Serie A (37): Siena 0-3 Juventus

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
JuveFilip_8_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2005
Posty: 531
Rejestracja: 01 marca 2005

Nieprzeczytany post 25 maja 2009, 12:34

Powiedzcie mi, jak to jest zapisane w "prawie i przepisach Calcio"? Na koniec sezonu, jezeli dwie druzyny maja taka sama ilosc punktow, liczy sie stosunek bramek, tak? Gdzies ktos kiedys podal mi bledna(?) informacje ze przy takiej samej ilosci pkt licza sie bezposrednie mecze, ktore z Milanem mamy na swoja korzysc...

Canal+ podawal tabele z Juve na 2. miejscu, lecz bardziej wiarygodna strona (juventus.com) podaje Juve na miejscu 3.


Co do meczu, jestem zadowolony ale lekko zawiedizony (zmianami), niby zwyciezcow sie nie osadza, ale znowu... Giovinco CALY mecz na lawce, Treze wchodzi na 8 minut, cholera, to przeciez nie o to chodzi :|
Bardzo zadowolila mnie postawa Zebiny, ktory rozegral swietny mecz, z przodu gra bardzo fajnie, z tylu pewnie... De Ceglie za to po drugiej stronie, w pamieci mam ciagle jedno dosrodkowanie, ktore chyba wybilo szybe w bloku sasiadujacym ze stadionem : D


Obrazek
Czachor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2005
Posty: 240
Rejestracja: 17 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 25 maja 2009, 12:45

JuveFilip_8_ pisze:Powiedzcie mi, jak to jest zapisane w "prawie i przepisach Calcio"? Na koniec sezonu, jezeli dwie druzyny maja taka sama ilosc punktow, liczy sie stosunek bramek, tak? Gdzies ktos kiedys podal mi bledna(?) informacje ze przy takiej samej ilosci pkt licza sie bezposrednie mecze, ktore z Milanem mamy na swoja korzysc...

Canal+ podawal tabele z Juve na 2. miejscu, lecz bardziej wiarygodna strona (juventus.com) podaje Juve na miejscu 3.
W trakcie sezonu liczy się bilans bramek, po zakończeniu ostatniego meczu tabela jest weryfikowana i w przepadku gdzie drużyny mają taką samą ilość brane są pod uwagę wyniki starć bezpośrednich. Gdy padną np. 2 takie same remisy i to nie przynosi rozwiązania dopiero wtedy jest brany pod uwagę bilans bramkowy.


FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 25 maja 2009, 12:55

Ma ktos linka do tego podania Poulsena do Treze??;p

znalazlem ;p

jakby co;p


Obrazek
bianConrado

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2009
Posty: 110
Rejestracja: 28 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 25 maja 2009, 13:57

Hahahahaa :rotfl: Poulsen po raz kolejny pokazał jaki jest 'dobry' . Jaką minę walnął :roll: xD ...

Co do meczu to Del Piero jak zawsze popis z wolnego. :smile:
Poza tym brawo dla : Marchisio. Dobrze grał przez cały mecz przy tym zdobył bramkę.

A tym co mówili ,że Del Piero się chami ,gra słabo i w ogóle : :bravo: .
Strzelił 2 gole ,przy tym asystował przy 3 ...

Mecz świetny czekam na kolejny z Lazio dzięki któremu oczywiście skończymy ten sezon na 2 miejscu ! :dance:


"Inter jest świetny tylko dzięki Calciopoli" - Marcello Lippi

Obrazek
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 25 maja 2009, 14:16

Zapomnialem dodac: zwrocil kos uwage na dwa zagrania ręką Legro? Jedna zaraz przed polem karnym druga juz w polu... Facet ma chyba magnesy w tych witkach, na szczescie sedziowie zadko to gwizdza/widza bo inaczej gralibysmy z Roma w LE.
Ostatnio zmieniony 25 maja 2009, 14:22 przez Pluto, łącznie zmieniany 2 razy.


calma calma
JuveFilip_8_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2005
Posty: 531
Rejestracja: 01 marca 2005

Nieprzeczytany post 25 maja 2009, 15:04

Czachor pisze:
JuveFilip_8_ pisze:Powiedzcie mi, jak to jest zapisane w "prawie i przepisach Calcio"? Na koniec sezonu, jezeli dwie druzyny maja taka sama ilosc punktow, liczy sie stosunek bramek, tak? Gdzies ktos kiedys podal mi bledna(?) informacje ze przy takiej samej ilosci pkt licza sie bezposrednie mecze, ktore z Milanem mamy na swoja korzysc...

Canal+ podawal tabele z Juve na 2. miejscu, lecz bardziej wiarygodna strona (juventus.com) podaje Juve na miejscu 3.
W trakcie sezonu liczy się bilans bramek, po zakończeniu ostatniego meczu tabela jest weryfikowana i w przepadku gdzie drużyny mają taką samą ilość brane są pod uwagę wyniki starć bezpośrednich. Gdy padną np. 2 takie same remisy i to nie przynosi rozwiązania dopiero wtedy jest brany pod uwagę bilans bramkowy.
dzieki, dokladnie tego oczekiwałem ;)
Dla nas wystarczy teraz nie wazne jak, ale wygrac z Lazio i mamy v-ce mistrzostwo :)


Obrazek
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 25 maja 2009, 20:17

Należało nam się to zwycięstwo. Mecz rozgrywany w niewyobrażalnym upale, ale jednak wygrany, wysoko, 3:0 przez Juve. Bardzo dobry występ Del Piero, strzelił dwie bramki i zaliczył asystę. Szkoda, że do końca sezonu pozostał tylko jeden mecz. Teraz trzeba potwierdzić, że to nie był przypadek i wygrać z Lazio i spokojnie utrzymać się na drugim miejscu na koniec sezonu.


goly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2007
Posty: 513
Rejestracja: 28 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 26 maja 2009, 08:13

Dobry mecz. Co prawda nie było to nic powalającego, po prostu zrobiliśmy co swoje, ale dobrze znów zobaczyć jak Juve gromi rywala. Mieliśmy swoje szanse i wykorzystaliśmy je, nic przy tym nie tracąc. Jak dla mnie bohaterem spotkania mimo wszystko Il Capitano. Dwie bramki, asysta i czego chcieć więcej? Aby miał takie statystyki i w następnym meczu :wink: Ciro widać poradził sobie w debiucie. Na forum już chodzą świstaki co twierdzą, iż to nowy Lippi... Ja osobiście wstrzymuje się z tym stwierdzeniem, choć życzę naszemu byłemu stoperowi jak najlepszych wyników.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 26 maja 2009, 08:26

Pluto pisze:Zapomnialem dodac: zwrocil kos uwage na dwa zagrania ręką Legro?
Ba, do jednej piłki wyskoczył jak Wlazły do zbicia. Dobrze, że sędzia odgwizdał ?faul?.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Pajo1906

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2007
Posty: 349
Rejestracja: 23 maja 2007

Nieprzeczytany post 26 maja 2009, 20:03

Ja tylko nawiąże do tego kto ma w tej chwili 2 miejsce.

Ma je Juventus,liczą się bezpośrednie mecze.Kto się nie zna niech zamilczy :roll:


Obrazek
bianConrado

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2009
Posty: 110
Rejestracja: 28 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 26 maja 2009, 20:10

Pajo1906 pisze:Ja tylko nawiąże do tego kto ma w tej chwili 2 miejsce.

Ma je Juventus,liczą się bezpośrednie mecze.Kto się nie zna niech zamilczy :roll:
No tak ale została jeszcze jedna kolejka .. Wygramy z Lazio mamy 2 mjsc !


"Inter jest świetny tylko dzięki Calciopoli" - Marcello Lippi

Obrazek
Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 26 maja 2009, 21:45

poda ktos link do bramek ? bo na JP od jakiegos czasu nie sa aktualizowane bramki z ostatnich spotkań .. :shock:


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
Guzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2008
Posty: 1
Rejestracja: 16 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 27 maja 2009, 15:47

Hehe zadziwiła mnie gra obrony Juve. Dawno tak nie grali :) Czyżby Ciro Ferrara dawał jakieś dopalacze naszym obrońcom ^^.


SARO SEMPRE AL TUO FIANCO,
IO DI TE NON MI STANCO,
SEI LA COSA PIU BELLA CHE C`E
ALESSANDRO DEL PIERO OLE
FORZA ALEX ^^
Zablokowany