Serie A (11): JUVENTUS 1-0 Siena

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2009, 15:54

1-0 do przerwy, po skpokojnej grze, bez fajerwerków. Można nawet powiedzieć, że to Siena miała klarowniejsze sytuacje. Na szczęście jest Del Piero i mamy przewagę.

PS. Marchionni faktycznie za dużo traci.. :roll:


juveninhoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2008
Posty: 145
Rejestracja: 29 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2009, 15:54

Hołek pisze:Irytujące jest tez to,że z całym szacunkiem zapewne znowu w wyjściówce pojawi się Nedved,który niestety zatraca juz swój blask i ewidentnie powinien częściej odpoczywać.
z odpoczynkiem masz rację,ale w dzisiejszym meczu Pavel gra bardzo dobrze :)
tzn. chciałem powiedzieć że sie wyróżnia , przesadziłem z tym bardzo dobrze troche :prochno:
Ostatnio zmieniony 11 stycznia 2009, 16:26 przez juveninhoo, łącznie zmieniany 1 raz.


"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby, którą się jest"- Kurt Cobain
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2009, 15:55

Bianconeri23 pisze:To mam nadzieję że się myli, mecz trzeba wygrać 2pkt do interu zostaną odrobione
Do przerwy się myli. Kapitalna bramka Del Piero i przyzwoita jak na panujące warunki gra naszego zespołu. Legrottaglie powinien sobie ręce wiązać z tyłu jakoś :P, bo dzisiaj znowu się udało, ale następnym razem sędzia tego karnego podyktuje bez zastanowienia, a to nie pierwszy raz...
Ostatnio zmieniony 11 stycznia 2009, 16:01 przez szczypek, łącznie zmieniany 1 raz.


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2009, 16:00

Bardzo słaba gra naszego zespołu. Nie ma piłkarza, który się wyróżnia. Wszyscy grają na swoim równym, optymalnym poziomie. Podoba mi się gra Mellberga, który nie popełnił jeszcze żadnego błędu. Kapitalny wolny Del Piero. O naszej formie może świadczyc fakt, że oddaliśmy pierwszy celny strzał na bramkę Sieny w 30 minucie. Ach, bym zapomniał: wielkie brawa dla kibiców za oprawę :)

Obrazek


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2009, 16:04

Kamil_on pisze: Ach, bym zapomniał: wielkie brawa dla kibiców za oprawę :)

Obrazek
Nawet pomagier ma na plecach wypisaną słuszną liczbę :-D


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2009, 17:03

rzeczywiście źle to wyglądało, ale da się to wybaczyć zważywszy że to pierwsza walka o punkty po przerwie, w dodatku inni wielcy gubią punkty. Wczoraj Inter, dzisiaj Viola, ciekawe co zaprezentują dziś wieczór Roma z Milanem. My przynajmniej potrafimy dowieźć 3 pkt, a i druga połowa tchnęła trochę optymizmu. Dla mnie najlepszy był Amauri, potrafi przetrzymać piłkę, zastawić się i wyprowadzić kontratak. Teraz czeka nas Coppa Italia, z taką falą kontuzji olałbym tegoroczną edycję z czystym sumieniem, niech zagra Giovinco, Zanetti z Poulsenem, Iaquinta jeśli Bóg da mu zdrowie, może Buffon.
A tak piałem, że już kadra prawie pełna...


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
negative_boy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2007
Posty: 70
Rejestracja: 26 maja 2007

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2009, 17:06

mecz słąby w naszym wykonaniu.
takie mecze jak ten pokazują iż niezbędny jest piłkarz, który poprowadziłby grę ( kreator :p) jakim jest np. Diego
nasza gra to dośrodkowania i stałe fragmenty gry, zero sensownego ataku pozycyjnego ( kiedy ostatnio strzeliliśny bramkę z gry niekoniecznie głową???) a tak poza tym co na boisku robi jeszcze ten staruszek Nedved?? i czym kierował się dziś Ranieri dokonując zmian (wyjątek Zanetti za Sissoko)
ale żeby nie było że tylko narzekam wynik dobry i tylko 4 pkt straty do mediolańczyków
FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!


Juventini2007

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2006
Posty: 80
Rejestracja: 08 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2009, 17:17

Przeciętny mecz w wykonaniu Bianconerich. Niewiele sytuacji,niewiele bramek. Ale najważniejsze jest to,że zdobyliśmy 3 pkt i zbilżamy się do Interu. Z naszych zawodników nikt szczególnie się nie wyróżnił,chociaż nieźle funkcjonowała nasza lewa strona z Nedvedem i Molinaro. Pewnie w bramce spisywał się Manniger. Według mnie słabo zagrali Marchionni (za dużo strat) i Legro (grał niepewnie, kilka razy skiksował)

P.S. Ten rok zaczynamy od zwycięstwa oby to był dobry zwiastun na kolejne spotkania. :-D


KeRmit19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2008
Posty: 577
Rejestracja: 29 marca 2008

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2009, 17:18

negative_boy pisze: i czym kierował się dziś Ranieri dokonując zmian?
Pewnie tym, ze chcial dac pograc Poulsenowi po kontuzji(moze troche krotko ale chodzilo tu pewnie o to zeby poczul troszke gry bo pewnie zagra od poczatku(?) z Catania). De Ceglie wszedl pewnie dlatego, ze MM nie rozgrywal jakiegos supermegawspanialego meczu i liczyl, ze Paolo bedzie tez pomagal lepiej w defensywie, a moze jeszcze doda polotu w ataku. Takie moje zdanie 8)

Alessandro Del Piero ole!!! :twisted:
Ostatnio zmieniony 11 stycznia 2009, 17:22 przez KeRmit19, łącznie zmieniany 1 raz.


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2009, 17:22

Juventini2007 pisze:Przeciętny mecz w wykonaniu Bianconerich. Niewiele sytuacji,niewiele bramek. Ale najważniejsze jest to,że zdobyliśmy 3 pkt i zbilżamy się do Interu. Z naszych zawodników nikt szczególnie się nie wyróżnił,chociaż nieźle funkcjonowała nasza lewa strona z Nedvedem i Molinaro. Pewnie w bramce spisywał się Manniger. Według mnie słabo zagrali Marchionni (za dużo strat) i Legro (grał niepewnie, kilka razy skiksował)

P.S. Ten rok zaczynamy od zwycięstwa oby to był dobry zwiastun na kolejne spotkania. :-D
Zgadzam się z Tobą, aczkolwiek oglądałem słabej jakości relację w internecie i stwierdzam, że Nedved też miał dużo strat. Oby Juve grało lepiej w dalszej części nowego roku. Forza Juve !


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2009, 17:27

Jedyne pozytywy tego spotkania to Olof Mellberg, Alex Manninger, Cristiano Zanetti i fantastyczny rzut wolny Alexa. Były piłkarz Interu, mimo zaledwie 25 minut gry pokazał jak ważnym jest dla nas zawodnikiem. Kilka świetnych podań, m.in. do Amauriego oraz do Pavla Nedveda (niestety Czech nie miał już siły, aby wygrać pojedynek biegowy z defensorem Sieny). Już nie moge się doczekać spotkania z Lazio. Może Alessandro Del Piero i Cristian Zanetti ponownie zapewniął nam 3 pkt... oby. Wracając do meczu, to zazwyczaj nie mam pretensji do Claudio, że nie wpuszcza Sebastiana Giovinco, ale dzisiaj nasz wychowanek powinien zmienić Nedveda, który pod koniec spotkania ledwo stał na nogach. Choć wprowadzenie Poulsena, jest całkiem zrozumiałe z perspektywy Ranieriego. Na sam koniec dodam, że bardzo pragnę ujrzeć ponownie Camoranesiego - Marchionni zawodzi :? Cieszą 3 punkty, Forza Grande Juve :wink:


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
Tigmar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2005
Posty: 804
Rejestracja: 20 lutego 2005

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2009, 17:31

4 pkt do interku

ładnie

brameczke ktoś ma?


90loker90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2008
Posty: 12
Rejestracja: 19 września 2008

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2009, 17:37

cieszą 3 pkt... cieszy piękna brameczka Del Piero... ale to wszystko... Juve dziś zagrało słaby mecz... Nie umieli stworzyć klarownej sytuacji... Mam nadzieję, że z meczu na mecz będzie coraz lepiej :)
AAA zapomnialem :) należy pochwalić grę Mellberga, zagrał całkiem dobre spotkanie. Manninger też niczego sobie :)


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2009, 17:41

negative_boy pisze:jakim jest np. Diego
Ciekawy jestem ile meczów z jego udziałem w życiu widziałeś...
negative_boy pisze:nasza gra to dośrodkowania i stałe fragmenty gry, zero sensownego ataku pozycyjnego ( kiedy ostatnio strzeliliśny bramkę z gry niekoniecznie głową???)
A co złego w tym, że mamy napastnika świetnie grającego głową, który tak sobie upodobał zdobywanie bramek? Nie no tego jeszcze nie było, żeby ludzie narzekali na małą efektowność strzelanych bramek...
negative_boy pisze:a tak poza tym co na boisku robi jeszcze ten staruszek Nedved??
Gra. I to całkiem dobrze grał dzisiaj do pewnego czasu. Stworzył nam niejedną sytuacje podbramkową...
negative_boy pisze:i czym kierował się dziś Ranieri dokonując zmian (wyjątek Zanetti za Sissoko)
Zapewne zdrowym rozsądkiem...
Kamil_on pisze:Na sam koniec dodam, że bardzo pragnę ujrzeć ponownie Camoranesiego - Marchionni zawodzi :?
Tu sie podpisuję w 100%. Ta prawa strona trochę bez Camoranesiego nie układa się tak jak byśmy tego chcieli.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2009, 18:01

Na wyroeznienie zasluzyli Marchisio, Alexa za gola i Amauri, ladnie zaprezentowal sie takze Zanetti, ktory wraca do formy. Bardzo slabo nasze skrzydla - zadnego udanego rajdu, gorznego strzalu czy celnej centry w pole karne ze strony Nedveda czy Marchionniego. Ciekawe jak slabo musi grac Nedved zeby wedlug Ranieriego obecnosc Giovinco dawala druzynie wiecej. To juz jest niesmaczne.
No i jak zwykle druzyna prowadzac jedna bramka po prostu staje w miejscu pod koniec spotkaina, znowu mielismy duza szczescia, ze nie skonczylo sie kolejnym frajerskim remisem.


calma calma
Zablokowany