LM (Gr. H) [04]: Real 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Shrek_Rybnik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2007
Posty: 130
Rejestracja: 13 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 23:13

zaczynając od początku.... miałem obawy przed tym meczem.... chociaż z drugiej strony to Real przegrał w pierwszym meczu i to Real musiał wygrać.... Musi nie znaczy, że tego dokona... po raz kolejny pokazali na to, że Wielkie nazwiska nie grają....

od samego początku mecz mógł się podobać, przewaga Realu, ale to Boski Alex strzelił bramke :) przy drugiej bramce ewidentny błąd Casillas-a najlepiej pokazała to kamera na wprost bramkarza... zrobiło się 0:2 i już było prawie pewne, że to Juve wygra i wywalczy awans do następnej rundy :)


pozdROWienia @ll
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 23:13

Miś Coccolino pisze:Koźmiński w studiu n: "Trequartista to taki zawodnik ustawiony między defensywnym pomocnikiem, a linią obrony :lol: takimi graczami byli Baggio czy Zico" :lol: :lol: To już lepsze to Amoariego czy De Seglje...
może się przesłyszałem ale zdaję się że szpaczyna stwierdził że grać u nas nie może Marcinho ( ee kto?) i że Maradona przyjechał oglądać Amauri'ego ale po paru piwach mogłem się mylić :lol:


Obrazek
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 23:14

Manninger fruwający jak F-16. Boski Del Piero. Megavgfdibggiuws Sissoko. Świetny mecz. I słaby dzisiaj Real. tyle mogę powiedzieć. panowie, to było coś ; D

swoją drogą, Szpakowski dziś się znowu popisał. nazwanie Marchisio Mancinio to już przegięcie pały. Amuri i Lełrotałie też całkiem fajne.


matekkuba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2007
Posty: 436
Rejestracja: 16 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 23:16

drozdi pisze:
Miś Coccolino pisze:Koźmiński w studiu n: "Trequartista to taki zawodnik ustawiony między defensywnym pomocnikiem, a linią obrony :lol: takimi graczami byli Baggio czy Zico" :lol: :lol: To już lepsze to Amoariego czy De Seglje...
może się przesłyszałem ale zdaję się że szpaczyna stwierdził że grać u nas nie może Marcinho ( ee kto?) i że Maradona przyjechał oglądać Amauri'ego ale po paru piwach mogłem się mylić :lol:
Amauriego faktycznie wypomniał, ale potem dodał - jako rywala w nastepnych meczach. Ale o jego włoskim paszporcie nie słyszałem, a Szpaku tak...


Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 23:17

MAGIA !

Coś wspaniałego! Poezja! Marzenie! Kolejny mecz z rzędu podoba mi sie gra Tiago! Molinaro perfekcyjnie! Nie wierzę w to, co mówię, ale... grande Molinaro! Znakomity Nedved, wspaniały Sissoko, a przede wszystkim... fantastyczny Alessandro DEL PIERO ! Ten człowiek to legenda samego siebie!

MADRYT JEST NASZ ! MADRYT DO NAS NALEŻY !


Sky is the limit!
Juventini2007

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2006
Posty: 80
Rejestracja: 08 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 23:20

Ciężko po takim fantastycznym meczu cokolwiek napisać... BRAWO ALEX!!! Fantastyczne bramki i doskonała gra!!! No i brawa należą się Ranieriemu za świetną taktykę,którą piłkarze znakomicie realizowali.Jestem zbyt podniecony by pokusić się o szczegółową analizę :bravo: :bravo: :bravo:


Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 23:23

drozdi pisze: ... i że Maradona przyjechał oglądać Amauri'ego ale po paru piwach mogłem się mylić :lol:
też to wyłapałem , polewka , a nazwisko w/w odmieniane było w najbardziej dziwny sposób hehe , będą się komentatorzy nauczyć:D
a wracając do pana "eksperta" to wszystko wina tego ze przez "to złe , dziadkowe" Juve zakłady mu nie wychodzą i stąd ta złośliwość.
tak jaki ktoś wyżej pisał - bardzo dobry mecz Molinaro.
Taktyka świetnie ustawiona i świetnie wypełniona na boisku czyste konto w Madrycie ( nie spodziewałem sie tego).
Forza Juve Forza Ranieri
F.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 23:24

Szpaq matematyk:
Del Piero najpierw strzelił w 17 minucie, poczekał godzinę i strzelił kolejną [w 67 minucie]
Szpaq geograf:
Real czeka trudny mecz na wyjeździe w Bułgarii
Szpaq poliglota:
Amoari, Marsino, De Seglje
Gmoch:
he he he.


:D


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 23:26

Co do Szpaka...

- "do Madrytu nie przyjechali (...) i Marcinho" Że niby kto ? :D

- Maradona przyjechał zobaczyć Amauriego... na szczęście za chwilę się poprawił i powiedział, że jako potencjalnego rywala Argentyny :)

- Amoari ;D;D;D

- wg. Szpaka, Amauri ma już włoski paszport :)

- Grygiera ^^


Sky is the limit!
SirRose

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2007
Posty: 357
Rejestracja: 22 października 2007

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 23:28

BRAWO !! Piękny mecz, znakomita strategia, znakomita obrona. Real byl bezradny jak dziecko we mgle. Del Piero po krolu strzelcow serie B i serie A idzie po króla CL :?: oby :-D :!:

Kolejny bardzo dobry mecz Molinaro, chyba jednak zagrzeje miejsce w naszym składzie jeszcze jakiś czas. Najsłabiej w mojej opinii Marchioni, Tiago i Amauri (ale i tak go lubie ;) ) Oby tak dalej aż do finału. Teraz wierze że niema przeciwnika który byłby poza naszym zasięgiem.

Forza Juve


MaD-Q

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2008
Posty: 3
Rejestracja: 27 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 23:30

3ptk nasze :D

I ciekawy komentarz ze strony Realu

" Tutaj bardziej liczyla sie walka miedzy Ranierim, a Shusterem. Absolutne zwyciestwo w dodatku na obcej ziemi, nie dal najmneijszych szans, wiedza taktyczna tego trenera pochlonela chaos gry Realu. Wrecz osmieszyl to co Real probowal dokonac. Wielkie brawa, mam nadzieje, ze kiedys moj ulubiony klub poprowadzi tak dobry trener jakim jest Ranieri. " :C :C


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 23:30

Miś Coccolino pisze:Szpaq matematyk:
Del Piero najpierw strzelił w 17 minucie, poczekał godzinę i strzelił kolejną [w 67 minucie]
Szpaq geograf:
Real czeka trudny mecz na wyjeździe w Bułgarii
Szpaq poliglota:
Amoari, Marsino, De Seglje
Gmoch:
he he he.


:D
Człowieku, ten post jest po prostu bezcenny! :prochno:

Kumpel z pracy, który jest zagorzałym fanem Realu, wyjechał kilka dni temu do Mediolanu. Nie mieliśmy więc szansy obejrzenia tego meczu razem, za to on po bramkach tylko do mnie zadzwonił... pogratulował... achhh... bezcenne, bezcenne.
Przy rzucie wolnym jakoś w środku wiedziałem, że będzie bramka. Kapitalne spotkanie Del Piero. Świetna postawa Manningera. Fantastyczny pokaz walki. I bezcenny komentarz Szpakowskiego. Amuari pobił wszystkich.

Po 46 latach zmieniliśmy historię!!! Grazie, grazie, grazie!!!


Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 23:30

SirRose pisze:Najsłabiej w mojej opinii Marchioni, Tiago i Amauri
Tu się nie zgodzę :) Tiago zagrał bardzo dobry mecz :)


Sky is the limit!
Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 23:32

Michael900 pisze:A "ekspercik" TVP mówi, że " Juventus nie miał prawa wygrać tego meczu" ;/
Dokładnie... Ale bardzo podobała mi się mina Kołodziejczyka, kiedy Rafał Patyra zasugerował kolejne zakłady ;) Odpowiedz jednoznaczna "nie" :lol:


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
ŁukaszzNTFanJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 września 2008
Posty: 11
Rejestracja: 16 września 2008

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 23:33

jednym słowem KAPITALNIE!! Kapitalny mecz Alexa jak i całej drużyny ;D !!! W przerwie meczu bardzo chwalący Alexa komentarz powiedział Pan Gmoch tzn " Del Piero rusza się po boisku jak młody jelonek" ;D A no i znowu ten Pan Michał KKołodziejczyk w skrótach na Tvp dwa obraził naszą drużynę i całego mistrz , mianowicie chodzi mi o ten tekst " juventus przyjechał z dziadkiem Del Piero i wygrał ". Mimo to nie był już taki cwany jak 2 tyg. temu;D Mimo wszystko zagraliśmy kapitalnie ;D Pod każdym względem , dwie ładne bramki Del Piero ! I Santiago Bernabeu zdobyte! Oby tak dalej !! FORZA JUVE!


Zablokowany