LM [1/8 (2)]: JUVENTUS 2-2 [2-3] Chelsea

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
mrowka423

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2006
Posty: 203
Rejestracja: 12 marca 2006

Nieprzeczytany post 10 marca 2009, 16:24

Il Tifoso pisze:Kurde 4 i pół godziny przed meczem, a ja już się denerwuję. Takich nerwów nie miałem jeszcze w tym sezonie. Na drugi plan spadają również niezwykle ważne sprawdziany z chemii i geografii, na nauce których spędzę czas do meczu. Wiem, że Chelsea to faworyt, ale trzeba WIERZYĆ. Cały czas jestem w przekonaniu, że pokażemy im coś niezwykłego, coś po czym będą leczyć rany. Chciałbym powtórkę z historii 3:1. Gole Treze, Alexa i Pavla, niezwykły mecz Gigiego i gol Lampsa w 89 minucie dający trochę dramaturgii 8) To tyle. FORZA JUVE. Pokażcie na co Was stać :!:
Człowieku ja oprócz sprawdzianów mam 16.03 wojewódzki etap konkursu kuratoryjnego i powinienem zakuwać, ale NIE MOGĘ. Nosi mnie od rana. WIERZĘ, ŻE WYGRAMY. Musimy awansować i pokazać angolom, że WIELKI JUVENTUS ŻYJE!!! AWANSUJEMY!!!


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 10 marca 2009, 16:26

tak, tak chodzilo mi o kibicow czelsi na stampford bridge;p


adereq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2009
Posty: 10
Rejestracja: 10 marca 2009

Nieprzeczytany post 10 marca 2009, 16:37

http://www.dailymotion.pl/video/x44qo9_ ... lsku_sport

To tak na zachętę przed dzisiejszym spotkaniem :-D Myślę, że to był najlepszy mecz Juve ostatnich lat, zwróćcie uwagę jak wiele sytuacji podbramkowych stworzyło sobie Juve. Ile byśmy dali za powtórkę tego meczu dzisiaj:)


mrowka423

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2006
Posty: 203
Rejestracja: 12 marca 2006

Nieprzeczytany post 10 marca 2009, 16:47

adereq pisze:http://www.dailymotion.pl/video/x44qo9_ ... lsku_sport

To tak na zachętę przed dzisiejszym spotkaniem :-D Myślę, że to był najlepszy mecz Juve ostatnich lat, zwróćcie uwagę jak wiele sytuacji podbramkowych stworzyło sobie Juve. Ile byśmy dali za powtórkę tego meczu dzisiaj:)
Może gdy oglądałem ten mecz to nie byłem najstarszy, ale pamiętam go doskonale (to właściwie wtedy rozpoczęła się moja miłość do Juve). Ach to były czasy... A później po przegranym finale z Milanem płakałem chyba całą noc. :oops:


adereq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2009
Posty: 10
Rejestracja: 10 marca 2009

Nieprzeczytany post 10 marca 2009, 16:59

mrowka423 pisze:
adereq pisze:http://www.dailymotion.pl/video/x44qo9_ ... lsku_sport

To tak na zachętę przed dzisiejszym spotkaniem :-D Myślę, że to był najlepszy mecz Juve ostatnich lat, zwróćcie uwagę jak wiele sytuacji podbramkowych stworzyło sobie Juve. Ile byśmy dali za powtórkę tego meczu dzisiaj:)
Może gdy oglądałem ten mecz to nie byłem najstarszy, ale pamiętam go doskonale (to właściwie wtedy rozpoczęła się moja miłość do Juve). Ach to były czasy... A później po przegranym finale z Milanem płakałem chyba całą noc. :oops:
Podobne odczucia mam do meczu z Realem ale parę lat wcześniej, finał LM 1998 i porażka 0-1, też nie byłem najstarszy a doskonale pamiętam ten mecz i smutek po golu Mijatovicia.


maydayxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2006
Posty: 172
Rejestracja: 26 marca 2006

Nieprzeczytany post 10 marca 2009, 17:21

adereq pisze:http://www.dailymotion.pl/video/x44qo9_ ... lsku_sport

To tak na zachętę przed dzisiejszym spotkaniem :-D Myślę, że to był najlepszy mecz Juve ostatnich lat, zwróćcie uwagę jak wiele sytuacji podbramkowych stworzyło sobie Juve. Ile byśmy dali za powtórkę tego meczu dzisiaj:)
oglądając ten skrót meczu aż się łezka szczęścia zakręciła w oku :D ile bym dał aby juve rozegrało dzisiaj tak wielki mecz !!!


Obrazek
Silesia

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 lutego 2009
Posty: 13
Rejestracja: 22 lutego 2009

Nieprzeczytany post 10 marca 2009, 17:28

No Juve zmiotło real forma jaką wtedy prezentowali Nedved czy Del Piero była na najwyższym poziomie zresztą Davids i inni również miażdżyli:)


meloo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2008
Posty: 236
Rejestracja: 17 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 10 marca 2009, 17:31

Heh... dla takich spotkan sie zyje :roll: Nerwowe wyczekiwanie i emocje towarzyszace takiemu spotkaniu wyngradzaja wszystkie przykre i irytujace momenty tego sezonu.
Prokson pisze:mentalność zwycięzców. coś co obserwuję w juve początku. może nam nie iść, moga się przytrafiać kontuzje, wyniki mogą być z anusa ale są momenty w sezonie gdy juventus przełamywał pewna barierę i wtedy nie ważne czy to barcelona, real, inter czy milan. wszyscy byli odstrzeliwani z klasą.
Akurat mentalnosc zwycieszcow to cos czego tej druzynie brakuje najbardziej... :roll: Gdy deklasowalismy barce czy real mielismy piłkarzy fenomenalnych na kazdej pozycji i to dawało im wiare w zwyciestwo. Obecne Juve juz nie moze liczyc na te pewnosc ktora miały druzyny Lippiego czy Capello, wtedy zawsze bylismy faworytami a teraz... mozemy sprawic niespodzianke. Ta druzyna musi polegac sie na determinacji motywacji i walce bo nie mamy juz tak dobrych i ogranych piłkarzy. Molinaro, Grygera, MM czy nawet Legro... dla nich to pewnie jedna z nielicznych szans zagrac w takim spotkaniu... moze jedyna. Amauri tez dopiero zaczyna wchodzic w wielka piłke.
W zeszłym sezonie upokorzylismy inter, milan, rome a scudetto nie wygralismy... dlaczego? Własnie dlatego ze brakuje nam tej mentalnosci... potrafimy sie zmotywowac na wielkie spotkania ale ogrywaja nas frajerzy. I to jest własnie nasza siła. Dlatego dzisiaj wieczorem chce zobaczyc zdeterminowane i walczace Juve... wiem ze stac nas na to i stac nas na awans. Forza Juve!


motorcycleboy

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 grudnia 2008
Posty: 3
Rejestracja: 23 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 10 marca 2009, 18:06

Możemy się oszukiwać, wspierać, nawet uderzać w bohaterską i patriotyczną nutę...
Spójrzmy jednak prawdzie w oczy- już przed dwumeczem z Chelsea nie byliśmy faworytami, miedzy innymi ze względu na potencjały kadrowe obu drużyn. Poza tym, plaga kontuzji wyeliminowała masę kluczowych zawodników jakich w Juve nie wystepuje zbyt wielu: Camoranesi, Sissoko, Marchisio(prawa pomoc się wykruszyła!!!), Leggrottaglie-w koncu filar obrony;/ zagramy z patałachem Tiago i niedoświadczonym Marchisio a lbo Poulsenem który już dawno nie był w dobrej dyzpozycji...Z takim potencjałem nie oczekujmy sukcesów w tak wymagających rzgrywkach!!

Zaznaczam, że jestem fanem Juve i jak najlepiej Nam życzę dlatego potrzebne są wzmocnia i jakieś zmiany w przygotowaniu fizycznym bo długa lista kontuzji zastanawia...

Wiara podobno czyni cuda więc Forza Juve!!


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 10 marca 2009, 18:29

Fajnie by było jakbyśmy awansowali, ale to będzie bardzo trudny mecz. Nie ma sie co oszukiwać, zaliczna 1-0 Chelsea to sporo, stracona bramka strasznie utrudni nam mecz. Wierzyć trzeba, ale jakoś podchodze do tego meczu z wielką rezerwą.

pozdrawiam


olom23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2009
Posty: 138
Rejestracja: 20 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 10 marca 2009, 18:41

Kiedy będzie podana wyjściowa 11?


adereq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2009
Posty: 10
Rejestracja: 10 marca 2009

Nieprzeczytany post 10 marca 2009, 19:05

Taką jedenastkę przewiduje Tuttosport:

Buffon
Grygera Mellberg Chiellini Molinaro
Marchisio Tiago Nedved
Iaquinta Trezeguet Del Piero

A tu odpowiedź Alexa z konferencji prasowej na pytanie czy zagra z Trezeguet? :-D

"Will I play with Trezeguet? We have gone through a lot together and the past may be an additional motivator for us; we will fight till the end."


adereq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2009
Posty: 10
Rejestracja: 10 marca 2009

Nieprzeczytany post 10 marca 2009, 19:12

Dodam jeszcze ciekawostkę na temat rzutów karnych obu zespołów w Lidze Mistrzów:

JUVENTUS(dwa zwycięstwa i dwie porażki)
3-0 v AFC Ajax, 1977/78 European Cup quarter-final
1-3 v Real Madrid CF, 1986/87 European Cup second round
4-2 v Ajax, 1995/96 UEFA Champions League final
2-3 v AC Milan, 2002/03 UEFA Champions League final

CHELSEA (dwie porażki)
1-4 v Liverpool FC, 2006/07 UEFA Champions League semi-final
5-6 v Manchester United FC, 2007/08 UEFA Champions League final


maydayxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2006
Posty: 172
Rejestracja: 26 marca 2006

Nieprzeczytany post 10 marca 2009, 19:14

chlopaki stresujecie sie tak jak ja ??


Obrazek
adereq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2009
Posty: 10
Rejestracja: 10 marca 2009

Nieprzeczytany post 10 marca 2009, 19:17

adereq pisze:Taką jedenastkę przewiduje Tuttosport:

Buffon
Grygera Mellberg Chiellini Molinaro
Marchisio Tiago Nedved
Iaquinta Trezeguet Del Piero

A tu odpowiedź Alexa z konferencji prasowej na pytanie czy zagra z Trezeguet? :-D

"Will I play with Trezeguet? We have gone through a lot together and the past may be an additional motivator for us; we will fight till the end."
La Gazetta Dello Sport sugeruje iż juve zagra z przodu z Del Piero i Trezeguet a po prawej stronie zagra Iaqunita


Zablokowany