Serie A (22): JUVENTUS 2-3 Cagliari

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2009, 12:49

Dobrze, że będzie jakaś transmisja na necie, bo po ostatnim ligowym spotkaniu trochę zwątpiłem...

Co do ataku, to jeśli Ranieri mówi o braku Trezeguet-a w podstawowej 11 ("Jeśli chodzi o Trezeguet, nie chciałbym za bardzo go poganiać. Nie jestem w gorącej wodzie kąpany, dlatego David nie wybiegnie jutro w pierwszej jedenastce."), wyjdzie Amauri z Del Piero. Iaquinta moim zdaniem mógłby spróbować na prawej stronie, bo na grę Marchionniego chwilami naprawdę lepiej nie patrzeć, tylko czy to jest dla Vincenzo dobre wyjście.
Dobrze, że wraca Tiago ;] i wspomnienia spotkań z Realem...


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2009, 13:16

dzakson88 pisze:mizerna juz obecnie (w porownaniu np. z Cassano i Camorem) techniką.
szybkość wraz z wiekiem maleje, technika - nie.
szczypek pisze:Iaquinta moim zdaniem mógłby spróbować na prawej stronie, bo na grę Marchionniego chwilami naprawdę lepiej nie patrzeć, tylko czy to jest dla Vincenzo dobre wyjście.
Masz na myśli prawą stronę trójosobowego ataku, jak mniemam?


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
dzakson88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 stycznia 2009
Posty: 120
Rejestracja: 19 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2009, 13:28

Jak ktos nie oglada meczów, albo ma słaba pamiec to niech uda sie na youtube. Tam mozna zobaczyc na jakiej szybkosci i co z piłka potrafia robic Antonio i Camor. Ten pierwszy to taka młodsza, lepsza pod wzgledem techniki i szybkosci wersja Del Piero, poezja :) Alex grajacy na bokach po 45 minutach ma juz dośc, to nie dla niego, tam trzeba zapieprzac, mijac obronców, wymieniac szybko piłke, duzo sie przemieszczac, a nasz kapitan jak wiemy lubi sobie przedreptac czasem całe 90 min. Dlatego wlasnie w kadrze grał mało, a jesli w ogóle grał to wchodził na koncówki, na podmęczonych rywali. Nie twierdze zreszta, że wcale nie ma dryblingu, przypominam sobie nawet spotkanie z Sampdorią, gdzie obaj z Cassano toczyli istne boje, kto pokaze lepsze triki ;) To juz jednak nie to.. :snooty:
Ostatnio zmieniony 31 stycznia 2009, 13:39 przez dzakson88, łącznie zmieniany 2 razy.


KamilDeath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2004
Posty: 294
Rejestracja: 04 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2009, 13:34

nie oszukujmy się panowie bo trener ustawi drużyne 4 4 2 , mi tam to ustawienie wcale nie przeszkadza tylko , żebyśmy grali tymi skrzydłami , wiem że większość ludzi narzeka na Marchionniego ale w ostatnim meczu to ja bym mimo wszystko zdjął Nedveda bardziej bo po pierwszej połowie jakby nie patrzeć Marchionni miał przynajmniej dwie sytuacje bramkowe i grał a przynajmniej próbował do przodu , na lewej ewidentnie powinien zagrać De Ceglie , szybki zwrotny .... i celnie dośrodkowuje , więc na obronie przy poprawnej grze Molinaro tylko by się marnował , Grygera przeplata dobre mecze z beznadziejnymi to trzeba przyznać ale skoro ostatnio był beznadziejny to dzisiaj zagra dobrze , poza tym nie sądzę aby Ranieri wystawił Melberga na prawej , brakuje mi Zebiny który lubił zaszaleć z przodu i często robił niezłe zamieszanie :prochno: , środek pewnie bez zmian , choćbym chciał zobaczyć Tiago zamiast Sisoko , no a atak to pewnikiem wyjdzie Del Piero i Amauri , choć wolałbym zobaczyć w pierwszej połowie Trezegeut , a potem za niego Amauri lub Iaquinta , patrząc jeszcze na ten nasz ostatni beznadziejny mecz , można bardzo łatwo zobaczyć różnice , nikt w środku nie przytrzymywał piłki aby pokierować grą , a kto to u nas robi napastnik :P , no i Zanetti jak ma dobry mecz , szkoda tym bardziej Poulsena że totalnie teraz nie w formie po długie podania miał całkiem całkiem


...abyssus abyssum invocat.......piekło wzywa na pomoc piekła....
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2009, 13:44

KamilDeath pisze:choćbym chciał zobaczyć Tiago zamiast Sisoko ,
Ty tak na zarty, prawda?

Super pomysl, wstawiac Tiago swiezo po kontuzji, ktory przed nia nic nie wnosil do zespolu (i nie dawaj tutaj gadki ze zaczynal grac dobrze przez urazem, bo do poziomu Sissoko to hohoho) w miejsce jednego z naszych najlepszych zawodnikow srodka pola?! Moze i nie zagral za fajnie z Udinese, ale moim zdaniem to rownie wazny punkt druzyny jak chodzby Chiellini.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2009, 14:58

Ostatnio Sissoko zdecydowanie obniżył loty, więc nie wychwalaj go tak. Tiago grał dobrze przed urazem.

Jestem przekonany, że dziś wygramy. Porażka z Udine rozdrażniła naszych, więc nie mają wyboru i muszą zagrać na 100%.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Locke

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 listopada 2008
Posty: 151
Rejestracja: 19 listopada 2008

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2009, 15:01

A ja sie pytam czemu wielu użytkowników pisze, że Aquafresca nie zagra skoro w awizowanym składzie się pojawia. Hę?


Obrazek
alex_pl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 sierpnia 2004
Posty: 212
Rejestracja: 13 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2009, 15:06

Kuzminski pisze: Super pomysl, wstawiac Tiago swiezo po kontuzji, ktory przed nia nic nie wnosil do zespolu (i nie dawaj tutaj gadki ze zaczynal grac dobrze przez urazem, bo do poziomu Sissoko to hohoho) w miejsce jednego z naszych najlepszych zawodnikow srodka pola?! Moze i nie zagral za fajnie z Udinese, ale moim zdaniem to rownie wazny punkt druzyny jak chodzby Chiellini.
Zgadzam się w 100% chociaż rzeczywiście w ostatnich meczach nie błyszczał tak jak nas do tego przyzwyczaił, jednak porównywanie Tiago w tej chwili z Sissoko jest nie na miejscu.
Czy Tiago grał dobrze przed kontuzją? hmm.. na pewno lepiej niż na początku gdy do nas zawitał, ale nie były to jakieś powalające występy.
W tej chwili środek Sissoko-Marchisio to optymalne zestawienie i raczej nie widzę powodu dla którego dzisiaj miałoby to wyglądać inaczej.


"Ci piłkarze są zwycięzcami i są niezdolni tylko do zwykłego brania udziału w grze - oni chcą wygrywać."-Claudio Ranieri
dzakson88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 stycznia 2009
Posty: 120
Rejestracja: 19 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2009, 15:33

Na gazzetta.it coś pisza, że prawdopodobnie zagra De Ceglie za Nedveda. Oby to nie byla sciema :)


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2009, 15:41

Jeżeli to prawda, to Ranieri powoli zaczyna dostrzegac to co większośc wie od paru tygodni :lol:


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2009, 15:45

stahoo pisze:Jeżeli to prawda, to Ranieri powoli zaczyna dostrzegac to co większośc wie od paru tygodni :lol:
Dostali wszyscy ostatnio dekodery od Sky więc pewnie perspektywa mu się powiększyła o tv :D


KamilDeath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2004
Posty: 294
Rejestracja: 04 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2009, 15:48

czyli wnioskując słabo gra Nedved wywalić , słabo gra Sisoko zostawić :?: Tiago mial zawsze problem u nas grać do przodu bo jeśli chodzi o odbiory nic zarzucić mu nie można było , a że Sisoko zaniżył loty .. może czuje się za pewnie jako zawodnik pierwszej 11 , może rzeczywiście trochę przesadziłem wystawiając tak od razu po kontuzji Tiago od początku , ale Marchisio - Sisoko w środę wyglądało nijak , bo środkiem nie graliśmy w ogóle


...abyssus abyssum invocat.......piekło wzywa na pomoc piekła....
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2009, 15:59

Liczę, że ich pokulamy. Przemawia za nami atut własnego boiska. Na wyjazdach gra się nam wyraźnie trudniej. Mam nadzieję na Mellberga na prawej obronie i De Ceglie zamiast Nedveda. Reszta jest do przewidzenia i myślę, że nikt nie będzie zaskoczony składem wystawionym przez Siwego...


Dacin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2008
Posty: 137
Rejestracja: 03 lipca 2008

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2009, 17:14

Giovinco za Nedveda
Mellberg za Grygere
Iaquinta za MM (chociaż połówkę)


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2009, 17:17

KamilDeath pisze:Tiago mial zawsze problem u nas grać do przodu bo jeśli chodzi o odbiory nic zarzucić mu nie można było
Oprócz tego, ze prawie ich nie notował...


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Zablokowany