Copa Italia (1/2): Lazio 2-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 marca 2009, 11:59

Zebina juz jest zdrowy, że wszyscy chca go zobaczyc w tym meczu? ;) Chyba umkneło to mojej uwadze. W każdym razie to miła niespodzianka i może wreszcie jakas alternatywa dla Zdenka, który ostatnio prezentuje poziom Serie B. :roll:
I wiadomo co z De Ceglie? Wiem, że narazie ejst kontuzjowany, ale jest szansa, że wyzdrowieje w marcu?


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 01 marca 2009, 12:48

Zebina jest zdrowy i dzisiejszego dnia wystąpi w meczu naszej primavery. Wtedy też Ranieri będzie mógł ocenić jego zdolność do gry oraz formę.


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 01 marca 2009, 13:07

stahoo pisze:Zebina juz jest zdrowy, że wszyscy chca go zobaczyc w tym meczu? ;) Chyba umkneło to mojej uwadze. W każdym razie to miła niespodzianka i może wreszcie jakas alternatywa dla Zdenka, który ostatnio prezentuje poziom Serie B. :roll:
I wiadomo co z De Ceglie? Wiem, że narazie ejst kontuzjowany, ale jest szansa, że wyzdrowieje w marcu?
Zebina jak juz kolega nade mna powiedzial jest zdrowy (tak jak Knezevic, ale nie wiem czy to super informacja :P ) tylko na razie potrzebuje sie ogrywac i wlsnie dlatego dzis gra z Primavera.

De Ceglie na poczatku lutego zderzyl sie poteznie z przeciwnikiem (w meczu z Napoli w CI) i doznal zlamania zebra, i odmy plucnej na szczescie niegroznej, no w kazdym razie oceniono ze wyzdrowieje po okolo 40 dniach, potem rekonwalescencja powrot do treningow, jak na moje na koniec marca powinnien byc gotowy do gry :)


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 01 marca 2009, 13:42

Ojjjj taak. Zebina teraz bardzo by nam się przydał, bo Zdenek gra fatalnie. Tak jak w defensywie tak i w ofensywie. Musi sobie chyba trochę na ławce posiedzieć. Dlatego sądzę, że jeśli z Zebiną będzie wszystko OK po dzisiejszym meczu Primavery, to we wtorek z Lazio zagra, nie całe spotkanie, lecz część.


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 01 marca 2009, 16:12

Lazio jest trochę nieobliczalne ale jak najbardziej do przejścia. Czuję że Ranieri tego meczu nie uzna za towarzyski i wystawi jeden z silniejszych składów, może i dobrze bo chciałbym żeby przynajmniej to trofeum było nasze. Fajnie że mecz na RAI UNO będzie, chyba nie zakodują bo ostatnio mecz z Napoli oglądałem ale teraz 1/2 finału :|
Jak zawsze oczekuję dobrej gry Juve i strzelenia przynajmniej tych dwóch bramek, na wyjeździe będą cenne.


AVE JUVE!!!


JuveLethal

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2003
Posty: 561
Rejestracja: 14 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 marca 2009, 17:39

Obrazek
juventus.com pisze:1 March 2009
Zebina: «Today is the beginning of my new career»

Sunday 1st March 2009: a date which is already part of the personal history of Jonathan Zebina. Just over three months from the operation on the Achilles tendon of his left knee, the French defender returned to the field for an official match. He did not do so with his team-mates but with the youngsters of the Primavera in a direct encounter for the championship against Sampdoria.

It was a real test (see article) which Zebina confronted with utmost effort, playing for 75 minutes and going close to scoring with a right-footed shot which ended inches wide. It was the first official match (after a series of summer friendlies) since the 17th May of last year which by a curious twist of destiny was the match Sampdoria-Juventus in the last day of the 2007/08 championship.

At the end of the match, Jonathan was able to express his satisfaction through Juventus.com: «It was a really positive experience. I am very happy to have back my physical stability. Now I am well and this match with the Primavera has given me the chance of coming back. Today is another starting point for me, a new career is about to begin. This performance is a great omen to get back with the group and contribute towards the reaching of the objectives which we made»

. :happy: :happy: :happy:

W koncu wrocil - podobno gral bardzo dobrze, mial nawet jedna bardzo dobra sytuacje do strzelenia gola, nie ogladalem meczu ale o 3.00 nagram bo jest powtorka i zobaczymy :bravo:


Mam nadzieje ze wystapi z Lazio :)


eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 01 marca 2009, 18:26

Bardzo się przyda : ) Niech wraca do pierwszej 11 jak najszybciej.


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 01 marca 2009, 18:45

@JuveLethal widze ze to Twoj ulubiony zawodnik, a tak przynajmniej wnioskuje :P . Widzialem ta akcje okiwal zawodnika strzelil z okolo 15 metrow ale sporo nad i nie byl to raczej grozny strzal. Mam nadzieje mimo wszystko ze zagra chocby i 15 minut z Lazio :)

Btw: powtorka jest o 3 w nocy? Jak tak to gratuluje wytrwalosci :P


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 01 marca 2009, 19:24

Mam nadzieję, że nasi pokażą w najbliższym czasie, na co ich naprawdę stać. Przed nami niezwykle ciężki okres, ale wierzę, że będzie to pozytywny dla nas czas. Liczę na awans do finału CI, ale także ćwierćfinału LM, co wcale nie jest jakąś utopią. Oglądając wczorajszy pojedynek z Napoli miałem wrażenie, że nasi chcieli zdobyć punkty przy jak najmniejszym nakładzie energii. Strzelona bramka spowodowała, że nieco się cofnęliśmy i do końca spotkania kontrolowaliśmy już jego przebieg. Nie da się ukryć, że rozgrywanie spotkań co 3 dni daje się odczuć, dlatego też niezwykle ważne jest odpowiednie rozłożenie sił w najbliższym czasie. Nie ukrywam, że już w pierwszym pojedynku na Olimpico w Rzymie spodziewam się korzystnego rezultatu, który ustawiłby właściwie kwestię awansu. Po raz kolejny wystąpić powinien Seba, który przeciwko neapolitańczykom grał odważnie - zarówno efektownie, jak i efektywnie. Miał co prawda problemy z dobrym dośrodkowaniem piłki, ale to i tak nie zmienia mojego zdania odnośnie kolejnej szansy, jaką powinien otrzymać od pierwszej minuty w Rzymie. Po przeciwległej stronie murawy wystąpić powinien Brazzo - jest głodny gry, co może przynieść zespołowi mnóstwo korzyści. Jednocześnie Ranieri powinien dać odpocząć MM, na którego grę będziemy skazani w najbliższych, arcyważnych pojedynkach ze względu na uraz Samuraja. W ataku zagra pewnie Iaquinta, choć ciekawi mnie, kto wystąpi u jego boku. Zdaje się, że największe na to szanse ma Treze, choć nie uprzedzajmy faktów. Nie mam natomiast wątpliwości, że w środku powinna nam się zaprezentować para Marchisio - Poulsen. Zdobycie pucharu CI w tym roku byłoby nadzwyczaj wymowne - zyskalibyśmy pierwszą we Włoszech srebrną gwiazdkę, a i zwycięstwo z interem w finale byłoby szczególnym przeżyciem :C 8) Póki co jednak nie jest powiedziane, że naszym rywalem byłby na pewno zespół z Mediolanu...


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 02 marca 2009, 09:07

mrozzi pisze: raz kolejny wystąpić powinien Seba, który przeciwko neapolitańczykom grał odważnie - zarówno efektownie, jak i efektywnie.
A mnie się Seba nie podobał. Był jakiś niemrawy, nie udzielał się w obronie, a tej efektywności też nie widziałem. Sam wspomniałeś, ze chyba ani jednej skutecznej wrzutki nie mial. Marchionni np. zagrał lepiej. Choć zgadzam się, że powinien zagrać z Lazio. Nedveda trzeba szykować na derby i Chelsea.


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
paruf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2006
Posty: 317
Rejestracja: 19 lipca 2006

Nieprzeczytany post 02 marca 2009, 09:18

Trzeba zagrać dużo lepiej niż z Napoli, bo po raz kolejny nie potrafiliśmy wymienić 3 podań dokładnie bez straty. Gra środkiem nie istniała.
Może być wymęczone ale zwycięstwo :) Do boju !
ps.często gramy ostatnio mecze, uważajcie na poziom stresu koledzy:)


KimiIceman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 października 2008
Posty: 290
Rejestracja: 10 października 2008

Nieprzeczytany post 02 marca 2009, 09:33

Licze na zwyciestwo, skoro jestesmy juz 1/2 to warto powalczyc o te trofeum bo jest jak narazie jedynym realnym. O scudetto to musimy pozostale mecze prawie wszystkie wygrac liczac na wpadki Interu a Liga Mistrzow to musimy najpierw przejsc Chelsea a to nie bedzie latwe a Lazio jest jak najbardziej do przejscia, nie graja rewelacyjnie, chyba juz nigdy nie beda ta druzyna kiedy mieli Fiore, Nedveda, Poborskyego, Mendiete, Crespo, Neste, Stama, Stankovicia czy Lopeza. Nie sa tez druzyna sprzed dwoch lat czy z poczatku tego sezonu kiedy to nie udalo sie nam ich zwyciezyc. Co do skladu to bym taki proponowal:
Manninger
Zebina-Mellberg-Chiellini-Molinaro
Marchionni-Poulsen-Marchisio-Giovinco
Iaquinta-Trezeguet
FORZA JUVE !!!


diegoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2008
Posty: 14
Rejestracja: 04 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 02 marca 2009, 11:32

Trudno typować wynik jutrzejszej potyczki tym bardziej, że jest to dwumecz a przed nami ciężki tydzień {mecze z Torino i Chelsea} :think: Myślę jednak, że Ranieri za wszelką cenę będzie chciał wygrać coś w tym sezonie i jest na dobrej drodze aby zdobyć puchar Włoch. Osobiście bym zamienił wygrane z Lazio i Toro na zwycięstwo z Chelsea i awans do dalszej fazy bo liga mistrzów jest dla mnie priorytetem, ale jeśli można to trzeba walczyć na każdym froncie.

Co do składu, chciałbym aby trener dał szansę pograć Giovinco przez 90 a jeśli chodzi o Aleksa to dajcie sobie na wstrzymanie bo czuję, że na dniach znowu będzie bohaterem :stop:


Spotkajmy się o czwartej tak jak zwykle na ławce na Corsa Re Umberto..
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 02 marca 2009, 13:43

Mecz trzeba potraktowac powaznie,Lazio to nie Reggina czy Chievo.Ale tez nie wolno eksplatowac podstawowych zawodniów.Wystawiłbym taki skład

-------------------------Manninger--------------------
------------------Chiellini-------Ariaudo--------------
Zebina------------------------------------------Molinaro
----------------------Poulsen-----Tiago------------------
Salihamidzic----------------------------------Giovinco(Nedved)
--------------------------Amauri-----Iaquinta----------------

Zwyciestwo jest w zasiegu reki napewno,licze na atak Vicek-Iaquinta,Alexowi ławka dobrze zrobi.FORZA


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 02 marca 2009, 16:12

SirRose pisze:Legro kiepsko nie gra ale musi uważać żeby się do końca nie połamać.
Gra dobrze, ale miejmy nadzieję nie będzie musiał uważać, żeby się nie połamać, bo liczę, że Ranieri da mu ten jeden mecz odpocząć.

Co tu dużo mówić. Wychodzimy, strzelamy 5 (slownie: pięć) bramek i schodzimy.. Tak poważnie to chciałbym wygranego meczu, ale też meczu w dobrym stylu, bo tego ostatnio trochę brakowało, chociaż przy wynikach trudno narzekać ;]
Pamiętam mecz z Lazio, gdzie przegrywaliśmy 1:0 i gol Mellberga na 1:1, później męczyliśmy się i nie wygraliśmy tego spotkania na własne życzenie. Przespaliśmy początek meczu, a później takie rozpaczliwe szukanie szansy. Motywacja musi być od samego początku do końca.
Co do składu to widzę to tak: Buffon, który z meczu na mecz gra coraz pewniej; dalej Grygera/Zebina (wolałbym tego drugiego, ale tu musi być pewność, że wytrzyma, w końcu nie grał długo, bardzo długo); Mellberg (z opcją na strzelenie bramki), Chiellini i Molinaro; w pomocy Marchionni (by nie gorzej niż z Napoli), Marchisio i Poulsen (dobre spotkanie obu panów z Napoli, więc czemu nie dać im szansy na powtórkę?) i Giovinco; w ataku Iaquinta na pewno, a do kompletu ktoś z dwójki Trezeguet - Amauri. Trudno mi powiedzieć kogo wybierze Ranieri, ale liczę, że któryś z naszych napastników pokusi się wreszcie o zdobycie bramki ;]
Optymistycznie wszystko wyszło, ale tak bym to widział i obym się nie mylił.
Forza Juve!


Zablokowany