Serie A (22): JUVENTUS 2-3 Cagliari

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2009, 22:00

Chcę tylko wiedzieć czy Jeda nie był czasem na spalonym?

Tfu na odwrót - chciałem wiedzieć czy czasem Cossu nie był na spalonym po bramce Jedy.

Nie zaraz...
Zobaczę po meczu...
Ostatnio zmieniony 31 stycznia 2009, 22:10 przez Push3k, łącznie zmieniany 2 razy.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9967
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2009, 22:07

Push3k pisze:chcę tylko wiedzieć czy Jeda nie był czasem na spalonym?
Jeśli dobrze się orientuję to w myśl przepisów w momencie kiedy piłkę dostał Cossu rozpoczęła się "nowa akcja". Jeda był na spalonym [biernym] w momencie kiedy to piłkę dostawała Cossu, a nie w momencie podania Cossu do niego, a co za tym idzie o spalonym mowy być nie może.


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2009, 22:12

Siewier pisze:
Push3k pisze:chcę tylko wiedzieć czy Jeda nie był czasem na spalonym?
Jeśli dobrze się orientuję to w myśl przepisów w momencie kiedy piłkę dostał Cossu rozpoczęła się "nowa akcja". Jeda był na spalonym [biernym] w momencie kiedy to piłkę dostawała Cossu, a nie w momencie podania Cossu do niego, a co za tym idzie o spalonym mowy być nie może.

no tak byl na biernym spalonym ale to oznacza chyba ze nie moze brac udzialu w akcji. No nie wiem jak dla to jakis sedzia sie powinnien wypowiedziec...


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2009, 22:25

No mam nadzieję, że ten mecz otworzy oczy naszym działaczom iż nasz skład nie jest takim, którym nie da się wzmocnić. Kryzys? raczej nie tylko realne przedstawienie gry naszego zespołu w tym roku. Dzięki alexowi na początku tworzyło kolektyw. Teraz całkiem się on rozsypał. Jutro wygra inter i o Mistrzostwie mozemy myśleć dopiero w następnym sezonie... Lepiej skupmy sie na obronie 2 msc. Bo milan jest na gazie... a znowu grać w eliminacjach LM to troche niefajnie. !


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2009, 22:26

RuTeK pisze:No mam nadzieję, że ten mecz otworzy oczy naszym działaczom iż nasz skład nie jest takim, którym nie da się wzmocnić. Kryzys? raczej nie tylko realne przedstawienie gry naszego zespołu w tym roku. Dzięki alexowi na początku tworzyło kolektyw. Teraz całkiem się on rozsypał. Jutro wygra inter i o Mistrzostwie mozemy myśleć dopiero w następnym sezonie... Lepiej skupmy sie na obronie 2 msc. Bo milan jest na gazie... a znowu grać w eliminacjach LM to troche niefajnie. !
Tak, bo póki co to nowy rok mamy koszmarny. Co się dzieje dzisiaj z naszą defensywą ? Czyżby mając za sobą Buffona a nie Manningera czuli się pewniej i stąd te błędy ?


kubulek9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2008
Posty: 16
Rejestracja: 15 września 2008

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2009, 22:29

obrona po prostu śpi... jak można dopuszcza do 2 akcji sam na sam?? Panie Secco o porządne transfery Pana prosimy...


JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2009, 22:30

To teraz skupiamy się na Lidze Mistrzów i Pucharze Włoch. Cały trud rundy jesiennej zaprzepaszczony w dwie kolejki.


Del

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2003
Posty: 572
Rejestracja: 13 marca 2003

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2009, 22:35

Właśnie zostajemy upokorzeni...


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2009, 22:35

Alessandro 'nie potrafię podać' Del Piero - żenada roku, rzadko zdarza się grać gorzej od Nedveda, gratulacje dla naszego kapitana.
Wspaniale nasz murzynek, asysta przy trzeciej bramce dla Cagliari - palce lizać.
Pragnę pogratulować również sztabowi medycznemu, bo dopuszczanie do gry zawodników, którzy nie wyleczyli do końca kontuzji to coś niespotykanego.
Pamiętam wypowiedź ( nie wiem czyją), w której mowa była o tym, że kiedy gra Buffon nasi obrońcy są odprężeni i grają gorzej, natomiast kiedy Manninger nasza linia obrony spisuje się lepiej. Patrzać na drugą połowę śmiało można stwierdzić, że coś w tym jest.
Drugie 45 minut istna powtórka z Udine, to wystarczy za komentarz. Oby tak dalej panowie.

ps
komentarz na c+ żenada.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
radecki2828

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2007
Posty: 4
Rejestracja: 22 października 2007

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2009, 22:37

plakac sie chce... a Chelsea sie zbliza ;(


Wlodar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 4
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2009, 22:37

Masz rację dwie kolejki temu można było myśleć o fotelu lidera a teraz to jakaś masakra obawiam się meczu w Środę przeciwko Napoli wzmocnienia by się przydały tylko kogo kupia?


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9967
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2009, 22:37

To się przecież ### w pale nie mieści. Pod naszym polem karnym był jeden zawodnik Cagliari, drugi zawodnik Cagliari, był też nawet sędzia, więc obrońcy stwierdzili ze nie ma się co w to towarzystwo mieszac, bo i po co? ###

Kaszana, kaszana, kaszana, zero pomysłu na grę, brak jakiegokolwiek planu, stado jeźdźców bez głowy. Wygląda to tak jakby wychodzili na boisku z nastawieniem "jesteśmy <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, jesteśmy Juve, co by sie nie działo to im dołożymy! hura!" i wio...


meler69

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 października 2008
Posty: 4
Rejestracja: 29 października 2008

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2009, 22:37

no kupmy jeszcze z 4 napsastników i bedzie ok! wogóle gdzie są środkowi obrońcy?! juz chyba wolałbym zeby grał Treze od początku zamiast Amauriego-jest totalnie bez formy... w następnym meczu zastanowił bym sie na posadzeniu buffona na ławce...


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2009, 22:37

Jakby ktoś się pytał jak zawalić sobie szansę na wygraną to dziś dostaliście odpowiedź.

Głupie zabawy z piłką na własnej połowie = przejęcie piłki przez przeciwnika = kontra = gol.

Tyle na dziś.
Miałbyś dobry wynik, a jest błoto i na dokładkę kontuzje.


balwannek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2007
Posty: 9
Rejestracja: 14 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2009, 22:38

A ja wciąż sądzę, że jak nie zmienią trenera to nic większego nie osiągnął.. :angry:


ONLY JUVE!!!
Zablokowany