LM (Gr. H) [04]: Real 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 02 listopada 2008, 13:10

Czeka nas arcytrudny mecz. U siebie Real nie odda nam tak łatwo punktów. Aczkolwiek trzeba wierzyć i próbować. tak, jak większość z was, uważam, że remis na SB byłby korzystnym rezultatem, choć oczywiście chciałbym, by Juve wygrało ten mecz. Nie będzie to proste, ale po kilku ostatnich meczach w wykonaniu Juventusu możemy się pokusić o sprawienie niespodzianki, i spodziewam się, że mecz na Santiago może naprawdę nawiązać do tradycji wielkich klasyków europejskich. Mogą tam paść więcej niż trzy gole, bo obie drużyny zdają się być na fali.

Jak to mawiał pewien polski trener, znany ostatnio jak W.:
"Biało czerwona- na maszcie, pierwszy sekretarz na trybunach, kiełbasy do góry i golimy frajerów!". Forza bianco- neri

:bravo:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
attyla7

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 września 2008
Posty: 93
Rejestracja: 30 września 2008

Nieprzeczytany post 02 listopada 2008, 14:39

dziś real - almeria

zobaczymy jak im pojdzie


xam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 czerwca 2006
Posty: 124
Rejestracja: 17 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 02 listopada 2008, 16:02

Dodam, że mecz leci na TVP2 jak i na nSport.

Ja się boję o Nedveda, bo sądziłem że da mu odpocząć.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 02 listopada 2008, 16:16

Cieszę się niezmiernie,że wreszcie oglądniemy Juve w TVP2.Już spotkanie w Turynie powinno być pokazane na antenie telewizji publicznej z uwagi na fakt,że zwyczajnie było to najciekawsze starcie poprzedniej kolejki,nawet biorąc pod uwagę tylko i wyłącznie względy historyczne pojedynków obu tych klubów.Spodziewam się pięknie grającego Juve,które uskrzydlone ostatnimi wynikami powinno zaprezentować się wspaniale.Bianconeri grają w ostatnim czasie naprawdę pięknie,zwłaszcza mam tu na myśli wczorajsze spotkanie z Romą oraz ostatni pojedynek z Realem właśnie.Łatwo nie będzie-to wiemy na pewno.Gramy na stadionie Królewskich,gdzie nie występowało się nam nigdy łatwo,ponadto Real pragnie dokonać zemsty przed własną publicznością po porażce w Turynie.Oczywiście obawiam się tego spotkania,ale biorąc pod uwagę naszą psychiczną przewagę po meczu w stolicy Piemontu oraz fakt powrotu takich graczy jak Camor czy Zanetti można patrzeć na spotkanie z optymizmem.Zwłaszcza,że w formie zdają się być gracze,którzy do tej pory raczej zawodzili-Tiago oraz Molinaro.Ciekaw jestem,jak zespół ustawi Ranieri.Podobało mi się to,że Włoch nie wpuszczał na boisko Samuraja,pozwolił wcześniej zejść Nedvedowi oraz Amauriemu.Wyraźnie miał już w tym przypadku na myśli spotkanie z Realem.Liczę oczywiście,że w Hiszpanii zobaczymy Giovinco,którego pojawienie się około 60,70 minuty mogłoby być zabójcze w kontekście zmęczonego przeciwnika.Oczywiście niezmiernie cieszyłbym się z 3 punktów,aczkolwiek nie pogardziłbym i remisem.W takiej sytuacji awans mielibyśmy już prawie pewny.

Moim zdaniem skład na to spotkanie powinien wyglądać następująco:

________________Manninger____________________
Grygera______Legro________Chiellini______Molinaro
Camoranesi____Zanetti(Tiago)__Sissoko_____Nedved
____________Amauri____Del Piero_______________

Równie dobrze na miejscu Cristiana w obronie można by i postawić na De Ceglie,który wczoraj prezentował się dosyć ciekawie w końcówce,jednocześnie w miejscu Duracella mógłby wystąpić Seba.Wątpię jednak,aby Tinkerman zdecydował się na II rozwiązanie z uwagi na świetną w ostatnim czasie formę Czecha,jak i spore doświadczenie w europejskich pucharach w jego przypadku.


sk1le

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2008
Posty: 304
Rejestracja: 22 marca 2008

Nieprzeczytany post 02 listopada 2008, 19:49

Po spotkaniu z Krolewskimi dowiemy sie tak naprawde na co stac Juventus. Bedzie to bardzo ciezki mecz biorac pod uwage to, ze gramy na SB. Remis bedzie sukcesem graczy Ranieriego, i juz otwarcie bedzie mozna powiedziec, ze awans mamy zapewniony. Zobaczymy jak to bedzie mam nadzieje, ze kazdy z graczy Juve zagra na 100% swoich umiejetnosci.

Moj typ:
1:1


Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 02 listopada 2008, 21:50

mrozzi pisze:Liczę oczywiście,że w Hiszpanii zobaczymy Giovinco,którego pojawienie się około 60,70 minuty mogłoby być zabójcze w kontekście zmęczonego przeciwnika
Pewne jest, że Nedeved będzie grał od pierwszej minuty, powrót do LM na koniec kariery.
Miejsce Giovinco jest w rundzie jesiennej na ławce. Spełnia on od czasu do czasu rolę straszaka-jokera.
Spodziewam się pięknie grającego Juve,które uskrzydlone ostatnimi wynikami powinno zaprezentować się wspaniale
Ja tonuje takie wypowiedzi i obstawie, że Juve zagra jak zwykle.
sk1le pisze:Remis bedzie sukcesem graczy Ranieriego, i juz otwarcie bedzie mozna powiedziec, ze awans mamy zapewnion
Pewnie, że tak. Zenit 11 punktów nie zdobędzie (zakładam powalenie BATE w ostatniej kolejce.)


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 02 listopada 2008, 22:06

No cóż: Juve od meczu z Realem u nas na Olimpico wygrało wszystkie mecze. Gra coraz lepiej. Mam nadzieję, że w środę zagramy bardzo dobry mecz i wierze, że stać nas na wywiezienie stamtąd dobrego wyniku. Wierze w zwyciestwo jak zawsze, chociaż jak zdobędziemy remis też będzie dobrze, chociaż wygrana ustawia nas już cacy i mamy awans z grupy prawdopodobnie. Zmniejsza się lista zawodników z kontuzjami: wraca Cristiano Zanetti po długim czasie, Salihamidzic z tego co wiem też. Dziwne, że Mrówa nic nie gra, chociaż w ostatnim swoim meczu zdobył żółtko. A Real przegrał z jakimś 3-ligowcem lub 2-ligowcem sam nie wiem w Copa Del Rey, ponadto dziś remis z Almerią. Więc to będzie dobry moment na pokonanie Królewskich liczę, że pokażemy się z jak najlepszej strony. Ale czuje, że bedzie to piekielnie trudny. Do boju Bianconeri!!

Mój skład na Real:
Manninger
Grygera-Legro-Chiellini-Molinaro\De Ceglie
Marchionni-Sissoko-Nedved-Tiago
Del Piero-Amauri

W zależności od wyniku : jeśli będziemy wygrywać wpuścić Zanettiego, a jak przegrywać to Giovinco :wink:


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 02 listopada 2008, 22:39

Z tego co mi się wydaję to Grygera odniósł jakąś kontuzję i nie będzie mógł zagrac w meczu z Realem. Mellberga najprawdopodobniej zobaczymy na prawej stronie defensywy.


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 02 listopada 2008, 22:52

Gotti pisze:Z tego co mi się wydaję to Grygera odniósł jakąś kontuzję i nie będzie mógł zagrac w meczu z Realem. Mellberga najprawdopodobniej zobaczymy na prawej stronie defensywy.
Tak jest. Niestety. Wolałbym, żeby grał Grygera. Ale co zrobić? Nie wie ktoś może kiedy wróci do gry Zebina?

Mecz z Realem będzie bardzo ciężki. Chłopaki z madrytu na pewno będą chcieli się odgryźć za porażkę, a jak wiadomo są bardzo mocni. Chciałbym zwycięstwa w tym meczu, jak każdy z nas, ale remis też mnie zadowoli. Wtedy będziemy mieli już blisko do wyjścia z grupy.
Tak ustawiłbym nasz zespół:
........Manninger...........
Mellberg...Legro...Chiellini...Molinaro
Marchionni...Tiago...Sissoko...De Ceglie
...DP/Iaquinta......Amauri/Iaquinta....
De Ceglie ponieważ dałbym odpocząć Nedvedowi.
Postawiłbym na Iaquinte w miejsce któregoś z napastników, ponieważ obydwoje grali już dość dużo w tym sezonie. Reszta składu chyba oczywista.


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Tasak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 435
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 02 listopada 2008, 22:53

Prawda jest taka, że jesteśmy na fali wznoszącej od meczu z Realem każdy następny mecz idzie nam coraz lepiel. Niestety wg mnie to może byś ui tak za mało na real. Będę szczęśliwy jak uda się skubnąć jakiś remis... A przy naszej wygranej to będzie juz ekstaza. Ale wierze. Po meczu z romą, wierze.


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 02 listopada 2008, 22:59

Dziś Real zremisował 1:1 z Almierią i na ich serwisie zwalniają już trenera, zarząd i połowę składu hehe :lol: . Do tego bardzo się boją środowego meczu, bo z tego co wyczytałem mają "lekki" kryzys formy, więc jest wielka szansa dla Juve na upokorzenie Realu w Madrycie.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 03 listopada 2008, 07:59

Na realmadrid.pl jest news, że w meczu z Realem nie zagra Knezević. Niby nic nadzwyczajnego, ale w kilku komentach pod newsem wywołało to mała euforię i w tym niektórzy kibice Realu upatruja szans na zwycięstwo :prochno: :lol:
A wogole to właśnie jest dziwna sytuacja, bo pewni zwycięstwa realu są, sądząc po postach tylko młodsi kibice, tudzież sezonowcy (name typu: vandervaart1995 xD). Kolesie którzy na RM.pl sa juz od kilku lat i mają hmm reputacje, bardzo ostrożnie sie wypowiadają wręcz ze wskazaniem na Juve. Dziwi mnie to o tyle, ze w Madrycie gra sie nam bardzo ciężko i nawet w najmocniejszym skłądzie mielibyśmy problemy.
Dla mnie faworytem jest Real, ale wszystko się wyjaśni już za kilkadziesiąt godzin :D


kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 03 listopada 2008, 08:13

stahoo pisze:Na realmadrid.pl jest news, że w meczu z Realem nie zagra Knezević. Niby nic nadzwyczajnego, ale w kilku komentach pod newsem wywołało to mała euforię i w tym niektórzy kibice Realu upatruja szans na zwycięstwo :prochno: :lol:
A wogole to właśnie jest dziwna sytuacja, bo pewni zwycięstwa realu są, sądząc po postach tylko młodsi kibice, tudzież sezonowcy (name typu: vandervaart1995 xD). Kolesie którzy na RM.pl sa juz od kilku lat i mają hmm reputacje, bardzo ostrożnie sie wypowiadają wręcz ze wskazaniem na Juve. Dziwi mnie to o tyle, ze w Madrycie gra sie nam bardzo ciężko i nawet w najmocniejszym skłądzie mielibyśmy problemy.
Dla mnie faworytem jest Real, ale wszystko się wyjaśni już za kilkadziesiąt godzin :D
Tez byłem na tej stronce, przeglądałem forum i powiem ze podobało Mi się zachowanie fanów Galacticos w stosunku do Juve, wypowiadają sie z nalezytym respektem, żadnego bluzgania czy wyśmiewania, a co do tego że sie troszke obawiaja środowego spotkania...Real jakoś po woli traci forme..przegrali w Pucharze Króla 3-2 z 3!!! ligowym zespołem, teraz remis z Almerią 1-1, nie dobrze się tam dzieje...a więc jest szansa, licze chociażby na remis, który byłby wspaniałym wyjściowym wynikiem do 1 miejsca w grupie..


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 03 listopada 2008, 09:09

Wszyscy wiedzą, że Real w ostatnich czasach nie ma szczęścia w pojedynkach z Juventusem. Ale dzieje się tak w meczach fazy pucharowej. Natomiast Juventus nie potrafi wygrać na Santiago Bernabeu i teraz nie będzie łatwiej niż przed laty. Real po nabraniu rozpędu kilka tygodni temu, teraz trochę przystopował. Przyszedł dla nich słabszyy okres co potwierdziło się w spotkaniu z Almerią. Ale w LM nie będzie miało to większego znaczenia, bo te rozgrywki kierują się trochę innymi regułami. Po cichu liczę i remis i moim zdaniem takim wynikiem zakończy się to spotkanie. Ale nie należy się dziwić jeśli przegramy minimalnie po niezłej grze.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 listopada 2008, 09:51

mrozzi pisze:
________________Manninger____________________
Grygera______Legro________Chiellini______Molinaro
Camoranesi____Zanetti(Tiago)__Sissoko_____Nedved
____________Amauri____Del Piero_______________
Nie wierzę, w to, że Zanetti zagra od początku. Po takiej przerwie jaką miał, będzie bardzo powoli wprowadzany na powrót do zespołu.
Przypuszczalnie ma nie grać Grygera, w jego miejsce Mellberg. Myślę, że to niezbyt duża strata, bo i tak Ranieri pewnie zabroniłby podłączania się do akcji ofensywnych Czechowi. Musimy też liczyć na Tiago, który jeśli się nie spali i jest gotowy fizycznie to powininen wraz z Sissoko stanowić nasz mocny punkt. Niby ofensywny pomocnik, ale ostatnie mecze pokazały, że ambitnie pracuje w destrukcji, więc nie jest tak źle z zabezpieczeniem tyłów.

Dodatkowo - mają obok siebie Tiago, łatwiej gra się naszym ofensywnym piłkarzom. Darek wspomniał o Iaquincie. Raczej nie ma mowy, by zagrał w pierwszej "11" . Amauri i Del Piero wydają się być w dobrej dyspozycji. Obsada prawej strony. Jeśli Marchionni czuje jeszcze moc w nogach, po serii kilku meczów z rzędu, dałbym mu zagrać. Zdobył ostatnio gola, jest na fali. Niedawno murowanie stawałbym na Camora, ale mecz z Romą trochę zmienił moje nastawienie. W środę musi być gotowy, by w każdym momencie wejść i dodać jakości zespołowi, w razie ewentualnie słabej gry MM.

Teren trudny, nawet za Lippiego przegrywaliśmy tam zasłużenie. Abstrahując od tamtej drużyny, obecny zespół ma ducha i wielką determinację. Tworzą go zawodnicy, którzy wiele razem wspólnie przeszli i zostawili tu serce (Szkoda, że brakuje Gigiego). To jest nasz wielki atut, który robił różnicę już w niejednym spotkaniu.


Zablokowany