Serie A (37): Siena 0-3 Juventus

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 maja 2009, 15:45

Na razie wszystko idzie po naszej myśli. Widać, że mimo pojedynczych kiksów chłopaki spinają się przed Ferrarą, fajnie, że - jeśli dociągną tak do końca - zaliczy udany debiut. Co myśli teraz Ranieri, słysząc, że jego ex-team wygrywa 2:0 na wyjeździe?... Do tego Milan dostaje z Romą... pięknie, pięknie... :ok:


Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 24 maja 2009, 15:45

Brawa dla chłopaków :bravo: .Byłem pewny, że zmiana trenera wpłynie pozytywnie na naszych, ale nie sądziłem, że tak szybko.

Roma prowadzi z Milanem :D . Gola strzelił Riise. Może jeszcze nie wszystko stracone jeśli chodzi o walkę o drugie miejsce :)


"Przed meczem wiedzieliśmy, że BATE będzie grać w ten sposób, a i tak nas zaskoczyli." - Claudio Ranieri
yosdu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 34
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 maja 2009, 15:46

spytam sie po raz drugi...
panowie od 'alex gra egoistycznie' gdzie jestescie??


nedved013

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2005
Posty: 29
Rejestracja: 02 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 24 maja 2009, 15:49

No właśnie.. Gdzie jesteście? Teraz prosze sie wypowiadać. Dla jasności pzedstawie sytuację. Juve prowadzi 2:0. Jedna bramka Del Piero a przy drugiej asystował :)

PS. z tego co sie dowiedziałem Risse strzelił z wolnego. Ale to i tak nam nie daje drugiego miejsca nie? Milan ma chyba lepszy bilans bramkowy?!


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 24 maja 2009, 15:49

yosdu pisze:spytam sie po raz drugi...
panowie od 'alex gra egoistycznie' gdzie jestescie??
Ja odpowiadam! Alex zagrał dziś kilka razy egoistycznie, ale skutecznie zrehabilitował się bramką i asystą. Nie zmienia to faktu, że w poprzednich spotkaniach nasz kapitan nie zachowywał się zbyt dobrze kiwając się z całą drużyną rywala.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Feeps

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 321
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 24 maja 2009, 15:50

Pięknie się układa, my wygrywamy.
Inter remisuję,Milan przegrywa,Fiorentina remisuję.

Może jeszcze 2 miejsce zdobędziemy :D


Nie ma nic piękniejszego niż Juve
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 24 maja 2009, 15:50

Ta, Riise z wolnego.
Jeśli zrównamy się z Milanem punktami, to my zajmujemy pozycję wyżej - lepszy (zwycięstwo i remis) bilans spotkań bezpośrednich.


mrowka423

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2006
Posty: 203
Rejestracja: 12 marca 2006

Nieprzeczytany post 24 maja 2009, 15:50

yosdu pisze:spytam sie po raz drugi...
panowie od 'alex gra egoistycznie' gdzie jestescie??
Idź się dalej onanizować przed jego plakatem zamiast zadawać głupie pytania.
Alex nie gra żle ale conajmniej jedną sytuację powinien wykorzystać, a także jeszcze więcej podawać - dla dobra drużyny.


iero10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 170
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 24 maja 2009, 15:52

wszyscy piszecie o tym jak to Alex zagrał egoistycznie, przecież chwilę przed bramką z wolnego, Del Piero stał w polu karnym mając pustą bramkę, a Vincenzo zamiast podać wolał obić się o bramkarza.
także brak współpracy nie tyczy się tylko Del PIero


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 24 maja 2009, 15:52

mrowka423 pisze: Alex nie gra żle ale conajmniej jedną sytuację powinien wykorzystać, a także jeszcze więcej podawać - dla dobra drużyny.
Bramka z wolnego super, asysta niezgorsza, ale dobrze to on wcale nie gra...
To co zrobił w 32 minucie było po prostu żałosne.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
mrowka423

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2006
Posty: 203
Rejestracja: 12 marca 2006

Nieprzeczytany post 24 maja 2009, 15:55

Łukasz pisze:
mrowka423 pisze: Alex nie gra żle ale conajmniej jedną sytuację powinien wykorzystać, a także jeszcze więcej podawać - dla dobra drużyny.
Bramka z wolnego super, asysta niezgorsza, ale dobrze to on wcale nie gra...
To co zrobił w 32 minucie było po prostu żałosne.
Szczerze powiedziawszy to miałem na myśli to jak gra w dzisiejszym spotkaniu w zestawieniu z jego ostatnimi meczami.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 maja 2009, 15:55

yosdu pisze:spytam sie po raz drugi...
panowie od 'alex gra egoistycznie' gdzie jestescie??
Siema. To ja się pytam- gdzie jesteście zwolennicy Chielliniego na lewej obronie?

To, że Alex gra dobry mecz, strzela gola, zalicza asystę, nie oznacza wcale, że poprzednie kilkanaście emczy grał paich i w kilku spotkaniach był bardzo egoistyczny. Dzisiaj gra OK.

W sumie jak tak pomyśle, to dzisiaj też pare razy knocił :D 32 minuty nie widziałem, bo byłem po coś do jedzenia. Co się stało? ^^
-----

2:0. Nawet nie gramy totalnego piachu :D Fajny gol Alexa. Minute wcześniej mógł już paśc gol, gdyby Iaquinta podał, albo podciął piłkę nad GK Sieny tak jak Marchisio.
nedved013 pisze:PS. z tego co sie dowiedziałem Risse strzelił z wolnego. Ale to i tak nam nie daje drugiego miejsca nie? Milan ma chyba lepszy bilans bramkowy?!
Milan przegrywa- my wygrywamy to wtedy wskakujemy na 2 miejsce bo mamy lepszy bilans bramek w bezpośrednim pojedynku.


PS. Legro znowu próbuje grac w siatkówkę...
Ostatnio zmieniony 24 maja 2009, 15:58 przez stahoo, łącznie zmieniany 2 razy.


acidgraju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lipca 2006
Posty: 59
Rejestracja: 04 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 maja 2009, 15:57

brawo juve.... po meczu na polsacie sport extra bedzie premiera meczu siena - Juve takze bedzie mozna indywidualine ocenic gre chlopakow


Juve 4 ever
dumni po zwycięstwie wierni po porażce
Nolik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 87
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 24 maja 2009, 15:58

yosdu daruj sobie te szczeniackie prowokacje. Alex strzelil, Alex podał, swietnie, tego od niego oczekuje, ale co mamy wszyscy mu zaraz paść do stóp ? i zapomnieć o tych meczach, które przespacerował ? Strasznie mnie takie zachowanie wkurza. Meczu nie ogladam, bo nie mam gdzie, ale widze że zmiana trenera wpłyneła dobrze na drużyne i mam nadzieje ze jeszcze zaaplikują Sienie ze 2 bramki.


Forza BIANCONERI !!
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 24 maja 2009, 15:58

Bardzo podoba mi się dziś gra Marchisio. Nie boi się wziąć gry na siebie, agresywny i twardy w odbiorze, gra całkiem dobre długie piłki. Najważniejsze, że stara się być cały czas pod grą i pokazuje się. Jeśli będzie pracował nad sobą będzie w przyszłości podporą Juve, a może nawet kadry Włoch. Lecz jedna jaskółka wiosny nie czyni...

Iaquinta konkretnie spaprał tą sytuację, gdy Alex miał przed sobą pustą bramkę. Cały Vincenzo - często za bardzo chce, często samolubnie.

Świetnie dziś Nedved, dużo zdrowie zostawi dziś na boisku.

Po przerwie chciałbym zobaczyć Giovinco, Trezeguet i Amauriego, lecz nie wydaje mi się, żeby Ferrara wprowadził takie ofensywne trio.

De Ceglie trochę sobie nie radzi z tego co zdążyłem zauważyć. Oby poprawił się w drugiej części.

Gramy całkiem nieźle, momentami widać stary, dobry Juventus. Gdybyśmy tylko więcej strzelali w światło bramki...


Zablokowany