FINAŁ Peace Cup: JUVENTUS (3) 0-0 (4) Aston Villa

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
IronAdi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 października 2008
Posty: 25
Rejestracja: 02 października 2008

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2009, 18:31

Fenrir pisze:
Mecz towarzyski dawno za nami, sami piłkarze pewnie mają już gdzieś te jedenastki, a na forum burza mózgów i wielka rozkmina - czy trzeba było ostatniego karnego uderzać z małego palca, czy z dużego.
Ciezko to lepiej ujac.
Co mnie interesuje wygrana/przegrana romy? Del Piero olal tego karnego, bo gdyby trafil w słupek, poprzeczke - mozna by wybaczyć, ale to nawet nie był strzał. To było 'Jestem GRANDE ALEX Bramkarzu uciekaj przed pilka!" ..
Tobie mozna by wybaczyc pisanie takich glupot gdybys mial 10 lat, a pewnie masz z 14 wiec ci nie przystoi.
Zapewne masz 16 - zeby nie wyszło ze młodszy jestes!
Nie rozumiesz - nie komentuj. Zwłaszcza gdy chcesz dać komentarz nie wnoszący nic do rozmowy.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2009, 19:47

Nawiązując do dyskusji wyżej...to ja bym sprzedał Del Piero razem z Poulsenem - w ramach gratisu. :prochno: Nie potrzebujemy w zespole chorych psychicznie i nadętych buffonów. :smile:


JuveCracow

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 343
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2009, 21:41

Ein pisze:A ja tak z innej beczki.

Ma ktoś może zdjęcie, kiedy to Buffon przytula się do Camora i Cany ? :D

Było to chyba pod koniec meczu.
Ein pisze:Szkoda, że nikt nie ma tej fotki :(
Rozwalił mnie Gigi tym czułym gestem, więc go cyknąłem, tylko nie wystrasz się jakością bo mój komórkowy Samsung to raczej do cudów techniki nie należy :lol:

Obrazek

Ech, nie umiem robić ładnych printscreenów z TVUPlayera, czarne tło wychodzi, albowiem ja się nie znam. I jeszcze toto foto w oryginalnej rozdzielczości- http://img406.imageshack.us/img406/2715/tulutulu.jpg


Zablokowany