Serie A (35): Milan 1-1 Juventus

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 11 maja 2009, 16:01

meca pisze:
Miś Coccolino pisze: nie zapominaj dzięki komu straciliśmy bramkę. W momencie podania wszyscy obrońcy byli krok do przodu, a nasz boski Beatles zrobił krok w tył i spalonego nie było.
A pamiętasz dzięki komu poszła kontra? Kto w panice wybił piłkę wprost pod nogi jednego z milanistów?
tak, pamiętam. Ale takie błędy mogę zrozumieć jeśli chodzi o środkowych obronców. Natomiast nietrzymanie linii?
ale fakt, pewnie się czepiam. De Ceglie za dużo nie pogral sobie w sezonie i nie może dziwić że gorzej trzyma linię od Molinaro, który gra od niego 2 razy więcej.
Lepiej, żeby robił postępy, bo do końca sezonu jesteśmy skazani tylko na niego.
oliver pisze:
Miś Coccolino pisze:
Co do tabeli - tak, zapomniałem dodać nam punkt.
3. Juventus 67
4. Fiorentina 64
5. Genoa 61
ale to nie zmienia sytuacji - 4 pkt i eliminacje CL, 7 pkt i bezpośredni awans.
Zmienia
Kurcze co jest z Toba ? Odstaw Alk
Od Violi jesteśmy lepsi 1-1 i 1-0 Marchisio, więc wystarczy 6 punkcików.
:lol:
dobra, zejdzcie ze mnie, nie umiem liczyć ;] idę na zajęcia trochę sie podszkolę.


meca

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2005
Posty: 385
Rejestracja: 01 lutego 2005

Nieprzeczytany post 11 maja 2009, 16:19

Ale w sumie to o co chodzi z tym nietrzymaniem linii? Przecież Inzaghi w momencie podania był na połowie Milanu, podobnie zresztą jak nasi wszyscy obrońcy :think:


Pontius21

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2008
Posty: 156
Rejestracja: 24 listopada 2008

Nieprzeczytany post 11 maja 2009, 16:34

czuję że może dojść do sytuacji w której Milan podłoży się Violi w ostatniej kolejce żeby utrzymała/zdobyła 3 miejsce kosztem Juve :D:D:D


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 11 maja 2009, 16:53

Pontius21 pisze:czuję że może dojść do sytuacji w której Milan podłoży się Violi w ostatniej kolejce żeby utrzymała/zdobyła 3 miejsce kosztem Juve :D:D:D
To mi pachnie oszustwem. Powinieneś pojechać do Wrocławia i złożyć zeznania :ok:


Obrazek
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 maja 2009, 16:59

Gadka-szmatka Ranieriego i Gigliego spowodowała, że sobie całą klawiaturę zarzygałem...no tym razem juz nie wytrzymałem. :|

Jak ich widzę, jak ich słyszę...ba!...wystarczy nawet, że o nich pomyślę. Ehh, życie potrafi być takie irytujące.

Jednak, denerwować się za głupotę innych to mścić się na własnym zdrowiu...czy jakoś tak. Jednak jak tu się nie denerwować, skoro oni już widzą, jak ktoś to ujął pięknie, "Juventus Reaktywację", już po jednym średnim - bo nie oszukujmy się, jesteśmy w takim kryzysie, że każdy lepszy mecz ponad to dno, które gramy już wydaje się czymś niesłychanym - meczu. Zaraz okaże się, że CR jest spoko-loko, że plan 5cio letni daje jednak korzyści i nic nie zmieniamy, wracamy do starej koncepcji. :|

Jaka szkoda, że nie dostaliśmy batów...na widowni był Lapo Elkann z panną, jakby musiał się wstydzić przy kobiecie za swój klub to może wreszcie wściekłby się na serio i wziął - dosłownie - sprawy w SWOJE ręce.

January...proszę! Błagam! Masz taką wiarę w sobie, tak potężną! Użyj jej wreszcie i pomóż swojemu ukochanemu klubowi, błagam ooo zefiro! Zrób to przez wzgląd na marność nas tutaj wszystkich, którzy są marnym tworem przy całej twojej wspaniałości, okaż swoje wielkie miłosierdzie!


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 11 maja 2009, 17:05

Pontius21 pisze:czuję że może dojść do sytuacji w której Milan podłoży się Violi w ostatniej kolejce żeby utrzymała/zdobyła 3 miejsce kosztem Juve :D:D:D
W sumie fajnie! Możliwe, że za takie oszustwo Milan zostanie przesunięty w dól tabeli albo i wykopany do Serie B! Zadzwoń do Gallianiego, bo może nie wpadł jeszcze na taki <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>!

Wie ktoś czy Elkann wypowiadał się o tym meczu? Może on w przeciwieństwie do zarządu i Ranieriego nie widzi w tym remisie niczego pozytywnego...?


Pontius21

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2008
Posty: 156
Rejestracja: 24 listopada 2008

Nieprzeczytany post 11 maja 2009, 17:40

Mrówa pisze: To mi pachnie oszustwem. Powinieneś pojechać do Wrocławia i złożyć zeznania :ok:
KU-bra pisze: W sumie fajnie! Możliwe, że za takie oszustwo Milan zostanie przesunięty w dól tabeli albo i wykopany do Serie B! Zadzwoń do Gallianiego, bo może nie wpadł jeszcze na taki <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>!
nie mówię tu oczywiście o jakiejś transakcji , rozmowach przez telefon itp tylko bardzo wątpię w grę Milanu na 100% we Florencji gdy byłaby możliwość zrobienia takiego psikusa Juventusowi. To byłoby silniejsze od nich , rywalizacja między tymi klubami jest tak silna że czasem może wykraczać poza fair play ...


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 11 maja 2009, 18:12

Pontius21

Prawda to. Gdyby Juventus miał mozliwośc zrobienia takiego psikusa Milanowi oczywiście byłbym za tym. trzeba się z tym liczyc i nie chodzi tutaj wcale o łapówki, przekupstwa, przysługi tylko normalny mecz, jak np. Szwecja-Dania na Euro04...


dejvis

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 stycznia 2009
Posty: 47
Rejestracja: 02 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 11 maja 2009, 19:18

Przyznam, że nie przeczytałem topicu i mam nadzieję, że nikt tego wcześniej nie zamieścił...

A więc tu bardzo fajny (przynajmniej mi się podobał) tekścik o juve, milanie i ogólnej sytuacji w serii a (po angielsku), zachęcam do przeczytania:

http://goal.com/en/news/1717/editorial/ ... -as-proble

Strasznie mi się spodobał ten tekst, może i piszą o oczywistych sprawach ale jeśli te sprawy są oczywiste to czemu władze Juve tego nie widzą?

a tu jeszcze ocenki piłkarzy z goal.com, cholernie dziwne muszę dodać... :

http://goal.com/en/news/10/italy/2009/0 ... 1-juventus\

Prawda, że dziwne? na piastonalia trzeba iść, miłego wieczoru życzę wam, FORZA JUVE!!!


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 11 maja 2009, 20:09

meca pisze:Ale w sumie to o co chodzi z tym nietrzymaniem linii? Przecież Inzaghi w momencie podania był na połowie Milanu, podobnie zresztą jak nasi wszyscy obrońcy :think:
Dokladnie. Spalonego i tak by nie bylo gdyby De Ceglie utrzymal lini bo wszyscy byli na ich polowie.

Ogolnie meczu mi sie nie chce komentowac, bo nie ma po co. Jedyne czego zaluje to to ze dzisiaj wchodzac na JP nie zobaczylem wiadomosci ''Ranieri nie jest juz trenerem Juventusu!''


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 11 maja 2009, 20:12

Kuzminski pisze: Jedyne czego zaluje to to ze dzisiaj wchodzac na JP nie zobaczylem wiadomosci ''Ranieri nie jest juz trenerem Juventusu!''
Nigdy nic nie wiadomo. Sezon się jeszcze nie skończył.


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 11 maja 2009, 21:33

Remis, jako suchy wynik nie jest dobrym rezultatem. Nas w tym meczu urządzałoby tylko i wyłącznie zwycięstwo, którego nie udało się zdobyć, a moim zdaniem była realna szansa na to. Jest jakaś różnica w stylu gry w porównaniu z meczu z Lecce, niewielka ale zawsze. Mimo to teraz w tym sezonie nie koniecznie będzie nam z górki :/


Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 11 maja 2009, 21:40

Zrobliscie tutaj niezly burdel. Zbedne posty zostaly wykasowane, a kolejne wypowiedzi niezwiazane z tematem beda nagradzane zoltymi kartkami.


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 11 maja 2009, 21:42

Mecz był do wygrania. Ranieri mógł dodać nam skrzydeł w końcówce i wpuścić Giovinco lecz tak się nie stało, niestety. Nie wiem co on ma do tego chłopaka :think:


AmarU<3Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2007
Posty: 6
Rejestracja: 01 września 2007

Nieprzeczytany post 11 maja 2009, 22:25

To co robie Ranieri to poprostu śmiech na sali, mam nadzieję, że na następny sezon wreszcie trafi się ktoś odpowiedni na stanowisko trenera...


Obrazek
FORZA BIANCONERI!
Zablokowany