Serie A (24): JUVENTUS 1-1 Sampdoria

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 15 lutego 2009, 15:59

Eh.. szkoda. Naprwade, bo w ofensywie gramy naprawde przyzwoicie (gdy Molinaro podszedl to rzutu wolnego pomyslalem ''O co biega?'' :prochno: ).
Nedved powinien miec hat tricka w tej polowie, naprawde szkoda tego strzalu z poczatku, slupka i poprzeczki.

Amauri dwa razy mial pusta bramke z jednego metra, ale o ulamek sekundy i o centymetr go uprzedil obronca Sampdorii - w takich wlasnie sytuacjach nieobecnosc Trezegueta boli najbardziej. Camor dobrze.

Tiago w meczu z Catania i w pierszej polowie teraz ma mial chyba wiecej strzalow niz w calej karierze w Turynie :smile: (nie na bramke, az tak dobrze mu jeszcze nie idzie :prochno: ).

Jesli bedziemy grac tak w ofensywie to posytywnie patrze na druga polowe. Obrona do smietnika.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 15 lutego 2009, 15:59

W środku pola całkiem dobrze to wygląda (mam na myśli rozegranie). Nedved bezlitośnie ostrzeliwuje bramkę przeciwnika, może w końcu trafi.
Najbardziej rozbawiło mnie dośrodkowanie Molinaro z wolnego.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
preclix

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 756
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 15 lutego 2009, 16:00

nie tylko Molinaro został ten co był przy Pazzinim też się spóźnił


eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 15 lutego 2009, 16:00

jt10 pisze:
kubulek9 pisze:Niestety nie oglądam meczu :/ Może ktoś mi powie jak gramy?
Też niestety nie mam możliwości obejrzenia spotkania, nie ma również relacji na JP. Bardzo proszę o rzetelną ocenę I połowy spotkania. Obyśmy w drugiej coś ustrzelili...
Sampdoria oddała może 2 strzały - po jednym wpadła bramką, drugiego niestety nie pamietam, ale wiem, ze jakiś był. Buffon bez pracy zupełnie. Gol Pazziniego obciąża konto obrony - nieudana pułapka ofsajdowa. Legro dzisiaj dosc niepewnie - popelnil powazny blad, gdy Cassano przerzucił mu piłkę nad glową i poszła grozna kontra. Molinaro - pewny w obronie, przechwytuje piłki, ale bez pomocy w ofensywie jest bezuzyteczny (kiepskie wrzutki, brak dryblingu). Poulsen bardzo słabo - pod koniec pierwszej polowy dopiero sie rozkrecil i przerwal kilka niebezpiecznych akcji rywala. Oddal takze dwa strzaly panu Bogu w okno.

Najlepiej gra Tiago. Często włącza sie w akcje ofensywne, potrafi się zastawic, minac i podac. Camoranesi jeszcze troszke bez formy.

Grozny jest takze Nedved - trafil w slupek i poprzeczke. Nota bene, wg mnie, obie sytuacje to typowe setki i Czech naprawde bardzo mocno się musial postarac zeby nie strzelic (sam na sam oraz glowka z 4 metra). Del piero mało widoczny, Amauri się stara i walczy - miał dwie okazje, gdzie wystarczyło dobrze dostawic noge i wpadłaby bramka, jednak brazylijczyk minimalnie minął się z piłką.

Generalnie, nie gramy tak zle jak w poprzednich spotkaniach i po pierwszej polowie powinnismy prawadzic z 2:1. Szkoda, ze nie moze grac De Ceglie, bo jego wrzutki i szybkie rajdy lewa strona bardzo by się Nam przydaly. Widac pewne braki, ale Juve przewaza i jak dobrze pojdzie to spokojnie mozemy to wygrac.


Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 15 lutego 2009, 16:04

Z groźnych sytuacji to jeszcze wspomnę strzal krzyżyka Del Piero, podobny do tego z finalu LM z Borussią.
Nasza gra w porównaniu z poprzednimi meczami cudna. Jesli tego meczu nie wygramy, można mówić o pechu.


sushi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lutego 2005
Posty: 182
Rejestracja: 05 lutego 2005

Nieprzeczytany post 15 lutego 2009, 16:05

Giovinco wchodzi na drugo połowe mam nadzieje że coś dziś ustrzeli :dance:


Czy wygrywa czy nie ja i tak kocham cię w sercu moim JUVE i na dobre i na złe
Maniek3200

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2006
Posty: 52
Rejestracja: 13 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 15 lutego 2009, 16:12

taki niby skrot pierwszej polowy:
http://www.sendspace.com/file/fbc7id


eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 15 lutego 2009, 16:16

To jest zły pomysł z tym Giovinco za Poulsena, bo Tiago za wolno wraca do obrony po stracie piłki. Poulsen robił w tym meczu za ostatniego - za bufor, który powstrzymywał rywala przed szybka kontrą.

Grygera gra fatalnie.

Edit: Gol, wrzutka Giovinco i Amauri strzela bramke : )
Ostatnio zmieniony 15 lutego 2009, 16:21 przez eslk, łącznie zmieniany 1 raz.


Maniek3200

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2006
Posty: 52
Rejestracja: 13 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 15 lutego 2009, 16:28



kowal1990

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 144
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 15 lutego 2009, 16:30

Donnie pisze:Z groźnych sytuacji to jeszcze wspomnę strzal krzyżyka Del Piero, podobny do tego z finalu LM z Borussią.
Nasza gra w porównaniu z poprzednimi meczami cudna. Jesli tego meczu nie wygramy, można mówić o pechu.
To Amauri strzelał. Del Piero podawał.
Co do meczu. Bardzo dobra zmiana Giovincio. Tiago gra bardzi dobrze, uciera nosa tym ktorzy go już skreslili. Jak bedzie grał tak dalej to moze cos z niego bedzie.

Mam nadzieje ze niedługo zdobędziemy drugą bramke


meler69

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 października 2008
Posty: 4
Rejestracja: 29 października 2008

Nieprzeczytany post 15 lutego 2009, 16:32

no nic czekamy do ostatniej minuty, powtórka z poulsenem:P


Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 15 lutego 2009, 16:34

Donnie napisał:
Z groźnych sytuacji to jeszcze wspomnę strzal krzyżyka Del Piero, podobny do tego z finalu LM z Borussią.
Nasza gra w porównaniu z poprzednimi meczami cudna. Jesli tego meczu nie wygramy, można mówić o pechu.


To Amauri strzelał. Del Piero podawał.
Podawa Molinaro, strzelal Del Piero, chyba że inny mecz oglądamy.

Del Piero z wolnego :shock:
Rajd Legro :shock:


Maniek3200

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2006
Posty: 52
Rejestracja: 13 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 15 lutego 2009, 16:37

Del Piero słupek z wolnego : http://www.sendspace.com/file/29eowf


Nadziej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 948
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 15 lutego 2009, 16:49

No niestety zanosi sie na to, ze niezwykle pechowo zremisujemy ten mecz i stracimy szanse na zmniejszenie straty do Interu i/lub powiekszenie przewagi nad Milanem. Gra duzo lepsza, ale brak skutecznosci i zimnej krwii przy wykanczaniu akcji. Na plus Giovinco, Nedved i Tiago. Duzo pecha, szkoda zmarnowanej okazji i co raz mniej optymizmu jesli chodzi o szanse na mistrza. Takie wnioski nasuwaja mi sie po tym spotkaniu.

Ps. A tak poza tym to dawno sie tak nie wkurzylem. Dawno nie widzialem zebysmy w tak idiotyczny sposob SAMI odbierali sobie punkty na wlasne zyczenie nie wygrywajac. Brak slow. Sprzedawac Iaquinte? To spotkanie brutalnie obnazylo braki w ataku. Niestety panowie, na chwile obecna nie mamy kim strzelac bramek. Nasz atak jest tak bez formy, ze bardziej sie nie da.
Ostatnio zmieniony 15 lutego 2009, 16:58 przez Nadziej, łącznie zmieniany 1 raz.


Make friends for life or make hardcore enemies!
Zablokowany