Serie A (08): JUVENTUS 1-0 Torino

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 22 października 2008, 14:25

Obrazek

mecz 8 kolejki Serie A: JUVENTUS - Torino

Czas:

2008-10-25 (sobota)
Godzina 20:30

Miejsce:

Stadio Olimpico di Torino

O przeciwniku:

Rok założenia: 1906
Barwy: Burgund
Przydomek: Granata, Toro
Prezydent: Urbano Cairo
Trener: Walter Alfredo Novellino
strona internetowa

Sukcesy:

Mistrz Włoch ( 8 ): 1927, 1928, 1943, 1946, 1947, 1948, 1949, 1976;
Puchar Włoch ( 5 ): 1936, 1943, 1968, 1971, 1993;

Ostatnie mecze

19 października 2008
Torino Cagliari 0 : 1

5 października 2008
Udinese Torino 2 : 0

28 września 2008
Torino Lazio 1 : 3

Aktualna sytuacja w tabeli:

12. Juventus
...
17. Torino

Najlepsi strzelcy drużyn:

4. Amauri (Juventus)
…
2. Amoruso / Bianchi (Torino)


mecz na żywo w TV:

Al Jazeera Sport +1
C+ Fútbol
C+ Sport 1 (Poland)
DigitAlb SuperSport 1
NTV Spor
Raitalia 3 Africa
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (Italy)
Sky Sport 16:9 (Italy)
Sport 1 (Ukr)
Sport 2 (Hun)
Telekanal Sport
~ C+ Sport HD (Pol)
~ DigitAlb SuperSport HD1
~ Sky Sport HD1 (Italy)

Przewidywane składy

JUVENTUS
Torino

źródła: www.juvepoland.com , www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it

wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki :-D

--------------------------------------------------------------------------------

Na samym początku może wyjaśnię całą sytuację, gdyż zapowiadałem, iż poprzedni temat był moim ostatnim tematem – zapowiedzią meczu na forum.. Jednak i w tamtym temacie i na PW dostałem sygnały, że jednak są osoby które doceniają to co robię i zdecydowałem, że będę kontynuował tą można by powiedzieć tradycje :D

A więc jeśli chodzi o moje zdanie na temat meczu to myślę że jest to najlepszy moment dla Juve na mecz derbowy. Po zwycięstwie nad Realem w naprawdę dobrym stylu nasi zawodnicy są w świetnej kondycji psychicznej bo w to, że nie brakuje im umiejętności chyba nikt nie wątpi. Co prawda nadal mamy problemy z kontuzjami ale jak było widać wczoraj z tym można sobie poradzić.

A więc czas rozpocząć odrabianie strat po tym nie najlepszym okresie. Najlepiej od wysokiego zwycięstwa derbowego.

Obrazek
Ostatnio zmieniony 24 października 2008, 22:20 przez tabo89, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 22 października 2008, 16:08

Bardzo ważny dla nas mecz. Po ostatnim meczu w LM jestem bardzo pozytywnie nastawiony co do tego spotkania. Nie chcę typować samego wyniku, ale myślę i wierzę że będzie na plus.


Obrazek
nerinka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 475
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 22 października 2008, 16:16

Po przełomowym meczu z Realem przyszedł czas na derby. Oby euforia i zapał nagle nie wyparowały, ale dalej towarzyszyły grze Juventusu. Mam nadzieję, że to był ich moment przełomowy i bardzo szybko zapomnimy o tym całym 'kryzysie'. Oby im palma nie odbiła i nie 'olali' przeciwnika, bo Torino poza tym, że bardzo lubi grać na remis to zwycięstwem nie pogardzą, jeżeli się im pozwoli na zbyt dużo.
Moim zdaniem mimo wszystko trener do wymiany.


Juventus zawsze był i zawsze będzie historią mojej miłości.
Pavel Nedvěd
KeRmit19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2008
Posty: 577
Rejestracja: 29 marca 2008

Nieprzeczytany post 23 października 2008, 15:09

Po wygranej z Realem nie popadam w huraoptymizm. jednak mam nadzieje, ze ta wygrana pozwoli nam wyjsc w koncu z tego kryzysu. Tak jak w meczu z krolewskimi liczy sie dla mnie teraz tylko zwyciestwo! kazdy inny wynik nie bedzie satysfakcjonujacy. Inna sprawa, ze derby rzadza sie swoimi sprawami. Pamietam jak w zeszlym sezonie ogralismy ich w pierwszym meczu 1-0 po bramce w ostatniej minucieTrezegueta :) Piekne to bylo. Martwi kontuzja Marchiso bo ten chlopak naprawde nie gra najgorzej;]. Mam nadzieje, ze nasi zawodnicy beda gryzc murawe zeby tylko wygrac ten mecz :twisted: Osobiscie sqad widzialbym w ten sposob:
--------------Manninger-----------------
Gryger-----Chiellini---Legro---De Ceglie
Marchionni--Sissoko--Nedved--Giovinco
---------ADP-----Amauri-------------
Nie wiem co z Tiago ale w obliczu kontuzji ewentualnie jestem za daniem mu szansy, a co za tym idzie - Nedved moglby troche odpoczac :prochno:


krychu10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 stycznia 2008
Posty: 4
Rejestracja: 29 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 23 października 2008, 17:10

Ja myśle że wygramy z Torino .Powiem więcej :) sądze że po wygranej nad Realem jesteśmy na fali ;]
FORZA JUVE


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 23 października 2008, 17:10

KeRmit19 pisze:Martwi kontuzja Marchiso bo ten chlopak naprawde nie gra najgorzej;].
Więcej - on gra dobrze. Bardzo szybko piłkarsko dojrzewa, popełnia coraz mniej głupich fauli.
KeRmit19 pisze: Mam nadzieje, ze nasi zawodnicy beda gryzc murawe zeby tylko wygrac ten mecz :twisted: Osobiscie sqad widzialbym w ten sposob:
--------------Manninger-----------------
Gryger-----Chiellini---Legro---De Ceglie
Marchionni--Sissoko--Nedved--Giovinco
---------ADP-----Amauri-------------
Nie wiem co z Tiago ale w obliczu kontuzji ewentualnie jestem za daniem mu szansy, a co za tym idzie - Nedved moglby troche odpoczac :prochno:
Odpada. Claudio nie bierze go nawet pod uwagę przy zestawianiu first eleven.
(L)oczkerson na pilka.pl napisał, że Ranieri pisze: Cały pomysł opiera się więc na założeniu: Nedved oraz Sissoko w środku - podobnie jak w drugiej połowie meczu przeciwko Królewskim, na lewej flance ktoś z dwójki Salihamidzic - De Ceglie, natomiast Marchionni zagrać miałby na prawej stronie. Istnieje szansa, że także Ekdalowi uda się w ciągu tych dwóch dni przekonać do siebie trenera i to on zagra w zbliżającym się spotkaniu z Torino.
W sumie nie dziwię się mu. Jestem Giovincoentuzjastą, ale skład na ten mecz zestawiłbym chyba raczej tak samo. Nedved to jednak nie dm, Seba zalicza sporo strat i Czech może nie podołać "czyszczeniu", a nieźle dysponowany w ostatnim meczu Bośniak gwarantuje jednak lepszą grę do tyłu niż młody Włoch.
Ktoś powie: "To tylko Torino". Tak, ale derby rządzą się swoimi prawami, a głupio byłoby teraz jedną przegraną zburzyć to, co - mam nadzieję - zostało zbudowane meczem z Realem.
Zresztą Seba może się przydać jako joker - nie mamy na ławce piłkarzy, którzy potrafią ewentualnie odmienić oblicze gry. Oczywiście - pod warunkiem, że będzie w odpowiedznim momencie wpuszczony.
Ostatnio zmieniony 23 października 2008, 17:31 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Machnes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 500
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 23 października 2008, 17:21

Łukasz pisze:
Ranieri pisze: Cały pomysł opiera się więc na założeniu: Nedved oraz Sissoko w środku - podobnie jak w drugiej połowie meczu przeciwko Królewskim, na lewej flance ktoś z dwójki Salihamidzic - De Ceglie, natomiast Marchionni zagrać miałby na prawej stronie. Istnieje szansa, że także Ekdalowi uda się w ciągu tych dwóch dni przekonać do siebie trenera i to on zagra w zbliżającym się spotkaniu z Torino.
Tego chyba Ranieri nie powiedzial w zadnym wywiadzie...

Jednak okazalo sie, ze nie calkiem bezpodstawnie wierzylem w wygraną z Realem. Podejmujemy lokalnego rywala, ktory zawsze byl w naszym cieniu, ale zwykle w Derbach mielismy ciezko. Jednak to my jestesmy gora w tym miescie wiec trzeba to udowodnic :) Licze na zabojcza skutecznosc naszych napastnikow i mam nadziaje, ze nie okupimy tego meczu zadną kolejną kontuzją.

pozdrawiam


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 października 2008, 18:12

Myślę, że wygramy ten mecz. Wydaję mi się, że mecz z Realem zakończył złą serie. I dobrze, bo już miałem tego dość. Wbrew pozorom nasza sytuacji w tabeli nie jest aż taka tragiczna. Teraz odbijamy się od dna i suniemy w górę. Chciałbym, żeby nasi w tym meczu strzelili więcej jak jednego gola.

Szkoda, że Ranieri nie ma do dyspozycji wszystkich zawodników. Liczę na występ De Ceglie, mimo dobrego spotkania Molinaro z Realem.


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Tigmar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2005
Posty: 804
Rejestracja: 20 lutego 2005

Nieprzeczytany post 23 października 2008, 18:25

Grygera podobno pauzuje za kartki, prawda to ?


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 23 października 2008, 18:50

niby jest w składzie podanym na La Gazetta ale niżej pisze, że jest diffidato czyli chyba się wyżej pomylili i faktycznie pauzuje


Obrazek
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 października 2008, 19:02

tabo89 pisze:niby jest w składzie podanym na La Gazetta ale niżej pisze, że jest diffidato czyli chyba się wyżej pomylili i faktycznie pauzuje
No nie...Czyli Mellberg gra na prawej obronie? On albo Brazzo, ale wtedy musi grać Marchionni lub Camor.


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 24 października 2008, 09:41

diffidato oznacza, że jest zagrożony. Jeśli dostanie w meczu z Torino kartkę będzie pauzować w następnej kolejce.
Zawieszenia następują po każdej czerwonej kartce i po każdej czwartej, ósmej, jedenastej, trzynastej kartce żółtej. Obecnie Grygera ma 3 kartki.

Dla wszystkich, którzy gubią się w kartkach polecam to:
Okienko na www.juvepoland.com Z LEWEJ STRONY "Sezon 2008/2009", Juventus -> Lista kartek

Albo bezpośredni link:
http://www.juvepoland.com/text.php?id=765

Najciemniej pod latarnią prawda? :whistle:


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
cedzik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2005
Posty: 16
Rejestracja: 10 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 października 2008, 20:51

nerinka pisze:Po przełomowym meczu z Realem przyszedł czas na derby. Oby euforia i zapał nagle nie wyparowały, ale dalej towarzyszyły grze Juventusu. Mam nadzieję, że to był ich moment przełomowy i bardzo szybko zapomnimy o tym całym 'kryzysie'. Oby im palma nie odbiła i nie 'olali' przeciwnika, bo Torino poza tym, że bardzo lubi grać na remis to zwycięstwem nie pogardzą, jeżeli się im pozwoli na zbyt dużo.
Mam dokładnie takie same odczucia ,oby mecz z Torino był początkiem marszu w górę tabeli.Mam nadzieję, że szansę gry przez dłuższy czas dostanie Giovinco - mówienie, że to wielki talent nic nie da, żeby się rozwijał musi grać regularnie. Jeśli Ranieri nie wystawi go w tym meczu przynajmniej na jedną połowę to przychylę się wtedy do większości (Ranieri do zwolnienia) szkoda, że nie zagra Mauro zawsze dużo wnosi do gry.

Oby jutrzejszy mecz był festiwalem strzeleckim w wykonaniu Juventusu.

Forza Juve !!!


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 października 2008, 22:35

Na lewej pomocy awizowany jest De Ceglie, a na ławce Giovinco, jesli tak jutro wyjdziemy, ranieri udowodni, że nie ma pojęcia o trenerce... :roll:


Obrazek
Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 października 2008, 23:18

Hmmm no co tu mówić.Ten meczyk trzeba wygrać,tym bardziej,że wiara w sukces wróciła do chłopaków.Myślę,że powinniśmy wyjść tak:
Manninger
Grygera,Olof,Chiellini,De Ceglie
Marchionni,Momo,Pavel,Giovinco
Alex,Amauri

Taki skład powinien desygnować do gry Ranieri.Jak będzie zobaczymy.....
Pozdro


Zablokowany