Serie A (21): Udinese 2-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2009, 17:01

Temat meczu z Fiorentiną ciągle aktualny, a już w środę...
21 kolejka Serie A
Udinese Calcio - Juventus FC


28.01.2009 (środa), godzina 20:30

Udinese Calcio SpA:
Obrazek
Przydomek: Bianconeri, Zebrette
Barwy: Biało-czarne
Data założenia: 1896
Prezes: Franco Soldati
Trener: Pasquale Marino
Oficjalna strona klubu

Stadio Friuli:
Liczba miejsc: 41 705
Inauguracja: 1971
Adres: P.le Argentina, 3 localita Rizzi - Udine

Statystyki spotkań obu drużyn
Ogółem:
Spotkań: 76
Wygrane (Juventusu): 50
Remisy: 18
Porażki: 8
Bramki strzelone: 154
Bramki stracone: 60
Więcej

Ostatnie spotkanie zostało rozegrane 14.09.2008 (2 kolejka Serie A) i zakończone wygraną Starej Damy 1:0 po bramce Amauriego. Więcej o meczu: Relacja ; News z Juvepoland.

Ostatnie spotkania - Udinese
Serie A(19): 2009-01-18 15:00 Cagliari Calcio 2:0 Udinese Calcio
Puchar Włoch: 2009-01-21 18:00 Udinese Calcio 1:1 UC Sampdoria
Serie A (20): 2009-01-25 15:00 US Citta di Palermo 3:2 Udinese Calcio

Ostatnie spotkania - Juventus
Puchar Włoch: 2009-01-14 20:45 Juventus FC 3:0 Calcio Catania
Serie A (19): 2009-01-18 20:30 SS Lazio 1:1 Juventus FC
Serie A (20): 2009-01-24 20:30 Juventus FC 1:0 ACF Fiorentina

Tabela
1. Juventus FC 20 43 33-14
2. Internazionale FC 19 43 33-15
3. AC Milan 20 40 35-21
...
13. AC Siena 20 25 15-19
14. Udinese Calcio 20 23 28-32
15. UC Sampdoria 19 20 16-23

Przewidywane składy
http://www.gazzetta.it/Calcio/SerieA/Squadre/Udinese/
http://www.gazzetta.it/Calcio/SerieA/Squadre/Juventus/

Transmisje w TV
liveonsat pisze: Al Jazeera Sport +2
SuperSport 2 (DigitAlb)
Hi Sports 2
Sky Calcio 1
Sky Sport 16:9
Transmisję z meczu przeprowadzi także Polsat Sport Ekstra
http://polsatsport.pl/program.php?k_dat ... ogram_id=2

Zacznę od tego, że to będzie trudny mecz. Trudny bez względu na to jak teraz grają oni, czy jak gramy my. Rywal Lecha Poznań w III rundzie Pucharu Uefa nie gra ostatnio dobrze (pokazują to chociażby ich ostatnie wyniki - i te słabe w lidze i zakończenie przygody z Pucharem Włoch), ale to moim zdaniem będzie dla nich dodatkowa mobilizacja na mecz z nami (podobnie jak Fiorentina wczoraj...).
My wiemy o co gramy w tym i w innych spotkaniach, dlatego nie wyobrażam sobie innej zdobyczy niż 3 punkty. Z Udinese nie wygrywaliśmy ostatnio jakimiś wysokim wynikami (przegraliśmy także 0:1), zazwyczaj było to 1:0, dlatego po ostatnim naszym, wygranym spotkaniu (1:0 przyp. ;]) taki wynik nie będzie dla mnie zaskoczeniem. O składzie powiem więcej, gdy dostępna będzie lista powołanych, ale wydaje mi się, że w tym meczu powinna dostać szansę nasza młodzież. A no i liczę na powrót Chielliniego, może Trezegueta? ;]
Forza Juve!


literatura: Wikipedia, Juventus.com, JuvePoland, Stadiony.net, SerieA.pl

Błędy proszę kierować do mnie na priv?! Dzięki za pomoc ;].
Ostatnio zmieniony 28 stycznia 2009, 17:49 przez szczypek, łącznie zmieniany 4 razy.


Locke

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 listopada 2008
Posty: 151
Rejestracja: 19 listopada 2008

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2009, 17:22

Transmisję przeprowadzi Polsas Sport Ekstra. Warto odnotować :dance:


Obrazek
Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2009, 17:26

O w końcu kto inny niż ja założy temat.Mam nadzieję,że Juveluck będzie zadowolony :ok:

Co do meczu:
Mecz trochę mniejszej rangi niż ten wczorajszy,ale my akurat trafiamy na dołek drużyny z Udine.Nie grają tak jak chociażby na początku tego sezonu.Mam nadzieję,że nasi zagrają skuteczniej,Gigi nie będzie popełniał takich błędów,a Alex dalej będzie służył takimi podaniami.
Chciałbym wygranej tym bardziej,że nasz mecz pokaże Polsat Sport Extra.Pozdrawiam


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2009, 17:47

Bardzo się cieszę, że będę mógł obejrzeć na Polsacie Sport Extra Juventus w akcji. Mecz rozgrywany jest w środku tygodnia, gracze Juventusu będą zmęczeni wyczerpującym spotkaniem z drużyną z Florencji. Zwycięstwo w tym meczu będzie bardzo ważne, by nabrać dużego rozpędu po remisie z Lazio. Liczę, że zobaczę dużo bramek, bo Udinese gra ostatnio bardzo słabo, lecz nie można ich zlekceważyć.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2009, 18:13

A ja się zbytnio nie cieszę, że teraz gramy z Udinese mimo, że w 11 ostatnich 11 meczach odnotowali 2 remisy i 9 porażek :!: . Bo będą za wszelką cenę się odkuć za te wszystkie niepowodzenia. Mam nadzieję, że nasi piłkarze ich nie zlekceważą, bo będzie krucho. Jak wróci Chiellini, Molinaro i Sissoko w miarę wszystko wróci do normy. Mam pobożne życzenie, żeby nie zagrał Nedved, ale Ranieri na pewno go da do składu i zaś będzie to samo, Marchionni mimo, że się stara to nie to samo co Camor, wiem że Ameryki nie odkryłem. I niech da odpocząć któremuś z naszych napadziorów, bo ta formacja wymaga świeżość. Opcjonalnie niech któryś z naszych napastników zagra w duecie z Iaquintą. Giovinco mógłby teraz śmiało zagrać od początku. Mój skład na to spotkanie wyglądałby tak:
Buffon
Grygera------Chiellini------Legro------Molinaro
Marchionni---Marchisio----Sissoko----De Ceglie\Giovinco
Iaquinta-----Del Piero\Amauri
Ale znając życie takiego składu nie wystawi Ranieri i zagramy standardowo z Nedvedem, Alexem i Amaurim w napadzie a w pomocy Zanetti i Sissoko podejrzewam.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2009, 18:25

Il Tifoso pisze:O w końcu kto inny niż ja założy temat.Mam nadzieję,że Juveluck będzie zadowolony :ok:
Tu nie chodzi o moje zadowolenie tylko o pewne podstawy. Nie ma dla mnie żadnego znaczenia kto będzie zakładał tematy byle by unikać błędów.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2009, 19:01

Iaquinta już powinien być gotowy do gry, więc liczę, że w pierwszym składzie zobaczymy Giovinco w miejsce Nedveda.
Zastanawia mnie, kto wybiegnie na środku pomocy. Przy klasie Sissoko, niezłej dyspozycji Zanettiego i bardzo dobrej - Marchisio, okazuje się, że mamy kłopot bogactwa jeśli chodzi o obsadę dm.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2009, 19:04

Łukasz pisze:Przy klasie Sissoko, niezłej dyspozycji Zanettiego i bardzo dobrej - Marchisio, okazuje się, że mamy kłopot bogactwa jeśli chodzi o obsadę dm.
Myślę, że pomoc Marchisio-Sissoko byłaby najlepsza :dance:


Peter

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 345
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2009, 19:57

Oczywiście liczę na zwycięstwo w tym meczu. Ale nie trzeba zapominać, że gramy na wyjeździe. Ranieri mógłby kilku graczom dać odpocząć.
Skład, który chciałbym zobaczyć:

Buffon
Grygera----Chiellini----Legro---De Ceglie
Marchionni---Sissoko---Marchisio---Giovinco
Iaquinta(Amauri)--Del Piero

Skład, który pewnie zagra:

Buffon
Grygera----Chiellini----Legro---Molinaro
Marchionni---Sissoko---Marchisio---Nedved
Amauri--Del Piero

Amauri mógłby trochę odpocząć, tak samo Nedved. Ale nasz trener zmian chyba nie lubi. :wink:


Kiedy znowu zobaczę zwycięstwo Juve w LM?

"Tutaj trzeba bez przerwy walczyć, a kiedy wydaje się, że wszystko jest już stracone, trzeba wierzyć nadal, bo Juve nigdy się nie poddaje."
Omar Enrique Sivori
Desant.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2007
Posty: 421
Rejestracja: 01 maja 2007

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2009, 20:04

Ja chętnie zobaczył bym od pierwszych minut Giovinco i Iaquinte.

Zauważyłem, że niektórzy tutaj używają stwierdzenia, że mecz jest niższej rangi niż ten wczorajszy... :whistle: ...No nie wydaje mi się, bo teraz każdy mecz ma dla nas ogromne znaczenie i musimy dawać z siebie wszystko czy to jest Viola czy Udinese...

Liczę na to, że chłopaki zagrają ładne spotkanie i będzie ciekawe widowisko...


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2009, 20:31

Panowie, Iaquinta jest świeżo po kontuzji - wystawianie go od pierwszych minut to nie jest dobry pomysł.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
SirRose

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2007
Posty: 357
Rejestracja: 22 października 2007

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2009, 20:31

Udine jest w strasznym kryzysie, dziś przegrało z Palermo a ostatnio wygrało w 9 kolejce 2:0 z Catania i od tamtej pory 3 remisy a reszta porażki, 3 kolejki temu Milan ich rozgromił. Tak słabego Udinese nie było od dawna i trzeba z nimi wygrać. Co do naszej 11stki to widziałbym to tak
Buffon
Gryger Legro Chiellini Molinaro
MM Sissoko Zanetti DeCeglie
DP Amauri
Mimo wszystko z kryzysami jest tak, że kiedyś się kończą i nie wolno lekceważyć przeciwnika. Iaquinta i Giovinco wg mnie do pierwszego składu się nie nadają w tej chwili. A co do Nedveda to po ostatnim meczu z Fiorentiną powinien sobie odpocząć i pooglądać sobie swoją grę na video. DeCeglie już udowodnił że potrafi go zastąpić i moim zdaniem powinien wyjść od pierwszych minut na boisko.


goly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2007
Posty: 513
Rejestracja: 28 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2009, 21:55

Udinese to bardzo mocny przeciwnik i nie można ich zignorować. Na nasze szczęście do gry będą już gotowi Chiellini i Sissoko a także Molinaro. Liczę też na to iż zobaczymy Giovinco od pierwszych minut na lewym skrzydle. Najbardziej boli mnie to , że zarówno Alex jak i Amauri nie prezentują ostatnio najlepszej formy, miejmy nadzieje , że chłopaki się przełamią a w szczególności Brazylijczyk bo Zlatan ma już niestety więcej bramek niż on. Niestety Zapata już gotowy do gry :|
Mój typ to 3-1 po bramkach Sissoko, Amauriego i Buffona.

@ Kuzminski Pamiętam Buffon kiedyś w jednym z wywiadów mówił , że jego marzeniem jest strzelenie bramki. Kto wie być może w meczu z Udinese...
Ostatnio zmieniony 25 stycznia 2009, 22:50 przez goly, łącznie zmieniany 2 razy.


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2009, 22:42

goly pisze:Udinese to bardzo mocny przeciwnik i nie można ich zignorować. Na nasze szczęście do gry będą już gotowi Chiellini i Sissoko a także Molinaro. Liczę też na to iż zobaczymy Giovinco od pierwszych minut na lewym skrzydle. Najbardziej boli mnie to , że zarówno Alex jak i Amauri nie prezentują ostatnio najlepszej formy, miejmy nadzieje , że chłopaki się przełamią a w szczególności Brazylijczyk bo Zlatan ma już niestety więcej bramek niż on. Niestety Zapata już gotowy do gry :|
Mój typ to 3-1 po bramkach Sissoko, Amauriego i Buffona.

O Giovinco w takim meczu, na lewym skrzydle, od pierwszych minut mozemy pomarzyc. Jesli juz to w miejsce Alexa, ale Ranieri go nie posadzi na lawce. A z tym Buffonem to ty tak powaznie? :?

Ta telenowela z Giovinco i Nedvedem troche zaczyna przypominac sytuacje z Ibrahimovicem i Del Piero za czasow Capello. Mam nadzieje ze siwy nam nie zmarnuje jednego z najlepszych talentow od lat, zeby nie skonczyl tak jak Palladino...

Co do samego meczu to bedzie napewno bardzo trudny, zwlaszcza ze pewnie zagra ten sam sklad co od kilku meczow. Szkoda, bo De Ceglie napewno by zdzialal wiecej na skrzydle niz Pavel. Do tego Camor nie jest gotowy do gry, (hehe, a mial byc na mecz z Milanem... moze na nastepny sie wykuruje ;) )wiec bedziemy mieli MM... No i Iaquinta niestety pewnie nadal kontuzjowany, a szkoda bo moglby zastapic kogos z dwojki DP i Amauri, bo pewnie jest bardzo glodny gry a wczesniej wspomniana para niestety nie czuje zadnej konkurencji.


Conrad JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 294
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2009, 23:01

Jesli chodzi o VI to juz sie wykurowal lecz wystawienie go od razu do pierwszej jedenastki byloby mozliwe jesli w 60 minucie powiedzmy zmienil by go Giovinco taki uklad by pasowal ale z drugiej strony Giovinco moglby zagrac zamiast Nedveda ale jesli ma juz grac w pierwszym skladzie w co bardzo watpie to juz lepiej byloby ustawic zespol tak : na lewej obronie Molinaro , na lewej pomocy De Ceglie w ataku Iaquinta w pozniej zrobic zmiane tak jak wczesniej wspominalem z Giovinco


NA ZAWSZE JUVENTINO !!!
Zablokowany