Serie A (21): Udinese 2-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2009, 22:33

Miś Coccolino pisze: A propo Trezeguet - jest w kadrze meczowej ;]
Muszę przyznać, że się stęskniłem. Ale wątpię, że wejdzie z Udine nawet na kilka minut.
Miś Coccolino pisze:albo Amauri będzie zawsze-pierwszym-do-wejscia-z-lawki
Widzę, że dla Treza takiej roli nie przewidujesz?


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2009, 22:41

Łukasz pisze:
Miś Coccolino pisze:albo Amauri będzie zawsze-pierwszym-do-wejscia-z-lawki
Widzę, że dla Treza takiej roli nie przewidujesz?

Ja myślę, że oni będą się w tej roli zmieniać po równo, zaleznie od dyspozycji, a i Del Piero w końcu odczuje zmęczenie sezonem ;)


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2009, 22:57

Kuzminski pisze: Ale szansa spada zpowodu naszego wspanialego trenera.
Ja rozumiem, że to jest w modzie krytykowanie Ranieriego z różnych powodów. Bo wtopa z Valencią, bo to nie Lippi itp itd ale doceń to, że grając bez kontuzjowanego trzonu zespołu dajemy sobie naprawdę nieźle radę.
Powiesz, że styl kiepski itd, ale pooglądaj spotkania innych potentatów w lidze - wcale to nie wygląda lepiej.

Trochę szacunku dla Claudio.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2009, 09:12

Łukasz pisze:
Miś Coccolino pisze:albo Amauri będzie zawsze-pierwszym-do-wejscia-z-lawki
Widzę, że dla Treza takiej roli nie przewidujesz?
Nie ma szans. Zbyt wiele Treze znaczył dla Ranieriego w tamtym sezonie. On go wręcz uwielbia. Oczywiście mam na myśli sytuację, gdy Francuz wróci do pełnej formy. Teraz go będzie systematycznie wprowadzać do gry przez wejścia z ławki.

Nie usmiecha mi się granie trójzębem. Wielka niewiadoma. Ale z drugiej strony na co nam 4-2-2, jak nasze skrzydła nie istnieją ?

Buffon i Treze wrócili. Teraz czekamy jeszcze na Camoranesiego. I Zebinę, bo Grygery nie chcę widzieć w I składzie.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2009, 09:31

Miś Coccolino pisze:Oczywiście mam na myśli sytuację, gdy Francuz wróci do pełnej formy.
Jeśli wróci, czego mu serdecznie życzę. Amauri dobrze go zastępuje, ale tęsknię za Francuzuem.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2009, 11:53

No panowie, tak słabego Udine to ja chyba nie pamiętam. Dobrze nam się kalendarz ułożył, że akurat podczas ich kryzysu jedziemy do nich na jakby nie patrzeć dość gorący teren. Choć oczywiscie nie mozna ich lekceważyć, bo to zawsze Udine, i kilku dobrych grajków ma. Stawiam 2:0 dla nas. Kto strzeli, tego nie wiem, za dużo misz-maszy z powodu kontuzji, nie wiadomo kto na murawę wyjdzie, a kto nie.


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2009, 11:57

Zawidowianin pisze:
Kuzminski pisze: Ale szansa spada zpowodu naszego wspanialego trenera.
Ja rozumiem, że to jest w modzie krytykowanie Ranieriego z różnych powodów. Bo wtopa z Valencią, bo to nie Lippi itp itd ale doceń to, że grając bez kontuzjowanego trzonu zespołu dajemy sobie naprawdę nieźle radę.
Powiesz, że styl kiepski itd, ale pooglądaj spotkania innych potentatów w lidze - wcale to nie wygląda lepiej.

Trochę szacunku dla Claudio.
Nie to ze jest w modzie krytykowanie Ranieriego. Ja go krytykuje za to, za co zasluguje byc krytykowanym. A nasza rotacja skladu (a wlasciwie jej brak) jest jednym z takich powodow. Claudio moze np. co 2 mecze wpuszczac chodzby tego De Ceglie na miejsce Nedveda lub Molinaro. Czy nawet od czasu do czasu Iaquinte zamiast Amauriego (akurat przed nowym rokiem, pozniej Vincenzo mial kontuzje) czy Sebe za Alexa. Ale nie, on i tak sie upieral zeby caly czas grac tym samym skladem z tymi przemeczonymi pilkarzami. Wiem wiem, byly kontuzje, nie zaprzeczam lecz nic nie stalo na przeszkodzie dokonac tych zmian ktore wymienilem - nawet jesli nie w wyjsciowej jedenastce to podczas meczu, tylko ze troche wszesniej niz w 85 min.

No i oczywiscie musze powiedziec ze ogromny szacun dla Ranieriego za to co zrobil z tym cieniutkim materialem co mial przez ostatnie 3-4 miesiace, ale zeby od 15 meczow wystawiac praktycznie ta sama jedenastke to troche przesada...

A tak wogole to mam po cichu nadzieje ze w bramce Udinese stanie Belardi... :prochno:
Ostatnio zmieniony 28 stycznia 2009, 12:28 przez Monte Cristo, łącznie zmieniany 2 razy.


Sel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 stycznia 2009
Posty: 8
Rejestracja: 28 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2009, 12:06

czy jest gdzies mozliwosc obejzenia tego meczu na platformie n ?


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2009, 14:23

Strasznie się cieszę, że być może zobaczę Terzegueta w akcji. Też się za nim stęskniłem, mam nadzieję, że Ranieri da mu pograć, choć wiadomo że nie za długo, bo Claudio nie lubi ryzykować.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2009, 17:51

Sel pisze:czy jest gdzies mozliwosc obejzenia tego meczu na platformie n ?
Uaktulniłem trochę spis kanałów w 1 poście tego tematu.

Dobrze, że w defensywie będziemy mogli zagrać już takim zestawieniem, jakim powinniniśmy grać (z Giorgio ;]). To na chwilę obecną najlepsze wyjście (Grygera, Legrottaglie, Chiellini i Molinaro, przy czym De Ceglie powinien zagrć na lewej pomocy).
Forza Juve!


juveninhoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2008
Posty: 145
Rejestracja: 29 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2009, 18:55

szczypek pisze:
Sel pisze:czy jest gdzies mozliwosc obejzenia tego meczu na platformie n ?
Uaktulniłem trochę spis kanałów w 1 poście tego tematu.

Dobrze, że w defensywie będziemy mogli zagrać już takim zestawieniem, jakim powinniniśmy grać (z Giorgio ;]). To na chwilę obecną najlepsze wyjście (Grygera, Legrottaglie, Chiellini i Molinaro, przy czym De Ceglie powinien zagrć na lewej pomocy).
Forza Juve!
muszę przynać Ci rację, Mellberg był dobrym zmiennikiem pod nieobecność Chielliniego, ale jak już Giorgio jest to powinien grać. Co do meczu: wydaje się, zę powinniśmy wygrać, lecz Udinese musi się kiedyś przebudzić- oby w następnej kolejce


"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby, którą się jest"- Kurt Cobain
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2009, 18:59

A ja się zastanawiam, czy za Grygere nie powinien grać Mellberg. To co Czech czasem wyprawia w obronie jest dramatyczne, a w ataku też tylko co któryś mecz mu wychodzi :/.


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2009, 19:02

Kuzminski pisze:
Zawidowianin pisze:
Kuzminski pisze: Ale szansa spada zpowodu naszego wspanialego trenera.
Ja rozumiem, że to jest w modzie krytykowanie Ranieriego z różnych powodów. Bo wtopa z Valencią, bo to nie Lippi itp itd ale doceń to, że grając bez kontuzjowanego trzonu zespołu dajemy sobie naprawdę nieźle radę.
Powiesz, że styl kiepski itd, ale pooglądaj spotkania innych potentatów w lidze - wcale to nie wygląda lepiej.

Trochę szacunku dla Claudio.
Nie to ze jest w modzie krytykowanie Ranieriego. Ja go krytykuje za to, za co zasluguje byc krytykowanym. A nasza rotacja skladu (a wlasciwie jej brak) jest jednym z takich powodow. Claudio moze np. co 2 mecze wpuszczac chodzby tego De Ceglie na miejsce Nedveda lub Molinaro. Czy nawet od czasu do czasu Iaquinte zamiast Amauriego (akurat przed nowym rokiem, pozniej Vincenzo mial kontuzje) czy Sebe za Alexa. Ale nie, on i tak sie upieral zeby caly czas grac tym samym skladem z tymi przemeczonymi pilkarzami. Wiem wiem, byly kontuzje, nie zaprzeczam lecz nic nie stalo na przeszkodzie dokonac tych zmian ktore wymienilem - nawet jesli nie w wyjsciowej jedenastce to podczas meczu, tylko ze troche wszesniej niz w 85 min.

No i oczywiscie musze powiedziec ze ogromny szacun dla Ranieriego za to co zrobil z tym cieniutkim materialem co mial przez ostatnie 3-4 miesiace, ale zeby od 15 meczow wystawiac praktycznie ta sama jedenastke to troche przesada...

A tak wogole to mam po cichu nadzieje ze w bramce Udinese stanie Belardi... :prochno:
Proponuje zamienić się z Ranierim miejscami. Jak na razie nie mam podstaw ku temu, by krytykować Siwego. Ty natomiast najpierw go krytykujesz, a potem piszesz, że wielki szacunek.. ? Czy ten 'brak rotacji' jak to nazywasz, nam dotychczas zaszkodził?


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2009, 19:10

Miś Coccolino pisze:
Łukasz pisze:
Miś Coccolino pisze:albo Amauri będzie zawsze-pierwszym-do-wejscia-z-lawki
Widzę, że dla Treza takiej roli nie przewidujesz?
Nie ma szans. Zbyt wiele Treze znaczył dla Ranieriego w tamtym sezonie. On go wręcz uwielbia. Oczywiście mam na myśli sytuację, gdy Francuz wróci do pełnej formy. Teraz go będzie systematycznie wprowadzać do gry przez wejścia z ławki.
Wypisz, wymaluj - jak z Amaurim obecnie.

Mi w pamięci pozostaje jeden fakt - w poprzednim sezonie Ranieri wymagał od Francuza większej waleczności, pressingu i częstego zbiegania na bok.
Jakby nie bylo- stylu gry Amauriego. Dlatego Twoja teza jest mocno ryzykowna.


Dirty mind
Sel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 stycznia 2009
Posty: 8
Rejestracja: 28 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2009, 19:17

Sel pisze:czy jest gdzies mozliwosc obejzenia tego meczu na platformie n ?
moze jednak ? ;)


Zablokowany