Copa Italia (1/2): Lazio 2-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
michalek_ASR

Romanista
Romanista
Rejestracja: 19 stycznia 2009
Posty: 27
Rejestracja: 19 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 02 marca 2009, 19:40

co tu dużo pisać - wygrajcie i pokażcie Lazio miejsce w szeregu ;)
Choć laziale ostatnio grają lepiej.

P.S kto gra w drugim półfinale Inter i... ??


Locke

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 listopada 2008
Posty: 151
Rejestracja: 19 listopada 2008

Nieprzeczytany post 02 marca 2009, 19:41

...Sampdoria

musimy wygrać z Lazio. Fajnie ze mecz poleci na TVP sport.


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 02 marca 2009, 19:48

Baczu pisze:nie wolno eksplatowac podstawowych zawodniów.

(...)

------------------------Amauri-----Iaquinta----------------
Lepiej Trezeguet ;) I za Ariaudo dałbym Mellberga. Reszta w sumie jest OK. Tylko czy Zebina da rade od pierwszych minut? Nie sądze by Ranieri sie na to zdecydował.


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 02 marca 2009, 20:05

stahoo pisze:
Baczu pisze:nie wolno eksplatowac podstawowych zawodniów.

(...)

------------------------Amauri-----Iaquinta----------------
Lepiej Trezeguet ;) I za Ariaudo dałbym Mellberga. Reszta w sumie jest OK. Tylko czy Zebina da rade od pierwszych minut? Nie sądze by Ranieri sie na to zdecydował.
Zebiny nawet nie ma wsrod powolanych :) nie ma tez Legro, Buffona, DP :) jest Ariaudo i Pinsoglio ale watpie zeby wystapili :)


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 02 marca 2009, 20:31

Ranieri przed meczem bardzo pewny siebie jak nigdy. Dziwi mnie to trochę, ale spoko. Zobaczymy czy wygramy jak on to mówił. Chciałbym wygrać te trofeum, bo 10 triumf- srebrna gwiazdka wiadomo :wink: . Nie ma co też jednak szarżować i tracić wszystkie siły na ten mecz, przed nami jak zawsze ważne Derby Della Mole i rewanż z Chelsea. Liczę, że wygramy z 0-1 lub 1-2 bramkowy remis też mnie zadowoli-dobra zaliczka przed rewanżem u nas :wink: .
Jutro chciałbym, żebyśmy takim składem:
Manninger
Grygera Chiellini/Ariaudo Mellberg/Ariaudo Molinaro
MM Sissoko Poulsen/Marchisio
Giovinco
Iaquinta Amauri

Chciałbym, aby Gio zagrał jako trequartista, bo tam pokazuje swoje walory ofensywne, ale chyba Ranieri nie wyjdzie takim ofensywnym ustawieniem, raczej spodziewajmy się standardowego 4-4-2.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2009, 11:43

Czas na kolejny krok po upragniony, 10 PW. Jak już podkreślałem, zdobycie tego pucharu w tym sezonie jest najlatwiejsze. Mam tu na mysli, że wystarczy wygrać 4 mecze i 1 zremisować aby zwycięzyć. Drabinki tez nie mamy jakoś piekielnie trudnej, jednak final zapowaida się z najwyższej półki.
Martwię się trochę o świeżość naszych zawodników. Gramy co 2,3 dni i to nie z byle kim. Pewnym jest, że potrzebujemy rotacji w skladzie. Nie wiem czy dobrym pomyslem jest zostawienie w Turynie Del Piero. Gra ostatnio bez rewelacji a bramkę zdobył na poczatku stycznia ze Sienią... :roll: potrzebne jest mu przełamanie, mogło nastapić dziś. W ataku na pewno zagra Amauri i mimo, że bym wolal Treze, wyjdzie Iaquinta.
Nie wiem jakie lazio ma podejście do PW, w zasadzie walczą tylko o to. Jak wyjdą na nas napieci jak w lidze, a my wyjdziemy na mecz aby go tylko zagrać, to różowo nie będzie. Chciałbym aby nasi zawodnicy pokryli swoje wypowiedzi jak to oni nie bedą walczyć o PW, swoją grą. Skoro mówią o walce to ja mam tylko 1 interpretację tego słowa.

Jeśli zagramy jak potrafimy remis bramkowy biorę w ciemno, spokojnie też możemy wygrać. Musimy poprostu zacząć grać od 1 minuty, a nie jak czasami, że gramy już 15 min. a nasi zawodnicy myślami są jeszcze w szatni.

FORZA JUVENTUS !!!


Obrazek
paruf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2006
Posty: 317
Rejestracja: 19 lipca 2006

Nieprzeczytany post 03 marca 2009, 11:54

Coś mnie naszła obawa teraz aby nasi nie potraktowali meczu z zamiarem wywalczenia awansu w rewanżu. Trzeba osiągnąć dobry rezultat dzisiaj i wtedy w Turynie będzie nam dużo łatwiej. No i tak jak piszecie, od początku trzeba zagrać skoncentrowanym bo ostatnio były z tym problemy, a wiadome ,że Lazio będzie też grało o finał i u siebie będą chcieli wygrać.


diegoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2008
Posty: 14
Rejestracja: 04 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 03 marca 2009, 12:17

Ma ktoś może listę powołanych zawodników na to spotkanie? :think:

Z góry dzięki i pozdrawiam.


Spotkajmy się o czwartej tak jak zwykle na ławce na Corsa Re Umberto..
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2009, 12:37

diegoo pisze:Ma ktoś może listę powołanych zawodników na to spotkanie? :think:

Z góry dzięki i pozdrawiam.
3 Chiellini
4 Mellberg
7 Salihamidzic
8 Amauri
9 Iaquinta
11 Nedved
12 Chimenti
13 Manninger
17 Trezeguet
18 Poulsen
19 Marchisio
20 Giovinco
21 Grygera
22 Sissoko
28 Molinaro
30 Tiago
32 Marchionni
41 Ariaudo
42 Pinsoglio


Obrazek
Buczus_JuveFan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2007
Posty: 391
Rejestracja: 09 lutego 2007

Nieprzeczytany post 03 marca 2009, 15:24

Dla mnie powinien dzisiaj zagrać na ten przykład zdecydowanie Claudio, i to nie tylko z tego powodu że to mój ulubiony grajek z tercetu "młodych nie pokornych": Giovinco, De Ceglie, Marchisio. Pokazuje bardzo dobry poziom zarówno w destrukcji jak i w konstruowaniu akcji, a bardziej w ofensywie (swoimi wejściami pod pole karne sieje niezłe zamieszanie) i to na niego winien stawiać częściej Ranieri.
Najlepiej by było znowu sprawdzić Poulsena, bo ostatni mecz mial niczego sobie. Oczywiście wiadomo, że podstawowym grajkiem w pomocy jest Sissoko ale niech sobie odpocznie chłopak, co się będzie przemęczał, jeszcze kontuzje złapie i będzie... anyway tylko nie TIAGO, bo znowuż wyjdzie zapchajdziura i żadnego z niego pożytku mieć nie będziemy :/ ! :angry: ! Motywuje to tym, iż Duńczyk bardzo ładnie przerzuca piłki na obie flanki naszych...

no właśnie skrzydeł, który no niestety brak

:prochno:

Jeśli miałbym być szczery, zdecydowanie wole żeby grał Hasan z biegu niżeli będący rzekomo w "formie" Marchionni i to nawet kosztem tego, że jest lewonożny, a jeśli już nie Hasan na prawej to zdecydowanie Iaquinta (za Lippiego świetnie sobie radził to też czemu nie miałby częsciej w Juve grać?).

Lewa flanka winna należeć do Giovinco, bo mimo wszystko w lidze wolałbym widzieć Nedveda, przynajmniej jeśli gra na LEWEJ obronie MOLINARO.. BO PRZEZ NIEGO NASZ PAVEL JEST CIĄGLE OGRANICZANY, musi się wracać bo cep nie wróci, no bo po co...
Zdecydowanie szkoda, że nie mamy sprawnego De Ceglie... :(
Amauri - Trezeguet
Giovinco - Marchisio - Poulsen - Salihamidzic/Iaquinta
Molinaro - Chiellini - Ariaudo - Grygera
Manninger


szczerbi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 października 2005
Posty: 289
Rejestracja: 06 października 2005

Nieprzeczytany post 03 marca 2009, 18:49

Buczus_JuveFan pisze: Jeśli miałbym być szczery, zdecydowanie wole żeby grał Hasan z biegu niżeli będący rzekomo w "formie" Marchionni i to nawet kosztem tego, że jest lewonożny, a jeśli już nie Hasan na prawej to zdecydowanie Iaquinta (za Lippiego świetnie sobie radził to też czemu nie miałby częsciej w Juve grać?).
Marchionni i Salihamidzić, obaj są prawonożni.

Liczę na to, że Claudio dalej wgłębi się w grę systemem 4-3-1-2. Chciałbym zobaczyć następującą jedenastkę w meczu:

- Iaquinta - Amauri -
- Giovinco -
- Nedved - Poulsen - Marchisio -
- Molinaro - Chiellini - Mellberg - Grygera -
- Manninger -

Realnie:

- Iaquinta - Amauri -
- Nedved - Tiago - Sissoko - Salihamidzić -
- Molinaro - Chiellini - Mellberg - Grygera -
- Manninger -

Chciałbym zobaczyć w tym meczu Hasana, dlatego liczę na niego od pierwszej minuty. Na lewej lub prawej w 4-4-2 lub za Marchisio w 4-3-1-2.
Wybaczcie mi moją zabawę w taktyka ;-P


olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 03 marca 2009, 19:54

Fajnie że mecz będzie na TVP Sport - oczywiście obejrzę. Co do samej gry, liczę na dobry, porządny futbol. Chciałbym abyśmy wygrali, jednak bardziej zależy mi na dobrej postawie każdego zawodnika.


Obrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2009, 20:24

jakiś link (najlepiej z komentarzem pl)?


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 03 marca 2009, 20:30

Lypsky pisze:jakiś link (najlepiej z komentarzem pl)?
Tu jest jedyna chyba możliwość na transmisję z TVP Sport.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 03 marca 2009, 20:45

Widzę że Ranieri nie przebierał w środkach i wystawił silny skład na Lazio, zobaczymy co z tego wynikinie. Nedved, Amauri, Chiellini w pierwszym, całkiem ciekawie, szkoda że Seba na ławce ale pewnie wejdzie.

Swoją drogą widzieliście na Rai Due reklamę z Amauri, Camoranesim, Chiellinim i De Ceglie :D? Miazga :).


Zablokowany