LM (Gr. H) [04]: Real 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Maciuś JuveFan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2007
Posty: 66
Rejestracja: 16 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 18:18

mesju pisze:Cieszcie się JP póki możecie, bo długo po meczu nie będzie co oglądać :smile:
Wcale nie, w niedziele/sobotę pokażą mecz Juve na polsacie :P


Obrazek
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 18:19

gawron pisze:
mesju pisze:Cieszcie się JP póki możecie, bo długo po meczu nie będzie co oglądać :smile:
Chodzi Ci o mecze w TVP, tak?
Chodziło pewnie o to, że po meczu serwery będą troszeńkę przeciążone i wejście na stronę będzie troszeńkę utrudnione :).

Podobała mi się wypowiedź Del Piero, który podobnie jak piłkarze i działacze Realu jest świadom swojej wartości, ale jednocześnie mówi z prawdziwą pokorą i szacunkiem do rywala. Mam nadzieję, że przeciwnicy zachłysną się swoją dumą, a bianconeri konsekwentnie i ostrożnie będą zmierzać ku zwycięstwu.


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 18:29

Mati pisze:
gawron pisze:
mesju pisze:Cieszcie się JP póki możecie, bo długo po meczu nie będzie co oglądać :smile:
Chodzi Ci o mecze w TVP, tak?
Chodziło pewnie o to, że po meczu serwery będą troszeńkę przeciążone i wejście na stronę będzie troszeńkę utrudnione :).
brawo. Nie wiedziałem, że to zdanie zada tyle trudności...

A co do Szpaka, to mam nadzieję, że to on będzie komentować (raczej na pewno). Nikt nie potrafi zbudować atmosfery przedmeczowej tak jak on i dlatego zawsze wybaczam mu wszelkie pomyłki :whistle:


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 18:37

mesju pisze:A co do Szpaka, to mam nadzieję, że to on będzie komentować (raczej na pewno). Nikt nie potrafi zbudować atmosfery przedmeczowej tak jak on i dlatego zawsze wybaczam mu wszelkie pomyłki :whistle:
"Kiedy podszedłem na rozgrzewce do Bernda Schustera z zapytaniem o skład i motywację, ten mi odpowiedział: -Darku, ....." :D


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 18:47

Fakt faktem atmosferę Szpak tworzyć potrafi.Mam tylko nadzieję,że ustrzeże się błędów,z których jest znany...Jakby nie było dzięki niemu poczujemy się tak,jakbyśmy naprawdę byli w Madrycie :lol:


Conrad JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 294
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 18:50

Maciuś JuveFan pisze:
mesju pisze:Cieszcie się JP póki możecie, bo długo po meczu nie będzie co oglądać :smile:
Wcale nie, w niedziele/sobotę pokażą mecz Juve na polsacie :P
Ale niestety nie na zywo tylko retransmisja o 20 :10 a w rzeczywisctosci gramy o 15:00 co do dzisiejszego meczu chcialbym zwyciestwa jak kazdy ale bedzie ciezko , bardzo ciezko aczkolwiek stac ich na to ale remis tez nie bedzie zly ale walka toczy sie o miejsce w grupie i wtedy jest wieksza szansa na trafienie rywala z nizszej polki .


NA ZAWSZE JUVENTINO !!!
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 18:55

Zgadza się,ale nie możemy patrzeć na to przez pryzmat rywala,jakiego moglibyśmy ewentualnie trafić w kolejnej rundzie.Grając w Lidze Mistrzów i chcąc ją wygrać-musimy ogrywać każdego niezależnie od tego,czy ma to miejsce w 1/8 czy w finale.


MaD-Q

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2008
Posty: 3
Rejestracja: 27 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 19:00

Niemoge się doczekać meczu !! :D Ten mecz wszystko może sie zmienić o 180stopni , w razie wygranej morale naszych graczy będą naprawde wysokie


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 19:10

Apropos komentarza, to w poprzednich latach mecze Juventusu na antenie TVP komentał zawsze Tomasz Jasina. Bądźmy jednak dobrej myśli, że to jednak Szpaka usłyszymy z trybun Santiago Bernabeu :wink:

EDIT: Już wiemy, że z murawy powita nas Dariusz Szpakowski :-D

EDIT 2: Gotti - to z pewnością były mecze reprezentacji Włoch, gdyż mam na VHS nagrane spotkania Juve w LM w latach 2002-2006 i Szpaka na pewno na nich nie było :wink: Pozdro!

FORZA JUVE !!!
Ostatnio zmieniony 05 listopada 2008, 20:12 przez Mr Cezary, łącznie zmieniany 2 razy.


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 19:22

Mr Cezary pisze:Apropos komentarza, to w poprzednich latach mecze Juventusu na antenie TVP komentał zawsze Tomasz Jasina. Bądźmy jednak dobrej myśli, że to jednak Szpaka usłyszymy z trybun Santiago Bernabeu :wink:

FORZA JUVE !!!
Ja pamiętam że Szpakowski też komentował; te jego "Kannnawaro" zapadło mi w pamięć :smile: .

Do meczu już tylko 85 minut! Napięcie rośnie w powalającym tempie.
Szczerze mówiąc liczę na remis, bo zdaję sobie sprawę, że wygranie na SB jest niezwykle trudnym zadaniem. A biorąc pod uwagę fakt, że te drużyny ze sobą nigdy nie zremisowały to zwycięzca może być tylko jeden - tak mówi rozum. Serce mówi mi, że wygramy 1:0 po bramce Amauriego w II połowie.


chapi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 sierpnia 2008
Posty: 55
Rejestracja: 03 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 19:45



Miczał

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2007
Posty: 38
Rejestracja: 11 lipca 2007

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 19:53

Miś Coccolino pisze: "Kiedy podszedłem na rozgrzewce do Bernda Schustera z zapytaniem o skład i motywację, ten mi odpowiedział: -Darku, ....." :D
Bardzo rzadko udzielam się na forum, ale jak przeczytałem ten tekst to od razu miałem banana na twarzy:D
Pozdro mam nadzieję na piękny mecz


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 19:58

Jakby ktoś w ramach protestu nie odbierał tvp2 :prochno:


ŁukaszzNTFanJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 września 2008
Posty: 11
Rejestracja: 16 września 2008

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 20:05

a jednak Szpakowski będzie prowadzić mecz ;D byłem dzisiaj w Toto mixie i stwierdzam że jesteśy faworytem ale do przegrania według bukmacherów. nie zmienia to jednak faktu że będziemy walczyć cała dumą i sercem bądźmy z Juve.


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 20:09

Najlepsi byli na mundialu w Niemczech.. Aleksandro Del PieRRo :D
Ważne, że mecz będzie.
Najbardziej z tych wszystkich błędów mnie denerwuje jak komentatorzy nie mają pojęcia o czym mówią. Tutaj króluje pan Lepa z Polsatu Sport ale i Kołotń też jest w czołówce. Ten drugi ma zawsze niespotykane opowieści, zamiast sie przygotować co do meczu to on gada o jakiś pierdołach zazwyczaj

A jeżeli chodzi o nasza 11 to:
Amauri
Del Piero
Chiellini
Legrottaglie
Manninger
Marchionni
Melberg
Molinaro
Nedved
Sissoko
Tiago
Ostatnio zmieniony 05 listopada 2008, 20:21 przez Bobeknaklo, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany