Serie A (3): Lazio 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 01 września 2009, 08:35

Obrazek
mecz 3 kolejki Serie A: Lazio - JUVENTUS


Zapowiedź wideo (made by pan Zambrotta)
Obrazek

Czas:

2009-09-12 (sobota)
Godzina 20:45

Miejsce:

Stadio Olimpico w Rzymie

O przeciwniku:

Rok założenia: 1900
Barwy: Błękitno-białe
Przydomek: Biancocelesti
Prezes: Claudio Lotito
Menedżer: Davide Ballardini
strona internetowa

Sukcesy:

Mistrzostwo Włoch (2): 1974, 2000
Puchar Włoch (5): 1958, 1998, 2000, 2004, 2009
Superpuchar Włoch (3): 1998, 2000, 2009
Puchar Zdobywców Pucharów (1): 1999
Superpuchar Europy (1): 1999

Ostatnie mecze

30 sierpnia 2009
Chievo – Lazio 1 : 2

23 sierpnia 2009
Lazio - Atalanta 1 : 0

Aktualna sytuacja w tabeli:

2. Juventus
.
4. Lazio

Najlepsi strzelcy drużyn:

2. Diego (Juventus)
2. Julio Cruz (Lazio)

mecz na żywo w TV:

C+ Sport 1 (Pol)
C+ Fútbol
C+ Sport 1 (Den)
C+ Sport 1 (Fin)
Digi Sport (RO)
ESPN (uk/irl)
Fox Soccer Channel **
Nova Sports 2 (Hellas)
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (Italy)
Sport 2 (Cze/Svk)
Sport TV2

mecz w Internecie:

http://atdhe.net/
http://rojadirecta.com/
http://www.soccer-live.pl/
http://live-sport-tv.com/
http://www.kuszotv.pl/
http://www.freefootball.org/

Przewidywane składy

JUVENTUS
Lazio

źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it

Kibice we wszystkich miastach Polski spotykają się by razem by oglądać ten mecz - zrób to i Ty, wstąp do pokoju KIBICE

wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki :-D

-----------------------------------------------------------------------------------

Po przerwie spowodowanej meczami reprezentacyjnymi powrócimy ponownie do Rzymu. Swoją drogą dziwnie ułożył się dla nas terminarz że 2 mecze pod rząd mamy z rzymianami.
Lazio tak jak i my ma komplet zwycięstw i także grało z Chievo. My natomiast po wygranej z Romą na pewno mamy mocną pozycję i jesteśmy faworytami tego meczu. Nie wiadomo jeszcze jakie będą składy bo mecz dopiero za 13 dni.
Ja jak zwykle liczę na wygraną i mam nadzieje że zadebiutuje Grosso, gole znów strzeli Diego i w końcu zagra Del Piero.
Ostatnio zmieniony 12 września 2009, 22:41 przez tabo89, łącznie zmieniany 7 razy.


Obrazek
LeVi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2005
Posty: 132
Rejestracja: 28 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 01 września 2009, 09:10

Myślę, że z Lazio będzie cięższa przeprawa niż z Romą ale w ostatecznym rozrachunku damy radę :wink: .Byle żaden nie wrócił z kontuzją bo aż nie chcę myśleć...


Obrazek
Alexander De Large 655321
diegoool

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2009
Posty: 271
Rejestracja: 15 maja 2009

Nieprzeczytany post 01 września 2009, 09:36

N o cóż największą uwage trzeba zwrócić na Julio Ricardo Cruza, to były interista i nie raz szarżował w naszej defensywie więc trzeba go zneutralizowac... reszta piłkarzy Lazio to raczej do zatrzymania.. stawiam na powtórke z pożegnania Nedveda


"TO MY JESTEŚMY JUVENTUSEM!!!!!"
SirRose

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2007
Posty: 357
Rejestracja: 22 października 2007

Nieprzeczytany post 01 września 2009, 10:58

Widziałem mecz Chievo - Lazio wgrany przez Rzymian 2-1 i muszę przyznać, że wygrali go niezasłużenie. Dostali karnego z kapelusza, a Chievo na prawdę stworzyło sobie milion akcji pod ich polem karnym i na prawdę zasługiwali na gola no i należł im się też jeden karny.
Zmierzam do tego, że Lazio nie jest w tym sezonie takie mocne jak mi się wydawało, powinniśmy spokojnie opanować środek pola, przejąć inicjatywę i wbić ze 2 bramki nienajlepeij spisującemu się Muslerze.
Jeśli miałbym się kogoś w Lazio obawiać to zdecydowanie Zarate - koleś ma świetny drybling, dobrze strzela ale w meczu przeciw Chievo zupełnie nie podawał - mam nadzieję że tak zostanie bo nie raz sam mijał 3 obrońców (ciekaw jestem jak sobie będzie radził z naszymi mistrzami).
Kolejnym dobrym graczem jest Liechsteiner - moim zdaniem jeden z najlepszych prawych obrońców ligi. Cruz natomiast wiadomo - ma nosa do strzelania bramek i jest bardzo niebezpieczny z resztą tak samo jak Rocchi ale w sumie to nie wiadomo który zagra bo teraz Lazio chyba gra dwoma napastnikami.

Podsumowując - Lazio u siebie jest zawsze groźne ale raczej nie widzę opcji przegranej. Jeśli zagramy zmotywowani to wygramy na pewno, jeśli nie to może być różnie. Mój typ na ten mecz to 2-0 dla Juve.


Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 01 września 2009, 11:43

Czy Fabio Grosso i Caceres zagrają w meczu z Laziu??


Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 01 września 2009, 11:53

Mam nadzieje że Ciro swoją passe wygranych utrzyma dalej, i wygramy z Lazio. W tym meczu prawdopodobnie zmieni sie troszke nasza obrona, szczególnie po lewej stronie(sądze że jak juz sciągneliśmy Grosso, to tylko po to żeby wbił sie odrazu do pierwszej 11 bo przebija naszych lewych obrońców o klase,lub nawet dwie)

Buffon
Grygera - Cannavaro - Chiellini - Grosso

Chcialbym zeby w miejscu Zdenka wystąpił Martin, zdaje mi sie że nie występuje dlatego, bo ma jeszcze problemy z językiem włoskim, choć mam nadzieje na jego występ. Para stoperów nie powinna sie zmienić.

Pomoc, mam nadzieje na występ w całym meczu Camora, mało grał ostatnim czasem, być może Ciro go oszczędzał żeby nie złapał jakiegoś poważnego urazu. Felipe powinien wystąpić w środku pomocy, a kto na lewej ? Prawdopodobnie Tiago. Standardowo Diego na pozycji ofensywnego pomocnika.

Camoranesi - Melo - Tiago
Diego

W ataku Ciro ma zapewne dylemat, czy postawić na Iaquinte który w meczu z Romą popisał sie tylko asystą przy bramce Diego, czy na Alexa który siedział na ławce z tęgą miną. Nasz kapitan zapewne miał wystąpić w tym meczu, ale Ciro był zmuszony do zmiany Claudio i Diego. Co z Treze? Chciałbym żeby dostał szanse występu chociaż 30 minut.

Amauri - Del Piero
HubsonJUVE pisze:Czy Fabio Grosso i Caceres zagrają w meczu z Laziu??
Zdaje mi sie że tak. :think:

P.S. Jestem ciekaw duetu Del Piero - Diego, dotychczas jeszcze ze sobą nie grali.. :whistle:
karpiu pisze:Po trzech kolejkach ligowych będziemy mieli wiecej rozegranych meczy na stadionie w Rzymie niz u siebie .... :prochno:
:smile:
Ostatnio zmieniony 01 września 2009, 13:41 przez Simi, łącznie zmieniany 1 raz.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 01 września 2009, 12:14

Cztery mecze pod wodzą Ciro w serie a i cztery wygrane,póki co dobra statystyka.
Czas na piąte zwycięstwo i podbicie Rzymu w stu procentach.
Morale zapewne rosną tak, skład dodatkowo został wzmocniony Fabio Grosso, na którego liczę i mam nadzieję, że zagra z Lazio choć parę minut.
Jeżeli chcemy wygrać mistrza to teraz nie możemy głupio tracić punktów, każdy punkt na wagę złota.Lazio co prawda wydaje się być w formie, ale to początek sezonu, nawet Sampdoria ma przebłyski :prochno: A tak na serio to nie wolno ich lekceważyć gorszą drużyną od Romy na tą chwile nie są, wręcz przeciwnie.Ich napastnicy mogą wiele namieszać. Cruz i Zarate - tą dwójką powinniśmy się odpowiednio zaopiekować. Jak ich wyłączymy z gry to wystarczy liczyć na geniusz Diego i naszych napastników.
Do meczu trochę czasu, więc Grosso będzie miał okazję przystosować się trochę już do naszej gry :wink:

Forza Juve!


piotrinho1234...

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 480
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 01 września 2009, 12:23

diegoool pisze:N o cóż największą uwage trzeba zwrócić na Julio Ricardo Cruza, to były interista i nie raz szarżował w naszej defensywie więc trzeba go zneutralizowac... reszta piłkarzy Lazio to raczej do zatrzymania.. stawiam na powtórke z pożegnania Nedveda
O paru graczach zapomniałeś a szczególnie o jednym......Zarate,gdy jeszcze grał w Velez chiałem go kiedyś zobaczyć w koszulce JUVE dla mnie to byłby naturalny następca Alexa.


FlooZwT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 72
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 01 września 2009, 12:35

Stawiam na zwycięstwo Juve raczej pewne oglądałem mecz Lazio z Chievo i Lazio jest daremne niewiem jak grali z atalantą ale w meczu z Chievo wygrał za nich sędzia więc nawet jak sędzia bedzie po ich stronie w meczu z nami to przegrają 2 bramkami WYNIK 0:4 dla JUVE!! :C

Co do składu mam nadzieje że zobacze Alexa w ataku !!!!!!!!!!!!!!bo Iaquinta mnie nie przekonuje za bardzo z Romą praktycznie cały mecz niewidoczny jedno odegranie piłki Alex jest dużo bardziej kreatywny
W składzie Ciro też może coś zmienić i dać szanse niektórym rezerwowym


FORZA GRANDE JUVENTUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


FORZA GRANDE JUVENTUS!!!!!!
karpiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2005
Posty: 242
Rejestracja: 18 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 01 września 2009, 13:20

FlooZwT napisał :
Co do składu mam nadzieje że zobacze Alexa w ataku !!!!!!!!!!!!!!bo Iaquinta mnie nie przekonuje za bardzo z Romą praktycznie cały mecz niewidoczny jedno odegranie piłki Alex jest dużo bardziej kreatywny

Myślę że Ciro wie kto na "dziś" prezentuje lepszą forme , i wystawia zawodnikow jego zdaniem najbardziej przydatnych na dany mecz , a także dokonuje takich zmian w trakcie. Cieszy mnie osobiście to że "nasz" trener będąc zapewne przyjacielem Alexa , pamietając wspólne występy , nie faworyzuje Del Piero,nikt nie może grać za zaslugi , a na boisku powinni mieć miejsce zawodnicy będący w najwyżeszej formie...Można natomiast zyczyć naszemu Kapitanowi aby jak njaszybciej wrócił do wysokiej dyspozycji wtedy napewno Ferrara wystawi go w pierwszej 11 ...

LeVi napisał :
Myślę, że z Lazio będzie cięższa przeprawa niż z Romą

Niestety myśle podobnie , ale też zgadzam sie z Toba co do wyniku tego spotkania :smile:

Po trzech kolejkach ligowych będziemy mieli wiecej rozegranych meczy na stadionie w Rzymie niz u siebie .... :prochno:


Obrazek
WIDZEW
Bójcie się Chamy do Ekstraklasy wracamy!!!!
Prokson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2008
Posty: 282
Rejestracja: 24 września 2008

Nieprzeczytany post 01 września 2009, 13:44

Ja sie zawsze bałem Lazio i boję sie nadal. To jeden z tych zespołów które nam nie leżą i zawsze trzeba sie napocić żeby wygrać.
Cieszy to ze mamy 2 tygodnie na przygotowanie. Diego powinien już dojść do pełni formy, Grosso zgada sie z reszta drużyny (obronę w większości zna :D)więc myślę że zagra od pierwszej minuty i nie będziemy musieli podziwiać wyczynów De Ceglie w obronie i Molinaro w ataku.
Nie wiem jak tam Zebina ale oby jak najszybciej wracał
Oby w trakcie przerwy na reprezentacje nie zdarzyły sie kolejne kontuzje (puk puk).
Cieżki okres nas czeka bo dochodzi CL....myśle ze za 3,4 mecze otrzymamy obraz prawdziwej siły wzmocnionego Juve


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 02 września 2009, 07:24

Gramy 12.09 o 20:45
źródło http://www.lega-calcio.it/media/CU_50.pdf

Mecz na Canal+, już w ramówce sobie zrobili miejsce dla ligi włoskiej o tej porze. Jako ciekawostkę powiem, że ligę włoską ma również komentować Cezary Olbrycht, nie kojarzę gościa a jego głos słyszymy podobno podczas meczów ekstraklasy.


Po przerwach na reprezentacje gramy tradycyjnie beznadziejnie, ale na szczęście Diego czy Amauri nie grają w reprezentacjach, więc najbardziej na nich liczę.
No i oby jak najdłużej bez Del Piero, niezwykle przyjemnie ogląda się Juventus bez niego.


pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 406
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 02 września 2009, 09:06

szybko się zmieniło, w niedziele na c+ w programie sport+ podawali ze wszystkie mecze w niedziele o 15 w lidze włoskiej ;>


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
Michal87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2005
Posty: 461
Rejestracja: 18 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 02 września 2009, 09:22

pitrek pisze:szybko się zmieniło, w niedziele na c+ w programie sport+ podawali ze wszystkie mecze w niedziele o 15 w lidze włoskiej ;>
O ile dobrze się orientuję, to nie są planowane mecze o 15.00 w tym sezonie (a może póki co).


Obrazek
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 02 września 2009, 10:15

pan Zambrotta pisze:No i oby jak najdłużej bez Del Piero, niezwykle przyjemnie ogląda się Juventus bez niego.
oby nie, ja tam wolę obejrzeć jakby nie patrzeć najlepszego strzelca 3 ostatnich sezonów i to choćby z czystej ciekawości jak wypadnie w nowym ustawieniu z Diego za plecami

HubsonJUVE pisze:Czy Fabio Grosso i Caceres zagrają w meczu z Laziu??
do meczu jeszcze sporo czasu więc nic nie wiadomo, ale jeśli nie nabawią się żadnego urazu i Ciro uzna że nadają się na pierwszą 11 to nie ma żadnych przeciwwskazać :wink: choć jeśli Zebina się wykuruje do meczu to szanse Cacerasa raczej niewielkie


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Zablokowany