Peace Cup (1): Sevilla 1-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Kamil de Lellias

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 października 2003
Posty: 184
Rejestracja: 17 października 2003

Nieprzeczytany post 23 lipca 2009, 17:38

A jeżeli wygramy oba mecze... i Real swoje...tzn ze możemy z nimi zagrać w półfinale :) tak przynajmniej wynika z drabinki, a powiem szczerze, że z chęcią bym zobaczył taki pojedynek


Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 23 lipca 2009, 18:47

Jak widać na załączonym obrazku, humorki przed sparingowymi meczami w Hiszpanii dopisują:

Obrazek

Co do samego meczu, to ja chciałbym żebyśmy w pewnym przynajmniej momencie zawodów byli na boisku w składzie (który wg mnie może być pierwszym na nowy sezon):

Buffon - Zebina, Cannavaro, Chiellini, Molinaro - Camoranesi, Melo, Sissoko - Diego - Del Piero, Iaquinta

Wątpie jednak czy w ogóle wystąpi Momo, na jego miejsce widziałbym więc Marchisio albo Zanettiego, który jest w dobrej formie.


Pozdrawiam!
Juventus29

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 lipca 2009
Posty: 23
Rejestracja: 18 lipca 2009

Nieprzeczytany post 23 lipca 2009, 19:49

Ja bym wolał zobaczyc zamiast Iaquinty Treze , a w drugiej połowie moze wejsc włoch , w pomocy mysle ze zagra Tiago.


slqa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2006
Posty: 95
Rejestracja: 04 listopada 2006

Nieprzeczytany post 23 lipca 2009, 19:56

słyszałem cos że eurosport ma transmitować peace cup obiło sie to komuś o uszy albo oczy??


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 23 lipca 2009, 20:24

slqa pisze:słyszałem cos że eurosport ma transmitować peace cup obiło sie to komuś o uszy albo oczy??
Z ciekawości popatrzyłem w program na jutro i nic nie ma.
A szkoda bo jakieś Zayton Cup pokazują , a tutaj turniej dużo bardziej atraktycyjny.


Rafek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2006
Posty: 71
Rejestracja: 30 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 lipca 2009, 21:08

Pelson pisze: Z ciekawości popatrzyłem w program na jutro i nic nie ma.
A szkoda bo jakieś Zayton Cup pokazują , a tutaj turniej dużo bardziej atraktycyjny.
Jest atrakcyjny, a co za tym idzie pewnie pokazanie go jest droższe dla telewizji.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 23 lipca 2009, 21:17

Rafek pisze:
Pelson pisze: Z ciekawości popatrzyłem w program na jutro i nic nie ma.
A szkoda bo jakieś Zayton Cup pokazują , a tutaj turniej dużo bardziej atraktycyjny.
Jest atrakcyjny, a co za tym idzie pewnie pokazanie go jest droższe dla telewizji.
Z tym, że przy obecnym ''bum'' na Real inwestycja w prawa do pokazanie tego turnieju mogłyby się zwrócić; i to z nawiązką.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Czarny 9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 kwietnia 2009
Posty: 16
Rejestracja: 14 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 23 lipca 2009, 22:36

gdzie moge ogladac ten mecz ? sorki ten mecz jest jutro haha
Mam nadzieje ze zobacze Diego i Melo w akcji ...


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 24 lipca 2009, 11:47

Z autopsji polecam stronę http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia , ściągnąć sobie TVU Player i oglądać na GOL TV z angielskim komentarzem w przystępnej jakości (przy 1 mega chodzi płynnie)
Co do samego spotkania liczę przede wszystkim na ładne widowisko i nareszcie występ Giovinco, Diego i Melo... Zwycięstwo (choć rzecz jasna pożądane) nie jest najważniejsze. Takie mecze mają przede wszystkim spajać drużynę i umożliwiać testowanie różnych rozwiązań taktycznych. Obstawiam 3:2 dla Juve 8)


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 24 lipca 2009, 12:01

tytus71 pisze:Z tym, że przy obecnym ''bum'' na Real inwestycja w prawa do pokazanie tego turnieju mogłyby się zwrócić; i to z nawiązką.
Jak widać włodarze naszych stacji sportowych nie śledzą okienek transferowych.
bloktorun pisze:Z autopsji polecam stronę http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia (...)
To wy oglądacie meczyki podczas autopsji?! O matko!

bloktorun pisze:Co do samego spotkania liczę przede wszystkim na ładne widowisko (...)
W sumie to jest najważniejsze. Po tak długim czasie bez wielkiej piłki nożnej w TV, mam ochotę obejrzeć po prostu dobry, solidny meczyk - nie takie pląsanie jak podczas dotychczasowych sparingów. Nie liczę oczywiście na cuda i jakieś magiczne występy poszczególnych drużyn, chciałbym żeby jednak gracze zagrali z pełnym zaangażowaniem bez "olewactwa".


Pozdrawiam!
evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 24 lipca 2009, 12:02

bloktorun pisze:Co do samego spotkania liczę przede wszystkim na ładne widowisko i nareszcie występ Giovinco, Diego i Melo... Zwycięstwo (choć rzecz jasna pożądane) nie jest najważniejsze. Takie mecze mają przede wszystkim spajać drużynę i umożliwiać testowanie różnych rozwiązań taktycznych. Obstawiam 3:2 dla Juve 8)
Również mam nadzieję na ciekawe widowisko, choć przyznam, że dla mnie wygrana jest o tyle ważna że... nakręciłem się już na mecz z Realem :D

Mecz z Sevillą będzie pierwszym poważnym testem ustawienia Ciro. Zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądać, kiedy Ferrara będzie miał do dyspozycji niemal komplet zawodników. Do tej pory dużo graliśmy skrzydłami, może przez brak typowych rozgrywających - ciekawe jak będzie teraz.

Jak dla mnie 3:1 dla naszych :)


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 24 lipca 2009, 12:13

Azrael pisze:
tytus71 pisze:Z tym, że przy obecnym ''bum'' na Real inwestycja w prawa do pokazanie tego turnieju mogłyby się zwrócić; i to z nawiązką.
Jak widać włodarze naszych stacji sportowych nie śledzą okienek transferowych.
Albo (co bardziej prawdopodobne) inne, bogatsze i nastawione tylko na piłkę stacje wygrywają przetargi na prawa transmisyjne do lepszych turniejów.
Azrael pisze:
bloktorun pisze:Z autopsji polecam stronę http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia (...)
To wy oglądacie meczyki podczas autopsji?! O matko!
Nadinterpretacja, o ile pamiętam z powodu studiów o tej tematyce :lol:

Ps. Ciężko pisać tylko lewą ręką. Spróbujcie :twisted:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
jimmy192

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2005
Posty: 28
Rejestracja: 24 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 24 lipca 2009, 12:46

Mam nadzieje że Juventus pokaże się z bardzo dobrej strony, chociaż to tylko tylko mecz towarzyski myślę że mecz będzie zaciekły. Bedzie to walka 2 drużyny Serie A z 3 drużyną Primera Division :) Sprawdziłem też notowania u buhmacherów i Juventus nie jest faworytem z pewnością za sprawą że gramy w Sevilli.
Sevilla - Juventus 1 X 2

bet-at-home 2,30 3,20 2,60

sportingbet 2,25 3,10 2,90

bwin 2,35 3,25 2,65

sts 2,40 3,20 2,60


Alex+

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2009
Posty: 9
Rejestracja: 22 maja 2009

Nieprzeczytany post 24 lipca 2009, 12:54

A Diego i Momo i Melo dzis zagraja/?????


Juve,Warhammer,Piłka noża
Bosiontko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 264
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 24 lipca 2009, 13:27

Przerżniemy z kretesem 3 bramkami. Nie przypominam sobie, żeby Sevilla grała co 2 dni mecze przez ostatni tydzień tak jak my. Reprezentacji krajów, którzy wrócili później są na poziomie Levadii Talin, Melo i Diego jeszcze piłki nie powąchali. Do tego jeszcze podróż do odległej Hiszpanii :P Wizja nieco przesadzona, ale przeczuwam niezbyt fajne rozstrzygnięcie.


Zablokowany