LM [1/8 (2)]: JUVENTUS 2-2 [2-3] Chelsea

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
adereq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2009
Posty: 10
Rejestracja: 10 marca 2009

Nieprzeczytany post 11 marca 2009, 00:33

Ja mam tylko pytanie do kogoś kto się zna na sędziowaniu. Czy jeśli bramkarz dotyka, a wręcz łapie piłkę. poza polem karnym w zagrożeniu swojej bramki nie powinien przypadkiem dostać czerwonej kartki? Z tego co wiem powinien. Nie mówię już o celowym zagraniu ręką w polu karnym, bo za to chyba należy się czerwo. Nie chcę zwalać winy na sędziego, ale momentami tolerancja i przymykanie oczu na przewinienia graczy Chelsea było niesmaczne. FORZA JUVE!!


Juve Master

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 420
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 marca 2009, 00:40

Loremaster pisze:Oczywiście myślisz, że jesteś wielkim inteligentem ironizując na poziomie właśnie gimnazialisty.
Czy nie mogę miec własnego zdania?
Uważam,ze Ranieri bardzo źle rozegrał zmiany i skład wyjściowy też nie najlepiej. Argumentuje to, więc raczej Ty nie potrafisz i nie nadajesz się do pisania na forum, jeżeli na argumentowane opinie odpowiadasz nie merytorycznie a z niskiej klasy ironią i myślisz, że jesteś wielkim geniuszem riposty.
To że Diego by pasował do takiej taktyki zapewne przeczytałem w bravo sport, ale widocznie lepiej się orientujesz skoro wiesz o czym tam piszą .
1) Jestem niebywale ironiczny. Przestudiuj moją wypowiedź raz jeszcze może to coś pomoże. Jasne, że możesz, jak obejrzysz powtórkę meczu.
Zaproponuj mi własny scenariusz tego meczu jeśli łaska i powiedz jakich zmian miał dokonać Pan Claudio. Wówczas uznam to za argument.

2) Na pewne wypowiedzi brakuje mi merytorycznych stwierdzeń. Szkoda słów, wystarczy ironiczna :lol: <w Twoim mniemaniu> odzywka :smile:
Jak grałem w FM`a ostatnio, to doradzali żeby właśnie Diego kupić..
Wiem o czym tam piszą, lubię dobrą zabawę czytając ich wypociny. Ty natomiast zdajesz się brać ich przesłanie całkiem na serio :)

Ponawiam apel. Ogarnij się, ochłoń, zobacz mecz po raz wtóry i powiedz mi koleżko, co wg Ciebie Ranieri mógł zrobić lepszego dla Juve i jakie logiczne miał ku temu przesłanki.
Aha. Przeczytaj co to ironia w słowniku pojęć literackich. Albo chociaż na wiki. Proszę. :) ;*


Loremaster

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1006
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 11 marca 2009, 00:44

nie jestem Twoim koleżką ok ? Nie obrażaj mnie w taki sposób.

Tak już pisałem,że zamiast cienkiego Hasana powinien wejśc Giovinco, i Del Piero nie powinien wychodzic w takim ustaweiniu.

Widzę że grasz w FM-a ja nigdy nawet tej gry nie miałem, wnioskuję, że stąd Twoje pojęcie jakiekolwiek o Diego, pewnie widziałeś go w akcji tylko w FM i dlatego krytykujesz że jestem zwolennikiem sprowadzenia tego zawodnika.


Juve Master

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 420
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 marca 2009, 00:53

Loremaster pisze:nie jestem Twoim koleżką ok ? Nie obrażaj mnie w taki sposób.

Tak już pisałem,że zamiast cienkiego Hasana powinien wejśc Giovinco, i Del Piero nie powinien wychodzic w takim ustaweiniu.

Widzę że grasz w FM-a ja nigdy nawet tej gry nie miałem, wnioskuję, że stąd Twoje pojęcie jakiekolwiek o Diego, pewnie widziałeś go w akcji tylko w FM i dlatego krytykujesz że jestem zwolennikiem sprowadzenia tego zawodnika.
Dobra wybaczysz mi to haniebne nazwanie Cię mym koleżką ? :cry: Już więcej nigdy nie będę .. kolego :>
Więc teraz ogarnij następujące zdania, które inne osoby na tym forum z łatwością dostrzegały i wytykały w Twojej niecnej koncepcji, której niestety nie wziął pod uwagę Ranieri.
Giovinco na prawo... ciekawy pomysł. Ponadto na pewno łatałby luki w defensywie :ok: tak jak Salihali. :>
Del Piero w przekroju meczu nie błyszczał owszem. Jednakże jego wystawienie było przed meczem najlepszym logicznie i najbardziej przekonującym posunięciem. Gdzie miał niby grać? Kto miał grać za dwójką napastników? Tylko mi nie mów, że Giovinco zamiast Il Capitano od początku meczu, bo naprawdę pomyślę, że prenumerujesz Bravko. :)
No tak. Dzięki FM`owi właśnie stałem się takim bystrzakiem. Chcesz mogę Ci przegrać? Jeśli znowu dojdziesz do tak konstruktywnych taktycznych wniosków to podeślij jakiegoś taktycznego screenshota na Galileo Ferraris. Ok ?
Pozdro i dobranoc .... koleżko. ;> Czy dostanę coś za karę, że obraziłem Cię jako usera tego forum ? :/


Bieniu21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2009
Posty: 20
Rejestracja: 02 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 11 marca 2009, 00:55

mecz ciekawy,aż chciało się oglądać,według mnie najlepsi na boisku Giovinco i Tiago(i po co było na chłopaka tak narzekać),jeśli chodzi o Kielona to kontrowersyjna sytuacja,lecz troszke brakuje mu jeszcze zimnej krwi i tego cwaniactwa boiskowego,z całym szacunkiem dla Alexa ale z wiekiem troszkę te dryblingi mu nie wychodzą już jak kiedyś i trochę mu szybkości brakuje.


Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 11 marca 2009, 00:59

Ja jestem zdania że Seba zagrał dziś świetny mecz i to co czytam na innych forach jak kibice innych zespołów nawet nie wiedzą jak się Giovinco nazywa, a wyrażają się o nim w samych superlatywach to daje do myslenia. Seba pociągnął dziś nasza gre lewą stroną baaardzo mocno, robił mnóstwo zamieszania, biegał chyba najszybciej na boisku. Owszem może nie ma takich walorów defensywnych jak Nedved ale uważam że w kontekście wyniku i postawienia wszystkiego na jedną kartę Ranieri mógł wprowadzić Sebę zamiast Hasana.

To smutne że inni kibice nie znają piłkarza który nawet dla laików był wyróżniającym się graczem na boisko. Niestety ten fakt zawdzięczamy Claudio który konsekwentnie go pomija w tym roku.

Smuci oczywiście fakt kontuzji Pavla ale jeśli jego miejsce w składzie ma zająć teraz Seba to wypada tylko napisać: "umarł król i narodził się nowy król!" Oby Seba, oby!

Z każdej porażki trzeba wyciągnąć jakieś pozytywy.

Pozdrawiam!


Bobek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2008
Posty: 34
Rejestracja: 15 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 11 marca 2009, 01:04

Mecz ciekawy.Niestety porażka.Zabrakło koncentracji w ostatnich minutach pierwszej połowy i to było przyczyną przegranej.Buffon niepewny,jeszcze chyba nie wrócił do swojej wyśmienitej formy.Słaba dyspozycja napastników.Jak dla mnie gra z formacją nastawioną na 3 atakujących powinna skutkować w większej ilości strzałów na bramkę przeciwnika,z czego dzisiaj nie było tego widać na boisku.


This is madness!!!! Madness??? This!! Is!! Sparta!!!
Loremaster

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1006
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 11 marca 2009, 01:20

Juve Master pisze:
Loremaster pisze:nie jestem Twoim koleżką ok ? Nie obrażaj mnie w taki sposób.

Tak już pisałem,że zamiast cienkiego Hasana powinien wejśc Giovinco, i Del Piero nie powinien wychodzic w takim ustaweiniu.

Widzę że grasz w FM-a ja nigdy nawet tej gry nie miałem, wnioskuję, że stąd Twoje pojęcie jakiekolwiek o Diego, pewnie widziałeś go w akcji tylko w FM i dlatego krytykujesz że jestem zwolennikiem sprowadzenia tego zawodnika.
Dobra wybaczysz mi to haniebne nazwanie Cię mym koleżką ? :cry: Już więcej nigdy nie będę .. kolego :>
Więc teraz ogarnij następujące zdania, które inne osoby na tym forum z łatwością dostrzegały i wytykały w Twojej niecnej koncepcji, której niestety nie wziął pod uwagę Ranieri.
Giovinco na prawo... ciekawy pomysł. Ponadto na pewno łatałby luki w defensywie :ok: tak jak Salihali. :>
Del Piero w przekroju meczu nie błyszczał owszem. Jednakże jego wystawienie było przed meczem najlepszym logicznie i najbardziej przekonującym posunięciem. Gdzie miał niby grać? Kto miał grać za dwójką napastników? Tylko mi nie mów, że Giovinco zamiast Il Capitano od początku meczu, bo naprawdę pomyślę, że prenumerujesz Bravko. :)
No tak. Dzięki FM`owi właśnie stałem się takim bystrzakiem. Chcesz mogę Ci przegrać? Jeśli znowu dojdziesz do tak konstruktywnych taktycznych wniosków to podeślij jakiegoś taktycznego screenshota na Galileo Ferraris. Ok ?
Pozdro i dobranoc .... koleżko. ;> Czy dostanę coś za karę, że obraziłem Cię jako usera tego forum ? :/
Widzę , że nie okazujesz żadnego szacunku dla drugiej osoby, ale nic dziwnego , dużo takich ludzi. Tyle mam do powiedzenia i dyskusji z takimi osobami nie będę prowadził.


Dacin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2008
Posty: 137
Rejestracja: 03 lipca 2008

Nieprzeczytany post 11 marca 2009, 01:23

Wg mnie:
Buffon-chyba dzisiaj przegrał nam mecz-gdyby był w swojej zwykłej formie to nie puścił by bramki.
Giovinco- troche szarpnął
Grygera i Molinaro- jak dla mnie dzisiaj klasa światowa :-D
Alex- Giovinco i inni-nigdy do mistrza nie dorównają (chyba), chociaż dzisiaj nie genialnie,ale tylko dobrze
Nedved- dzisiaj zapewniłBY nam dzisiaj zwycięstwo.
Trezegol-jedno podanie i strzał
Iaquinta-OK (brama)
Chiellini-<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, kartka otrzymana od gazpromu
Mellberg- w miare
Co do ocen tych poszczególnych zawodników moge sie mylić- ale jestem jeszcze pod wpływem emocji i nie tylo

Następnym razem LM NASZA
FORZA Juve


Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 11 marca 2009, 01:29

Przed sekunda wrocilem do chaty, prosto z angielskiego pubu w centrum londynu i to co chcialem podkreslic to to, ze jestem dumny z tego ze jestem kibicem Juve.
Mimo porazki zobaczylem walczacy za wszelka cene zespol ktory chcial i z pewnoscia mogl wygrac ten mecz. Nie chce mi sie pisac o taktyce i o tym czy Juve gralo 4-3-3 czy 4-3-1-2 o tym czy ktos zagral dobrze czy zle.

Rzecza ktora poruszyla mnie najbardziej w tym meczu nie byla przegrana lecz pelne oczy lez schodzacego z boiska kontuzjowanego Nedveda - obrazek ktorego nie zapomne do konca zycia.

Gosc ktory nie zagral w przegranym finale w roku jego szczytowej pilkarskiej formy, schodzi poraz ostatni w swojej karierze z boiska podczas meczu LM... tu chyba nie trzeba komentarza...

GRAZIE JUVE !!!


stf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2009
Posty: 215
Rejestracja: 02 lutego 2009

Nieprzeczytany post 11 marca 2009, 05:51

A ja napisze tak. Pilkarze Chelsea wiedzieli, ze wykluczajac Nedveda Juve straci swoj ofensywny mozg. Dwa brutalne faule i Pavel musial zejsc z boiska. Dziwie sie, ze sedzia-kalosz zupelnie nie reagowal na chamskie zagrania zespolu z Londynu. Szkoda, bo z Czechem w skladzie Juve bez problemu wyeliminowaloby londynczykow. Szacunek dzis nalezy sie tylko jednemu zespolowi, a jest to Juventus i mam nadzieje, ze druzyna Hiddinka, z taka gra odpadnie juz w nastepnej rundzie bo po prostu na to zasluzyla.
PS. Czy ktos wie jak wyglada kontuzja Nedveda? Czy zagra z Bologna?
PS2. Mimo wszystko mam nadzieje, ze Inter wyeliminuje jutro United i bedzie musial tracic sily w CL. Dla nas zostala juz walka na poletku Italii (puchar i liga). Scudetto moze byc nasze!!! Pieprzyc angoli!!!

I jeszcze jedno. Lepiej kupmy tego Silve bo bez Nedveda bedzie baaardzo ciezko.

Tak czy siak, jestem dumny z JUVE!


Malval

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 września 2007
Posty: 54
Rejestracja: 20 września 2007

Nieprzeczytany post 11 marca 2009, 05:57

A ja mam nadzieję, że ta porażka w dwumeczu z Chelsea będzie miała pozytywne skutki. Zarząd w końcu zobaczy, że transfery są potrzebne. W meczu z Chelsea brakowało właśnie kogoś takiego jak Diego, playmakera, który pociągnąłby akcje. Czasami w grze Juve brakowało poloty, pomysłu na następną akcje.


"Perdonaci Zizou, ma I'amore e' Ceco"
stf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2009
Posty: 215
Rejestracja: 02 lutego 2009

Nieprzeczytany post 11 marca 2009, 06:00

DaMiaN47 pisze:A ja mam nadzieję, że ta porażka w dwumeczu z Chelsea będzie miała pozytywne skutki. Zarząd w końcu zobaczy, że transfery są potrzebne. W meczu z Chelsea brakowało właśnie kogoś takiego jak Diego, playmakera, który pociągnąłby akcje. Czasami w grze Juve brakowało poloty, pomysłu na następną akcje.
A moim zdaniem brakowalo Nedveda. Na marginesie - Salihamidzic chyba pomylil druzyny bo zdaje sie powinien raczej grac na podworku, a nie w CL. Wogole jak ten facet trafil do Juve???


bolec_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 września 2006
Posty: 241
Rejestracja: 18 września 2006

Nieprzeczytany post 11 marca 2009, 07:06

Giovinco wymiatał poprostu!!Ale co z tego...Alex grał jak dal mnie beznadziejnie, w pomocy dobrze Marchisio ale w destrukcji,Hasan tylko faulował, Molinaro nawet dobrze zagrał w ofensywie bo defensywa wczoraj byla tak do bani ze nawet mi sie juz pisac nic niechce... :cry:


Tu sei la squadra del cuore
Sempre in campo undici eroi
Forza JUVE!!!!Forza Juve!!!!
meloo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2008
Posty: 236
Rejestracja: 17 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 11 marca 2009, 07:18

eeh.. z gówna bicza nie ukrecisz.. tyle :stop:


Zablokowany