podejściem jakie zaprezentowaliśmy wiadomo, że żadna przerwa nie pomoże ale jeśli by np Inter grał w środę to by z Milanem takiej drugiej połowy nie zagrał


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 11 lutego 2020, 16:55

Wojtek pisze:
11 lutego 2020, 16:08
rammstein pisze:
11 lutego 2020, 09:30
Lazio tez ma w tym sezonie chody w związku, patrz choćby nasze granie z Sampdorią przed Super Coppa, podczas gdy im dali zagrać kolejkę w poniedziałek po kompromitującym meczu z Rennes w LE
Hellas grał w srodku tygodnia przed meczem z nami, a my mieliśmy cały tydzień wolnego i co nam to niby dało? Ten dłuższy odpoczynek to największy mit w futbolu.
Tylko, że Hellas w przeciwieństwie do nas nie musi dość regularnie grać co 3-4 dni łącząc spotkania w Coppa Italia, lidze oraz LM. Tylko dlatego, że w czwartek mierzymy się z Milanem w Pucharze Włoch powinniśmy ligowy mecz z Brescią mieć w poniedziałek lub ewentualnie w niedzielę o 20:45, a nie o 15:00.

@MRN
Nikt nie szuka problemów na siłę, tylko w dzisiejszym sporcie o sukcesie lub porażce decydują detale takie jak czas odpoczynku. Zresztą doskonale widać to było chociażby w Superpucharze, gdzie Lazio dziwnym trafem przełożyło sobie mecz właśnie z Hellasem podczas gdy my rozgrywaliśmy wyjazdowy pojedynek z Sampdorią. Według Ciebie takie zachowanie ze strony władz ligi jest fair, bo mamy lepszych rezerwowych niż Rzymianie? W takim wypadku równie dobrze mogli kazać nam rozgrywać Supercoppa dzień po meczu z Sampą. Lazio nauczone doświadczeniem z poprzednich sezonów ewidentnie olało Ligę Europy, a i na półfinale Coppa Italia jakoś mocno im nie zależało chociaż walczyli dzielnie z Napoli, bo skupiają się tylko na Serie A. Inter też pewnie sobie odpuści LE, bo szansę na zwycięstwo w całych rozgrywkach ma raczej średnie, a piłowanie podstawowego składu w czwartki odbija się jednak na spotkaniach ligowych. Mediolańczycy pewnie przejdą Łudogorca, ale Conte da raczej szanse rezerwowym typu Esposito, którym takie mecze mogą wyjść tylko na dobre.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 11 lutego 2020, 17:34

Z władzami ligi nie wygrasz, co pokazał niedawny przykład Kloppa w Anglii. Jeśli Sarri (nie) zauważył, że zespół potrzebuje odpoczynku, to od początku na CI i SCI trzeba było wystawić juniorów i tak jak Niemiec pokazać im środkowy palec.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 11 lutego 2020, 17:41

@jackop
Akurat na następny Supercoppa (oby dzięki Scudetto a nie Pucharowi Włoch) byłbym za tym, aby nasi wystawili rezerwowych i młodzików, aby dać prztyczka w nos władzom ligi za ten <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> z zawieszeniami w Serie A po kartkach w tym meczu. Przecież u nas Bentancur, który akurat łapał dobrą formę musiał potem pauzować przez kilka spotkań w lidze. Problem w tym, że my jakoś mocno zabiegamy o ten arabski rynek i jeśli dalej spotkania będą się odbywać na Bliskim Wschodzie, to raczej nie ma szans na zobaczenie drugiego garnituru Juventusu. W Coppa Italia też nie widzę możliwości, abyśmy dali pograć zawodnikom z mniejszą ilością występów i z ekipy U-23, bo Agnellemu wciąż marzy się o tripletta.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
ODPOWIEDZ