Serie A (35): Milan 1-1 Juventus

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Madara

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 kwietnia 2009
Posty: 802
Rejestracja: 29 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 10 maja 2009, 13:28

dawid91 pisze:
Coby-Shaddix69 pisze:Piłkarze grają tak jak każe im trener :/
nie ważne, że nie umieją wykonać jego poleceń :/
Jest tak genialnym trenerem, że w żadnym klubie nie potrafili wykonywać jego poleceń.
Jacy Ci piłkarze są złośliwi.
Widocznie Ranieri przez całą swoją obfitą w sukcesy "trenerską karierę" w żadnym klubie nie może znaleźć piłkarzy z którymi by się dogadał i którzy wykonywaliby jego polecenia.


Giret

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 grudnia 2008
Posty: 38
Rejestracja: 25 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 10 maja 2009, 13:29

Nie chodzi nikomu pewnie o to że źle wróży swojemu klubowi...

Ale jeśli faktycznie ta porażka jeszcze bardziej osłabi pozycje CR w klubie to wolałbym żeby tak było, lepiej przeboleć jeden mecz niż być pośmiewiskiem przez następne lata.

Wiadomo że spotkanie z Milanem nie decyduje o jego zwolnieniu a jedynie umocni w przekonaniu że coś jest nie tak, skoro nawet piłkarze nie zmotywowali się do tak ważnego spotkania...Choć może będzie inaczej, po 20 będzie wszystko wiadomo...

Jeśli wygramy to mam nadzieję że nie będzie zachwytu że któryś raz wyszliśmy z kryzysu, takie sytuacje nie powinny mieć miejsca.


Pałlo3

Milanista
Milanista
Rejestracja: 19 kwietnia 2009
Posty: 181
Rejestracja: 19 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 10 maja 2009, 13:57

Wy tu o CR (Cristiano Ronaldo??? ;) ), a nikt nie wspomni o kilku faktach... Wasz Capitano gra po raz 600... Przypadek sprawił, ze to wypada własnie w dzisiejszym meczu... Zycze mu blokady akurat w tym meczu, a w nastepnych niech strzela ile chce i dzieki temu uratuje tyłek Ranieriemu ;)


FORZA MILAN!
bolec_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 września 2006
Posty: 241
Rejestracja: 18 września 2006

Nieprzeczytany post 10 maja 2009, 13:59

Miś Coccolino pisze:
bolec_juve pisze:Ale tutaj trzeba pamiętać o jedej rzeczy...choćby nie wiem co sie działo my jesteśmy Juve i nie zarząd nie trener a piłkarze utrzymają dla nas i dla siebie to 3 miejsce bo jestem pewien że ich tak samo drażni i denerwuje obecna sytuacja w klubie :)
Naiwny jesteś i to strasznie.
Za kilka lat rodzice powiedzą ci że św. Mikołaj nie istnieje. Nie przychodź tu wtedy z płaczem.
Aha czyli wiara w klub i w piłkarzy to jest według ciebie naiwność?Poprostu twoja wypowiedź to wielki ŻAL, widocznie jesteś takim kibicem Juve jak Ranieri trenerem,tyle.


Tu sei la squadra del cuore
Sempre in campo undici eroi
Forza JUVE!!!!Forza Juve!!!!
De Celinaro

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 maja 2009
Posty: 46
Rejestracja: 07 maja 2009

Nieprzeczytany post 10 maja 2009, 14:02

bolec_juve pisze: widocznie jesteś takim kibicem Juve jak Ranieri trenerem,tyle.
Ej panowie, nie wytaczajcie ciężkiej artylerii. Można w ogóle kogoś bardziej obrazic? ;)


Madara

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 kwietnia 2009
Posty: 802
Rejestracja: 29 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 10 maja 2009, 14:07

De Celinaro pisze:
bolec_juve pisze: widocznie jesteś takim kibicem Juve jak Ranieri trenerem,tyle.
Ej panowie, nie wytaczajcie ciężkiej artylerii. Można w ogóle kogoś bardziej obrazic? ;)
Chyba nie 8)
Zresztą to zdanie Siwego ---> "Póki co ja tu rządzę i w przyszłym sezonie też będę trenował Juventus"
każe normalnym kibicom życzyć Juve porażki.[/u]


JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 10 maja 2009, 14:13

Bądźcie poważni - jesteśmy kibicami Juve. Nie interesują mnie prasowe dywagacje, każdy mecz z Milanem rozgrywany jest po to, aby go wygrać.


Madara

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 kwietnia 2009
Posty: 802
Rejestracja: 29 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 10 maja 2009, 14:22

Co z tego że z nimi wygramy jak tracimy punkty z patałachami i przez to jesteśmy "tylko" na 3 miejscu.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 10 maja 2009, 14:29

Paolo#3 pisze:Wy tu o CR (Cristiano Ronaldo??? ;) )
Fuck, a wszyscy mieliśmy nadzieję, że się jednak nie domyślisz...
Coby-Shaddix69 pisze:Co z tego że z nimi wygramy jak tracimy punkty z patałachami i przez to jesteśmy "tylko" na 3 miejscu.
Co z tego, że z nimi przegramy jak Ranieri zostanie na stanowisku trenera Juventusu?

Gdyby zarząd postawił oficjalnie: albo wygrana z Milanem albo odejście Claudio to wtedy takie "chcenie" porażki miałoby sens. Moim zdaniem jego odejście jest przesądzone, ale po zakończeniu sezonu. Zarząd nie ma odwagi, aby zrobić coś ryzykownego już teraz.
Ostatnio zmieniony 10 maja 2009, 14:31 przez szczypek, łącznie zmieniany 1 raz.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 10 maja 2009, 14:30

bolec_juve pisze:Poprostu twoja wypowiedź to wielki ŻAL
jeszcze jakieś złote myśli ?
Oddziel swoją wiarę od ślepego wmawiania sobie że choćby nie wiem co się stało, to utrzymamy 3. miejsce "bo my jesteśmy JUVENTUSEM".
mówisz o piłkarzach JUVENTUSU, którzy od jakiegoś miesiąca na łamach gazet zarzekają się że najbliższy mecz o 3 pkt. to sprawa honoru. Jeśli życzycie porażki swojej drużynie w meczu z Milanem, w sytuacji kiedy nie jestesmy pewni nawet eliminacji LM, nie pozostaje mi nic innego jak :stop: .


bolec_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 września 2006
Posty: 241
Rejestracja: 18 września 2006

Nieprzeczytany post 10 maja 2009, 15:08

Miś Coccolino pisze:
bolec_juve pisze:Poprostu twoja wypowiedź to wielki ŻAL
Oddziel swoją wiarę od ślepego wmawiania sobie że choćby nie wiem co się stało, to utrzymamy 3. miejsce "bo my jesteśmy JUVENTUSEM" .
No jak narazie to u ciebie widze złote myśli...pewnie od wiary w klubu i w to że utrzymamy 3 miejsce bo mimo słabego zarządu i trenera nasi piłkarze mają potencjał to lepsza jest twoja teza, jesteśmy słabi,mamy kryzys, nie utrzymamy tego i jeszcze niedlugo powiesz,że Ranieri musi zostać bo z nim nam sie uda wygrać Intertotto,naprawde fajnie.

Jak by kibice Barcy na meczu z Chelsea w LM mieli takie podejście jak ty to sektor Blaugrany pewnie już by był pusty po golu Essiena :bravo:


Tu sei la squadra del cuore
Sempre in campo undici eroi
Forza JUVE!!!!Forza Juve!!!!
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2009, 15:09

Coby-Shaddix69 pisze:Nie masz podstaw porównywać nas do Chelsea.
brawo brawo widze ze posty blyskawicznie nabijasz jeszcze z miesiac i mnie wyprzedzisz :bravo:
ale tak pierwsze przeczytaj to co napisze (jezeli chcesz odpisac akuratnie na mojego posta) a potem cos napisz.
czy ja gdzies napisalem ze porwnuje nas do chelsea?
Coby-Shaddix69 pisze:Za obronę odpowiadają bramkarz, obrońcy i def. pomocnicy.
Bo skoro i skrzydłowi i napastnicy mają się wracać to kto ma strzelać te gole
wyobraz sobie ze chcialem ci przekazac ze za obrone odpowiada cala druzyna wraz z napastnikami jak to mogles zobaczyc w przypadku chelsea a nie tylko bramkarz, obroncy i def. pomocnicy ;)
Bukol87 pisze:Genoa bez problemu może zdobyć 9 pkt w kolejnych meczach, Fiorentina również, bowiem Milan może ostatni mecz grać już o pietruszkę a Sampa i Lecce są w ich zasięgu.
Juventus natomiast sami wiemy w jakiej jest formie. Tutaj nawet mecz z Atalantą wydaje się być wyzwaniem. Nie mówię już o Lazio.
ten temat poruszylem juz pare dni temu i ja naprawde bardzo sie obawiam 4 albo nawet 5tego miejsca to bylaby katastrofa. po dzisiejszym meczu zobaczymy czy nasi zaczna grac (nawet jesli zagraja dobrze i przegraja to bedzie nadzieja ze napstene 3 mecze sa w stanie wygrac) bo jesli nie zaczna grac i ta gra bedzie przypominala te ostatnie nasze poczyniania to strach sie bac.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Pałlo3

Milanista
Milanista
Rejestracja: 19 kwietnia 2009
Posty: 181
Rejestracja: 19 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 10 maja 2009, 17:03

FT Atalanta 1 - 1 Genoa

FT Cagliari 2 - 2 AS Roma

FT Catania 0 - 2 Fiorentina

FT Chievo 2 - 2 Inter Milan

FT Lecce 1 - 1 Napoli

FT Siena 1 - 0 Palermo

FT Torino 1 - 1 Bologna

Genoa i Roma na remis czyli to dodatkowy bodziec dla Juve. :)
Inter tez na remis - czyli show must go on...

:-D


FORZA MILAN!
Bosiontko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 264
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2009, 17:18

Na stronce Gazzetty w przewidywanych składach na mecz zobaczyłem przed chwilą znakomity zabieg taktyczny Ranieriego. Otóż w przewidywanej 11tce na Milan na skrzydłach mają wystąpić Camoranesi (prawe) oraz Marchionni (lewe). Ciekawe jak długo Ranieri kombinował jakby tu nie wystawić Giovinco i czy ten wspaniały fortel zaskoczy Milan. Obyśmy nie przegrali więcej niż 3 bramkami.

A co do sytuacji w lidze, to 2 pt przewagi da się może utrzymać w 3 kolejki. Genoa dzisiaj nie wygrała dzięki czemu prawdopodobnie nie spadniemy na 5 miejsce w tabeli. Jak Atalanta i Siena będą już na wakacjach to są jakieś szanse na obronę 3 miejsca.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 maja 2009, 17:44

Viola nie odpuszcza, mam nadzieję, że dzisiaj wywieziemy z Mediolanu chociaż jeden pkt. W razie porażki zapowiada się nieziemski pościg piłkarzy z Florencji.


Obrazek
Zablokowany