FINAŁ Peace Cup: JUVENTUS (3) 0-0 (4) Aston Villa

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 00:56

IronAdi pisze:A Jak nazwac 36 letniego napastnika ktory bierze karnego na 3 takty i podaje bramkarzowi pilke ?
Jak chcesz. Możesz na przykład "36-letnim napastniiem, który bierze karnego na trzy takty i podaje bramkarzowi piłke". Ale na pewno nie zerem. Jakkolwiek by nie grał, a faktem jest, ze gra z roku na rok coraz słabiej, nigdy nie nazywaj go zerem. To zwyczajnie nie przystoi.
Moonk pisze: No taki Tevez, , Lavezzi, by się przydali do pary, bo tak jak dziś graliśmy dwoma wieżami każdy sam widział jak to wyszło- jednym słowem porażka.
Robin!
Ostatnio zmieniony 03 sierpnia 2009, 00:58 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Deba

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 sierpnia 2007
Posty: 36
Rejestracja: 22 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 00:57

Winner pisze:Karne jak karne ale strzał Del Piero był kuriozalny dobrze że to tylko towarzyski puchar.
Ludzie ale w towarzyskich się nawet tak karnych nie strzela. Alex po prostu olał tego karnego, nie wiem co on sobie myślał :/ Co będzie jak strzeli tak w meczu o punkty? Troszkę profesjonalizmu bym od niego oczekiwał...


cerb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2005
Posty: 307
Rejestracja: 22 lutego 2005

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 00:57

W sytuacji gdy mamy ostatniego karnego i sie go marnuje w taki sposob to faktycznie mozna powiedziec ze przegralismy przez DP.

Ale mecz nie sklada sie tylko z 1 karnego. Cale 120min zagralismy slabo w ataku. Grali jakby faktyczenie byl to mecz o pietruche widac bylo rozluznienie.

Ferrara ustawil sklad podejzewam rezerwowo dlatego ze chcial sprawdzic jak sobie poradzi zespol gdyby zabraklo cannavaro, alexa, amauriego, i bez poprawnie grajacego tiago.... teraz juz wie.. ze nie najlepiej..

Jedyny zal do Ciro to to ze Drewniak Trezeguet gral 120min .. ja po 5 min jego ogladania mialem dosc.. a gosc kazal mi sie 120 min meczyc,

Jak to mowi Mateusz Borek: "Trezeguet - to jest dramat tej druzyny"

A ze DP nie trafil w meczu o pietruche to akurat dobrze bo juz nigdy nie zmarnuje w ten sposob karnego w meczu cos znaczacym.
Ostatnio zmieniony 03 sierpnia 2009, 00:58 przez cerb, łącznie zmieniany 1 raz.


IronAdi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 października 2008
Posty: 25
Rejestracja: 02 października 2008

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 00:57

Reg pisze:
IronAdi pisze:
Reg pisze:Po 116 minutach i karnych przegrywamy. Jakoś nie dziwi mnie porażka w karnych. Jestem już przyzwyczajony. Kto by pomyślał, że . Bez głupich strat, rządził dziś w środku pola. Poza tym na plus Giovinco, Camor, Legro, Chiellini i Buffon. trochę dziwną taktykę zastosował Ferrara po koniec. Czterech napastników i tylko dwóch pomocników. Może gdyby wpuścił Tiago za bezproduktywnego Treze gra w dogrywce wyglądałaby inaczej . I tak wygraliśmy jakąś kasę, więc nie jest źle.
A czemu nie opisales ze przegralismy przez Del Piero?
W takim samym stopniu przez Legro czy innych co zmarnowali sytuacje w czasie meczu. Już nie przesadzaj. Kiedy ostatnio Del Piero nie trafił z karnego? Akurat jemu można to wybaczyć.
Bo? Akurat wlasnie Jemu nie mozna tego wybaczyc.


FlooZwT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 72
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 00:59

Widać było że niegrali już tak zacięcie jak z realem VI co to miało byc spartolił nam mecz własnie on ale nic to tylko puchar towarzyski nie wazne niech Ferrara wyciągnie wnioski i układa dalej swoje (nasze) Juve

Alex spartolił karny ale grał dobrze wiec wara lamy od Legendy JUVE

FORZA GRANDE JUVENTUS


FORZA GRANDE JUVENTUS!!!!!!
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 01:02

DP powinien przeprosić kibiców i kolegów za to "kopnięcie". Nie chodzi o śmieszny puchar, ale o jego podejście. Kto jak kto, ale on potrafi wykonywać karne. Swoją drogą, Lego strzelający jako szósty? Trochę to głupie biorąc pod uwagę, że był jeszcze Zanetti czy nawet Chellini. Tyle na temat rzutów karnych.
Mecz nie podobał mi się, brakowało Alexa i Amauriego w roli napastników.
Do słabego Treze przyzwyczaiłem się, ale to co dziś wyprawiał Iaquinta było chyba jeszcze gorsze - beznadzieja. Może wróćmy do pomysłu z Cassano.
Drażni mnie Chellini prokurując niemal w każdym meczu zagrożenie pod naszą bramką. Jak nie fauluje w polu karnym to bezmyślnie wystawia piłkę zawodnikom rywala. Mimo wszystko Cannavaro w meczu z Realem był dużo pewniejszy. Czekam na nasz nowy nabytek, może coś z niego będzie?
Co do innych, Marchisio tradycyjnie nijak, zaczynam wątpić czy rzeczywiście coś będzie z tego chłopaka. Fajnie Giovinco, nieźle Camor, po raz kolejny podobał mi się Melo - takiego zawodnika nam brakowało.
Szkoda, że nie udało się wygrać, ale turniej zdecydowanie na plus. Po raz kolejny widać, że lepiej gra się nam z drużynami z Hiszpanii aniżeli tymi angielskimi.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Clio

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2009
Posty: 3
Rejestracja: 05 maja 2009

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 01:02

Nie było by złego, jak by Del Piero wcześniej wszedł. Chociaż i tak jak wszedł na boisko by strzelić tego wolnego to już oddychał rękawami.
I dobrze, że Treze nie strzelił gola z tej przewrotki, bo zaraz był by wielkim bohaterem. Grygerę to ja na całym boisku dziś widziałem :D

Narazie to tylko śmiać mi się chce z tych niektórych CHŁOPKÓW. Ten Iaquinta czy jak mu tam to nawet nie wygląda jak piłkarz. Za bardzo każdy chciał gola strzelić i być tym kimś. Atak zawiódł na całej linii. Iakinta, Treze są do niczego.


bianconeristy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2007
Posty: 138
Rejestracja: 23 października 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 01:02

IronAdi pisze:
bianconeristy pisze:
IronAdi pisze:
Właśnie ze w 100% wiem co mówie.

Iaquinta-Amauri
Diego

a DP podziekujemy.



To pzrykro mi i wstyd jednocześnie, że coś takiego pisze fan Juventusu. Owszem DP przegrywa walkę o podstawowy skład zdecydowanie póki co, ale żeby nazywać go zerem ?!
A Jak nazwac 36 letniego napastnika ktory bierze karnego na 3 takty i podaje bramkarzowi pilke ?


Według mnie podszedł do tego karnego chyba zbyt luźno i zignorował to, ale zobaczymy co sam Alex o tym powie. Na pewno przeprosi kibiców, tego jestem pewny.
Być może to sobie przemyśli i już w ten sposób nie zagra. Gdyby piłka wpadła wszyscy by mówili że ośmieszył bramkarza :)


NoWaCzEk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2005
Posty: 106
Rejestracja: 22 września 2005

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 01:03

Ja wszystko rozumiem... Turniej towarzyski, zmęczenie... Ale skoro sie wygrało z Sevillą, Koreańcami, REALEM i doszło się do finału to jak można tak to spartolić???? Najpierw mowa : "Nie przyjechaliśmy tu na wycieczkę, chcemy wygrać Peace Cup!", a jak przychodzi co do czego (karny Alexa) to sie poprostu marnuje wkład i wysiłek całego zespołu?? Skoro tak Alex wykonuje karne w meczu "towarzyskim" to jak to będzie wyglądało np. w 1/2 LM ? Trzeba było podejść i zapierdaczyć tak, jak to zawsze Alex robił.. Normalnie załamałem się jego postawą...
Ps. To jest tylko moje zdanie. Nie musicie mnie odrazu mieszać z błotem za to, że powiedziałem złe słowo na DP... Ide ochłonąć...

Duży + dla Melo.


NOI VOGLIAMO QUESTA VITTORIA!
JuveFilip_8_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2005
Posty: 531
Rejestracja: 01 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 01:03

Szkoda gadac...

Od 65 min mielismy posiadanie piłki pewnie koło 80%,
Zebina Man of the MATCH - przebiegl chyba z 15 km, dryblował, nie tracił, pokazywał sie, te pluca chyba z allegro :D :bravo:
Camor niestety nie to co przeciwko Realowi, ale niezle.
Treze, tak go lubie, ale tak zle gra, ze to masakra... kurde nie bylo pily zeby nie stracił :/
Seba na dobrym poziomie, ale nie bylo geniuszu.
Marchisio słabiutko, Melo bardzo dobrze, rozrzucał pily niesamowicie. 50-60 metrowe podania doslownie na stope..

Mecz powinien skonczyc sie w 90 min. z gry mielismy ZDECYDOWANIE wiecej, potem AV bronila sie w 10 zawodnikow, obrona czestochowy, ale nie udało sie strzelic mimo SWIETNYCH sytuacji.


Szkoda, bardzo szkoda, mimo ze puchar towarzyski. Btw. 3 mln dla zwyciezcy 1,5 dla "drugiego". - tak powiedzial komentator na GOLTV


EDIT:| W 100% zgadzam sie z przedmowca!!!
Ostatnio zmieniony 03 sierpnia 2009, 01:04 przez JuveFilip_8_, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 01:03

Karnych nie widziałem, ale przypuszczam, że Alex zrobił tożsamo co Totti swego czasu. Podciął piłkę, która wylądowała w rękach bramkarza, tak? :lol:

---

Melo dzisiaj bardzo ładnie, Gio miał przebłyski. Treze z Iaquintą doprowadzali mnie do szału. Swoją drogą gdzie tu logika; ci dwaj panowie marnowali, co tylko mogli, a Wy piszecie, że przegraliśmy przez Del Piero, bo zlekceważył karnego? Opanujcie się, ja Was proszę... Teraz przynajmniej możemy mieć 100% pewności, że drugi raz, w meczu o stawkę, tego nie powtórzy. :wink:
Ostatnio zmieniony 03 sierpnia 2009, 01:12 przez wojczech7, łącznie zmieniany 1 raz.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
SirRose

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2007
Posty: 357
Rejestracja: 22 października 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 01:04

Postawienie w dogrywce na 3 napastników + DP było błędem. Graliśmy wszystko przez lewą stronę na której DP tylko się kiwał i marnował cenny czas. On znakomicie bije wolne i rożne ale w polu już się nie sprawdza niestety zbytnio. Karnego nie komentuje - szczyl z USA go zrobił :whistle:
Taki gracz jak on powinien był zauważyć, że bramkarz AV karne bronił na refleks a nie wybierał stronę przed strzałem więc taki numer nie miał prawa się udać. Karny Iaquinty też jakaś masakra - w ogóle Vicenzo musi ostro popracować nad skutecznością, poza tym zagrał dobry mecz.
Przeczuwałem, że jak będą karne to wtopimy - tak to zwykle bywa gdy się oddaje bodaj niespełna 20 strzałów na bramkę w meczu i nie zdobywa ani jednej bramki.
Podsumowując cały turniej - Juventus gra bardzo ciekawie, dużo lepiej niż za Ranieriego, tworzymy liczne sytuacje i gramy solidnie w defensywie. Jeśli coś się nie zepsuje w międzyczasie to powinniśmy się dobrze pokazać w Europie w tym sezonie :)


Gajowy Marucha

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2005
Posty: 188
Rejestracja: 03 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 01:05

IronAdi pisze:Del Pierooooooooooooooo ,

jestes zeremmmmmmmmmmmmmmmmmmm ooooooooooooooooo.

Przykro mi, ale to trzba zaspiewac. Ten czlowiek nie nadaje sie do strzelenia nawet karnego bramkarzowi z przecietnego USA.
Po prostu , idz do domu czlowieku i daj spokoj.
W domu wszyscy zdrowi? Zawiódł, ale nie nazywaj Alexa zerem, bo można pomyśleć, że kibicujesz Juve od wczoraj... Nazwij jeszcze zerem Iauqinte i Trezegueta, przecież też powinni strzelić przynajmniej 2 bramki jak nie lepiej.
Generalnie sprawdziło się stare porzekadło, że niewykorzystane okazje się mszczą - w drugiej połowie dominowaliśmy i to zdecydowanie.
Trezeguet to by chyba nie trafił do pustej bramki z jednego metra, Vic nie lepszy. Giovinco za każdym razem kiedy próbował "obiec" rywala był blokowany ciałem - dzisaj ujawniły się jego braki fizyczne. Ładnie zagrał Melo, Camor i...Zebina ładne rajdy w pole karne, ale lepiej niech nie strzela :angry:
No i te stałe fragmenty gry, wolne w wykonaniu Camora i Seby, używając eufemizmu były średnie.
Wielka szkoda, bo zasłużyliśmy bardziej na wygraną. :ok:


PETRONAS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 stycznia 2009
Posty: 80
Rejestracja: 19 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 01:05

TO TYLKO TOWARZYSKI PUCHAR A NIE LM PAJACE :-D


DIEGOOOOOOOOO!!!!!!!
IronAdi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 października 2008
Posty: 25
Rejestracja: 02 października 2008

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 01:07

wojczech7 pisze:Karnych nie widziałem, ale przypuszczam, że Alex zrobił tożsamo co Totti swego czasu. Podciął piłkę, która wylądowała w rękach bramkarza, tak? :lol:

---

Melo dzisiaj bardzo ładnie, Gio miał przebłyski. Treze z Iaquintą doprowadzali mnie do szału. Swoją drogą gdzie tu ;ogika; ci dwaj panowie marnowali, co tylko mogli, a Wy piszecie, że przegraliśmy przez Del Piero, bo zlekceważył karnego? Opanujcie się, ja Was proszę... Teraz przynajmniej możemy mieć 100% pewności, że drugi raz, w meczu o stawkę, tego nie powtórzy. :wink:
Nie porównuj majsterszytku Tottiego z tym co wyczynił nasz Dziadek do Orzechów; ]


Zablokowany