Serie A (3): Lazio 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 08 września 2009, 08:42

piotrinho1234... pisze: W tym meczu chciałbym zobaczyć na ataku Sebe i Treze a za nimi oczywiście Diego,myślę że Mrówka dobrze by się rozumiał z naszym trequartistą,a Treze może wreszcie się odblokuje.
No pewnie, niech Treze próbuje sie odblokować, przecież nie musimy zdobywac punktów, ważne, żeby David wreszcie dobrze przyjął piłkę... :roll:

Oczywiście w ataku Amauri i Iaquinta, ewentualnie za VI Seba. Ale skłaniam sie ku pierwszej opcji.


piotrinho1234...

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 480
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 września 2009, 09:12

stahoo pisze:
piotrinho1234... pisze: W tym meczu chciałbym zobaczyć na ataku Sebe i Treze a za nimi oczywiście Diego,myślę że Mrówka dobrze by się rozumiał z naszym trequartistą,a Treze może wreszcie się odblokuje.
No pewnie, niech Treze próbuje sie odblokować, przecież nie musimy zdobywac punktów, ważne, żeby David wreszcie dobrze przyjął piłkę... :roll:

Oczywiście w ataku Amauri i Iaquinta, ewentualnie za VI Seba. Ale skłaniam sie ku pierwszej opcji.
Kiedyś musi najlepiej żeby to zrobił jak najszybciej,bo VI gra w reprezentacji a LM zbliża się wielkimi krokami,może David nie jest demonem prędkości,ale nie wierze w to że od tak zapomniał jak się strzela bramki,a u Iaquinty jak zdążyliśmy się przyzwyczajić nie jest z tym najlepiej,chyba nie musze przypominać pamiętnej sytuacji z meczu z Gruzją.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 08 września 2009, 10:05

piotrinho1234... pisze:
stahoo pisze:
piotrinho1234... pisze: W tym meczu chciałbym zobaczyć na ataku Sebe i Treze a za nimi oczywiście Diego,myślę że Mrówka dobrze by się rozumiał z naszym trequartistą,a Treze może wreszcie się odblokuje.
No pewnie, niech Treze próbuje sie odblokować, przecież nie musimy zdobywac punktów, ważne, żeby David wreszcie dobrze przyjął piłkę... :roll:

Oczywiście w ataku Amauri i Iaquinta, ewentualnie za VI Seba. Ale skłaniam sie ku pierwszej opcji.
Kiedyś musi najlepiej żeby to zrobił jak najszybciej,bo VI gra w reprezentacji a LM zbliża się wielkimi krokami,może David nie jest demonem prędkości,ale nie wierze w to że od tak zapomniał jak się strzela bramki,a u Iaquinty jak zdążyliśmy się przyzwyczajić nie jest z tym najlepiej,chyba nie musze przypominać pamiętnej sytuacji z meczu z Gruzją.
Racja, ale w meczu Lazio niech gra pewniejszy Amauri z VI. Davida mozna w podstawie wystwic w nastepnej kolejce z Livorno, gdzie nie dosyc ze gramy u siebie, a na dodatek Livorno to nie klasa Lazio. I nawet z Treze w skladzie nie powinnismy miec problemu z ograniem ich.


Obrazek
Loremaster

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1006
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 08 września 2009, 11:56

A co jest z Caceresem ? Liczę na tego chłopaka ale jak narazie nie dostaje żadnych szans nawet gry.

Liczę na taki skład na Lazio ( gdzie ogromny osłabieniem jest bardzo prawdopodobny brak Zarate)

--------Buffon
--Zebina---Canna--Chellini--Grosso
------Tiago--Melo--Marchisio
-------------Diego
------Giovinco---Amauri

myślę że wygramy 2:0. Chciałbym żeby bramki strzelił ktoś z trójki : Diego, Giovinco, Amauri


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 08 września 2009, 19:37

Jeśli Zebina będzie w stanie zagrać, a raczej tak będzie to zgadzam się z Twoim składem. Chociaż za Marchisio wolałbym Camora.


Juventus29

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 lipca 2009
Posty: 23
Rejestracja: 18 lipca 2009

Nieprzeczytany post 08 września 2009, 19:43

Zdecydowanie Camor w pierwszym składzie Marchisio na ławke , mam nadzieje że swoją szanse dostanie Treze


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 08 września 2009, 20:27

Loremaster pisze: Liczę na taki skład na Lazio ( gdzie ogromny osłabieniem jest bardzo prawdopodobny brak Zarate)

--------Buffon
--Zebina---Canna--Chellini--Grosso
------Tiago--Melo--Marchisio
-------------Diego
------Giovinco---Amauri
Poszedł bym nawet dalej 8) Spróbował bym od początku z Diego na ławce i Giovinco na jego pozycji oraz duetem Treze-Amauri przed nim. Gdyby Seba nie dawał rady (w co wątpię) na drugą połowę mógłby za niego wejść Diego a za Treze Iaquinta (nie wiem czemu przypuszczam że Treze grał by słabo...:angry:) Resztę formacji widzę tak samo i bardzo liczę na występ Grosso i Zebiny na dwóch flankach defensywy. Co do wyniku... po prostu chcę trzy punkty. 0:1, 0:3, 4:5, (...). Just win it.
Edit. Acha, zapomniałem :D Koniecznie Manninger na bramce :!: Alex na rezerwowego jest naprawdę bardzo dobry i powinien dostawać szansę na występy. I Camor za Marchisio 8) Niech się młodzian do końca wykuruje choć może już jutro zagra z Bułgarią :think:
Ostatnio zmieniony 08 września 2009, 20:44 przez Brutalo, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 08 września 2009, 20:29

W sobotę czeka nas kolejny 3 finał z 38. Mecz z pewnością będzie wielką niewiadomą, bo będzie po powrocie piłkarzy z meczów reprezentacji. Mam nadzieję,że kluczowi gracze nie będą mocno zmęczeni i pomogą nam w walce o kolejne ligowe punkty. Ewentualne zwycięstwo w meczu z Lazio bardzo mocno podniesie nasze morale, bo zdobycie pełnej puli oczek w 2 meczach wyjazdowych i to w Rzymie będzie nielada osiągnięciem. W obliczu wtorkowego domowego meczu z Bordeaux może bardzo nam pomóc. Jednak myślę, że przeprawa z Lazio będzie dla nas trudniejsza aniżeli z Romą. Lazio na moje oko wydaje się być mocniejsze od Giallorossich co pokazuje aktualna tabeli, no i zdobycie w tym roku Pucharu i Superpucharu Włoch. Mocną stroną Rzymian jest duet napastników Zarate-Cruz (tego drugiego nie należy zbytnio przedstawiać, bo niestety wiele o nim wiemy :? ). Jednak liczę, że nasza pomoc znowu świetnie się spisze, a ojcem sukcesu będzie nie kto inny jak Diego :-D . Także chciałbym aby Amauri w końcu coś strzelił, chłopak ostatnio się stara o tego gola, 2 słupki i świetne interwencje bramkarza Romy po jego sytuacjach. Jeśli jego partnerem w ataku będzie nasz Vicek, życzę sobie, aby już więcej nie pudłował w takich sytuacjach jak np. w meczu z Gruzinami. W formacji defensywnej Ciro ma świetny wachlarz doboru obrony. Chciałbym, żeby zadebiutował w Juve Grosso na lewej, środek wiadomo Canna-Chiellini no i niech w końcu zagra Martin Caceres, a jakby grał gorzej, zawsze można Jonathana Zebinę dać na prawą :)

Taki skład będzie optymalny wg mnie:
Buffon
Caceres Canna Chiellini Grosso
Camor Melo Tiago
Diego
Vicek/Treze Amauri

Jak dla mnie jedynie Amauri jest pewniakiem do ataku, a na 2 miejsce Ciro może sobie pokombinować, DP nie wliczam, bo nawet jak się wyleczy na Lazio na 100% pewnie nie zagra od początku.
Tak więc życzę sobie jak i reszcie 3 punktów w meczu.
Jeśli szybko zdominujemy mecz i strzelimy w 1 połowie ze 2 gole o wynik raczej będę spokojny, ale zobaczymy, bo mecze z Lazio szczególnie w Rzymie zawsze są dla nas ciężką przeprawą.


Sajan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2005
Posty: 402
Rejestracja: 04 marca 2005

Nieprzeczytany post 08 września 2009, 22:31

Ja osobiście bym chciał aby wreszcie coś Tiago ustrzelił może nabrał by pewności wiekszej siebie gra o niebo lepiej niż w poprzednim sezonie ale to jeszcze nie to a może jak coś ukuje będzie inaczej :) licze na zwyciestwo


"Wyobraź sobie worek, w worku bilon, worek ze trzy metry i wazy ze sto kilo. Wyobraź sobie worek, w worku banknoty, a teraz spójrz na tych co sprzedali się za pięć złotych"
Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 08 września 2009, 22:35

bloktorun pisze:
Loremaster pisze: Liczę na taki skład na Lazio ( gdzie ogromny osłabieniem jest bardzo prawdopodobny brak Zarate)

--------Buffon
--Zebina---Canna--Chellini--Grosso
------Tiago--Melo--Marchisio
-------------Diego
------Giovinco---Amauri
Poszedł bym nawet dalej 8) Spróbował bym od początku z Diego na ławce i Giovinco na jego pozycji oraz duetem Treze-Amauri przed nim. G
Mecz z Lazio na wyjeździe to nie jest moment na eksperymenty. Potem gramy z Livorno u siebie - jestem pewny, że w tym meczu nastąpi jakaś rotacja w składzie.


Gherrick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2009
Posty: 233
Rejestracja: 05 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 08 września 2009, 23:02

juventinek123 pisze: Chciałbym, żeby zadebiutował w Juve Grosso na lewej, środek wiadomo Canna-Chiellini no i niech w końcu zagra Martin Caceres, a jakby grał gorzej, zawsze można Jonathana Zebinę dać na prawą :)

Taki skład będzie optymalny wg mnie:
Buffon
Caceres Canna Chiellini Grosso
Camor Melo Tiago
Diego
Vicek/Treze Amauri
Raczej nie sądzę. Znając życie, Camoranesi zacznie na ławie i wejdzie raczej za Tiago (Marchisio jest bardziej defensywnie ustawiony, a Tiago ofensywniej) lub za Diego. Giovinco pewnie nie zagra, lub wejdzie w 2 połowie za napastnika... a co do Zebiny to dopiero wrócił po kontuzji, więc znając życie na prawej znów będzie Grygera lub Sali-hali ;)


Forca Sporting y Juve Leo ! Forca Verde Leones !
Bob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2004
Posty: 635
Rejestracja: 09 lutego 2004

Nieprzeczytany post 08 września 2009, 23:51

niewazne kto bedzie grał wazne by Zwycięstwo i moze Poulsen wejdzie chłopak musi sie wykasac bo po sezonie fajnie byłoby na nim zarobić a co do meczu to zwyciestwo nasze ale jaki rozmiar to trzeba sie Diego zapytać wszystko od jego dyspozycji zalezy .


http://yanosik.org/nieoznakowani - niedajcie sie Tajniakom - Wszystkie nieoznakowane pojazdy Policyjne w Polsce ( o których wiadomo).
http://alkomaty.biz/wirtualny_alkomat/
Michal87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2005
Posty: 461
Rejestracja: 18 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 10 września 2009, 15:09

Chciałbym zobaczyć Cecaresa na prawej (jeśli Zebina nie będzie mógł jeszcze wystąpić), nie wiem jak sprawa wygląda z Grosso ale wątpię czy wystąpi. Do tego może Giovinco mógłby się w końcu pokazać.

Nie ma innego wyjścia jak tylko zwycięstwo, i najlepiej na zero z tyłu.

Jakieś wieści w sprawie Sissoko??


Obrazek
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 10 września 2009, 15:50

JuveForever10 pisze:nie wiem jak sprawa wygląda z Grosso ale wątpię czy wystąpi
A dlaczego miałby nie wystąpić ?? :prochno:


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Witcher

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 100
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 10 września 2009, 15:57

^FAZZI^ pisze:
JuveForever10 pisze:nie wiem jak sprawa wygląda z Grosso ale wątpię czy wystąpi
A dlaczego miałby nie wystąpić ?? :prochno:
Nie wiem czy wiesz, ale wczoraj rozegrał pełne 90 minut, na pełnych obrotach, grając jako obrońca i w sumie jako skrzydłowy pomocnik.


Zablokowany