Serie A (10): JUVENTUS 5-1 Sampdoria [JPC na meczu !!!]

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 25 października 2009, 17:01

Obrazek
mecz 10 kolejki Serie A: JUVENTUS - Sampdoria


Czas:

2009-10-28 (środa)
godzina 20:45

Miejsce:

Stadio Olimpico di Torino

O przeciwniku:

Rok założenia: 1946
Barwy: Niebiesko-biało-czerwono-czarne
Przydomek: Blucerchiati
Prezes: Riccardo Garrone
Menedżer: Luigi Del Neri
strona internetowa

Sukcesy:

Mistrzostwo Włoch (1): 1991
Puchar Włoch (4): 1985, 1988, 1989, 1994
Superpuchar Włoch (1): 1991
Puchar Zdobywców Pucharów (1): 1990

Ostatnie mecze

24 października 2009
Sampdoria Bologna 4 : 1

18 października 2009
Lazio Sampdoria 1 : 1

4 października 2009
Sampdoria Parma 1 : 1

26 września 2009
Sampdoria Inter 1 : 0

Aktualna sytuacja w tabeli:

2. Sampdoria
3. Juventus

Najlepsi strzelcy drużyn:

6. Pazzini (Sampdoria)
…
3. Iaquinta / Trezeguet (Juventus)

mecz na żywo w TV:

C+ Sport 2 (Polska)
Al Jazeera Sport +1
C+ Sport (Fra)
C+ Sport 1 (Fin)
C+ Sport 1 (Nor)
Canal 9 (DK)
Iran TV3
Nova Sports 4 (Hellas)
NTV Spor
NTV+ Football
Sky Calcio 1
Sport 2 (Cze/Svk)
Sport 2 (Hun)
Sportmanía
TV+ (Bulgaria)
Viasat Football (Swe)
~ Al Jazeera Sport HD
~ C+ Deportes HD
~ NTV+ Sport HD
~ Sky Calcio 1 HD

mecz w Internecie:

http://atdhe.net/
http://rojadirecta.com/
http://www.soccer-live.pl/
http://live-sport-tv.com/
http://www.kuszotv.pl/
http://www.freefootball.org/

Przewidywane składy

JUVENTUS
Sampdoria

źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it

Kibice we wszystkich miastach Polski spotykają się by razem by oglądać ten mecz - zrób to i Ty, wstąp do pokoju KIBICE

Obrazek
Na meczu będą także przedstawiciele polskich kibiców z JuvePoland Club.
55 osobowa grupa tifosich z Polski będzie oglądać mecz na łuku Laterale est


wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki :-D

--------------------------------------------------------------------------------

A więc od razu po meczu ze Sieną, zakładam kolejny temat gdyż mecz już w środę a więc tuż tuż, a poza tym jadę na niego z JPC :dance: . Będzie to mój pierwszy wyjazd, mam nadzieję że Juve się postara, bo coś ostatnio mamy strasznie wymęczone te zwycięstwa.

Będzie to z pewnością mecz na szczycie bo spotkają się odpowiednio trzecia i druga drużyna SerieA. Sampdoria z pewnością jest na fali po wczorajszej wygranej 4-1, ostatnio mieli co prawda 2 remisy, ale wcześniej ograli Inter. Miejmy nadzieję, że nasi piłkarze zmotywują się dobrze na ten mecz i zagrają błyskotliwie, bo tak z pewnością potrafią.

A więc trzymamy kciuki, bo jeśli nie uda się wygrać to Inter i Sampdoria mogą uciec nam na kilka punktów więcej, a do tego na plecach też czujemy oddech rywali.

Mecz na Canal+ Sport 2 więc wypatrujcie nas na trybunach :wink:
Ostatnio zmieniony 25 października 2009, 19:20 przez tabo89, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Loremaster

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1006
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 25 października 2009, 18:27

Mam nadzieję że wygramy ale do tego trzeba taktyki 4-2-3-1 nie widzę innego rozwiązania

----------------------Buffon
---Caceres--Chellini--Cannavaro---Grosso
--------------Sissoko--Melo
------Camoranesi---Diego---Giovinco
----------------------Amauri

liczę że wygramy pewnie ale nie będzie łatwo obstawiam wynik 2-1 dla nas.

EDIT : Sorry niezły błąd zrobiłem, ale już naprawione.
Ostatnio zmieniony 25 października 2009, 19:36 przez Loremaster, łącznie zmieniany 2 razy.


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 października 2009, 18:30

Loremaster pisze:Mam nadzieję że wygramy ale do tego trzeba taktyki 4-2-3-1 nie widzę innego rozwiązania

----------------------Buffon
---Caceres--Chellini--Cannavaro---Grosso
------Camoranesi---Diego---Giovinco
----------------------Amauri

liczę że wygramy pewnie ale nie będzie łatwo obstawiam wynik 2-1 dla nas.

Uważasz, że wygramy grając w 9ciu?;)


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 25 października 2009, 18:32

Loremaster pisze:Mam nadzieję że wygramy ale do tego trzeba taktyki 4-2-3-1 nie widzę innego rozwiązania

----------------------Buffon
---Caceres--Chellini--Cannavaro---Grosso
------Camoranesi---Diego---Giovinco
----------------------Amauri

liczę że wygramy pewnie ale nie będzie łatwo obstawiam wynik 2-1 dla nas.
Nie zapomniales o paru graczach? ;)

Co do meczu: Mam nadzieje ze dzieisjzy sklad to bylo oszczedzanie najwazniejszych graczy na Sampdorie, bo jesli wyjdziemy znowu jakims Poulsenem czy Grygera...


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 25 października 2009, 18:38

Chyba najciekawszy mecz w tej rundzie (z wiadomych powodów :prochno: )
Rachunek jest prosty. Juventus gra u siebie z Sampdorią a inter z Palermo. Jeżeli uda się wygrać to przeskoczymy Palermo i będziemy na drugim. Wtedy jeśli inter przegra zostanie tylko punkt straty. Pewnie jednak wygra i zostaną 4. Na obecnym etapie NIE MOŻNA przegrywać u siebie i walczyć na wyjazdach. Trzy punkty na wagę złota. Co do składu chcę optimum czyli.... :think:
----------Buffon (On ma kontuzje ? :prochno: )-------------
--Caseres/Zebina---Canna-----Chiellini----Grosso
--------------Melo------------------Momo---------------
------Camoranesi--------Diego-------------Giovinco/De Ceglie
------------------------Amauri/Iaquinta---

8)
Edit. Oczywiście wyprzedzimy Sampdorię :prochno:
Ostatnio zmieniony 25 października 2009, 19:34 przez Brutalo, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Spykee

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2009
Posty: 119
Rejestracja: 20 lutego 2009

Nieprzeczytany post 25 października 2009, 19:20

Brutalo pisze: [...]Juventus gra u siebie z Sampdorią a inter z Palermo. Jeżeli uda się wygrać to przeskoczymy Palermo i będziemy na drugim[...]
Chyba przeskoczymy Sampdorię. :prochno: Co do meczu to wydaje mi się że Ciro mocno oszczędzał piłkarzy, stąd to ustawienie i ci piłkarze. Dla tego wydaje mi się w środę będzie 4-2-3-1 i 2-0 dla Juventinich. :D. Dlaczego zero z tyłu ? Sami sobie odpowiedzcie :D. Wiem bardzo pozytywny pogląd, lecz wierzę naszemu Coach'owi i myślę że wie co robi. Bo mieliśmy kilka dobrych meczy w tym sezonie i jak dla mnie to nie wina trenera lecz ustawienia. I nie wyobrażam sobie środowego bez Gio w pierwszym squadzie. Caseres też powinien zagrać. Trzeba myśleć pozytywnie panowie.
Forza Grand Juve. :-D

Edit: Może mi ktoś wyjaśnić czego nie chcę mi cytować ? :angry: Jeśli można na PW lub w poście.

Edit 2: Już mi pomógł najlepszy najlepszy admin na tym forum xD.
Ostatnio zmieniony 25 października 2009, 20:21 przez Spykee, łącznie zmieniany 3 razy.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 25 października 2009, 19:32

nie wiem, ale sprawdzam
Brutalo pisze:[...]Juventus gra u siebie z Sampdorią a inter z Palermo. Jeżeli uda się wygrać to przeskoczymy Palermo i będziemy na drugim[...]
skopiowałem dokładnie i mi wyszedł dobry cytat, zgłoś się do któregoś z adminów :wink:


Obrazek
eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 25 października 2009, 19:42

Mam nadzieje, ze zagramy w meczu z Sampą 451. To dla Nas chyba najbardziej odpowiednia taktyka.

-------------------------Buffon------------------------
-----------------Canna------Chiellini-----------------
--Caceres-----------------------------------Grosso--
--------------------Melo-----Sissoko-----------------
--------------------------------------------------------
--Camoranesi---------Diego---------Giovinco------
-----------------Amauri/Trezeguet-------------------

No i wberw pozorom, nie jest to tak, ze nie mamy w ogole zmiennikow dla wyzej wymienionego ustawienia. Jest De Ceglie, ktory moze grac na pozycji Giovinco. Sam Seba rowniez moze grac w srodku. Zamiast Brazylijczyka jest Del Piero (wiem, ze ma kontuzje). Na obu flankach moze grac takze Saliahamidzic, a na prawej stronie Iaquinta.


Spykee

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2009
Posty: 119
Rejestracja: 20 lutego 2009

Nieprzeczytany post 25 października 2009, 19:45

Ale to są zmiennicy na wypadek plagi kontuzji. A nam potrzeba piłkarzy nominalnych pozycji czyli OPP i OŚP bo za Gio faktycznie może grać Cegła. Iaq jest napastnikiem typowym więc nie bardzo tam pasuje. A DP wiemy jak się spisywał jako treq... na pozycji Diego xD.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 25 października 2009, 20:53

Jakoś jestem pozytywnie nastawiony do środy. Dziś ze Sieną trochę przewietrzył graliśmy jak graliśmy, ale wygraliśmy. Dał odpocząć Camorowi, Sissoko, Cannie, Grosso i być może Giovinco. Chciałbym bardzo, żebyśmy zagrali tym ustawieniem co z Maccabi, tyllko z małą modyfikacją za Treze Amauri no i Caceres jeszcze za Garbusa. Więc tak: Gigi-Caceres Canna Chiellini Grosso-Melo Sissoko-Camoranesi Diego Giovinco-Amauri. Wg mnie ta taktyka jest bezpieczna bo przed obrońcami 2 def. pomocników, a z przodu Diego ma z kim pograć Seba i Camor, a Amauri jak dostanie dobrą piłę to na pustą już trafi :prochno: . No a w Sampie trzeba uważać na: Pazziniego, Cassano, Palombo, tych panów nie trzeba nikomu przedstawiać :!: Dlatego na maxa koncentracja dobra gra z przodu i na 0 z tyłu i powinno być dobrze, chociaż czuję, że bedzię 2-1 dla nas po morderczym i twardym meczu.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 25 października 2009, 21:59

jak dla mnie to nie wina trenera lecz ustawienia
A kto wymyśla taktykę?

Patrząc na skład proponowany przez Gazzette to ręce opadają. Najsmutniejsze jest jednak to, że jest on najbardziej prawdopodobny. A wystarczyłoby zamienić Vicka na Gio i od razu lepiej by to wyglądało.


Nadziej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 948
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 25 października 2009, 23:14

dziś wybiegli w 4312 co jest dośc zaskakujce ale jednak poskutkowało.
Poskutkowalo bo wcisnelismy bramke z niczego. Fakty sa takie, ze nie zasluzylismy dzis na 3 punkty. Jesli to nie jest kryzys to stane sie w najblizszym czasie przeciwnikiem Ciro, czego bym nie chcial. W srode oczekuje lepszej postawy i wiekszej ilosci strzelonych bramek.
Ostatnio zmieniony 25 października 2009, 23:36 przez Nadziej, łącznie zmieniany 1 raz.


Make friends for life or make hardcore enemies!
KamilDeath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2004
Posty: 294
Rejestracja: 04 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 25 października 2009, 23:33

wierze w to, że jak gazzeta.it pomyliła się dzisiaj przed meczem, także i na Sampa wyjdziemy innym :) :smile: , miejmy nadzieję, że ta dzisiejsza wygrana w męczarniach miała sprawić, że we środę zagramy Diego, Gio i Camorem jako ofensywny tercet .... ale jakoś po meczu i wypowiedzi Ciro przed meczem ze Sieną, gdzie mówi że dla niego taktyka jest mniej ważna niż zaangażowanie, moja nadzieja trochę maleje


...abyssus abyssum invocat.......piekło wzywa na pomoc piekła....
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 26 października 2009, 11:35

Jestem jakoś dziwnie spokojny o ten mecz, że pójdzie dużo łatwiej niż sobie to wyobrażamy. Wiadomo że gramy z bardzo mocną drużyną o piekielnym ataku który w pojedynkę może wygrać mecz. Sampdoria nam nie leży, odkąd wróciliśmy do Serie A, notujemy z nimi same remisy (0:0, 3:3, 0:0, 1:1), czas więc na przełamanie się i pokonanie Sampy.
Ciekawe co zaserwuje nam Ciro tym razem, zresztą porównując grę z Maccabi i Sieną dwoma innymi zestawieniami odpowiedź jest jasna i klarowna, mimo że oba mecze nie były wysokich lotów.


Nadziej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 948
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 26 października 2009, 11:48

O ile formacja wydaje sie byc, przynajmniej z naszej perspektywy, oczywista (4-2-3-1), to juz wybor napastnika do tego ustawienia nie jest taki prosty. Amauri zaczyna strzelac, wczoraj po bramce wyraznie odzyl, zaczal grac duzo odwazniej. Ale to mimo wszystko moze byc za malo. Byc moze VI ze swoja szybkoscia i uniwersalnoscia bylby tu lepszym rozwiazazaniem. Tak jak pisalem wczesniej - ciezki wybor.


Make friends for life or make hardcore enemies!
Zablokowany