LM (Gr. H) [04]: Real 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Wiązek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2008
Posty: 33
Rejestracja: 05 lutego 2008

Nieprzeczytany post 04 listopada 2008, 18:25

Manngier
Grygera --- Legro --- Cheillini --- De Ceglie
Camoranesi--- Sisoko --- Tiago --- Nedved
Del Piero --- Amauri

Obstawiam wynik jak w Turynie 2:1 dla juve . Amauri i Del Piero z wolnego :happy:


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 04 listopada 2008, 18:33

Wiązek pisze:Manngier
Grygera --- Legro --- Cheillini --- De Ceglie
Camoranesi--- Sisoko --- Tiago --- Nedved
Del Piero --- Amauri

Obstawiam wynik jak w Turynie 2:1 dla juve . Amauri i Del Piero z wolnego :happy:
Grygera chyba nie może grać, za niego Mellberg, do tego Molinaro za De Ceglie i mamy skład na Real.


alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 04 listopada 2008, 18:53

Michał`fcj pisze:
Wiązek pisze:Manngier
Grygera --- Legro --- Cheillini --- De Ceglie
Camoranesi--- Sisoko --- Tiago --- Nedved
Del Piero --- Amauri

Obstawiam wynik jak w Turynie 2:1 dla juve . Amauri i Del Piero z wolnego :happy:
Grygera chyba nie może grać, za niego Mellberg, do tego Molinaro za De Ceglie i mamy skład na Real.
Ja jeszcze bym nie był pewien co do Camoranesiego. Bardzo możliwe że wystąpi Marchionni. Marco pokazał w ostatnich meczach że Ranieri może śmiało na niego stawiać, a Camor wiadomo nie grał ostatnio. No ale jednak Camor to Camor. Pamietam określenie po jednym z meczów kiedy chyba Ranieri albo Gigli powiedział że ,,to człowiek który ma muzykę w nogach" xD


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 04 listopada 2008, 18:54

Grygera nie zagra,natomiast trener postawi raczej na Molinaro niż De Ceglie.


Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 04 listopada 2008, 19:06

Trochę mnie martwi ta absencja Grygery, tym bardziej że już od dłuższego czasu nie gra Zebina.
Jakoś nie widze Mellberga na prawej, tym bardziej w akcjach ofensywnych...


Obrazek
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 04 listopada 2008, 19:36

Niasty pisze:Trochę mnie martwi ta absencja Grygery, tym bardziej że już od dłuższego czasu nie gra Zebina.
Jakoś nie widze Mellberga na prawej, tym bardziej w akcjach ofensywnych...
W Aston Villi grał chyba właśnie na prawej obronie, więc nie będzie źle. A jeśli chodzi o akcje ofensywne to myślę że Ranieri zabroni mu brac w nich udział, bo po pierwsze nie za bardzo mu wychodzi, a po drugie my się jutro będziemy bronic panowie. Ja nie liczę na ofensywę z naszej strony, bo wiem że mecz na SB to nie to samo co w Turynie, a jak dobrze pamiętamy nawet w Turynie nas potrafili mocno przycisnąc.


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 04 listopada 2008, 19:43

Gotti pisze:
Niasty pisze:Trochę mnie martwi ta absencja Grygery, tym bardziej że już od dłuższego czasu nie gra Zebina.
Jakoś nie widze Mellberga na prawej, tym bardziej w akcjach ofensywnych...
W Aston Villi grał chyba właśnie na prawej obronie, więc nie będzie źle. A jeśli chodzi o akcje ofensywne to myślę że Ranieri zabroni mu brac w nich udział, bo po pierwsze nie za bardzo mu wychodzi, a po drugie my się jutro będziemy bronic panowie. Ja nie liczę na ofensywę z naszej strony, bo wiem że mecz na SB to nie to samo co w Turynie, a jak sami wiemy nawet w Turynie nas potrafili mocno przycisnąc.
Chciałem napisać dokładnie to samo, w jutrzejszym meczu Juventus zapewne będzie się bronić. Wydaje mi sie, że bezbramkowy remis można by uznać za korzystny rezultat i tak pewnie pomyśli Ranieri. Jak do tej pory, gra na remis nie wychodziła nam na dobre, a tym razem w środku pomocy będzie musiał zagrać Tiago.
Jesteśmy w dobrej formie, i zaczęły już panować dosyć optymistyczne nastroje, ale ja , mimo szczerej wiary w zwycięstwo , dopuszczam możliwość straty punktów. Real jest potężną drużyną i na pewno będą chcieli się zrewanżować za ostatnią porażkę.

Bardzo jestem ciekawy kto zagra na prawej pomocy, Camoranesi jest najbardziej błyskotliwym zawodnikiem w zespole, ale dawno nie grał. Marchionni natomiast znajduję się w dobrej dyspozycji fizycznej. Ciężko byłoby mi podjąć decyzję, gdyby to ode mnie zależało :).

Mam nadzieję, że nasi zawodnicy kolejny raz zagrają w pełni umotywowani. Pozostaje nam liczyć na geniusz któregoś z naszych ofensywnych zawodników i kolejny dobry mecz Manningera (jak dobrze, że grają Giorgio i Nicola !).
Do przodu Juve.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 04 listopada 2008, 20:24

Nie podoba mi się ton,w jakim wypowiadają się ludzie z Madrytu...Tak samo pewni byli także przed spotkaniem w Turynie...Miejmy nadzieję,że jutro to skarcimy...


attyla7

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 września 2008
Posty: 93
Rejestracja: 30 września 2008

Nieprzeczytany post 04 listopada 2008, 21:31

Marchionni przecie nie zagra bo kontuzjowany.. byl taki news chyba


R.A.B.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2008
Posty: 67
Rejestracja: 05 września 2008

Nieprzeczytany post 04 listopada 2008, 22:20

attyla.To Marchisio jest kontuzjowany


Adis

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 lutego 2008
Posty: 43
Rejestracja: 02 lutego 2008

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 11:09

Już nie mogę się doczekać tego meczu, tym bardziej, że będę miał okazję obejrzeć go w TV, a nie Internecie jak dotychczas większość spotkań Juve. Gramy z Realem - nie tak wielkim jak w sezonie 02/03, ale i my nie mamy takiej ekipy jak wówczas. Myślę, że obejrzymy ciekawe widowisko w które zaangażowane będą obydwie drużyny.

Co do składu Juve nie mam zbyt wielu zastrzeżeń. Boli mnie tylko brak Buffona (choć nie twierdzę, że Manninger jest słaby) i Zebiny/Grygery. Poza tym twierdzę, że po takich "zawodach" jak te z Romą możemy z optymizmem patrzeć na spotkanie rewanżowe.

Wygraliśmy pierwsze spotkanie, więc jesteśmy i tak w znakomitej pozycji przed tym meczem. Możemy nawet przegrać, choć jestem przekonany o tym, że wywieziemy z Madrytu minimum jedno oczko. Liczę na Tiago i Molinaro - oby zagrali dobre spotkanie, bo reszta gra w miarę równo.


Obrazek
Motor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2008
Posty: 452
Rejestracja: 27 marca 2008

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 14:28

Mecz zapowiada się ciekawie Juventus bez często kluczowego Buffona. choć z drugiej strony Real zaczął kuśtykać; remis ze średniakiem, słaba forma w pucharze. Liczę na trzy punkty, ale po ciężkiej walce. Po żyjemy zobaczymy


Marcin_ACM

Milanista
Milanista
Rejestracja: 14 lutego 2007
Posty: 291
Rejestracja: 14 lutego 2007

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 15:03

Mimo, iż przed telewizorem będę dziś kibicował Juventusowi (poza tym lubię niespodzianki), to gdybym miał obstawiać postawiłbym na pewno na Real. Juve jest zbyt słabe z tylu na Real grający na Bernabeu. No ale dla pocieszenia dodam, że wczoraj Basel tez na papierze było za słabe z tyłu na Barce a jednak skończyło sie 1:1.


KeRmit19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2008
Posty: 577
Rejestracja: 29 marca 2008

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 15:20

Wlasnie przegladam RealMadrid.pl i wypisuja tam sporo bzdur na temat tego meczu, pozwole sobie przytoczyc 2 cytaty:
Hiszpańscy dziennikarze przewidują, iż w linii pomocy zagrają: 23-letni Mohamed Sissoko i o rok (niemal co do dnia młodszy) Claudio Marchisio na środku
lewym obrońcą będzie Cristian Molinaro, a prawym - Paolo De Ceglie
Ktos, kto to pisze moglby sie chociaz dowiedziec dokladnie na jakich pozycjach graja poszczegolni zawodnicy i kto zostaje powolany na taki mecz.
I jeszcze krotki artykul w ktorym porownywani sa Del Piero i Raul 8)
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=a ... i&id=20501

Mnie apetyt na 3 pkty rosnie co raz to bardziej :pray: Mimo to jak napisalem juz wczesniej 1 pkt bedzie rowniez satysfakcjonujacy. Spece z Tv ze swoja znajomoscia futbolu zapewne dadza nam powody do tego, zeby mozna bylo sie z nich posmiac :twisted:


mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 16:10

Ja natomiast nie mogę się już doczekać barwnego głosu Szpakowskiego, wymawiającego nazwisko "Del Piero", a nie "Del Pierro", co kiedyś tam miało miejsce i doprowadzało mnie do szału :roll: Ciężka batalia przed nami-jak wyjdziemy z taktyką "obrona Częstochowy", to dostaniemy po głowie niemiłosiernie. Musimy ich przycisnąć, może znów coś szybko wpadnie, wtedy dopiero troszkę wyważyć grę. Dylemat "Marchionni czy Camoranesi" jest ogromny,ale i też niezwykle ważny-Marchionni coś tam ostatnio zwyżkuje w aspekcie formy,ale Camor to nasz motor napędowy już od jakichś dwóch lat (przejął pałeczkę po Nedvedzie) i Marchionni się z nim równać nie może, jednak Camor dopiero się wylizał z kontuzji...ciężki wybór, naprawdę ciężki. A zatrważa mnie wizja obrony-Mellberg-blisko dwumetrowa kłoda oko w oko ze zwrotnym i zwinnym Robbenem-to może się dla nas źle skończyć...Legro+Chiellini=klasa. Molinaro-też ostatnio podwyższył loty,ale gra meganierówno :/ no i Tiago...Tiago, Tiago, Tiago-on dopiero teraz zaczyna coś łapać z gry i nie wiadomo jak na niego podziała presja gry vs. Real...liczę na komplet punktów-jesteśmy w stanie wygrać, chociaż będzie to arcytrudny mecz.

FORZA JUVE :!:


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
Zablokowany