LM (Gr. H) [05]: Zenit 0-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
bdk1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2008
Posty: 19
Rejestracja: 24 listopada 2008

Nieprzeczytany post 27 listopada 2008, 10:26

Luker pisze:
Czy Real to druzyna pucharowa? No nie wiem. Ostatnie lata, a nawet dobrych pare lat, nie sluzy tej teorii. Kiedys taka druzyna byli, a czy dzis nadal sa?
Fakt, ostatnie 3 lata nie były dla nich dobre. Napisałem tak bo ich dzisiejszy skład jest w stanie walczyć o to co zdobywał Real z czasów Figo i Zidane'a.
Inter - Real - chętnie bym obejrzał ten meczyk choć znając gusta TVP nawet jeśli doszłoby do takiego meczu to wybraliby mecz Man Utd albo Liverpoolu...

Inter z Panathinaikosem się nie popisał ale awans mają...


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 27 listopada 2008, 14:17

P E R K O Z pisze:Inter - Real - chętnie bym obejrzał ten meczyk choć znając gusta TVP nawet jeśli doszłoby do takiego meczu to wybraliby mecz Man Utd albo Liverpoolu...
Faktycznie, przed laty było to irytujące, ciągle Celtic, MU, ewentualnie Milan. W tym roku zauważyłem jednak pewien progres:
1 kolejka: Manchester-Villareal w TVP
2 kolejka: Liverpool-PSV w TVP
3 kolejka: Atletico-Liverpool w TVP
4 kolejka: Real-Juventus w TVP
5 kolejka: Bordeaux-Chelsea w TVP

W czym widzę progres? Fakt, 3/5 tych meczów to spotkania z udziałem Liverpoolu i MU. Ale na dobrą sprawę MU-Villareal był najciekawszym meczem 1 kolejki, w dodatku grał obrońca tytułu. Liverpool-PSV puścili z braku laku, Bayern-Lyon w tej samej kolejce był rozgrywany niestety we wtorek. Atletico-Liverpool - ciekawie zapowiadający się mecz, jednak powinien to być Juve-Real. Następna kolejka w końcu to spotkanie. I teraz mecz Bordeaux-Chelsea. Do czego zmierzam, wiadomo, że TVP ma prawa do pokazywania meczów jedynie w środy, dlatego mają ogriniczone możliwości decydowania o wyborze spotkań. Uważam, że w tym roku harmonogram jest PRAWIE idealny. Jedynym 'ale' jest oczywiście nie transmitowanie meczu Juventusu z Realem. A tak oprócz tego, cieszę się, że pojawił się w końcu mecz z udziałem francuskiej drużyny. Za 2 tygodnie dużego wyboru również nie ma, najciekawiej zapowiadają się mecze Celtic-Villareal, Lyon-Bayern, Porto-Arsenal i Real-Zenit. Szkoda, że wszystkie są o pietruszkę..


Zablokowany