PW (1/4): JUVENTUS 0-0 K:4-3 Napoli

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 lutego 2009, 13:46

Mecz jutro a tematu nie ma, ktoś tu przysnął :whistle:
Niech ktoś nadrobi te rózne statystyki jak che, bo ja się bawićw to nie bedę :wink:

Przechodząc do samego spotkania. Mecz będzie piekielnie ciężki. napoli już odpadło z czołówki, złapali zadyszkę co było do przewidzenia. Na pewno będą starali się nas wyeliminować. Ale i nasza sytuacja w ciągu tygodnia uległa calkowitej zmianie. Dla nas PW też powienien być ważnym trofeum a nie meczem, aby wyjśc i zagrać.
Upatruje tu nadzieję, w tym, że Ranieri na Catanię wystawił optymalny skład. W ataku marzy mi się zobczyć Treze z Del Piero. Nie wiem czego się spodziewać po tym pojedynku. Musimy przełamać złą passe, musimy przejść do 1/2! Stać nas na to. Musimy zagrać z jajami a wtedy napoli nam się nie przeciwstawi.
Mam spore obawy, ale wierzę w chłopaków, dobrze, że mecz gramy u siebie a nie w gorącym dla nas zawsze neapolu, niemniej jednak atut własnego boiska w naszm przypadku, to nie wszystko.

Coppa Italia w tym sezonie można zdobyć bardzo łatwo, jak nigdy. Wystarczy wygrać 4 spośród 5 meczów i mamy upragniony 10 tytuł. Kiedy wreszcie jak nie teraz? Czy to naprawde takie trudne?
Do roboty panowie!! Pokażcie, że wam zależy i że was stać!
Ostatnio zmieniony 05 lutego 2009, 10:26 przez Dragon, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 lutego 2009, 14:19

MECZ 1/4 PUCHARU WŁOCH
Juventus Football Club-SSC Napoli
Obrazek

Czas:
4.02.2009 roku(środa)
Godzina 20:45

Miejsce:
Stadio Olimpico di Torino

Rywal:
Rok założenia: 1926
Barwy: Błękitne
Przydomek: Celesti,Azzurri
Adres: Via Alcide De Gasperi 33 - 80133 Napoli
Prezydent: Aurelio De Laurentis
Trener: Edoardo Reja
Strona Internetowa

Sukcesy:
Mistrz Włoch: 1987, 1990
Puchar Włoch: 1962, 1976, 1987
Superpuchar Włoch: 1990
Puchar UEFA: 1989

Ostatnie mecze JUVENTUSU z Napoli:
19.10.08r.(Serie A)
Napoli-Juventus 2:1
16.03.08r.(Serie A)
Juventus-Napoli 1:0
28.10.07r.(Serie A)
Napoli-Juventus 3:1

Ostatnie mecze(Napoli):
31 stycznia 2009
Napoli-Udinese 2:2
28 stycznia 2009
Fiorentina-Napoli 2:1
25 stycznia 2009
Napoli-Roma 0:3

Najlepsi strzelcy:
Amauri(Juventus)-13(CI 0 goli)
Marek Hamsik(Napoli)-11(CI 1 gol)

Tabela:
3.JUVENTUS
.......................
8.Napoli


Mecz na żywo w TV:

TVP Sport
7tv Russia
ART Prime SPorts
ART Sport 3
Gol TV(America)
RAI Uno
Sport 5+Live
Sport TV2
SportKlub(Węgry)
SportKlub(Rumunia)
SportKlub+(Serbia/Słowenia)
Sportmania
SuperSport 1(DigitAlb)
TV7 Bulgaria
NTV Spor
Sportklub (Serbia)

Mecze na żywo w sieci:
www.rojadirecta.com
www.myp2p.eu
www.soccer-live.pl
www.live-sport-tv.com

Źródła:
Wikipedia.pl,Wikipedia.it,Serie A.pl,Juventus.com,Stadiony.net,Fotosik.pl
,La Gazzetta Dello Sport

,Liveonsat.com

W razie błędów pisać na PW
:ok:

Opinia:

Proszę Dragonie :wink: Mecz bardzo ważny,dla nas gdyż pokaże czy otrząśliśmy się z kryzysu i zagramy lepiej w obronie,czy też(tfu tfu)będziemy dalej tak grać.Mam nadzieję,że pokażemy kawał dobrego futbolu,ale i odpowiednio zabezpieczymy tyły.W tym roku Puchar jest do zdobycia łatwiej niż zwykle.Walka o 10 tytuł powinna być zacięta.Zobaczymy.Mecz leci na Rai,więc posiadacz Cyfrowego Polsatu(w tym ja :smile: )zobaczymy mecz na własne oczy.Myślę,że atut własnego boiska,głód zwycięstwa i nadszarpana ambicja zawodników dadzą znać o sobie i wygramy :wink:.Pozdrawiam

Edit:No tak całkiem zapomniałem,że na TVP Sport leci :wink:
Ostatnio zmieniony 03 lutego 2009, 16:32 przez Il Storico, łącznie zmieniany 5 razy.


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 03 lutego 2009, 14:30

Ten mecz trzeba wygrac :!: Musimy odpowiedziec na te dwie porazki w lidze a wygrana w Coppa Italia z Napoli (jakby nie bylo odiwcznym wrogiem) zawsze podbudowuje i mysle ze jezeli wygramy to morale w zespole znacznie wzrosna jeszcze jakby udalo sie nie stracic bramki to wogla była by bajka :D

PS. TVP Sport pokaze mecz (widziałem zapowiedz) pozatym dla potwierdzenia http://tv.wp.pl/index.html


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
dzakson88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 stycznia 2009
Posty: 120
Rejestracja: 19 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 03 lutego 2009, 15:03

Na mecz nie powołani zostali Buffon (gorączka) i Marchisio. Wraca natomiast Camoranesi (moze wejdzie w koncówce?), w bramce równiez powracajacy Manninger, wykurował sie tez Giovinco. Skład? Pewnie ten co zwykle, w środku zamiast młodego Włocha zagra zapewne Tiago (takze przyziebiony), modle sie tylko o zmiany w ataku bo to juz jest smieszne, co wchodze na gazzetta luknac sklady to widze Amauri-Del Piero i tak od poczatku sezonu :prochno:. Obie druzyny formy za bardzo nie mają, oczywiscie my jestesmy w wiekszym dołku, natomiast mamy lepsza druzyne i gramy u siebie, szanse oceniam zatem 50/50, licze na wystep Iaquinty i Giovinco!!

PS
NIE ZOBACZYMY W PUBLICZNEJ ZADNEGO MECZU Z CHELSEA: PISAŁEM WCZORAJ MEJLA DO TVP, ODPISALI MI DZISIAJ, ŻE 25 POKAZUJĄ REAL-LIVERPOOL, NATOMIAST 11 INTER-MANCHESTER :|


kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 03 lutego 2009, 15:18

dzakson88 pisze:PS
NIE ZOBACZYMY W PUBLICZNEJ ZADNEGO MECZU Z CHELSEA: PISAŁEM WCZORAJ MEJLA DO TVP, ODPISALI MI DZISIAJ, ŻE 25 POKAZUJĄ REAL-LIVERPOOL, NATOMIAST 11 INTER-MANCHESTER :|
Kto ma "enke" ten ma władze :smile:
Lypsky pisze:
kamilu_87 pisze: Kto ma "enke" ten ma władze :smile:
kupić to dla meczów CL, w dodatku mając w perspektywie, że w przyszłym roku mogą pokazywać to w innej stacji? Nie, dziękuję.
Mam "enke" juz 2 rok i narazie nie narzekam, dużo kanałów w HD, w miare tanie pakiety (i z tego co czytałem nie oddadzą LM tak łatwo bo wielkie pieniądze z tego mają i dodatkowo ma dojść polsat, polsat sport i polsat sport extra), a więc napewno lepsze to niż Cyfrowy Polsat, a Cyfre ma siostra piętro wyżej więc looz. 8)
Ostatnio zmieniony 03 lutego 2009, 15:28 przez kamilu_87, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 03 lutego 2009, 15:19

dzakson88 pisze: PS
NIE ZOBACZYMY W PUBLICZNEJ ZADNEGO MECZU Z CHELSEA: PISAŁEM WCZORAJ MEJLA DO TVP, ODPISALI MI DZISIAJ, ŻE 25 POKAZUJĄ REAL-LIVERPOOL, NATOMIAST 11 INTER-MANCHESTER :|
Chelsea gra nijak, jak my prezentujemy się nie muszę mówić, dlatego nie jest to dla mnie zaskoczenie, powiem więcej, rozumiem ich.
kamilu_87 pisze: Kto ma "enke" ten ma władze :smile:
kupić to dla meczów CL, w dodatku mając w perspektywie, że w przyszłym roku mogą pokazywać to w innej stacji? Nie, dziękuję.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 03 lutego 2009, 15:40

Il Tifoso pisze:Przewidywane składy:
JUVENTUS
Napoli
Te sklady to, tak jak wyzej nad nimi jest napisane, przewidywane wyjsciowe jedenastki na najblizszy mecz ligowy, nie na mecz w PW.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 03 lutego 2009, 15:49

http://solojuve.com/index.php?option=co ... -w-pofinal

Przeciwnik pewny, a my? :think:

Co do samego spotkania - nie ma co rozpamiętywać fatalnych występów z Udinese oraz Cagliari... Po raz kolejny potwierdziło się to, o czym mówi się od zawsze - w piłce wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Pozostaje mieć nadzieje, że nasi zareagują podobnie jak po przegranych pojedynkach z Napoli i Palermo, kiedy mieliśmy podobną sytuację, co obecnie. Jutrzejszy pojedynek z Napoli TRZEBA wygrać i powinien to być priorytet dla naszych graczy. Jeśli polegniemy - będę wściekły, zwłaszcza że neapolitańczycy nie prezentują się ostatnio zbyt dobrze... Nasi gracze mają natomiast coś do udowodnienia - muszą jak najszybciej odzyskać formę przed arcyważnym dwumeczem z Chelsea, które notabene również obecnie w najlepszej dyspozycji nie jest... Naturalnie mam nadzieję zobaczyć na boisku Camora - jego brak w składzie zaczął mnie już solidnie irytować. Ponadto na lewej flance zagrać powinien Giovinco, bo Nedved w ostatnim czasie gra fatalnie... Nie usprawiedliwia go w moich oczach nawet piękna bramka z pojedynku przeciwko Cagliari - Pavel ma problemy z przyjęciem piłki, koncepcją na jej zagranie... Jego szybkość, przebojowość oraz nieprzewidywalność odeszły, zdaje się, na zawsze w niepamięć... Ponadto chciałbym w pierwszym składzie zobaczyć Tiago. Ciekawe, czy Ranieri zdecyduje się także na wystawienie Treze w podstawowej "11"... Nasza sytuacja kadrowa nie wygląda najlepiej - szczególnie boli mnie brak Kielona, który jest najpewniejszym filarem naszej defensywy. Jeśli Bianconeri nie poderwą się właśnie teraz, to nie wiem kiedy mogliby to uczynić... Trzeba pokazać determinację, wolę walki i serce do gry, które do tej pory gwarantowały nam tak wspaniałą, napawającą nas dumą postawę całego zespołu. FORZA NOSTRA !!!!


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 03 lutego 2009, 16:18

Tego meczu cholernie się obawiam. Ale kto rozsądny nie? Juventus jest w fatalnej formie, ale mam nadzieje, że wreszcie się zmotywują i zagrają na miare swoich możliwości.

Co do składu, to napewno odczujemy brak Chielliniego i nie ma na to bata... Nie powiem, ale cieszy mnie brak Buffona. Jak tylko wrócił obrona bardzo się rozluźniła, zapominając o tym, że Gigi jest po kontuzji. Mam nadzieje, że Manninger pokaże, iż zasługuje na gre w Juve, jak to robił podczas nieobecności naszego pierwszego bramkarza.
Szkoda Marchisio, że nie zagra, chłopak naprawde sobie dobrze radzi.
Ponownie btak Zanettiego :angry:(O co chodzi z tymi kontuzjami?!?!) Cieszy powrót Camora. Mam nadzieje, że zagra chociaż 10min(oczywiście, jeżeli będzie to potrzebne) bo na MM już nie mogę patrzeć.

Co do ataku. To raczej bankowo Amauri z Del Piero... :doh: Mimo, że z Cagilari grali dobrze(tak wyczytałem na forum, meczu nie oglądałem) to brazylijczykowi jest potrzebna przerwa. NIe wiem czy Treze jest gotów na mecz od pierwszej minuty, ale Iaquinta napewno. Szkoda, że do tego nie dojdzie.

Jak napisałem wcześniej, boje się o wynik tego mecz, ale pozostaje byc jedynie optymistycznej myśli!

Forza Juve!


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 03 lutego 2009, 17:23

Na pewno jedna i druga drużyna będzie grała nerwowo na początku meczu i w tym czasie może wpaść kilka głupich bramek a spowodowane będzie to tym że obie są w dołku po ostatnich spotkaniach ligowych. Obie mają coś do udowodnienia kibicom :) Mecz będzie bardzo ciężki ale wierzę w naszych i myślę że zwyciężymy


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 03 lutego 2009, 18:24

hmmm mam nadzieje że nie zakoduja jutro na Rai bo ostatnio bylo mozna obejrzec a co do meczu w LM to nie trzeba mieć N wystarczy sie zakumplowac z kolegami pepikami - ludzie z południa powinni mieć CT2 a czesi wiedzą co dobre (w Juve Nedved, Grygera a w Chelsea Cech)


Obrazek
agape82

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 października 2008
Posty: 175
Rejestracja: 29 października 2008

Nieprzeczytany post 03 lutego 2009, 19:01

"Mimo to trener Napoli - Edy Reja jest pewny, że (...) jego drużyna jest w stanie bez problemu awansować do półfinału Pucharu Włoch." :rotfl: kogoś tu wyobraźnia ponosi

jesteśmy w kryzysie - fakt
plaga kontuzji - fakt
nie najlepsi zmiennicy - fakt
brak nam świeżości - fakt

wszystko przemawia przeciwko nam, ale ja wierzę, że w półfinale lazio będzie zbierać baty od JUVENTUSU

oglądałam ostatnie mecze i wiem jak wygląda (a raczej nie wygląda) nasza gra, znalezienie minusów w naszej obecnej sytuacji to żaden problem... mam nadzieję, że jutro zdarzy się cud :pray: i nasza obrona nie będzie popełniać szkolnych błędów (najlepiej gdyby nie popełniali żadnych), Ranieri nie będzie chciał zabiegać na siłę Nedveda i pozwoli wyszaleć się na boisku Giovinco... itd.

jutrzejszy mecz to już nie tylko walka o wygranie Coppa Italia, to mecz o nasz honor i mam pewność że jeśli jutro nasi zagrają na 100% i oprócz potu zostawią serce na boisku to po końcowym gwizdku uniesiemy ręce w geście zwycięstwa



tabo89 pisze:hmmm mam nadzieje że nie zakoduja jutro na Rai bo ostatnio bylo mozna obejrzec
zazwyczaj kodują tylko mecze na Rai2, a ten jest na Rai1 także na 99,9% można go będzie spokojnie obejrzeć


Obrazek
shnatyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2005
Posty: 125
Rejestracja: 24 lutego 2005

Nieprzeczytany post 03 lutego 2009, 19:07

Mecz jak mecz.Wszystko się może zdażyć, nie będę płakał jak przegramy gdyż znajdujemy się w ciężkiej sytuacji kadrowej(*** :angry: sztab medyczny) a po za tym to puchar Włoch czyli jak dla mnie 3 w kolejności priorytet na ten sezon.Myślę, że powinni zagrać zawodnicy którzy są głodni gry i chcą się pokazać czyli nasze młode wilki i niedoceniony Vincent.Właśnie najchętniej zobaczyłbym Iaquinte w ataku z Gio, tylko nie wiem czy Seba może już grać...mam wrażenie, że ta 2 najlepiej się rozumie jeżeli chodzi o napastników w tym sezonie choć grali ze sobą może ze dwa razy.Cieszy powrót Camora zapomniałem w ogóle że mamy takiego piłkarza jak on przez te wszystkie kontuzje w naszym klubie :roll: .Obowiązkowo powinna zagrać nasza Cegła(De Ceglie) choć Molinaro ostatnio się ustabilizował w obronie.W pierwszej 11 byłbym zdolny wypuścić tego Ariaudo czy jak mu tam, chłop się uczy więc jak nie w pucharze włoch to kiedy ma grać.Widzieliście jak ostatnio pociskał Santon(18lat) w Interze na lewej obronie? chłopak grał jak równy z równym a nawet czasem coś poczarował i wrzucił.My przecież gorszej młodzieży nie mamy!Po za tym Juventus znaczy młodzież! a z tego co ostatnio liczyłem to średnia wieku naszej pierwszej 11 z Cagliari wynosiła 29,4 :prochno: Peace


Arcadio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 229
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 lutego 2009, 19:08

Heh ja się ciesze ze swojej Cyfry, ale od wczoraj (po mojej namowie) starsi zakupili sobie N-ke :dance:
Także mecz z polskim komentarzem :)
Co do Rai Uno- w poprzedniej rundzie można było oglądać- mecz niekodowany leciał, czego Wam tez życze :)
Pierwszy nasz mecz w lutym- oby był lepszy niż nasza gra w neiszczęsnym styczniu...
PeAcE


Żaden zwycięzca nie wierzy w przypadek.
dzakson88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 stycznia 2009
Posty: 120
Rejestracja: 19 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 03 lutego 2009, 20:01

ArekZ pisze:ale od wczoraj (po mojej namowie) starsi zakupili sobie N-ke :dance: Także mecz z polskim komentarzem :)
No tu sie akurat nie ma z czego cieszyć :D Komentarz na wyższym poziomie stoi juz w tym internetowym radiu co 20-letni goście relacjonują mecze (radio gol czy coś takiego), serio ;). Ogladalem mecz Chelsea-Roma i po pol godziny wylaczylem glos, bo nie dało sie tego słuchac :prochno: Kompletna parodia.


Zablokowany