LM (Gr. H) [04]: Real 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 listopada 2008, 07:11

Piękna noc! Piękny mecz! Piękne zwycięstwa! No i piękny, magiczny Alex! :D :prochno:

Dla takich meczy, dla takich chwil się żyje! Dla takich meczy się godzi z faktem "spotkania" ze Szpakowskim przez ponad 1,5 h :prochno:

Do tego towarzystwo kibiców Realu, kumpla który obchodził urodziny i kibiców Barcy będących za Juve :D:D

Jeden z najpiękniejszych wieczorów mego życa. Szkoda, że to nie była 1/4 albo 1/2, ale mamy wyjście z grupy! Plan minimum, który trzeba było zrealizować i w którym liczyło się ogranie i "siła" zespołu jest (prawie?) osiągnięty!

Teraz zaczyna się ta piękna, ale też okrutna, nieprtzewidywalna Liga Mistrzów w której więcej zależy od szczęścia, formy dnia, sędziego itp. :D


Nic mi nie pozostaje więcej napisać jak FORZA JUVENTUS!!!

Chip pisze: Alex jest w dużej formie, a częstotliwość z jaką strzela bramki z "wolnych" jest b. wysoka. !
Jak to powiedział Szpaku- 30% skuteczności xD Chyba, że to pod wpływepm meczu oblewania wyniku sam dopowiedziałem xd


bolec_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 września 2006
Posty: 241
Rejestracja: 18 września 2006

Nieprzeczytany post 06 listopada 2008, 07:42

Co tu dużo mówić...fantastycznie w obronie,niesamowity Alex,wspaniale wszystkie formacjie,piękny mecz, zasłużone zwycięśtwo...jestem przeszczęśliwy!!Tym meczem pokazaliśmy jak naprawde jesteśmy mocni i że nie straszny jest nam Real w swojej "jaskini".Tego szczęścia nie da sie wyraźić słowami...wiec walne pare emotów :-D :-D :-D :happy: :dance: :dance: :dance: :dance: :happy: :dance: :dance: :bravo: :bravo: :bravo: :-D :D :D :D :D :D


Tu sei la squadra del cuore
Sempre in campo undici eroi
Forza JUVE!!!!Forza Juve!!!!
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 06 listopada 2008, 08:13

To ja również napiszę !! Jestem w niebo wzięty naszą grą ,zagraliśmy świetnie!! Real również miał swoje sytuacje ale świetnie dysponowana obronna i bramkarz nie dali złudzeń Realowi ,kto jest Galaktyczny!! ;]

Mamy wyjście z grupy wystarczy wygrać 1 z 2 meczy i jesteśmy pierwsi co nas stawia w bardzo dobrej sytuacji ;)

Del Piero zagrał fenomenalnie ,cieszę się ,że znów strzelił gola i pokazał kto jest lepszy on czy Raul ?;]


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 listopada 2008, 08:38

Enzo_Maresca pisze:Nie wiem jak wam ale mi już drugi mecz z rzędu bardzo podoba sie gra Tiago.Jest dużo lepszy niż Poulsen i Marchisio.
Racja. Tiago też mnie przekonał, że powinien być podstawowym piłkarzem. Ambitnie w defensywie, pressing, no i posiada dobre podanie. Wreszcie się zaaklimatyzował, szkoda, że tak późno.


Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 06 listopada 2008, 08:45

Mr Cezary pisze: PS. I czy mi się wydawało, czy w 88 minucie kibice zaczęli skandować "Grazie Ranieri" ?? Jeśli ktoś dokładnie to słyszał, to proszę o ewentualną korektę :wink:

GRAZIE RAGAZZI !!!
Tak słyszałem to samo, więc słuch masz dobry :D

Kochany Alex :D Jest jak Midas "Wszystko co dotknie, zamienia w złoto"
Kto by przypuszczał, że w Madrycie strzelimy 2 bramki i zagramy na 0 z tyłu, fantastycznie :!:
Drużyna była ustawiona najlepiej jak mogła, Real nie mógł sie wogóle przedrzeć przez nasze szyki pod bramkę, tak trzeba grać z Hiszpanami, twardo, zwarcie. Brawo dla Ranieriego za taktyke.
GRAZIE JUVE :!:
p.s Sissoko WYMIATA :!:


Del Rajko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 137
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 06 listopada 2008, 09:06

:smile: :smile: :smile:

Wszystko zostało powiedziane. Może ktoś wrzucić bramki na sendspace, lub jakiś inny serwer? Bo z JP nie idzie ściągnąć.


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 06 listopada 2008, 09:07

http://www.d1g.com/video/show/?id=2426314

Zwróćcie uwagę na gościa który po strzelonej bramce, dość nerwowo reaguje rzucając szalik Realu pod nogi i depcząc go :C

Ja napiszę tylko dwa słowa.
GRAZIE ALEX :)


Vergil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2008
Posty: 18
Rejestracja: 07 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 06 listopada 2008, 09:12

Piękny meczyk, dobrze że przymknęli pyski gwiazdkom Realu, strasznie mnie V.Nisterlooy swoim zachowaniem wkurzał...dobrze żę Chiellini go wmontował w murawę :D Płakałem ze śmiechu :D

Szkoda że Amauri nic nie ugrał...GRANDE DEL PIERO ! :D


Obrazek
mb12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2007
Posty: 31
Rejestracja: 30 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 06 listopada 2008, 09:20

Piękny mecz!Świetna gra Del Piero ,piękne bramki,chociaż trochę szkoda tej akcji Amauriego i 3ciej okazji Del Piero. :)


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 listopada 2008, 09:32

Znalazłem jedną wadę wczorajszej pięknej wygranej.
Secco z pewnością utwierdził się w przekonaniu, że nie potrzebujemy wzmocnień :smile: .


Walo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 204
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 listopada 2008, 10:40

I taki Juventus chcemy oglądać. Pewna gra w obronie i niesamowita skuteczność. Co tu sie opisywać , i tak wszystko juz zostało powiedziane.
Ciekawostką jedynie jest druga bramka Del Piero i zachowanie Cassilasa.
Zastanawiamy sie dlaczego tak zle ustawił mur , dlaczego praktycznie nie było reakcil choć jest uważany za jednego z najlepszych bramkarzy na świecie ? Czy i jemu zdążają sie az tak poważne błędy ?
Wydaje mi sie ze jednak nie. Tak wielki bramkarz jako pierwszy zrozumiał ze Del Piero z wolnych w tym sezonie strzela jak z karnych. Widać bylo ze pierwszy ruch Ikera po strzale Alexa byl w odwrotnym kierunku. Cassilas odkryl ze skoro Alex wykonuje wolne jak karne , to bramkarz musi sie zachowywać jak podczas strzelania jedenastek , musi po prostu wybrać stronę obrony losowo. W tym wypadku mu sie to nie udalo. Ale chyba nikt nie ma mu tego za zle :-D


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 06 listopada 2008, 11:03

czy moglby ktos wrzucic bramki z meczu na jakis inny server bo z JP nie moge sciagnac... po raz kolejny wyskakuje "brak wolnych miejsc" czsami sciaga np. 10mb i stoi ... od jakiegos czasu nie moge z JP sciagnac bramki....


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 06 listopada 2008, 11:12

Witam po 5-miesięcznej przerwie!
Co do meczu, to pamiętam taki dzień, to była środa, 20 maja 1998. Na ArenaA w Amsterdamie toczyliśmy bój o Puchar Ligi Mistrzów z Hiszpańskimi torreaodorami z Madrytu. Opromienieni 25 Scudetto, wywalczonym po heroicznej walce z Interem, przystępowaliśmy do tego pojedynku jako murowany faworyt. Miał to być rewanż za finał 97' z BVB. Niestety, przegraliśmy, grając na domiar złego, zupełnie bezbarwnie. Od tamtej pory minęło 8,5 lat, a zdążyliśmy się zrewanżować Królewskim już po raz trzeci. Najpierw 2003, powstrzymaliśmy drużynę zwaną Galacticos. Następnie za Capello pnąc się w górę stawki (1/8 ), a teraz jedynie na fazie grupowej, ale w wyjątkowych okolicznościach, bowiem wróciliśmy do Ligi Mistrzów po 2-letniej przerwie. Nigdy nie robiliśmy tego z taką łatwością. O czym to świadczy? o słabej grze Realu? czy tak wielki klub jak Real, czy kiedykolwiek źle grał? Imponuję mi nasza motywacja. Szpakowski kierując się słowami czeskiego dziennikarza, stwierdził, że to będzie ostatni sezon Pavla Nedveda. Życzymy sobie chyba wszyscy z całego serca, aby odszedł jako zwycięzca, w wiecznej chwale;)
ps. Juventus ukradł wczoraj koronę Królewskim ( :lol: )


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
Marian50

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2006
Posty: 179
Rejestracja: 24 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 06 listopada 2008, 11:30

Mecz wczorajszy miodzio:)..Juve świetnie wypunktowalo Real:).
Heh a jak byl wolny to już wiedziałem co sie szykuje :D
I te piękne zachowanie kibiców Realu kiedy Del Piero schodzil z boiska.Tak jak ktoś juz napisał,to niesamowite,że jeden wygrany mecz jest w stanie wprawić człowieka w stan euforii:)....
Ma ktośmoze bramki z polskim komentem?albo skrót?


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 06 listopada 2008, 11:38

paku pisze:http://www.d1g.com/video/show/?id=2426314

Zwróćcie uwagę na gościa który po strzelonej bramce, dość nerwowo reaguje rzucając szalik Realu pod nogi i depcząc go :C

Ja napiszę tylko dwa słowa.
GRAZIE ALEX :)
a co ty sie dziwisz, "kibice" Realu na calym swiecie sa tacy sami :smile: jak idzie to wielcy fanatycy, jak przegraja z 3 mecze z rzedu to kibicuja Barcelonia lub Valencii, a jak znów Real zacznie wygrywac to znów sa wielkimi fanatrykami Realu :D

a co do tego gostka na filmiku, nie zdziwilbym sie jakby na nastepnym mecz poszedł na Vincente Calderon :prochno: :prochno:

a jeszcze jedno, tak sie wszyscy na czele z piłkarzami odgrazali ze Juventus to z 5:0 dostanie w SB :rotfl: Inter niech sie zaczyna bac, bo za 2 tygodnie to Jose peknie czaszka za zagotowania :rotfl: ale mam dla niego rae, neich sie nie przejmuje, taka jest kolejnosc rzeczy nie bedzie pierwszym trenerem i nie ostatnim który przegra na San Siro z Juventusem :prochno: :rotfl: :rotfl:


Zablokowany