Trofeum Berlusconiego: Milan 1-1 (k:5-4) JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2009, 14:03

Mati pisze:\Liczę na występ Marchisio lub De Ceglie w środkowej linii, a najlepiej obu chłopaków na raz.
Szczerze to tez bym chcial to zobaczyc : ) Tak grali w mlodziezowce, jeszcze z Cigarinim w srodku i Giovinco na trequartiscie.

-------Marchisio----Melo----De Ceglie-------
---------------------Diego----------------------

Takie ustawienie Nam idealnie pasuje, biorąc pod uwage fakt, ze De Ceglie uwielbia schodzic do boku i z wysokosci pola karnego wrzucac pilke w pole karne. Swietnie by sie uzupelniali z Molinaro - on z kolei jest bardzo pewny w defensywie.

Druga strona zaklada gre w pierwszej 11 zarowno Marchisio jak i Zebiny. Marchisio to raczej srodkowy pomocnik, lubi gre srodkiem, prostopoadle pilki i uderzenia z dystansu. Zebina pełniłby role zawodnika, ktory schodzi do linii i wrzuca w pole karne.


Kezman_Mateja

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 maja 2006
Posty: 12
Rejestracja: 19 maja 2006

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2009, 20:55

Mecz jest na Adu Dhabi Sport !! polaryzjacja 11623.00 V


Dzięcioł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 292
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2009, 21:00

Szkoda, że nie wrzuciłeś całego linku do swojej transmisji...w każdym razie ten link działa http://iraqgoals.net/ch4.html pozdrawiam ;)


Żywot studenta prawa, żywotem lirycznym jest...
Witcher

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 100
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2009, 21:19

Dzięcioł pisze:Szkoda, że nie wrzuciłeś całego linku do swojej transmisji...w każdym razie ten link działa http://iraqgoals.net/ch4.html pozdrawiam ;)

Działa CI to jeszcze? bo mi padło :płaczę:
nigdzie, za cholerę nie mogę znaleźć w miarę dobrej transmisji :płaczę:


Bob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2004
Posty: 635
Rejestracja: 09 lutego 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2009, 21:23

Eric6666 pisze:czemu wyskakuje jakiś przeładowany hamburger na iraqgoals:/
moze przerwe mają kolacyjna a tak na powaznie do tych Hamburgerów ładnie leciała transmisja ja z tych co patrze to dobrze mi chodzi http://www.rojadirecta.com/justin/gremio_tv tylko ,ze 30 sek i potem odswiezac trzeba ma ktoś jakaś płyną relacje bo mecz naprawde ciekawy i ładny gol Diego na pola karnego po rykoszecie obrońcy


http://yanosik.org/nieoznakowani - niedajcie sie Tajniakom - Wszystkie nieoznakowane pojazdy Policyjne w Polsce ( o których wiadomo).
http://alkomaty.biz/wirtualny_alkomat/
das241

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 3
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2009, 21:25

dobrze że wygrywają 1-0 strzelił DIEGO a link tu jest tylko się tnie


das
Dzięcioł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 292
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2009, 21:30

Witcher wygląda na to, że Iraqi się posypało po totalu, ale tu jest całkiem ładna transmisja, aczkolwiek bez dźwięku http://www.rojadirecta.com/freedocast/428E31E92139109E


Żywot studenta prawa, żywotem lirycznym jest...
maydayxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2006
Posty: 172
Rejestracja: 26 marca 2006

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2009, 21:32

http://www.sport.ro/live/ dla tych co maja szybki internet :P


Obrazek
Prokson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2008
Posty: 282
Rejestracja: 24 września 2008

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2009, 21:33

połowa sie zbliża do końca wiec kilka spostrzeżeń

De Ceglie na lewej obronie to poraniony pomysł. Sam był głównym rozgrywającym Milanu w co najmniej 2 akcjach które powinny sie skończyć bramką. Niech już gra nawet Mr. Air Ball a najlepiej Hasan
Gryger - teraz już wiem czemu go tak wszyscy nie lubią. Dzisiaj wyjątkowo skupiłem na nim uwagę i jestem załamany. Zebina do pierwszego składu!
2 karne dla Milanu nieodgwizdane
Bramka Diego trochę przypadkowa ale mam wrażenie że nawet bez rykoszetu byłby gol
Gramy słabiej co jest główną zasługa boków obrony. de Ceglie wypad albo przesunąć do pomocy. Grygera na wczasy, Amauri do ataku i jedziemy z nimi


eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2009, 21:39

Moze ktos napisac cos o pierwszej polowie meczu wraz z jakas analiza gry poszczegolnych graczy? Bo przeciez nie da sie tego ogladac na zadnej stronce w necie.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2009, 21:40

Jeden ewidentny karny dla Milanu nie podyktowany, poprzeczka Pirlo, a z naszej strony główka Trezeguet, którą 3-4 lata temu z zamkniętymi oczami by strzelił. Do tego gol Diego z odrobiną przypadku. To nie jest skład który chcę oglądać, szczególnie para Iaquinta-Trezeguet mnie nie przekonuje od dawna. Zobaczymy co będzie w drugiej połowie.
Komentator na Abu-Dhabi genialny :D
Marco Marchisio
Nikola Legrotalja
Filippi Milo
Alieksandr Peto
Przynajmniej przyjemnie się tego słucha :D


cysiekchmiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2005
Posty: 87
Rejestracja: 17 września 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2009, 21:42

widziałem ostatnie 5 minut połowy, parę razy Buffon dobrze obronił

dość dobry obraz jest na sopcaście na Channel - 76829 tylko że bez komentatora :think:


Chi non salta e neroazzurro
Chi non salta e rossonero ^^
Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2009, 21:43

jeżeli ktoś ma sopcasta to polecam Channel - 76829. Jakość może być i płynnie chodzi! Co do gola to bardzo dużo szczęścia^^ ale i Diego dużo drybluje! dodatkowy plus dla Melo ,który ładnie w obronie czyści! Niech wraca Momo to z Melo będą nie do przejścia:P Treze w ataku a do 30 minuty myślałem ,że gramy 1 napastnikiem:/ ( ps. miałem kilka przerw przez hamburgera:P ale Treze dopiero w końcówce zauważyłem)Teraz wpuścić Giovinco ,bo chyba jest powołany i na litość boską Caceresa!! Po ost. meczu chcę go zobaczyć na środku obrony!


preclix

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 756
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2009, 21:44

Uzupełnijcie skład, bo nie mogę znaleźć brakującego ogniwa :D

Gigi- De Ceglie, Legro, zdrajca, Zdenek- Melo, Marchisio, Diego - Vincu i Treze. Kto gra w pomocy jeszcze bo nikogo więcej nie zauważyłem ? :)

A co do transmisji to zainstalujcie sobie sopcasta wejdzcie na myp2p.eu i pierwszy kanal z listy, ja tak prawie cały sezon oglądam jak nie ma na bukmacherach i jakość dzisiaj jest bdb. Pozdro.

Ten kanał co oglądam to 60341 u mnie jest lepsza jakość niż na tym co koledzy wyżej podali, tylko tzreba poczekać z 5 minut aż się załąduje na 100% i śmiga jak w TV :prochno:


Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2009, 21:46

preclix pisze:Uzupełnijcie skład, bo nie mogę znaleźć brakującego ogniwa :D

Gigi- De Ceglie, Legro, zdrajca, Zdenek- Melo, Marchisio, Diego - Vincu i Treze. Kto gra w pomocy jeszcze bo nikogo więcej nie zauważyłem ? :)
Hasan
CO do meczu to jak większość mam kłopoty z transmisją niestety, a po oglądaniu kawałków trudno cokolwiek powiedzieć...
Z tego co udało mi się jednak obejrzeć to Milan miał przewagę, środek oprócz Melo niewidoczny i tu nas napewno Milan bije, więc zapewne sta ich przewaga.
Kolejna bramka Diego :happy:
Ostatnio zmieniony 17 sierpnia 2009, 21:48 przez Moonk, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany