Trofeum Berlusconiego: Milan 1-1 (k:5-4) JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2009, 23:31

Mam dwa "pomysły" na jutrzejszy mecz. Z jednej strony chciałbym zobaczyć najmocniejszy skład z Diego, Zebiną, Amaurim, Melo etc, a z drugiej strony jak przedmówcy obawiam się o ewentualne kontuzje w ostatnim meczu przed sezonem. Chyba wolałbym zobaczyć Primavere plus graczy bardziej rezerwowych niż nasze gwiazdy..


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2009, 23:32

Alex10+ pisze:kolega wyzwej ma acje jak Meloo im z karata czy kapueiry wyjedize jak katona to po nich
Tak tak, długo jeszcze będziecie podniecać się przeszłością Melo?

Nie będę mógł zobaczyć meczu na żywo. Nie wiem, czy żałuję. Nie lubię tych zawodów. Są mało ambitne :D

Każda okazja jednak do pokazania się, poprawy tego, co poprawy wymaga, zgrania, jest dobra. A gramy przecież z Milanem. Mam nadzieję, że obejdzie się bez kontuzji, bo nowy sezon zaczyna się za moment i kompletną głupotą byłoby teraz fundowanie sobie wizyt w szpitalach. Sam brak Sissoko mnie już denerwuje.

Forza Juve!


RavaneVialli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2007
Posty: 425
Rejestracja: 03 marca 2007

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2009, 23:34

Z drugiej strony, możemy wystawić normalny skład i zwiększyć rekord porażek Leonardo w kolejnych meczach. Ciekaw jestem, kiedy zostanie zwolniony.


kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2009, 23:35

Gherrick pisze:Ani Buffon ani Manninger ? Prooosze. Bramkarz rzadko kiedy doznaje kontuzji na boisku, poza tym jak nie oni to kto. Chimenti? :prochno:
To właśnie w meczu o Puchar Berlusconiego Kaka zdeptał Buffonowi ręke, po czym Milan wypożyczył nam Abiattiego.


Obrazek
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2009, 23:48

Kostek pisze: trzeba jeszcze dorzucić do tego grona Kielona gdyby grał :)
no way, rok temu wykosili i Chielliniego ; >

br, nie wiem, czy chcę to oglądać. rzeczywiście, rok w rok kończyliśmy to z dłuższą listą połamanych.

cóż, pozostaje mieć nadzieję, że teraz będzie inaczej. nigdy nie lubiłem Trofeo Berlusconi. zawsze jak widziałem, wyłączałem w połowie.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2009, 00:20

Najbardziej boję się o kontuzje. Mam złe wspomnienia z tych meczów. Rok temu straciliśmy Chielliniego którego rozłożył Gattuso, a parę lat temu Kaka uszkodził bodajże rękę Buffona (grunt że wtedy dostaliśmy Abbiatiego). Diego? Niech zagra chociaż 30 minut, liga tuż tuż, a on nadal jedynie zaliczył 60 minut z Seongnam, bo gierek wewnętrznych nie wliczam. Milan prócz sparingu z Varese, nie wygrał ani jednego meczu, grają fatalnie dlatego powinniśmy to wygrać.


Gajowy Marucha

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2005
Posty: 188
Rejestracja: 03 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2009, 00:23

RavaneVialli pisze:Z drugiej strony, możemy wystawić normalny skład i zwiększyć rekord porażek Leonardo w kolejnych meczach. Ciekaw jestem, kiedy zostanie zwolniony.
Leonardo nie zostanie zwolniony, bo Milan nie ma kasy na kogoś lepszego,
zresztą co treneiro może zrobić z takim składem :roll: Milan porażki w sparingach odnosił z silnymi ekipami, z wyjątkiem Club America. Inną sprawą jest to, że idiotyzmem byłoby zwalnianie trenera na podstawie meczów przedsezonowych :rotfl: Najważniejszy sezon, a nie sparing (również jutrzejszy, choć wygraną bym nie pogardził :D )


Bob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2004
Posty: 635
Rejestracja: 09 lutego 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2009, 07:40

kazdy liczy na łatwy mecz a ja jestem zdania ,ze bedzie ciezki mecz wkoncu gramy z milanem na jego terenie a tam atmosfera zawsze gorąca mają kilka indywidualności które zawsze mogą sie przebudzić wyniku nieobstawiam chociaz wiadomo kto wygra ;) wszyscy grają a i tak wygrywa ;)


http://yanosik.org/nieoznakowani - niedajcie sie Tajniakom - Wszystkie nieoznakowane pojazdy Policyjne w Polsce ( o których wiadomo).
http://alkomaty.biz/wirtualny_alkomat/
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2009, 09:33

Szkoda, że nie ma Iago w kadrze. Mógł by jeszcze dzisiaj pograć. Generalnie powinien częściej dostawać szanse bo widać, że ma możliwości ogromne.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
RavaneVialli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2007
Posty: 425
Rejestracja: 03 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2009, 11:05

matijas pisze:Leonardo nie zostanie zwolniony, bo Milan nie ma kasy na kogoś lepszego,
zresztą co treneiro może zrobić z takim składem :roll: Milan porażki w sparingach odnosił z silnymi ekipami, z wyjątkiem Club America. Inną sprawą jest to, że idiotyzmem byłoby zwalnianie trenera na podstawie meczów przedsezonowych :rotfl: Najważniejszy sezon, a nie sparing (również jutrzejszy, choć wygraną bym nie pogardził :D )
Naturalnie, miałem na myśli, iż ta seria porażek może przeciągnąć się nieco na Serie A, zważywszy na sposób, w jaki Milan gra. Z tymi piłkarzami rzeczywiście niewiele można zrobić, ale teraz widać, że to doświadczony trener, jak Ancelotti, miał na nich decydujący wpływ i potrafił osiągnąć w miarę dobry wynik. Z żółtodziobem Leonardo zamiast Ancelottiego, a jednocześnie z Ronaldinho zamiast Kaki, może natomiast dojść w Milanie do katastrofy w najbliższych miesiącach, czego bardzo bym sobie życzył. Berlusconi zwolniłby go wtedy pod presją kibiców.


Spykee

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2009
Posty: 119
Rejestracja: 20 lutego 2009

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2009, 12:01

Noom zgadzam się z ^FAZZI^, też chciałbym zobaczyć Iago. ;). A co do meczu to wydaje mi sie że trzeba przygotować się na ciężki mecz. Do tego jeszcze Leonardo powiedział że ma do dyspozycji większość podstawowego squadu, więc może go wystawić.


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2009, 12:47

Brakuje dziś Chielliniego, w dodatku mamy bardzo osłabioną pomoc. Brak Sissoko, Camoranesiego i Giovinco musi być widoczny, jednak jestem pewien, że reszta sobie poradzi. Liczę na występ Marchisio lub De Ceglie w środkowej linii, a najlepiej obu chłopaków na raz.

Chciałbym by zagrał David i ustrzelił jedną lub więcej bramek. Ma coś do udowodnienia. Myślę, że padnie mało bramek, i albo po karnych, albo w regulaminowym czasie gry wygra Juventus.
Ostatnio zmieniony 17 sierpnia 2009, 13:10 przez Mati, łącznie zmieniany 1 raz.


PETRONAS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 stycznia 2009
Posty: 80
Rejestracja: 19 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2009, 13:08

Teraz pytanie jak będzie wyglądała nasza pomoc w wyjściowej 11 ??


DIEGOOOOOOOOO!!!!!!!
jsduga

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2009
Posty: 467
Rejestracja: 04 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2009, 13:13

Nie ma się co bardzo kierować ostatnim zwycięstwem nad Milanem....chociaż to było tylko 45 minut :prochno: .Grają u siebie,więc na pewno będą się chcieli pokazać przed wszystkim widzami.Ja liczę przede wszystkim na zaangażowanie i walkę o każdy centymetr boiska.Wiadomo,chciałbym,żebyśmy wygrali,ale po porażce nie będę załamany.Oczywiście jeśli spełnią powyższe kryteria.....kurcze swoją droga przydałby się drugi puchar w tym lecie :wink:


„Będąc na początku sezonu czwartą-piątą siłą tej ligi, udało nam się zdobyć mistrzostwo. Gdybym mógł, podpisałbym je własną krwią." - Gigi Buffon
Fidelito

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2008
Posty: 151
Rejestracja: 16 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2009, 13:15

Szkoda, że nie ma Yago, zwłaszcza że w kadrze na ten mecz jest tylko jeden ofensywny pomocnik, który i tak nie zagra całego spotkania. Bardzo mi się gra młodego Hiszpana podobała i liczyłem, że i w "rewanżu" zagra...

Co do meczu to chciałby by Juventus, wreszcie całkowicie zdominował rywala! Dynamiczne celne podania bez niepotrzebnego zwalniania,oglądania się itp. ciągły ruch, wysoki pressing oraz Trezegola strzelającego hattricka :twisted:
Ostatnio zmieniony 17 sierpnia 2009, 14:14 przez Fidelito, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany