LM (Gr. H) [04]: Real 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
R.A.B.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2008
Posty: 67
Rejestracja: 05 września 2008

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 22:59

Tom A Juve pisze:
P.S. zastanawia mnie jedynie czemu zawsze w końcówce meczu wchodzi Iaquinta za Amauriego bez względu na to czy się bronimy czy gonimy wynik ? :think:
weług mnie oszczędza Amauriego i ma rację bo Amauri gra w każdym meczu

A co do dzisiejszego spektaklu powiem że wszyscy zawodnicy zostawili zdrowie na boisku.To było piękne


Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 22:59

Obrona bardzo dobrze , pomoc solidnie , Del Piero - po prostu bomba :D
Ale oczywiście "pan ekspert" w tvp wie lepiej :
"Juventus nie miał prawa tam wygrac"
"zespoły w Hiszpanii graja co kilka dni i te wahania formy to normalka"
na koniec tylko kilka słów o dyscyplinie taktycznej po wiedział - jedyny pozytyw jaki zauważył .
F.


FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 23:01

Brawo Juve!!! Pieknie!!:D Odrodzilismy sie jak feniks z popiolu!!!:) Ranieri wielkie brawa! Mecz rozegrany czysto taktycznie ale jakże trafiona ta taktyka była!! ALex!! Ach serce sie raduje jak patrze na jego gre!!


Forza Grande Juve! Forza Grande Alex!!

P.S ale poljechali w skrotach po tym kolesiu co sie zakladal ze Real wygra HAHA A Szpaku wymiata! A jak przedstawił De Caglie to lalem ze smiechu xD


Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 23:01

Powiem szczerze że przed meczem remis wziąłbym w ciemno i powiem szczerze że jestem dumny z naszych piłkarzy (a kto nie 8) ) .

Na pewno na plus (Alexa nie wymieniam bo to oczywiste) Sissoko.
Ten facet jest niesamowity, to co on dziś wyprawiał przechodzi moje pojęcie, z jakim spokojem dzisiaj dyrygował środkiem pola, troche brakowało mi dzisiaj dynamiki Marchionniego, tego na pewno nie zabrakło Nedvedowi, który coraz bardziej mnie zaskakuje.


Boski zaczes już zaczyna, jak mi go szkoda że przegrał jakiś tam zakład :lol: No ale w końcu Juventus nie miał prawa wygrać jego zdaniem :whistle:


Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 23:01

Dzisiaj jestem w stanie napisać tylko: Mistrz jest tylko jeden. Głębsza analiza jutro.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 23:03

Cattenacio..... ale jak mogl bym narzekac :) Zaczynam to lubiec FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!
6pkt w meczach z Realem POEZJA :) Stac nas na wszystko :)


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 23:03

Nie wiem, czy dobrze słyszałem, ale kibice Juventusu zaczęli skandować nazwisko Sissoko. A Szpaku na to "Kibice Juventusu już świętują zwycięstwo" :D

Ja poproszę o więcej takich przyśpiewek.

Grande Juventus ! :bravo:


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 23:05

No nie wierzyłem. Remis brałem w ciemno. Real słaby jednak...
Ile to już razy pisaliśmy że tacy piłkarze jak Alex powoli odchodzą i trzeba szukać nowych godnych następcow. A jednak co wielki mecz Del Piero potrafi popchać ten nasz wózek. Wielkie szczere brawa.
Awans zapewniony, nie musimy jechać i bić się na Rosji czy tracić siły z BATE.
Mellberg nie może grać na prawej obronie. Za dużo błędów.
świetnie gramy linią w obronie, dobrze przesuwamy formacje. Wyszliśmy z dołka.

Koźmiński w studiu n: "Trequartista to taki zawodnik ustawiony między defensywnym pomocnikiem, a linią obrony :lol: takimi graczami byli Baggio czy Zico" :lol: :lol: To już lepsze to Amoariego czy De Seglje...

Plus dla realowców za brawa dla Del Piero. Choć przez cały mecz vaffanculowali...

PS. Wszyscy wychwalają Alexa, a ja wyróżnię Manningera.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 23:08

Jedno nazwisko-Del Piero
która to jego młodość? ciężko zliczyć. Gdy widzę rzut wolny przed bramką przeciwnika już wstaję z miejsca gotowy do radości 8)
obstawiałem remis gdyż myślałem że Real u siebie będzie mocniejszy-myliłem się :) mamy awans mamy pieniądze ale czy będziemy mieli wzmocnienia? czas pokaże ;] pozdrawiam świętujących :D


Obrazek
Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 23:09

Coś nieprawdopodobnie pięknego ! FORZA !

Taki Juventus chce się oglądać. Wszyscy zagrali fenomenalne spotkanie, kapitalna gra taktyczna. Trzeba przyznać, że Claudio świetnie poukładał na ten mecz swój zespół.
Oceny:
Manninger: Bardzo dobry mecz... pewnie i bezbłędnie.
Molinaro: dobry mecz... widać było, że Juve bało się rajdów Ramosa i Molinaro nie udzielał się zanadto w akcje ofensywne. Za to w defensywie bezbłędnie.
Chiellini: sponiewierał Raula, świetny występ. Niezliczona ilość wygranych pojedynków główkowych. Kolejny raz pokazuje, jak ważnym jest zawodnikiem dla zespołu.
Legrottaglie: podobnie jak Kielon. Raczej bez wielkich błędów... choć ten faul na RvN, a szczególnie rzekoma ręka w polu karnym podniosła Nam zapewne ciśnienie.
Mellberg: dobrze walczył z Drenthe, ale ta pogoń za Roystonem i wślizg który w/g mnie ocalił Nasz zespół od utraty bramki zostanąna długo w mej pamięci. Duży +
Sissoko: świetny mecz, jak zwykle b. duża liczba odbiorów i o dziwo mała liczba strat. Świetny występ.
Marchionni: zaskoczył mnie, bo zagrał dobry mecz. Ciekawie klepali po tej prawej stronie boiska :wink:
Tiago:dobry mecz Portugalczyka. Widać, że miał też dużo zadań defensywnych, bo z przodu rzadko bywał.
Nedved: Bardzo dobre zawody Pavla. Razem z Sissoko nabiegali się za 4 :wink: Zaciekawiła mnie informacja Szpaka, który rzekomo rozmawiał z jakimś czeskim pismakiem i dowiedział się, że Pavel chce powiesić ciapy na wieszak juz po zakończeniu obecnego sezonu... hmm... no zobaczymy jak to w końcu będzie.
Amauri: co tu dużo pisać... dno... kompletnie nie wyszedł mu dzisiaj ten mecz... masa strat, włóczył się po tym boisku jak żółw... za dużo Nam Brazylijczyk gwiazdorzy...
Iaquinta: grał krótko, ale za to mógł mieć na koncie fantastyczną asystę przy strzale Alexa.
i na koniec:
The Hero Alessandro Del Piero: BÓG... o dzisiaj zaczynam się do Niego modlić... większość meczu truchci-drepci, a jak trzeba to przywali z grubej rury do takiego stopnia, że zapewnia zwycięstwo swojej drużynie... napisze jeszcze raz to co pisałem po meczu z Romą: nikt nigdy lepiej nie wykonywał, nie wykonuje i nie będzie wykonywać rzutów wolnych.

Jeszcze raz napomknę: Świetnie Claudio ustawił drużynę na ten mecz. Brawa.

Co do sędziego, to za dobry nie był, ale nie ma co mówić o jakimś sędziowaniu na czyjąś korzyść bo popełniał błędy po obu stronach:
Real: ręka Legro... choć na moje miał ją przy ciele nie powinno jej być, ale jakby odgwizdał to raczej podważanie jego decyzji mijałoby się z celem.
Juve: Marchionni pruje lewą stroną, Kielon z bara Drenthe ten na glebe i gwizdek :? no sorry, ale On z papieru ? Drugi Raul...


A teraz wesołe akcenty... leżałem.. .no dosłownie leżałem na pysku jak usłyszałem, że w Juve gra AUMARI :rotfl: albo MARCINIO :prochno:
pomijam już literówki Szpaka bo u Niego to norma.

Co tu dużo pisać.
! ! ! F O R Z A M A G I C A J U V E N T U S ! ! !


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 23:10

Jubileuszowego posta zostawiłem sobie na deser...

Manninger jest genialny-ta jego mimika twarzy mnie rozwala, a i gra świetnie
Mellberg-niezły mecz, ofiarnie,ale cieszę się,ze nie grał Robben
Legro+Chiellini-genialnie
Molinaro-kurcze, jak tak dalej pójdzie, to faktycznie Lippi go powoła :P
Marchionni-uważam,że Giovinco powinien go zmienić...
Tiago-niewidoczny,a jak się ujawniał, to grał całkiem super :D
Sissoko-no, ten przecinak jest megaśny-genialny czyściciel
Amauri-trochę mało piłek dostawał, a jak już dostał, to tracił...wcześniej powinien wejść Iaq

no i na koniec

Nedved-ja to nie wiem, jak tak można? :D najstarszy na boisku, a prawie najlepszy
Alex-w niedzielę urodziny-najlepszym prezentem byłaby "tripletta"-nie udało się...

ALEX ROZMONTOWAŁ REAL!
GRANDE CAPITANO!
GRANDE JUVE!

no i 4 pkt przewagi-coś pieknego


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 23:10

To jest niesamowite. To jest warte tamtego kryzysu.


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 23:11

No i takim sposobem zapewniliśmy sobie awans do dalszej fazy. Może matematycznie jeszcze nie, ale logicznie tak. Real ma mecz z Zenitem czyli ktoś straci punkty. Świętujemy. :dance: :dance: :dance: Jest duża szansa , że zajmiemy pierwsze miejsce w grupie czyli zagramy z teoretyczne słabsza drużyną:D Ranieri zyskał w moich oczach bardzo dużo, ale i tak uważam , że powinien odejść po sezonie.
Co do meczu nie ma co pisać wszyscy dziś widzieli GRANDE JUVENTUS GRANDE DEL PIERO.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 23:11

ORGAZM

Nieprawdopodobne, chyba całe osiedle mnie słyszało. Nie wiem, nie wiem, ale jesteśmy genialni. Coś pięknego. Tak idealnie w obronie, konsekwentnie. I Alex. Haha jeszcze kuzyn przy wolnym do mnie napisał - patrz brama Alexa - i co - no nie, to jest niemożliwe. Te gole strzela jak karne..

ORGAZM x 143719477914017490781

A no i grzywka ze studia już coś pierdzielił - Dziadek Del Piero, a najlepszy napastnik świata, a co!


sk1le

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2008
Posty: 304
Rejestracja: 22 marca 2008

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 23:13

Jestem pod wielkim wrazeniem. Claudio R fanstastycznie ustawil zespol taktycznie. Najlepszym zawodnikiem Juve na boisku bez watpienia byl Sissoko on jest fenomenalny. No i geniusz Alexa:) w pojedynke wygral mecz. No i SzpaQQu mnie dzisiaj niezle rozbawil " Amarai?" De Szeglie i co tam jeszcze bylo Masisio xD? dla takich chwil warto zyc . Forza Juve!!


Zablokowany