LM (gr. A) [01]: JUVENTUS 1-1 Bordeaux

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 12 września 2009, 21:50

Obrazek

1 mecz w grupie A: JUVENTUS - Bordeaux

Czas:

2009-09-15 (wtorek)
godzina 20:45

Miejsce:

Stadio Olimpico di Torino
Pojemność 27 168

O przeciwniku:

Pełna nazwa: Football Club des Girondins de Bordeaux
Przydomek: Żyrondyści
Data założenia: 1881
Stadion: Stade Chaban-Delmas
Liczba miejsc: 34 327
Prezes: Jean-Louis Triaud
Trener: Laurent Blanc
strona internetowa

Sukcesy:

* 6 razy mistrzostwo Francji
* 3 razy Puchar Francji
* Puchar Ligi Francuskiej
* Superpuchar Francji

mecz na żywo w TV:

nSport
A La Carte 1
C+ Sport (Fra)
Hi TV Channel 31
Nova Sport (Cze)
Nova Sports 7 (Hellas)
nSport SD
NTV+ Sport Classic
Sky Calcio 3
Sky Sport 1 (Germany)
Sky Sport 1 (Italy)
Sky Sport Info (Portal)
Sky Sports Interactive
Sport 3 (Ukr)
SuperSport 3 (DigitAlb)
Viasat Motor
YES Sport 1
~ DigitAlb HD3
~ nSport HD
~ Sky Sport HD1 (Italy)

mecz w Internecie:

http://atdhe.net/
http://rojadirecta.com/
http://www.soccer-live.pl/
http://live-sport-tv.com/
http://www.kuszotv.pl/
http://www.freefootball.org/

źródła: www.juvepoland.com , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl

Kibice we wszystkich miastach Polski spotykają się by razem by oglądać ten mecz - zrób to i Ty, wstąp do pokoju KIBICE

wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki :-D

------------------------------------------------------------

Rozpoczynamy tegoroczne zmagania grupowe Ligi Mistrzów od dość trudnego, nieobliczalnego przeciwnika. Bordo, mistrz Francji, jest myślę troszkę niedoceniany a jednak zdetronizować we Francji Lyon z pewnością nie było łatwo a im się to udało.
Mogą być niespodzianką w tej grupie i powalczyć o awans, choć z pewnościa brakuje im jeszcze doświadczenia w takich rozgrywkach. Mimo, że wszyscy stawiają na Juve i Bayern oni też będą się liczyć, czego nie można powiedzieć o Maccabi.
No zobaczymy jak to będzie ale mam nadzieję, że Ciro będzie miał do dyspozycji pełny skład, a kontuzja Diego, której doznał przed momentem w meczu z Lazio nie okaże się zbyt groźna, bo jest to zawodnik na którego liczymy chyba w tym sezonie najbardziej.
Ja jestem pełen optymizmu.


Obrazek
Medzeer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2008
Posty: 214
Rejestracja: 20 marca 2008

Nieprzeczytany post 12 września 2009, 23:15

Jesli zagramy tak jak dzisiaj przewiduje wysoki wynik, niestety z cala pewnoscia nie na narza korzysc. Gralismy bardzo slabo i boje sie, ze Bordo z latwoscia to wykorzysta, mam nadzieje, ze Diego sie wykuruje, bo jak nie...Boże broń.


KamilDeath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2004
Posty: 294
Rejestracja: 04 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 12 września 2009, 23:21

nie zagra Diego, to zagra duet Giovinico = Del Piero, co pokazał tamten sezon potrafią bardzo ładnie ze sobą grać, najważniejsze w tym meczu będą 3 pkt, żeby dobrze zacząć, w końcu mecz u nas, rywal tak jak mówi przedmówca nie możemy zlekceważyć rywala, bo naprawdę mają kim grać


...abyssus abyssum invocat.......piekło wzywa na pomoc piekła....
Medzeer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2008
Posty: 214
Rejestracja: 20 marca 2008

Nieprzeczytany post 12 września 2009, 23:28

Jak najbardziej duet Alex-Gio jest dobra opcja, ale wez pod uwage, ze nie ma pewnosci czy Alex sie wykuruje, przeciez juz na ten mecz mialbyc zdrowy a tu klops.


KamilDeath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2004
Posty: 294
Rejestracja: 04 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 12 września 2009, 23:42

wierze w to, dlatego odpuścili ten mecz, swoją drogą wracając do Del Piero to nie pamiętam abyśmy wygrali 3 mecze bez naszego kapitana, poza tym wierze niesamowicie w Del Piero, że będzie chciał pokazać, że na nim można polegać zawsze


...abyssus abyssum invocat.......piekło wzywa na pomoc piekła....
sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 12 września 2009, 23:42

Medzeer pisze:Jesli zagramy tak jak dzisiaj przewiduje wysoki wynik, niestety z cala pewnoscia nie na narza korzysc. Gralismy bardzo slabo i boje sie, ze Bordo z latwoscia to wykorzysta, mam nadzieje, ze Diego sie wykuruje, bo jak nie...Boże broń.
Czy Juventus to tylko Diego? Po przerwach na reprezentacje zawsze nam się ciężko gra i jeszcze do tego graliśmy z Lazio, które moim zdaniem będzie czarnym koniem rozgrwywek, więc nie tragizuj tak...


Day after day I'm getting better and better.
piotrinho1234...

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 480
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 12 września 2009, 23:51

sisman pisze:
Medzeer pisze:Jesli zagramy tak jak dzisiaj przewiduje wysoki wynik, niestety z cala pewnoscia nie na narza korzysc. Gralismy bardzo slabo i boje sie, ze Bordo z latwoscia to wykorzysta, mam nadzieje, ze Diego sie wykuruje, bo jak nie...Boże broń.
Czy Juventus to tylko Diego? Po przerwach na reprezentacje zawsze nam się ciężko gra i jeszcze do tego graliśmy z Lazio, które moim zdaniem będzie czarnym koniem rozgrwywek, więc nie tragizuj tak...
Dokładnie,nie wiem skąd ta panika przed meczem z Bordeaux,Seba pokazał że z powodzeniem może zastępować Diego (zapewne nie ostatni raz).
@Medzeer porównanie składów JUVE i bardeaux(nawet bez Diego) powinno cię uspokoić.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 10:38

Juventus pokonał w sobotni wieczór Lazio Rzym i z kompletem punktów prowadzi w Serie A. Wygrać w stolicy Starej Damie nie pomógł kreowany na lidera zespołu Brazylijczyk Diego, bowiem doznał kontuzji i musiał opuścić boisko.

Diego doznał urazu mięśni. Boisko opuścił tuż przed przerwą. - Czuję ból. W niedzielę przejdę badania i będę wiedział więcej - stwierdził Brazylijczyk. - Mój problem z mięśniami wiosną w Niemczech był poważny. Mam nadzieję, że ten jest mniejszy - dodał Diego.

Praktycznie przesądzona jest absencja Diego w meczu Ligi Mistrzów przeciwko Girondins Bordeaux. Spekuluje się wręcz, że nawet jeśli uraz nie okaże się groźny, to Brazylijczyk i tak może dostać zalecenie odpoczynku przez dwadzieścia dni.

Juventus z Lazio wygrał 2:0. Gole strzelili w drugiej połowie Caceres (72. minuta) oraz Trezeguet (w 90. minucie).

http://www.futbol.pl/artykul/63264.html

Jak 20 dni bez Diego to nie jest dobrze :| . Narazie nie ma co się martwić na zapas. Niedługo się dowiemy więcej na temat stanu zdrowia Diego, ale to tak krótko nie na temat.

Co do meczu. Czeka nas ciężki mecz, wbrew pozorom my z Bordeaux i Bayernem możemy powalczyć o awans. Żyrondyści mogą wiele namieszać, są mistrzami Francji, zdetronizowali Lyon, a to już o czymś świadczy. Jak wiadomo trzeba uważać na Gourcuffa. Mam nadzieję, że Zebina i Hasan będą już w kadrze meczowej na wtorek. Lepiej, aby na prawej zagrał Jonathan, bo Caceres jest niepewny jeszcze, a Hasan to wszechstronny zawodnik może grać jak i w pomocy jak i na boku obrony. Myślę, że powinien zagrać Grosso, bo już ma doświadczenie z gry w Ligue 1. Już lada chwila może wrócić Momo Sissoko, ale jeszcze nie na wtorek. W obliczu kontuzji Diego, opytmalny skład powinien być taki:
Buffon
Zebina Legrottaglie Cannavaro Grosso
Marchisio Melo Tiago
Giovinco
Del Piero Iaquinta/Amauri

EDIT: Zapomniałem, że Giorgio zawieszony za czerwo :o .
Ostatnio zmieniony 13 września 2009, 11:22 przez Dybala 4ever, łącznie zmieniany 1 raz.


Kicek7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2006
Posty: 357
Rejestracja: 09 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 11:04

Ciężki to będzie mecz, boję się o naszą obronę, bo Chiellini jest zawieszony za czerwoną w meczu z Chelsea z tamtego sezonu. Zagramy na pewno bez Diego, bardzo chciałbym żeby Giovinco, który najprawdopodobniej go zastąpi pokazał próbkę swoich umiejętności. Oby tylko Ciro nie ustawił Del Piero jako trequartisty. Zebiny nie było w kadrze meczowej na Lazio więc wątpię, aby był w stanie zagrać już we wtorek. Na prawej obronie mimo wszystko wolę doświadczonego Grygerę od Caceresa, wszyscy widzieli jak Kolarov jeździł Martina. W środku na pewno zagrają Legrottaglie i Cannavaro. Na lewej widziałbym również doświadczonego Grosso, jednak nie wiadomo czy będzie w pełni sił na ten mecz. Jeśli nie to na lewej dałbym szansę solidnemu w obronie Molinaro. W pomocy Melo, Tiago i Marchisio, Camor niech sobie odpocznie. Giovinco jako trequartista, a w ataku wypoczęty Iaquinta i ktoś z dwójki Del Piero - Amauri, zależnie od zdrowia tego pierwszego.

Miejmy nadzieję, że uda nam się wygrać na inaugurację tegorocznej LM i jak już wspomniałem, bardzo ucieszyłby mnie gol Giovinco :)


eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 11:16

Nie zagra Diego, to zagra Giovinco, ktory wczoraj radził sobie lepiej, niz Brazylijczyk. Zreszta, popatrzcie ile mielismy sytuacji do strzelenia gola w 2 połowie - gdyby nie było zadnej, wtedy by mozna bylo sie martwic. Licze, ze w srodku pola zagra para: Marchisio/Tiago. I szczerze mowiac, wolalym zobaczyc De Ceglie, niz Grosso. Moim zdaniem, Paolo prezentowal sie jednak dotychczas lepiej, niz Fabio. No, ale moze Grosso sie jeszcze rozkreci.

Buffon - Caceres, Cannavaro, Chiellini, De Ceglie - F. Melo, Tiago, Marchisio - Giovinco - Amauri, Iaquinta.


BlackShadow7412

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 sierpnia 2009
Posty: 124
Rejestracja: 02 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 11:25

De Ceglie prezentowal sie lepiej? bez obrazy bardzo go lubie ale kiwali go jak juniora w meczach wczensiejszych.... Grosso duzo bardziej dosw i pokazal to wczoraj, poza tym ma swietne rajdy lewa strona niezwykle grozne dla rywali( po jego wrzutce Amauriemu zabraklo kilka cm do gola). De Ceglie jeszcze sie rozwinie pilkarsko a Grosso jest dojrzaly graczem i na dzien dzisiejszy wole Fabio z calym szacunkiem dla Paolo


eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 11:31

Nie, no wiesz, to dopiero byl pierwszy mecz Grosso, moze jeszcze zacznie dobrze grac. Ale we wczorajszym spotkaniu zupełnie mi się nie podobał. On jest czymś pomiędzy Molinaro a De Ceglie - lepszy w ataku od tego 1, ale gorszy od drugiego. Zobaczymy, dam mu szanse, bo trzeba tez uczciwie przyznac, ze Paolo gra bardzo nierowno i raz mu wyjdzie dobry mecz, jak z Milanem, a raz zagra slabo. Tak czy inaczej, Grosso wczoraj ani dobrze nie dryblowal, ani nie wrzucał.

Z kolei trudno tez nie zgodzic sie z tym, ze De Ceglie miewa okresy nieporadnosci, gdy przeciwnik naciera ; )


Jack

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2005
Posty: 241
Rejestracja: 22 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 11:33

eslk pisze:Nie zagra Diego, to zagra Giovinco, ktory wczoraj radził sobie lepiej, niz Brazylijczyk. Zreszta, popatrzcie ile mielismy sytuacji do strzelenia gola w 2 połowie - gdyby nie było zadnej, wtedy by mozna bylo sie martwic. Licze, ze w srodku pola zagra para: Marchisio/Tiago. I szczerze mowiac, wolalym zobaczyc De Ceglie, niz Grosso. Moim zdaniem, Paolo prezentowal sie jednak dotychczas lepiej, niz Fabio. No, ale moze Grosso sie jeszcze rozkreci.

Buffon - Caceres, Cannavaro, Chiellini, De Ceglie - F. Melo, Tiago, Marchisio - Giovinco - Amauri, Iaquinta.


Paolo to nasz Grygera lewej strony,dla mnie jest on drugi w kolei do sprzedania.Ani to obronca ani pomocnik.Słaby w obronie troche lepszy w ataku.takie nie wiadomo co.A młody juz nie jest.Robi sie coraz starszy a z umiejetnosciami stoi w miejscu o ile sie nie cofa.
Na lewa strone tylko Grosso ze zmiennikiem w postaci Molinaro.

Brakiem Diego bardzo bym sie nie przejmował ,mamy jeszcze Giovinco.Mrówka da sobie rade.

Mecz pasuje wygrać i zainkasowac 3 punkty bo potem mamy Bayern i moze byc ciezko.


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 11:38

Nie zagra Diego, to jest z całą pewnością dosyć poważne osłabienie. Za niego pewnie zagra Giovinco, zobaczymy też zapewne we wtorek Del Piero., Ten mecz trzeba wygrać i od początku zmagań zająć pierwsze miejsce w grupie.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 11:47

Wątpię żeby Diego wykurował się na wtorek, tak więc pewnie zagra Mrówa. Chciałbym aby zagrał u boku Del Piero z wysuniętym Iaquinta.
Ustawienie 4-3-1-2 ewidentnie nie służy Camorowi, dlatego wolał bym w jego miejsce Tiago. Do tego Melo i Marchisio, w obronie Casares-Canna-Chiellini-Grosso i Superman na bramce. To chyba optymalna jedenastka na wtorek. Najważniejsze jest zwycięstwo w pierwszej kolejce na swoim stadionie. Powinno ono utwierdzić w Naszych zawodnikach świadomość własnej wartości i motywację do ciężkiej pracy (tak jak wczorajsze zwycięstwo nad Lazio-pomimo słabszej gry udało się wygrać na ciężkim terenie) Takie zwycięstwa pokazują klasę drużyny i takich zwycięstw brakowało za Siwego.
Edit. Rzeczywiście zapomniałem o kartce Giorgio. W takim razie Legro.
Ostatnio zmieniony 13 września 2009, 12:02 przez Brutalo, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Zablokowany