Serie A (29): Roma 1-4 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 15 marca 2009, 16:58

Obrazek

mecz 29 kolejki Serie A: Roma - JUVENTUS


Czas:

2009-03-21 (sobota)
godzina 20:30

Miejsce:

Stadio Olimpico - Rzym

O przeciwniku:

Rok założenia: 1927
Barwy: Żółto-czerwone
Przydomek: Giallorossi
Trener: Luciano Spalletti
strona internetowa

Sukcesy:

Mistrzostwo Włoch (3): 1942, 1983, 2001
Puchar Włoch (9): 1964, 1969, 1970, 1981, 1984, 1986, 1991, 2007, 2008
Superpuchar Włoch (2): 2001, 2007
Puchar Miast Targowych/Puchar UEFA (1): 1961

Ostatnie mecze

15 marca 2009
Sampdoria Roma 2:2

7 marca 2009
Roma Udinese 1 : 1

1 marca 2009
Inter Roma 3 : 3

21 lutego 2009
Roma Siena 1 : 0

Aktualna sytuacja w tabeli:

2. Juventus
...
6. Roma

Najlepsi strzelcy drużyn:

12. Amauri (Juventus)
…
9. Vucinic (Roma)

mecz na żywo w TV:

Al Jazeera Sport +1
Boom Sport Two
C+ Fútbol
C+ Sport (Fra)
C+ Sport 1 (Den)
C+ Sport 1 (Nor)
C+ Sport 1 (Pol)
C+ Sport 2 (D/F/N/S)
ESPN+
Fox Soccer Channel **
HRT+
Meridiano TV
Nova Sports 1 (Hellas)
NTV Spor
OBN BiH
Raitalia 3 Africa
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (Italy)
Sky Sport 16:9 (Italy)
Sport 1.1 (Ned)
Sport 2 (Hun)
Sport 5
Sport 7
Sport TV1
SuperSport 1 (DigitAlb)
SuperSport 3 (ZA)
Telekanal Sport
~ C+ Deportes HD
~ C+ Sport HD (Pol)
~ Sky Sport HD1 (Italy)
~ Sport TV HD
~ SuperSport HD1

Przewidywane składy

JUVENTUS
Roma

źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it

Kibice we wszystkich miastach Polski spotykają się by razem by oglądać ten mecz - zrób to i Ty, wstąp do pokoju KIBICE

wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki :-D

-----------------------------------------------------------------------------------

Po wczorajszym zwycięstwie jestem pełen optymizmu przed tym spotkaniem chociaż Roma z pewnością łatwo się nie podda. Mam nadzieje że kilku naszych graczy dojdzie już do siebie na to spotkanie ale jednocześnie chciałbym żeby ponownie zagrał Giovinco i znów poprowadził nas do zwycięstwa. Na wyjeździe nie będzie tak łatwo jak by było w Turynie ale myślę że damy radę. Oby Inter zanotował teraz jakiś kryzys to będzie szansa ich dogonić.
Ostatnio zmieniony 21 marca 2009, 07:10 przez tabo89, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 15 marca 2009, 18:44

No coz jesli zagramy za tydzien w sobote (uwielbiam mecze w sobote bo sa szybciej i nie trzeba sie szkola stresowac :) ) tak jak wczoraj w drugiej polowie bedzie, a przynajmniej powinno byc dobrze. Licze na to ze teraz w kazdym meczu ligowym bedziemy wyhodzic z takim nastawieniem w koncu zostala nam na razie tylko liga a CI za bodajze dopiero miesiac. Powinni wrocic Legro i Nedved, choc Mellberg i Giovinco tak sie spisywali ze pozwolilbym im graz od pierwszych minut. Treze moze bedzie juz dostepny, ale tu tez zostawilbym dwojke z ostatniego meczu (DP-Iaq). Moze wroca juz Marchionni, Manninger i Knezevic (ktory ostatnio rozegral pelne 90 min w primaverze) nie wiem co z De Ceglie :P .

Na tym konce rozwazania skladowe, i przechodze do typu. Mecz gramy na wyjezdzie, ale niby Roma ostatnio nic nie wygrala. Nalezy jednak pamietac ze wbila inrowi 3 gole (sama tez dala sobie wbic glupie bramki), z arsenalem przegrali dopiero w karnych, a sampdoria ma ostatnio monopol na dobre zespoly (patrz milan i inter w CI). Mimo wszystko licze na pozytywny wynik 2-1 choc kazde inny wymiar zwyciestwa mnie ucieszy ;)


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 15 marca 2009, 19:02

Mam nadzieje ze na ten mecz wroci lilka kontuzjowanych zawodnikow, bo naprawde grac z Roma z taka lawka moze byc nieciekawie :think:

Czuje ze moze byc super widowiska, i mam taka nadzieje , oczywiscie z pozytywnym rezultatem dla Bianconerich. :)
Fajnie by wygladal rezultat 0-2 po dwoch bramkach Giovinco (jedna z akcji a druga w wolnego). :P
Oczywiscie niech bedzie jak ma byc, zeby tylko wygrali.. ;p

Forza Juventus!


Malval

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 września 2007
Posty: 54
Rejestracja: 20 września 2007

Nieprzeczytany post 15 marca 2009, 19:03

Ja chętnie zobaczyłbym czy fantastyczny mecz Givinco z Bolongą był dziełem przypadku (słabego przeciwnika) czy dobrą formą Sebastiana. Wątpie w występ Legro i De Ceglie, Nedved powinien być w pełni sił, ale na miejscu Ranieriego w pierwszej 11 wypuściłbym Givinco. W meczu z Romą raczej na miejscu Iaquinty pojawi się Amauri.
Sytuacja jest prosta i klarowna: jeżeli zagramy tak jak z Bologną w II połowie nie musimy się martwic o wynik.
Mój typ: 2-1 dla Juve.


"Perdonaci Zizou, ma I'amore e' Ceco"
Bosiontko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 264
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 marca 2009, 19:11

Amauri się raczej nie pojawi. A raczej na pewno. Może Trezeguet. W przypadku Romy cieszy lista zawieszonych graczy: De Rossi, Motta, Pizarro, Diamoutene. Juan może być nadal kontuzjowany, Totti tak samo. U nas oby wróciło paru graczy i jak zagramy z zębem to będzie git.


Kostek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2003
Posty: 118
Rejestracja: 20 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 15 marca 2009, 19:17

gdyby niezagrał Totti to myśle że nasze szanse zdecydowanie by wzrosły bo Roma bez niego traci znacznie na wartości , tak samo jak bez De Rossiego. Tak czy inaczej bedzie to bardzo trudne spotkanie na jednym z najgorętszych terenów więc walka o 3 punkty napewno bedzie trudna , szkoda że my też niemamy sporo armat , ale jeśli zagramy tak dobrze jak z Chelsea lub w drugiej połówce z Bolonią powinno być dobrze.

forza Juve


Obrazek
R.A.B.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2008
Posty: 67
Rejestracja: 05 września 2008

Nieprzeczytany post 15 marca 2009, 19:40

Roma jest potwornie osłabiona. NA pewno nie zagrają
De Rossi , Pizarro, Diamoutene, Motta za kartki a kontuzje leczą :Cassetti, Perrotta, Cicinho, Juan, Taddei, Totti. prawdopodobnie żaden z nich się nie wyleczy więc mają gorszą sytuację kadrową niż my.
Liczę że Juve sięgnie po kolejne 3 punkty.Fajnie by było widzieć Giovinco i Marchisio w 1 składzie.


pawełek89

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 stycznia 2009
Posty: 241
Rejestracja: 26 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 15 marca 2009, 20:11

Kostek pisze:gdyby niezagrał Totti to myśle że nasze szanse zdecydowanie by wzrosły bo Roma bez niego traci znacznie na wartości , tak samo jak bez De Rossiego.

Kiedys mozna bylo powiedziec ze Rome bez Tottiego to jak bez reki!. Ale to juz przeszlosc.Ten sezon nie jest najlepszy dla Grande Francesco ale ciezko nadal sobie wyobrazic Rome bez niego.Z Arsenalem Totti nic nie zagral :/ .Moze usmiechnie sie do niego szczescie w meczu z Juve :pray: jesli zdrowie da mu szanse zagrac :think: .Niestety w glupi sposob w dzisiejszym meczu z Sampdoria czerwona kartke dostal Motta :doh: nie potrzebnie tylko oslabil zespol i to wypada w tak trudnej sytuacji kadrowej.Wielkie oslabienie to nadal brak De Rossiego.Mimo ze dzisiaj Roma grala praktycznie bez lawki to pokazala sie z dobrej strony.


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 15 marca 2009, 21:36

U nas gra Ariaudo, na ławce siedzą Daud, Esposito, Immobile.
W Romie Crescenzi, Bertolacci, Brosco i D'Alessandro

Na dodatek u nas grają Giovinco i Marchisio, którzy ledwo co pojawili się w doroslym futbolu.

Był kiedyś mecz takiej rangi z tyloma graczami rodem z Primavery ?


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 15 marca 2009, 21:39

Kolejna kontuzja? Moze mi ktos wytlumaczyc, bo nie znam na tyle Wloskiego zeby zrozumiec, czy z Chiellinim to cos powaznego?
PS: Warto czasem newsy na JP poczytać Wink.
No czytam, tylko ze wogole nie skojarzylem. :P moze dlatego bo na JP jest napisane ze wroci do treningow w tym tygodniu wiec myslalem ze to co innego. :p
Ostatnio zmieniony 15 marca 2009, 21:49 przez Monte Cristo, łącznie zmieniany 2 razy.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 15 marca 2009, 21:42

Chiellini ma złamany nos, w następnym tygodniu ma powrócić do treningów, prawdopodobnie powinien być gotowy na Romę.

PS: Warto czasem newsy na JP poczytać ;).


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 16 marca 2009, 10:14

Jedno z trudniejszych spotkań, które pozostały do rozegrania Juventusowi w tym sezonie. Trzeba się zmobilizować, bo Inter nie gubi punktów, tylko tez je zdobywa. Zobaczymy ile zostanie z drużyny z drugiej połowy w meczu z Bologną. Roma ostatnio ma 3. remisy z rzędu w Serie A, ale z nie byle jakimi ekipami. Czekamy do soboty.


Juventinho #7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 marca 2009
Posty: 3
Rejestracja: 16 marca 2009

Nieprzeczytany post 16 marca 2009, 10:43

No ja mam nadzieje i gleboko wierze w to ze wygramy...

Trzeba gonic inter, nasze mecze wygrywac a inter wkoncu jakies punkty zgubi. A w szczegolnosci nie mozemy sobie pozwolic na straty z tymi najlepszymi czyt. Roma, Milan a przedewszystkim Inter.


"Juve storia di un grande amore"
Gregor_09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2009
Posty: 39
Rejestracja: 24 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 16 marca 2009, 11:16

Mecz nie będzie łatwy, a konia z rzędem temu kto przewidzi wynik!!! :lol:

Roma gra ostatnio w kratkę tak samo jak my :x

Niech Juve wyjdzie takim składem co na Bologne i bedzie git.
(choć z tamtego składu zrezygnowałbym jedynie z Marchisio)


Pinturicchio1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 maja 2008
Posty: 115
Rejestracja: 12 maja 2008

Nieprzeczytany post 16 marca 2009, 11:21

Na ten mecz jestem optymistą :) Obstawiam mocne 3-1 dla naszych. Roma ogólnie fatalny sezon. Ostatnio poprawiła formę ale widać, że znów spada... Mam nadzieję, że w pierwszym składzie wyjdzie Giovinco bo facet mnie przekonał już po ostatnich meczach ;)


Noi Siamo Come La Nostra Fede... Immortale!!!

Obrazek
Zablokowany