LM (Gr. H) [04]: Real 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 08 listopada 2008, 12:54

Fala krytyki opadła,ale należy pamiętać,że Ranieri nadal jest pod ścisłą obserwacją.Co prawda zespół w ostatnim czasie prezentuje się genialnie,ale nie można osiąść na laurach.Ja podobnie uważam,że Claudio popełnił wcześniej kilka znaczących błędów i ta krytyka była w pełni zasłużona.Dokonywał złych decyzji w trakcie spotkań-nie reagował właściwymi zmianami w pewnych sytuacjach na boisku.Obecnie wszystko jest w jak najlepszym porządku-chociażby w ostatnim meczu przeciwko Realowi nie przestraszył się ,co miało miejsce w niektórych spotkaniach wcześniejszych i nie wprowadzał graczy usposobionych defensywnie-zachował ogólną koncepcję taktyczną,co tylko zaprocentowało.Uważam także,że to właśnie Ranieri powinien w dalszym ciągu kierować zespołem.Oczywiście nie jestem w stanie przewidzieć,jakie decyzje będzie podejmował do końca sezonu,jednak udowodnił już,że potrafi znakomicie ustawić drużynę,nawet pomimo wielu kontuzji kluczowych graczy.


Zablokowany