Serie A (37): Siena 0-3 Juventus

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Juve Master

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 420
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 maja 2009, 11:38

Jeżeli Gio dzisiaj po raz enty zasiądzie na trybunach (sic!) to nasuwa się tylko jedno wytłumaczenie. Albo musiał podpaść trenerowi Claudii jakąś konkretną pyskówką, co jest w sumie dość możliwe, albo się konkretnie napruł i Ranieri zobaczył jego fotki w necie z kuflem Peroni w ręku..
Ferrara pamiętając to zajście, może jeszcze przedłuża mu niejako karę..
;>
Inaczej sobie tego nie potrafię wyobrazić..., rozumiem, że może faktycznie nie jest w wybitnej formie, aczkolwiek na ŁAWCE chyba mimo wszystko miejsce dla tak dobrego gracza powinno się znaleźć. Obojętnie.


kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 24 maja 2009, 11:39

Łukasz pisze:
Nożesz kurde, bardzo mi się to nie podoba. Bardzo. Seba na trybunach, zamiast w pierwzym składzie, gdzie powinien się znaleźć, w pierwszej jedednastce Tiago, zamiast Marchisio, na ławce dwóch dm-ów (zamiast Marchisio/Poulsena powinien się tam znaleźć uniwersalny Hasan).
Mam nadzieję, że to spekulacje i Ciro zestawi dziś zespół inaczej (czyt. lepiej; Giovinco!).
Na szczęscie to są tylko przewidywania, mam nadzieje ze Gio choć na ławke sie załapie, a występ Tiago w sumie ucieszyłby mnie, zobaczymy czy coś pokaże czy tylko utwierdzi mnie w przekonaniu że "Adio Tiago"

Btw. "no żesz", poprawiać Łukasza bezcenne. ;)


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 24 maja 2009, 11:48

Juve Master pisze:Inaczej sobie tego nie potrafię wyobrazić...
Jedyne logiczne wyjaśnienie jest takie, że Giovinco jest stricte traktowany jako napastnik. posadzisz Amauriego lub Del Piero na trybunach? nie sądzę. a 3 napastników na ławce to już zbędny tłok.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 24 maja 2009, 11:49

Miś Coccolino pisze:
Juve Master pisze:Inaczej sobie tego nie potrafię wyobrazić...
Jedyne logiczne wyjaśnienie jest takie, że Giovinco jest stricte traktowany jako napastnik. posadzisz Amauriego lub Del Piero na trybunach? nie sądzę. a 3 napastników na ławce to już zbędny tłok.
Ale - biorąc pod uwagę, jak grałw tym roku na skrzydle i jak w ataku - to nie jest logiczne wyjaśnienie.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Juve Master

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 420
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 maja 2009, 11:52

Łukasz pisze:
Miś Coccolino pisze:
Juve Master pisze:Inaczej sobie tego nie potrafię wyobrazić...
Jedyne logiczne wyjaśnienie jest takie, że Giovinco jest stricte traktowany jako napastnik. posadzisz Amauriego lub Del Piero na trybunach? nie sądzę. a 3 napastników na ławce to już zbędny tłok.
Ale - biorąc pod uwagę, jak grałw tym roku na skrzydle i jak w ataku - to nie jest logiczne wyjaśnienie.
No więc właśnie.. głównie grał i to z dobrym skutkiem na lewym skrzydle, jeżeli występował...

A ponadto, przy średniej formie Amauriego, niewiadomej Treze i kontuzji <?> nie wiem czy ją zaleczył czy nie Del Piero, to i tak byłby dobrym partnerem dla Vincenzo, naszego ostatnimi czasy najlepszego zawodnika w przodach ;)


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 24 maja 2009, 11:52

zobacz sobie kogo teraz ma Giovinco na swojej stronie - De Ceglie. Zestawisz nasz lewy blok w obronie z Sebą i Beatlesem ? :roll:
edit:
Juve Master pisze:Zobacz jak De Ceglie sobie radził ostatnio z Milanem, wedle mnie nienajgorzej.
to mamy dwa zgoła inne wrarzenia.
Ostatnio zmieniony 24 maja 2009, 11:56 przez pan Zambrotta, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve Master

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 420
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 maja 2009, 11:54

Miś Coccolino pisze:zobacz sobie kogo teraz ma Giovinco na swojej stronie - De Ceglie. Zestawisz nasz lewy blok w obronie z Sebą i Beatlesem ? :roll:
Zobacz jak De Ceglie sobie radził ostatnio z Milanem, wedle mnie nienajgorzej. Czy to jest takie ryzyko w meczu z Montepaschi :> ?

EDIT:
No dobrze, może źle to ująłem..
Nienajgorzej w kontekście przedmeczowych oczekiwań, (obaw) co do jego postawy w obronie :>
Ostatnio zmieniony 24 maja 2009, 12:10 przez Juve Master, łącznie zmieniany 1 raz.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 24 maja 2009, 11:55

Miś Coccolino pisze:Zestawisz nasz lewy blok w obronie z Sebą i Beatlesem ? :roll:
Na Milan nie, ale ...to w końcu Siena. Klub, którego herb jest zerżnięty z naszego...
:roll:


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 maja 2009, 13:55

W pierwszym składzie moim zdaniem powinien wyjśc Pavel. Musi pomagac De Ceglie w obronie. Ale na łąwie miejsce dla Seby powinno byc. On jest idealny na podmęczonego rywala, a juz zwłaszcza rywala pokroju Sieny. Ranieri prawie nigdy nie dawał mu szans, tak powiedzmy 20 minut przed końcem spotkania- wtedy, kiedy najbardziej byłoby widac atuty Seby- szybkośc i przyśpieszenie. Ja bym go jednak na ławie posadził...

edit.
chapi- Bóg zapłac!
Ostatnio zmieniony 24 maja 2009, 14:43 przez stahoo, łącznie zmieniany 1 raz.


chapi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 sierpnia 2008
Posty: 55
Rejestracja: 03 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 24 maja 2009, 14:27



JuveFilip_8_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2005
Posty: 531
Rejestracja: 01 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 maja 2009, 14:55

Nasz skład:

Buffon
Zebina, Chiellini, Legro, De Ceglie
Mauro, Marchisio, Zanetti, Nedved
Alex, Iaquinta


Szczerze jestem troszke zawiedziony, liczylem na cos "nowego", wiem wiem, ciezko nauczyc sie nowej taktyki w tydzien, ale Juve nie ma nic do stracenia i dlatego sadzilem ze Ciro wykorzysta nasze atuty, da szanse Sebie, Davidowi czy Chrisianowi (:C)... ;|


Obrazek
Alexis93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 171
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 24 maja 2009, 14:59

Dobry skład, myśle że trudno oczekiwać w tydzień niesamowitych roszad jak napisał kolega wyżej. Oby 3 pkt trafiły do Turynu.


Juventus na zawsze!
yosdu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 34
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 maja 2009, 15:01

no to zaczynamy:)
widze alexa w pierwszej jedenastce:)


-10-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2009
Posty: 387
Rejestracja: 03 marca 2009

Nieprzeczytany post 24 maja 2009, 15:03

Ma ktoś jakiś działający link do meczu? Byłbym wdzięczny.


Z Juventusem od 1997 roku.
Dianabol

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 listopada 2007
Posty: 72
Rejestracja: 03 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 maja 2009, 15:05

http://www.iraqgoals.net/ch2.html
jakosc gozrzej niz zla:((( :angry:


Zablokowany