LM (Gr. H) [04]: Real 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 16:17

Ja miałem wczoraj niezły ubaw przy okazji skrótów,które tradycyjnie już pokazywane są na antenie TVP2 po zakończeniu spotkań...Bodajże Kurowski spytał dobrze już nam znanego dziennikarza o to,czy pamięta zakład do jakiego doszło przed 2 tygodniami,a traktujący o wyniku Real-Juve.Ten przyznał,że nie,choć po zakończeniu spotkania w Turynie był wyraźnie poddenerwowany i pewny zwycięstwa Królewskich na Bernabeu...Być może forma Juve zmieniła jego zdanie w tym temacie...Kurowski zaś w moim przekonaniu wypowiada się ciepło o Bianconerich i sam w owym zakładzie postawił na to,że Juve poradzi sobie na wyjeździe-czyżby kibic Starej Damy? :lol:


mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 16:35

mrozzi pisze:Ja miałem wczoraj niezły ubaw przy okazji skrótów,które tradycyjnie już pokazywane są na antenie TVP2 po zakończeniu spotkań...Bodajże Kurowski spytał dobrze już nam znanego dziennikarza o to,czy pamięta zakład do jakiego doszło przed 2 tygodniami,a traktujący o wyniku Real-Juve.Ten przyznał,że nie,choć po zakończeniu spotkania w Turynie był wyraźnie poddenerwowany i pewny zwycięstwa Królewskich na Bernabeu...Być może forma Juve zmieniła jego zdanie w tym temacie...Kurowski zaś w moim przekonaniu wypowiada się ciepło o Bianconerich i sam w owym zakładzie postawił na to,że Juve poradzi sobie na wyjeździe-czyżby kibic Starej Damy? :lol:
dokładnie to samo pomyślałem zaraz po zakończeniu skrótów sprzed 2 tygodni-wczorajszych nie oglądałem,ale faktycznie-zabawny typ z tego Kołodziejczyka. Rozwaliło mnie wtedy jego stwierdzenie "dzisiejszy Juve to ten, sprzed 5 laty, bo nadal gra Buffon, Del, Nedved" to ja sobie myślę-5 lat temu to i w Realu znajdę typów sprzed 5 lat (Guti, Raul)..no, ale nic-ja się nie mogę doczekać jego miny po naszym zwycięstwie :dance:


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
ŁukaszzNTFanJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 września 2008
Posty: 11
Rejestracja: 16 września 2008

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 16:48

Mnie też bardzo ciekawi wypowiedź Pana " eksperta " w skrótach dzisiajszych Lm po ewentualnej wygranej z Realem. Oczywiście wierzę że Juventus ten mecz wygra, nie będzie łatwo jak wszyscy wiemy ;] No i jeszcze meczyk w TVp nie wiarygodne i prawdziwe , wreszcie pokażą jakiś konkret a nie Liverpool lub Man UTD.


kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 16:52

http://fr.sevenload.com/videos/7kPVTu6- ... s-FC-Promo
taki krótki filmik...zeby juz poczuć emocje ktore zaczna sie o 20:45 :D
(ten filmik to nie Moja robota :prochno: )


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 16:56

mati888 pisze:Ja natomiast nie mogę się już doczekać barwnego głosu Szpakowskiego, wymawiającego nazwisko "Del Piero", a nie "Del Pierro", co kiedyś tam miało miejsce i doprowadzało mnie do szału :roll:
Miałem takie same odczucia. On nie umie wymawiać niektórych nazwisk, ale trzeba mu przyznać, że klimat potrafi zrobić. Też się nie mogę doczekać tego meczu. Nie miałem okazji obejrzeć meczu Juve w LM od 2,5 roku. Oglądałem w tym sezonie, ale tylko za pośrednictwem neta. Chyba się popłaczę jak usłyszę hymn LM a na ekranie będą nasi piłkarze :płaczę: . Gdy oglądam taki mecz to od razu serce zaczyna mi mocniej bić, bo przecież to moja ukochana drużyna. Po prostu, wielkie emocje :).
BTW hymnu Ligi Mistrzów. Niezła sytuacja będzie, jak podczas jego grania na ekranie wyświetli się sylwetka Molinaro :lol: . To jest dopiero mistrz :smile:


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Baala

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2003
Posty: 211
Rejestracja: 02 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 17:13

Jeszcze apropo tego eksperta o którym mowa, niezły ubaw miałem jak wczoraj parokrotnie pomylił De Rossiego z Di Natale, ot jego wiedza na temat seria a.


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 17:20

Po meczu z romą mocno liczę dziś na dobry rezultat. Jeśli zagramy tak jak w sobotę to naprawdę mamy szanse na niezły wynik. A niezłym wynikiem na pewno będzie remis. Madryt to nie jest jakiś przeciętny teren gdzie można pograć przez 90 minut w dziadka i wywieźć 0-3. W jakiej formie piłkarze Realu by nie byli to u siebie zawsze są piekielnie groźni. Dużo spokojniejszy byłbym gdybyśmy między słupkami mieli genialnego Buffona, ale mimo to nie ma się co oglądać na tych których nie ma a skupić się na piłkarzach którzy dziś będą walczyć o awans do kolejnej fazy LM. Tymbardziej, że w składzie mamy wielkiego Del Piero:)

Forza!


gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 17:35

Obrazek
Jest szansa z :dance: wygrać. Na pierwszy mecz się świetnie zmobilizowaliśmy po ciężkim okresie i zagraliśmy piękny mecz. Ostatni okres jest udany.. A po jeszcze piękniejszym meczu z Romą jeżeli jeszcze lepiej zagramy z tesco, to królefscy powinni mieć z nami niemały problem.
Chciałbym dzisiaj obejrzeć mały festiwal bramek:D Stawiam na co najmniej 4 bramki. Albo remis albo minimalna nasza wygrana:)
DO BOJU RYCERZE ZAKONU STAREJ DAMY! :twisted:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 17:47

Dostrzegłem,że w prasie Juve skazywane jest na "pożarcie" przez Real...Nie za bardzo to rozumiem,gdyż to właśnie my 2 tygodnie temu byliśmy górą.Do składu powrócił Camor,Tiago w dosyć dobrej formie,Molinaro zaczął grać w piłkę,a morale całej drużyny niesamowicie wysokie...Bernabeu jest obiektem,na którym gra się niezwykle ciężko,jednak jak ktoś już wcześniej zauważył-Bianconeri są teraz na fali,Real zaś prezentuje się przeciętnie.Oczywiście takie spotkanie wywołuje niezwykłe emocje i gracze dają z siebie 120 %,ale wątpię w perfekcyjny mecz w wykonaniu Królewskich.Pewne jest,że czekają nas chwile niepokoju,bo Real będzie z całą pewnością grać agresywnie-zaatakuje.Tutaj jednak pojawia się szansa dla nas,w końcu ostatnie spotkania pokazały,że w kontrach radzimy sobie całkiem całkiem...Nie możemy naturalnie nastawić się na grę obronną,gdyż byłoby to zgubne.Najważniejsze,aby przeczekać pierwsze minuty naporu Realu i wtedy starać się narzucić własny styl gry.To nie na nas ciąży w chwili obecnej presja-to nie my musimy wygrać ten mecz.Właśnie ten aspekt może dać nam dzisiaj sukces. :pray: Boże-miej w opiece najwspanialszy klub świata-Juve... :pray:


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 17:57

Nie ma co ukrywać, że wywiezienie 3 punktów z Madrytu będzie dla nas zadaniem trudnym, choć nie niewykonalnym. Chciałbym, aby zawodnicy stworzyli piękny spektakl, który zamknie usta wszystkim tym, którzy o Juve wiedzą tylko, że "notorycznie kupował mecze" oraz że grają tam Del Piero, Nedved i Buffon. Chcę zobaczyć minę redaktora K. po meczu, w którym Juventus będzie gryźć trawę i zdobywać piękne bramki jak dwa tygodnie temu.

To właśnie na Realu skończyła się nasza zła passa, a rozpoczęła seria kolejnych zwycięstw. Mam nadzieję, że 3 punkty pojadą dzisiaj do Turynu!


Cieszcie się JP póki możecie, bo długo po meczu nie będzie co oglądać :smile:


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 18:04

Jeśli chodzi o mnie, to mecz nie wywołuje u mnie takich emocji jak 2 tygodnie temu. Może dlatego, że w ostatnich latach to my najpierw jechaliśmy na Bernabeu, a potem były wielkie mecze w Turynie.
Nie wiem skąd taka pewność siebie u was. Uważacie, że nasza forma z meczu z Romą jest pewnikiem wygranej z Realem. Dzisiaj czeka nas najtrudniejszy mecz jaki dotychczas zagraliśmy w tym sezonie.
Nie obraziłbym się na brzydkie 0:0, które mocno zbliży nas do awansu.
gawron pisze:DO BOJU RYCERZE ZAKONU STAREJ DAMY! :twisted:
wtf?


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 18:08

Turyn to Turyn, Madryt to Madryt.
Realowi zawsze ciężko się grało we stolicy Piemontu, natomiast u siebie grali z nami zdecydowanie lepiej.
Mimo naszej dobrej dyspozycji nie liczyłbym w tym meczu na cuda. Remis w zupełności mnie satysfakcjonuje.

@mrozzi - zawsze mnie to zastanawiało, ale zapominałem spytać: czemu nie stawiasz spacji po znakach przestankowych? To czyni post mniej czytelnym.
Ostatnio zmieniony 05 listopada 2008, 18:11 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 18:09

Miś Coccolino pisze:
gawron pisze:DO BOJU RYCERZE ZAKONU STAREJ DAMY! :twisted:
wtf?
chciałem wymyślić jakieś oryginalne hasło.. buehehe:D
mesju pisze:Cieszcie się JP póki możecie, bo długo po meczu nie będzie co oglądać :smile:
Chodzi Ci o mecze w TVP, tak?
Mam nadzieje, że oglądalność będzie zachęcająca do emitowania kolejnych meczów Juventusu. Choć "specjaliści" z Telewizji Publicznej zapewne stwierdzą, że wysoką oglądalność mecz zawdzięcza kibicom realu :?


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 18:14

Już zaczynam się poważnie denerwować... :? Mam nadzieję,że Juve zaprezentuje dziś przede wszystkim piękną grę,o czym wspominaliście wcześniej,ale także FENOMENALNĄ DETERMINACJĘ,która doprowadziła nas do zwycięstwa w Turynie...Ehhh...Nigdy nie było jeszcze w moim życiu sytuacji,aby usatysfakcjonowało mnie minimum...Będzie tak,jeśli uzyskamy remis...Juve-sono sempre con te!!!!!


Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 18:15

No i już o 20.45 mecz w TVP!!!!Osobiście zadowoliłby mnie nawet remis,ale
jak tu wszyscy chcę wygranej.Tym bardziej,że gramy z Realem i wolę zwycięstwa mam większą niż z Zenitem,czy BATE.Real ostatnio zremisował z Almerią w lidze,więc nie wiadomo jak zagrają.FORZA JUVE!!!!!


Zablokowany