Serie A (3): Lazio 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 16:35

http://www.d1g.com/video/show/?id=3122563

Tak patrzne na pierwszą powtórkę i jednak mógł być faul, Cruz wystawił nogę wydaje się, że zahaczył Legro. Tylko średnio kamery był ustawione i nie widać dokładnie.


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 17:29

BlackShadow7412 pisze:. Oliver napisales ze jakby mi ktos zabil brata ale powiedz mi czy to Scouser tu obecny na forum zabil kibicow Juve na Heysel? Odpowiedz brzmi nie wiec nie rozumiem co do niego macie.
Jest za Liverpoolem i to chyba wystarczający powód! Nie chce mi się tego tłumaczyć bo i tak pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć.

Jeszcze co do wczorajszego meczu na pewno cieszy forma Buffona. Mecze w kadrze dwa razy w Rzymie dają zauważyć co daję solidnie przepracowany okres przygotowawczy przez Buffona. Myślę, że kontuzję dawno ma już za sobą i da nam w tym sezonie kilkanaście punktów.

Jeśli chodzi o Treze postaram się trochę go wybronić. Może z gry nie jest to co byśmy oczekiwali i nie prezentuje tego do czego nas przyzwyczaił przez te wszystkie lata. Ale napastnika powinno się rozliczać z goli: Amauri 3 pełne mecze 0 goli, Iaquinta 2 pełne mecze 1 gol, David jeden pełny mecz 1 gol. Mam nadzieje, że ta szczęśliwa bramka odblokuję naszego snajpera. Ani Iaquinta ani Amauriu nigdy wcześniej nie strzelali tyle goli co David, a też już mają sporo wiosen na karku 30 lat i 29. Systematyczne wystawianie Davida do składu pozwoli mu się odbudować psychicznie nabrać pewności siebie do gry i być machiną do strzelania goli.
Arbuzini pisze:To, że Amauri pracuje praktycznie na całej szerokości boiska, a często wraca się także na swoją połowę skutkuje tym, że nie strzela farciarskich farfocli ;). Broniąc Treze nie pogrążaj jednocześnie naszego najlepszego napastnika. Gdyby nie jego akrobatyczny strzał David nawet nie powąchałby tej piłki...
Dlatego para David - Amauri mogła by być idealna. Tak Amauri ma dobry drybling, walczy, potrafi przytrzymać piłkę w odpowiednim momencie itd. te rzeczy są nie ocenione tylko nie strzela tyle bramek co powinien.
Ostatnio zmieniony 13 września 2009, 17:49 przez oliver, łącznie zmieniany 1 raz.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 17:41

To, że Amauri pracuje praktycznie na całej szerokości boiska, a często wraca się także na swoją połowę skutkuje tym, że nie strzela farciarskich farfocli ;). Broniąc Treze nie pogrążaj jednocześnie naszego najlepszego napastnika. Gdyby nie jego akrobatyczny strzał David nawet nie powąchałby tej piłki...


Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 17:46

Arbuzini pisze:To, że Amauri pracuje praktycznie na całej szerokości boiska, a często wraca się także na swoją połowę skutkuje tym, że nie strzela farciarskich farfocli ;). Broniąc Treze nie pogrążaj jednocześnie naszego najlepszego napastnika. Gdyby nie jego akrobatyczny strzał David nawet nie powąchałby tej piłki...
Nie mówiąc o tym, że to on z Giovinco rozegrali tę akcję ze swojej połowy.


BlackShadow7412

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 sierpnia 2009
Posty: 124
Rejestracja: 02 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 18:08

Fakt Treze mial strasznego fuksa ;d Ale to tez bramka jak kazda inna sie liczy.
Oliver to nie wiem czy jest sens z Toba rozmawiac jak Tobie do odrzucenia innego czlowieka wystarczy to za kim jest... Bez obrazy ale to zalosne "Jest za Liverpoolem i to chyba wystarczający powód" taka wypowiedz jest conjamniej dla mnie ponizej poziomu. Moze byc nawet za Interem co to ma do rzeczy, on nie zabil kibicow na stadionie. Mam na niego bluzgac tylko dla tego ze kibicuje The Reds?
Masz racje nad niektorymi rzeczami nie da sie przeskoczyc ale to nie znaczy ze trzeba potepiac wszystkich kibicow Lpoolu. Twoim zdaniem jak 5 Polakow kogos zabije trzeba obciazyc caly narod? Dziwne rozumowanie ale masz do niego prawo trwaj w tym ja na pewno nie bede...


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 18:34

BlackShadow7412 pisze: Twoim zdaniem jak 5 Polakow kogos zabije trzeba obciazyc caly narod? Dziwne rozumowanie ale masz do niego prawo trwaj w tym ja na pewno nie bede...
Nic takiego nie napisałem.!!
To jest właśnie jedna z tych rzeczy których nie da się przeskoczyć.
Pamiętaj, że takich rzeczy jak narodowość nie wybierasz, klub owszem.
BlackShadow7412 pisze: FORZA JUVE!!!
FORZA JUVE :wink:
Ostatnio zmieniony 13 września 2009, 18:40 przez oliver, łącznie zmieniany 1 raz.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
BlackShadow7412

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 sierpnia 2009
Posty: 124
Rejestracja: 02 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 18:39

Ja klubu nie wybieralem bardziej powiedzialbym klub wybral mnie. Nie mam powodu dla ktorego kibicuje Juve i juz. Poprostu ich pokochalem tego sie nie wybiera ( " serce nie sluga") ale skoro Ty uwazasz innaczej to szkoda mojego gadania, dla mnie Scouser to spokojny, zrownowazony kibic i nie przeszkadza mi ze tu pisze ale niektorzy widac maja obiekcje Wasz problem, koniec tego OT bo to bez sensu. FORZA JUVE!!!


Scouser

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 września 2009
Posty: 6
Rejestracja: 12 września 2009

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 18:40

masz racje, wyboru narodowości nie da się przeskoczyc, ale powiedz mi tylko dlaczego nie mogłem sobie upatrzyc swojego klubu własnie w The Redsach.. i tutaj nie wiem dlaczego winisz mnie jako sprawce całego zamieszania.. problem polega tylko na to, że ja nic Wam osobiście nie zrobiłem. - przeszłości już nikt nie zmieni.. nawet gdyby ktoś chciał.

Masz prawo miec własne zdanie - jak każdy..


nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone - Hassan bin Sabbah
BlackShadow7412

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 sierpnia 2009
Posty: 124
Rejestracja: 02 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 18:42

"problem polega tylko na to, że ja nic Wam osobiście nie zrobiłem. - przeszłości już nikt nie zmieni.. nawet gdyby ktoś chciał. " To zdanie podsumowuje wszystko. I zgadzam sie z nim w 100%


Abi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 1020
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 18:54

BlackShadow7412 pisze:Ja tez tego nie zapomne nigdy ale powinno sie byc toleracyjnym
BlackShadow7412 pisze: tez nie kocham The Reds za tamte wydarzenia ale toleruje wypowiedzi jak widac przychylnego nam fana tego zespolu, na tyle jestem w tej sprawie tolerancyjny.
Ociekasz tolerancją.

Sheffield - God exists!



A co do meczu to fajnie i w ogóle.


RavaneVialli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2007
Posty: 425
Rejestracja: 03 marca 2007

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 19:00

Avatar Scousera obraża moje uczucia religijne, to wysoce nietolerancyjne.

A co do meczu, to zdobyliśmy ważne 3 punkty.


BlackShadow7412

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 sierpnia 2009
Posty: 124
Rejestracja: 02 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 19:03

Och wybaczcie za ta powtorke 3 razy slowa wjednym poscie, pisalem jak to sie mowi gwaltownie ;d A tolerancja to juz inna sprawa :-D Lazio0-2 Juve nic ododac nic ujac poprostu 3 pkt!!! Inter niestety tez wygral


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 19:08

RavaneVialli pisze:Avatar Scousera obraża moje uczucia religijne, to wysoce nietolerancyjne.
Dokładnie to samo chciałem napisać!
RavaneVialli pisze:A co do meczu, to zdobyliśmy ważne 3 punkty.
Fajne jest jak wszyscy piszą nie na temat meczu, po czym sobie przypominają ,że to temat "Lazio-Juve" i dopisują

Brawo wygraliśmy xD :C :-D

Moim zdaniem Juventus nie zachwycił ale pewne zwycięstwo z takim rywalem wróży dobrze :)

Szkoda ,że Inter wygrywa :] ale na nich czas też przyjdzie :D


RavaneVialli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2007
Posty: 425
Rejestracja: 03 marca 2007

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 19:12

BlackShadow7412 pisze: Lazio0-2 Juve nic ododac nic ujac poprostu 3 pkt!!!
Wystarczyło mnie zacytować, pisałem już o tym wcześniej.


binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 19:17

Jest początek lat 90'tych, oglądam mecz pomiędzy Ajaxem a Juve.
Gra Roberto Baggio, od razu staje się moim idolem a tym samym Juventus.
O Heysel nie mam pojęcia, za młody byłem. O tym tragicznym wydarzeniu dowiaduję się kilka lat pozniej w dobie Internetu i podczas poszukiwania informacji o Juve....

a teraz odwracamy sytuacje ....

Początek lat 90, liga angielska, gra Liverpool z np. Arsenalem. Gra jednego z piłkarzy Liverpoolu bardzo się podobna oglądającemu, staje się fanem drużyny. Podobnie jak ja o Heysel dowiaduje się wiele lat później ....

Podsumowanie ....

Mam go przez to nienawidzić ? Że zakochał się w klubie oglądając mecz ?
Że wiernie mimo wzlotów i upadków trwa przy drużynie ? To po prostu chore, walka z wiatrakami.

Nie można zapomnieć o tej tragedii, można nie wybaczyć bandytom co tego dokonali ale ile to razy pseudokibice szkodzą swojemu niby "ukochanemu" klubowi wszczynając burdy i narażając go na straty ?
Ostatnio zmieniony 13 września 2009, 20:03 przez binio, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany