FINAŁ Peace Cup: JUVENTUS (3) 0-0 (4) Aston Villa

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2009, 22:02

chyba jednak 22.00-włąsnie zaczeli

Manninger sędziuje xD

FJ :!:


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2009, 22:02

piotrinho1234... pisze:Może transmisja rozpocznie się o 22 a sam mecz o 22:30 ze względu na celebrację finału :think:
Tak, tak, od pół roku trwały przygotowania, wystapi ok. 2000 artystów, którzy przedstawią coś na kształt tego, co oglądaliśmy podczas otwarcia ostatniej olimpiady :C

Bez przesady, to tylko zwykły turniej towarzyski.
O! Już sa na murawie.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2009, 22:54

Słaby mecz, kiepska gra naszego zespołu.
Byłoby miło gdyby Iaquinta nie strzelał z zamkniętymi oczami a, Camor przestał wykonywać rzuty wolne.
Mam nadzieję na zmiany w drugiej połowie.

No i ktoś wykrakał kontuzję Molinaro.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2009, 22:55

Powiedzcie mi, co się stało z Molinaro? Taki miałem ubaw oglądając jego głupie straty.

Gramy średnio, ale Villa gorzej.
Ostatnio zmieniony 02 sierpnia 2009, 23:04 przez Push3k, łącznie zmieniany 1 raz.


Madara

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 kwietnia 2009
Posty: 802
Rejestracja: 29 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2009, 22:55

Mecz ogólnie fajny.
Juventus kontroluje grę.
Szkoda, że wynik jest jaki jest. Mogliśmy prowadzić tak około 2:0 - strzał Melo i główka Iaquinty (jakim cudem to nie wpadło?).
Villa czasem dostawała jakichś olśnień ofensywnych.
Generalnie Melo i Camor najlepsi.
Giovinco dobrze. Obrona ok, napastnicy poszli na urlop.
Iaquinta nie może się z nikim dogadać, Trezeguet podobnie chociaż ciut lepiej.
Przydałby się Del Piero w ataku.
Juve ma przewagę i powinni ten mecz wygrać.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2009, 22:56

powiedzcie lepiej jesli sie orientujecie czy po remisie mamy dogrywkę czy od razu karne??

bo cos mi się na to zapowiada..


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2009, 22:56

Wprawdzie opuściłem 18 minut meczu, bo myślałem że jest o 22:30, ale nie zmienia to faktu że gra mi się nie podobała, a dni Trezeguet są już chyba policzone bo z taką grą to ja już wolę Ciro Immobile. Fajne piłki rzuca Melo, Camoranesi ponownie najlepszy jak dla mnie. Kiepsko.


olom23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2009
Posty: 138
Rejestracja: 20 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2009, 22:57

Jakim skladem gramy? Czemu Molinaro zostal zdjety? Czy wam tez tak kiepsko chodzi forum?

Takie pytania mam na przerwe :smile:


Obrazek
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2009, 22:57

Całe szczęście, ten mecz już wygląda na towarzyski, nie to co z Realem ( obawiałem się o kontuzje ) Początek dobry w naszym wykonaniu, mieliśmy inicjatywę i to my dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce. Z biegiem czasu oddaliśmy jednak pole AV i to oni byli groźniejsi pod naszą bramką. Generalnie nie gramy ani źle, ani dobrze takie jest moje zdanie. Cieszy że staramy się grać piłką i jakoś to wygląda ( nie jak u siwego ). Strasznie podoba mi się Melo. Ma oczy dookoła głowy, potrafi dograć świetną długą piłkę, a co najważniejsze, on chyba nie zna słowa panika :D


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Madara

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 kwietnia 2009
Posty: 802
Rejestracja: 29 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2009, 22:59

Molinaro moim zdaniem - staw skokowy.
Skład: Buffon-Molinaro(Grygera)-Chiellini-Legro-Marchisio-Melo-Camor-Giovinco-Iaquinta-Trezeguet


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2009, 23:01

Buffon-Zebina, Chiellini, Legro, Molinaro(Grygera)-Melo, Camoranesi, Marchisio-Giovinco-Treze, Enzo. Molinaro zszedł bo jakaś kontuzja. Forum chodzi chwilami beznadziejnie :wink: A gra nie jest taka zła jak pisał Vincitore. Natomiast David przynajmniej się stara i wraca po piłkę. W ogóle Vincitore chyba ogląda inny mecz :wink:


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2009, 23:01

Lypsky pisze:Słaby mecz, kiepska gra naszego zespołu.
Szału nie ma, to trzeba przyznać. O ile w defensywie dajemy radę (Aston Villa kilka razy przebiła się przez obronę, ale z tak dysponowanym Buffonem nie jest łatwo strzelić bramkę) to w ataku wygląda to nieciekawie. Melo do przerwy dzisiaj zdecydowanie pozytywnie. Nasi napastnicy wyglądają blado. Nic dobrego z ich strony...


Nadziej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 948
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2009, 23:01

Generalnie nie jest zle. Kontrolujemy przebieg spotkania, chociaz pod koniec polowy troszke przysnelismy. Co robia na boisku Trezeguet i Marchisio Bog jeden raczy wiedziec. Zaraz mnie pewnie czesc z was bedzie chciala zlinczowac, ale jesli nie uda sie sprzedac/wypozyczyc Poulsena zastanowilbym sie powaznie nad sprzedaza Marchisio - jest zupelnie nieprzydatny od dluzszego czasu. Giovinco dobrze, ale brakuje mu dokladnosci. Mysle, ze bramka dla nas to kwestia czasu.
Ostatnio zmieniony 02 sierpnia 2009, 23:03 przez Nadziej, łącznie zmieniany 1 raz.


Make friends for life or make hardcore enemies!
jaro10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 196
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2009, 23:01

po pierwszej polowie:
myślę że widać postępy naszej drużyny, szczególnie w grze defensywnej. Trochę gorzej w ataku aczkolwiek trzeba zaznaczyć że nasz dzisiejszy "ofensywny trójkąt" jest raczej rezerwowy...

Giovinco- jak narazie dobrze, ALE zdrażni mnie znowu jego przyjęcie piłki, zbyt często mu ona odskakuje... :(
Melo - ten piłkarz chyba mnie dziś przkonał co do swoich umiejętności, nie wiem czy jest wart 25 mln, ale 20 ja bym za niego dał z czystym sumieniem (nawiązując do wypowiedzi moggi`ego )
Treze - nie mial sytuacji, wiec znowu niewidoczny... niepokojące...
Chiellini - jak dla mnie jest on bez formy, niestety...
Marchiso - zdecydowanie na +
Ostatnio zmieniony 02 sierpnia 2009, 23:03 przez jaro10, łącznie zmieniany 1 raz.


zawsze Del Piero
SirRose

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2007
Posty: 357
Rejestracja: 22 października 2007

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2009, 23:02

Faktycznie dość słaba postawa naszego zespołu, ale nie czepiałbym się Camora - on gra na prawdę niezłe zawody. Fatalnie gra Treze, nie potrafi przyjąć piłki podanej po ziemi, po prostu odstaje poziomem od wszystkich innych na boisku. Słabo też Molinaro - Salihamidzic radził sobie na jego pozycji nieporównywalnie lepiej. Poniżej oczekiwań Marchisio - praktycznie zupełnie niewidoczny zarówno w odbiorze jak i w ofensywie. No a na koniec Iaquinta - koleś ma fatalna skuteczność ale chociaż dochodzi do podań, nie przewraca się o własne nogi i potrafi przyjmować piłkę :angry:

Pod koniec drugiej połowy Aston Villa bardzo nasz przycisnęła więc teraz musimy dobrze zareagować. Przydałyby się konkretne zmiany ale nadal zwycięstwo jest w zasięgu.


Zablokowany