Trofeum Berlusconiego: Milan 1-1 (k:5-4) JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2009, 10:55

Obrazek
Trofeum Berlusconiego: Milan - JUVENTUS


Więcej o Trofeo calcistico Luigi Berlusconi

Więcej o JUVENTUS Pre-Season - kliknij

Czas:

2009-08-17 (poniedziałek)
Godzina 20:45

Miejsce:

San Siro

O przeciwniku:

Rok założenia: 1899
Barwy: Czerwono-czarne
Przydomek: Rossoneri, Diavoli
Prezes: Silvio Berlusconi
Menedżer / trener: Leonardo
Oficjalna strona internetowa

mecz na żywo w TV:

ART Sport 3
MaXimo 2
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (Italy)
Sky Super Calcio
SuperSport 1 (DigitAlb)
SuperSport 10
SuperSport 7 (ZA)
SuperSport 7A

mecz w Internecie:

http://atdhe.net/
http://rojadirecta.com/
http://www.soccer-live.pl/
http://live-sport-tv.com/
http://www.kuszotv.pl/
http://www.freefootball.org/

źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.stadiony.net ,

wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki :-D

-----------------------------------------------------------------------------------

Tradycji musi stać się zadość i w tym roku także gramy z Milanem o puchar Berlusconiego. Drugi pojedynek z Milanem w przeciągu kilku dni a jak wiadomo z pierwszego wyszliśmy zwycięsko. Na pewno nie będzie łatwo bo Milan to silna drużyna jednak tak obiektywnie patrząc (chociaż chyba zbyt obiektywny to nie jestem) to powinien wygrać Juventus. Na ten moment wg mnie jesteśmy silniejsi, przede wszystkim mamy zgrany zespół a ostatnie zwycięstwa podniosły na pewno morale piłkarzy.

Meczu niestety nie obejrzę bo będzie na noc w robocie ale jeśli chodzi o transmisje to pozostaje chyba tylko internet, gdyż kanały TV na których będzie transmisja nie są zdaje się ogólnodostępne.


Obrazek
Buzol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 313
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2009, 11:51

Jestem ciekawy jakich piłkarzy powoła Ferrara, czy powrócą nieobecni z trofea TIM, czy znowu zapożyczy garstkę z Primavery...


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2009, 11:59

Szczerze to liczyłem na tvp sport,rok temu właśnie oni transmitowali mecz o ten puchar.Zawsze lepiej się ogląda w tv niż na necie, ale nie będę wybredny.
Co do meczu to mogłoby się wydawać, że jedziemy po łatwe zwycięstwo, ale Milan to zawsze Milan, tym bardziej przed własną publicznością może się zmobilizować, szczególnie gdy w sparingach do tej pory cieniują.
Liczę na ładne widowisko,dużo bramek dla Juve no i puchar.


piotrinho1234...

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 480
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2009, 12:15

Rok temu transmisje przeprowadziło N sport niestety w tym roku tego nie powtórzą :(


Motor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2008
Posty: 452
Rejestracja: 27 marca 2008

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2009, 13:02

Jesteśmy faworytami bo odnieśliśmy dosyć łatwego zwycięstwa w turnieju TIM i to w pół meczu :lol: . Jednak Milan w Mediolanie to coś zupełnie innego i będzie ciężko. Stawiam na nasze zwycięstwo w końcu Milan miałby 5 raz z rzędu zdobyć to trofeum!
Jestem ciekawy jakich piłkarzy powoła Ferrara, czy powrócą nieobecni z trofea TIM, czy znowu zapożyczy garstkę z Primavery...
Przydał by się Del Piero czy inny Diego, ale młodzi też powinni coś ugrać szczególnie że to mecz towarzyski (mimo że zapowiada się na nim prawdziwa wojna).


Za wszelki nie ład w moich wypowiedziach odpowiedzialni są kosmici.

27 marca 2010 - 2 lata na Forum JuvePoland
Gajowy Marucha

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2005
Posty: 188
Rejestracja: 03 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2009, 20:28

Od razu mówię, że dopiero dziń wróciłem po tygodniu wakacji, więc jak popiszę się żeniuącym niedoinformowaniem proszę o wyrozumiałość.
Jak kontuzja Dieg(?)a :?: Zagra w tym spotkaniu?


SadziQ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lipca 2007
Posty: 29
Rejestracja: 04 lipca 2007

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2009, 20:57

No z Diego jeszcze nie wiadomo,ale Del Piero sie przyda,jest w formie,ale nie najwyzszej.Zawsze cos.

Moim skromnym zdaniem to powinnismy wygrac..ale bedzie ciezko..


Obrazek
Obrazek
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2009, 21:06

Dobra i w miarę składna gra, spełnienie założeń taktycznych Ferrary, wykorzystanie maksymalnej ilości zmian (5?8?11? chyba zależy od tego jak się trenerzy dogadają) i przede wszystkim brak kontuzji - tyle wymagam od jutrzejszego spotkania.

Porażka, jeśli nie będzie kompromitująca tak jak rok temu, przy spełnieniu powyższych kryteriów, nie będzie mnie razić.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2009, 23:04

Kadra powołana na jutrzejsze spotkanie:
1 Buffon
4 Felipe Melo
5 Cannavaro
7 Salihamidzic
8 Marchisio
9 Iaquinta
10 Del Piero
11 Amauri
12 Chimenti
13 Manninger
15 Zebina
17 Trezeguet
18 Poulsen
19 Molinaro
21 Grygera
23 Ariaudo
28 Diego
29 De Ceglie
33 Legrottaglie

Tak więc Zebina i Diego wracają do składu.Zapowiada się niezłe spotkanie.Mam nadzieje, że Diego i Zebina zagrają choć trochę,ponieważ po kontuzjach nie nastawiam się na całe 90 min. Co do kontuzji to właśnie...oby to była gra fair play,bo przez te kontuzje idzie szału dostać :whistle:


Buzol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 313
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2009, 23:10

No proszę, całkiem ładny "komplet". Może zobaczymy duet Melo, Diego, a raczej na pewno powinniśmy zobaczyć. Miejmy nadzieje, że czeka nas ladne widowisko no i oczywiście jak wspomniał Mati1990 fair play.


RavaneVialli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2007
Posty: 425
Rejestracja: 03 marca 2007

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2009, 23:12

Mam nadzieję, że nie zagrają: Buffon, Manninger, Melo, Cannavaro, Del Piero, Amauri, Zebina, i Diego: Puchar Berlusconiego służy co roku Milanistom do kontuzjowania naszych najważniejszych graczy, powinniśmy zatem, skoro wiąże nas jeszcze umowa uczestnictwa w tym bezsensownym turnieju, oszczędzić ich przed dużą ilością wyjątkowo brutalnych fauli.


Buzol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 313
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2009, 23:14

Wiesz, jeżeli zagra Melo, to raczej Milan powinien obawiać się kontuzji :lol: :lol:


Gherrick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2009
Posty: 233
Rejestracja: 05 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2009, 23:24

Ani Buffon ani Manninger ? Prooosze. Bramkarz rzadko kiedy doznaje kontuzji na boisku, poza tym jak nie oni to kto. Chimenti? :prochno:


Forca Sporting y Juve Leo ! Forca Verde Leones !
Alex10+

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 sierpnia 2009
Posty: 4
Rejestracja: 16 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2009, 23:26

kolega wyzwej ma acje jak Meloo im z karata czy kapueiry wyjedize jak katona to po nich


Bulek_ziom@op.pl-Mój drugi mail
Kostek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2003
Posty: 118
Rejestracja: 20 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2009, 23:27

Buzol pisze:Wiesz, jeżeli zagra Melo, to raczej Milan powinien obawiać się kontuzji :lol: :lol:

trzeba jeszcze dorzucić do tego grona Kielona gdyby grał :)


ten puchar kojarzy mi się nie miło z wyeliminowaniem na pół sezonu Gigiego przez bodajże Kakę... ogólnie mam nadzieję że jutro gra bedzie czysta i przyjemna dla oka , oczywiście napewno bedzie trudniej wygrać niż podczas trofeo tim , choć kadrę mamy znacznie lepszą , napewno Diego i Zebina nie zagrają pełnych 90minut , obstawiam raczej ogon w postaci 20-30minut.Mam nadzieje że zagramy ładny futbol i wygramy,a najfajniej by było gdyby Treze strzelił jutro brameczkę na odblokowanie :)


Obrazek
Zablokowany