LM (Gr. H) [03]: JUVENTUS 2-1 Real

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2008, 22:37

mecz LM w grupie H: JUVENTUS - Real

Obrazek


Czas:

2008-10-21 (wtorek)
godzina 20:45

Miejsce:

Stadio Olimpico di Torino
Pojemność 27 168

O przeciwniku:

Pełna nazwa - Real Madrid Club de Fútbol
Przydomek - Los Merengues, Los Blancos, Los Vikingos, Los Galacticos, Królewscy
Data założenia - 6 marca 1902
Stadion - Santiago Bernabéu
Prezes - Ramón Calderón
Trener - Bernd Schuster
strona internetowa

Sukcesy:

Krajowe
• Mistrzostwo Hiszpanii: 31 (rekord)
• Copa del Rey: 17
• Superpuchar Hiszpanii: 8 (rekord)

Międzynarodowe
• Liga Mistrzów UEFA: 9 (rekord)
• Puchar UEFA: 2
• Puchar Interkontynentalny: 3
• Superpuchar Europy: 1

Aktualna sytuacja w tabeli grupy H:
Obrazek

mecz na żywo w TV:
CT2
nSport
2BE
B92 TV
BHT 1
Futbol Smart
HRT 2
Irib 3
NED 3
Nova Sports 1 (Hellas)
NTV+ Sport
ORF 1
Premiere Sport Portal
Rustavi 2
SF 2
Sky Calcio 1
Sky Sports 2 (uk)
Sky Sports Interactive
Sport 5
Sport N
TV2 Sport (Den)
TV3 Slovenia
TV6 Lithuania
Viasat Sport 2
~ HD Suisse
~ Premiere HD
~ Sky Sports HD2 (uk)

źródła: www.juvepoland.com , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl

wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki :-D

mecz na pewno będzie ciężki bo jak już wiedzą wszyscy jesteśmy w jakimś tam kryzysie a Real to jednak nie byle kto (kiedy my przegrywaliśmy z Napoli oni wygrali z Atletico)

pozostaje nam jednak wierzyć że ten kryzys skończy się właśnie w tym meczu

pamiętajmy o tym że prawdziwy Juventino jest z drużyna na dobre i na złe
Ostatnio zmieniony 18 października 2008, 23:38 przez tabo89, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 18 października 2008, 22:45

tabo89, tak bardzo rajcuje cię zakładanie nowych tematów?
dzis przeszedłeś samego siebie, zakładając temat 15 minut po poprzednim meczu. Emocje po meczu z Napoli nie opadły, a ty juz chcesz zaczynac kolejną dyskusję?
Zrozumiałbym jeszcze jakby te zapowiedzi jakoś rzetelnie wyglądaly. A to przekopiowane teksty z 3 stron internetowych i brak własnej opinii. No sorry. Boisz się, że ktoś cię prześcignie i sam założy temat o meczu z Realem?

Dla mnie to jest zwykle nabijanie. Mam nadzieję, że szefostwo JP coś z tym zrobi.

edit: eh, zakończę dyskusję, może mniej dzieci się zleci. Teraz wiem, że zostałem lizotyłkiem i strażnikiem teksasu. pa.
Ostatnio zmieniony 19 października 2008, 12:26 przez pan Zambrotta, łącznie zmieniany 1 raz.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 18 października 2008, 23:11

Miś Coccolino pisze:tabo89, tak bardzo rajcuje cię zakładanie nowych tematów?
dzis przeszedłeś samego siebie, zakładając temat 15 minut po poprzednim meczu. Emocje po meczu z Napoli nie opadły, a ty juz chcesz zaczynac kolejną dyskusję?
Zrozumiałbym jeszcze jakby te zapowiedzi jakoś rzetelnie wyglądaly. A to przekopiowane teksty z 3 stron internetowych i brak własnej opinii. No sorry. Boisz się, że ktoś cię prześcignie i sam założy temat o meczu z Realem?

Dla mnie to jest zwykle nabijanie. Mam nadzieję, że szefostwo JP coś z tym zrobi.
Wyjąłeś mi to z ust! :bravo: :bravo: . Zastanawiam, że czemu zawsze tabo zakłada tematy, ostatnio nie widzę żeby się wypowiadał na forum. Zakłada temat i tyle. W ten sposób nie nabiłeś tych 1400 postów, ale na pewno już dużo razy zakładałeś nowe tematy. Mnie to nie przeszkadza, ale nie masz żadnych uprawnień moderatora ani nic, więc przydałoby się napisać w temacie coś od siebie.



tabo89 miał i nadal ma zielone światełko z naszej strony. Normalnie nowe tematy zakłada dzień lub dwa po ostatnim spotkaniu, jednak wtedy pomiędzy spotkaniami zazwyczaj jest tydzień przerwy i po założeniu tematu zostaje nam 4/5 dni na dyskusję przed samym meczem, między Napoli a Realem są dokładnie 3 dni przerwy, tak więc nie siejcie paniki.
Poza tym chciałbym zaznaczyć, że od tego typu żali jest inny pokój na forum. Pisząc tam tego typu posty nie rozpieprzylibyście prawie całej pierwszej strony tego tematu.

/Siewier





--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------




Co do tematu marnie widzę ten mecz. Juventus był drużyną uznawaną za taką która jak nikt potrafi grać z Realem. Obawiam się, że po tym meczu może się to zmienić. Bo to nie jest ten Juventus co dawniej. Z zawodnikami pokroju Poulsena nie mamy co marzyć o podboju Europy. Owszem, Duńczyk podbił Europę, ale tą jej słabszą cześć w Pucharze UEFA...Remis w tym meczu będzie dobrym rezultatem. I chociaż tego można po piłkarzach oczekiwać.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2008, 23:35

spoko jeśli komuś to przeszkadza a widzę że tak jest to nie muszę zakładać tych tematów, zajmijcie się tym Wy - proszę bardzo

jeśli spojrzycie na tematy zakładane przeze mnie to zobaczycie sobie że pod każdym jest komentarz dotyczący meczu a tym razem dodałem go trochę później..

@gladston jeśli chodzi o to, że ostatnio nie widziałeś moich wypowiedzi na forum to studiuje teraz i mieszkam w Kato i nie mam tam na razie internetu więc korzystam z niego tylko w weekendy kiedy jestem w domu.. specjalnie nie będę chodził po kafejkach żebyś Ty się nie czepiał że nie widzisz moich postów
a jeśli chodzi o te moje 1400 postów to jeśli bardzo chcesz i sprawi Ci to ulgę to poproszę adminów o wyzerowanie stanu albo o przekazanie go Tobie bo jak dla mnie to nie jest najważniejsze, cóż każdy ma inne wartości i priorytety

oczywiście niech zakłada sobie temat kto chce - mi to nie będzie przeszkadzało najwyżej tematy będą wyglądały tak:

http://forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=17887

pomyślałem sobie po prostu kiedyś (i to było dość dawno) że przydało by się aby tematy zawierały pewne informacje i były jakoś tam po układane.. w ten sposób każdy już wie gdzie szukać potrzebnej informacji dotyczącej spotkania - np. skład, ostatnie wyniki, tabela czy lista programów tv

jasne że te informacje są powklejane z różnych stron internetowych - ja nie mówię przecież że to ja je wymyślam i jestem ich autorem.. ale wydawało mi się dotychczas że lepiej jak wszystko jest w jednym miejscu.. cóż myliłem się

a więc to był już mój ostatni temat dotyczący meczu który założyłem, chciałem jeszcze tylko życzyć powodzenia temu kto teraz będzie je zakładał bo nie łatwo tutaj wszystkim dogodzić, zawsze znajdą się jacyś krytykanci..
Ostatnio zmieniony 18 października 2008, 23:44 przez tabo89, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 18 października 2008, 23:38

gladston pisze:
Miś Coccolino pisze:tabo89, tak bardzo rajcuje cię zakładanie nowych tematów?
dzis przeszedłeś samego siebie, zakładając temat 15 minut po poprzednim meczu. Emocje po meczu z Napoli nie opadły, a ty juz chcesz zaczynac kolejną dyskusję?
Zrozumiałbym jeszcze jakby te zapowiedzi jakoś rzetelnie wyglądaly. A to przekopiowane teksty z 3 stron internetowych i brak własnej opinii. No sorry. Boisz się, że ktoś cię prześcignie i sam założy temat o meczu z Realem?

Dla mnie to jest zwykle nabijanie. Mam nadzieję, że szefostwo JP coś z tym zrobi.
Wyjąłeś mi to z ust! :bravo: :bravo: . Zastanawiam, że czemu zawsze tabo zakłada tematy, ostatnio nie widzę żeby się wypowiadał na forum. Zakłada temat i tyle. W ten sposób nie nabiłeś tych 1400 postów, ale na pewno już dużo razy zakładałeś nowe tematy. Mnie to nie przeszkadza, ale nie masz żadnych uprawnień moderatora ani nic, więc przydałoby się napisać w temacie coś od siebie.
A nie zastanawialiście się ile Tabo wkłada w to trudu? O co wam w ogóle chodzi. Cieszcie się że ktoś to robi, a robi to idealnie moim zdaniem. W Jego postach są wszystkie informacje, nawet dzięki niemu wiem, czy obejrzę mecz w TV czy nie. Jak jesteście tacy mądrzy, to sami spróbujcie choć raz założyć temat o meczu, przygotować wszystkie informacje od pisemnych po graficzne. Ja bym mu dziękował, a nie bluzgał... Ale to tylko moja skromna opinia.


Jeżeli natomiast chodzi o mecz, sam nie wiem co myśleć. Boję się strasznie. Ale mam nadzieję że "jakoś to będzie".


Obrazek
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 19 października 2008, 00:00

tabo89 pisze:spoko jeśli komuś to przeszkadza a widzę że tak jest to nie muszę zakładać tych tematów, zajmijcie się tym Wy - proszę bardzo
Nie mówię, że źle robisz, tematy zakładane są profesjonalnie, tylko chodziło mi o to żebyś napisał coś od siebie. Bo skoro masz czas na zakładanie tematów, to chyba nie problem napisać kilka zdań z własną opinią? Nie musisz się wdawać w dyskusje, ale regulamin wyraźnie mówi, że wymagane jest własne zdanie w każdym temacie. Skoro my się stosujemy to chyba Ciebie też to obowiązuje?


MaHeR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2006
Posty: 233
Rejestracja: 26 maja 2006

Nieprzeczytany post 19 października 2008, 00:12

Hmmm...przepraszam, że przerywam Waszą dyskusję, która jakby nie patrzyć nie ma związku z tematem... :prochno:

Po tym jakie wyniki osiąga ostatnio nasza drużyna, jestem pełen obaw, kiedy pomyślę o meczu z Realem. Wiadomo jak fascynujące są zawsze potyczki z królewskimi, ale obawiam się że tym razem może być inaczej. Będzie to napewno ciężki mecz i wierze, że mobilizacja sprawi, że zagramy na poziomie, ale martwie się o wynik tego ważnego meczu i martwię się również o nasz awans z grupy CL. Smutne, pesymistyczne...? Ale niestety tak przykre rzeczy dzieją się teraz w klubie, że trudno mi być optymistą ;/


"Juventus chce znów stać się królową Włoch i Europy i chcę się zmierzyć z tym wyzwaniem".
A. Pirlo
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 19 października 2008, 00:14

Ludzie nie najezdzajcie na siebie bo nie ma po co. Przegralismy mecz z Napoli, ale to nie powod zeby robic napinke zaraz na forum . Tabo rob te tematy z meczami mnie sie to podoba i nie przejmuj sie, ze oni tak mowia. Podoba mi sie Twoja postawa po przegranym meczu starasz sie o nim zapomnieć i myśleć o nastepnym. Ale do rzeczy skoro już mowa o meczu z Realem to dorzucam swoje 3 grosze. Nasza sytuacja już od dawna nie jest wesoła zbyt dużo remisów i teraz na dokładke 2 wtopy z rzędu. Jednak zyje nadzieje ze zjednoczymy sie i zagramy mecz z zycia z nimi. Pewnie zaraz ktos powie, ze jestem desperatem, ale ja wiernie kibicuje Juve i nawet w takim kryzysie wierze, ze w kolejnym meczu bedzie juz o wiele lepiej. Dlatego czekam na ten mecz. Mam nadzieje ze nasi chłopcy zagraja super i zgarna 3 punkty i zaczniemy marsz na szczyt i nie poprzestaniemy w tym marszu. Forza Juve!!


Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 19 października 2008, 00:26

Miś Coccolino pisze:Zrozumiałbym jeszcze jakby te zapowiedzi jakoś rzetelnie wyglądaly. A to przekopiowane teksty z 3 stron internetowych i brak własnej opinii.
Nie wyglada rzetelnie? To zrob lepiej, cwaniaczku. Latwo sie czepiac wszystkiego, krytykowac. Moim zdaniem sa wszystkie informacje ktore bym chcial miec na ten temat, i fajnie, ze przynajmniej tabo wykazuje troche inicjatywy i zaklada takie tematy. Mecz jest za 4 dni, wiec czas jest w sam raz zeby zalozyc o tym temat.
Miś Coccolino pisze: Dla mnie to jest zwykle nabijanie. Mam nadzieję, że szefostwo JP coś z tym zrobi.
A dla mnie te twoje czepialskie posty to jest zwykle nabijanie, i tez mam nadzieje ze ktos cos z tym zrobi. Straznik sie znalazl i osadzac bedzie, murwa kać.

Co do meczu: prawdziwy europejski klasyk, starcie gigantow (ja wiem ze pisanie o obecnym Juve "gigant" brzmi lekko ironicznie, ale...) Oczywiscie, licze na zwyciestwo, chociaz przy naszej obecnej formie nawet remis bylby zadowalajacy, o ile bate zremisuje z zenitem.


Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 19 października 2008, 08:53

Po tym co zobaczyłem wczoraj nic nie jest w stanie mnie zdziwić... :roll:
Porównywanie obecnej formę obu ekip to jak porównywanie Dawida z Goliatem (oczywiście my jesteśmy w roli tego pierwszego).Nie wierzę już w ani jedno słowo Ranieriego, i nie wierzę by ten mecz przełamał kryzys :roll: Zresztą kadrowo jesteśmy słabsi i to duuuużo słabsi...Osobiście obstawiam na 0:1 dla Realu.No ale kibicować zawsze można...


Obrazek
KeRmit19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2008
Posty: 577
Rejestracja: 29 marca 2008

Nieprzeczytany post 19 października 2008, 11:17

Miś Coccolino napisal:
tabo89, tak bardzo rajcuje cię zakładanie nowych tematów?
Nie masz sie juz czego czepiac?
Emocje po meczu z Napoli nie opadły, a ty juz chcesz zaczynac kolejną dyskusję?
Ktos nie chce sie wypowiadac od razu po meczu - nie musi! Ja np, nie mialem ochoty i sie nie wypowiadalem - proste. A to ze temat zostal zalozony to dobrze, bo do meczu juz niedlugo.
Zrozumiałbym jeszcze jakby te zapowiedzi jakoś rzetelnie wyglądaly. A to przekopiowane teksty z 3 stron internetowych i brak własnej opinii. No sorry.
Nie wiem, czy zauwazyles Tabo przewaznie zawsze jakas opinie dodawal, a to, ze akurat raz nie dodal to nie powod, zeby sie go czepiac..
Zrozumiałbym jeszcze jakby te zapowiedzi jakoś rzetelnie wyglądaly. A to przekopiowane teksty z 3 stron internetowych i brak własnej opinii. No sorry.
Potrafisz zrobic lepiej?
Dla mnie to jest zwykle nabijanie. Mam nadzieję, że szefostwo JP coś z tym zrobi.
Tharp napisał:
...Straznik sie znalazl i osadzac bedzie, murwa kać.
Zgadzam sie w 100%. Moderatorem nie jestes. Adminem - tez nie. Te Twoje uwagi, to jak dla mnie,nic innego, jak zwykle lizanie tylka, osobom, ktore sa wlasnie, modami, adminami. Co masz nadzieje, ze dzieki takim uwagom, zwrocisz ja na siebie i zaproponuja Ci pelnienie obowiazkow wwyzej wymienionych stanowisk :shock: ? Skoncz z tym pajacowaniem.

Mnie osobiscie, podobaja sie tematy na temat meczu zakladane przez Tabo89. Mam nadzieje, ze nie przejmie sie ta idiotyczna, bezpodstawna krytyka i bedzie dalej "nabijal" posty w ten sposob.

Co do meczu
Po tym co ostatnio wyprawia Juve, jestem - jak chyba kazdy - bardzo zaniepokojony. Z drugiej jednak strony licze, ze, tak jak w zeszlym sezonie bedziemy umieli sie skoncentrowac i zmobilizowac na mecze z wielkimi klubami. Do tego wroca: Legro,Iaquinta i Momo co niewatpliwie bedzie wielkim wzmocnieniem. Marzy sie zwyciestwo, ktore podniosloby morale druzyny i ktore byc moze pomogloby wyjsc z tego cholernego kryzysu. Jakos nie moge sobie wyobrazic porazki w tym spotkaniu. To bedzie wielki rewanz za sezon 02/03;]! FORZA JUVE! Tylko zwyciestwo :pray: :wink: !
Ostatnio zmieniony 19 października 2008, 11:43 przez KeRmit19, łącznie zmieniany 1 raz.


Sajan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2005
Posty: 402
Rejestracja: 04 marca 2005

Nieprzeczytany post 19 października 2008, 11:32

tabo89 pisze:
mecz na żywo w TV:
CT2
nSport
2BE
B92 TV
BHT 1
Futbol Smart
HRT 2
Irib 3
NED 3
Nova Sports 1 (Hellas)
NTV+ Sport
ORF 1
Premiere Sport Portal
Rustavi 2
SF 2
Sky Calcio 1
Sky Sports 2 (uk)
Sky Sports Interactive
Sport 5
Sport N
TV2 Sport (Den)
TV3 Slovenia
TV6 Lithuania
Viasat Sport 2
~ HD Suisse
~ Premiere HD
~ Sky Sports HD2 (uk)


Jest jakis z tych programów dostępny na platformie Cyfrowego Polsatu ?


"Wyobraź sobie worek, w worku bilon, worek ze trzy metry i wazy ze sto kilo. Wyobraź sobie worek, w worku banknoty, a teraz spójrz na tych co sprzedali się za pięć złotych"
Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 19 października 2008, 11:40

SAJAN: Nie.

Co do meczu. Nigdy nie stracę wiary w to, że Juventus podniesie się z kryzysu. Ale biorąc pod uwagę szpital w drużynie i to, jakiego wspaniałego mamy trenera jestem bardzo, ale to bardzo zaniepokojony wtorkowym spotkaniem :roll: Liczę na wolę zwycięstwa zawodników, chęć odkupienia się i wyjścia z kryzysu, nie na decyzje trenera. Będę zadowolony z remisu, pierwszy raz w życiu :doh:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 19 października 2008, 12:24

Już jestem strzępkiem nerwów...Nie wiem,czego spodziewać się po tym spotkaniu...Niby powinienem walki i determinacji ze strony naszych,jednak podobnie miało być już przy okazji spotkania z Palermo,a wczoraj Napoli...Serce mówi mi,że damy radę,rozum zaś,że to będzie jakiś blamaż...Nie mamy w sumie podstaw,aby myśleć o pozytywnym dla nas zakończeniu tego meczu...Prawda boli,ale należy to sobie powiedzieć wprost.Podobnie jak Wy bardzo przeżywam obecną sytuację drużyny i pech chciał,że kontuzje pojawiły się akurat w okresie czasu,gdy do rozegrania mamy kluczowe spotkania w LM,jak i niezwykle ważne pojedynki w Serie A...


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 19 października 2008, 13:01

Trzeba szukać pozytywów.
Środek obrony mamy mocny. Chiellini i Legro, choć w przypadku tego drugiego jest pewna niewiadoma jak spisze sie po kontuzji.
Wypoczęty będzie Momo. Z nim gra Juve wygląda naprawdę dużo lepiej.
Alex powinien z siebie wykrzesać maksa. Jeśli gra zespołu będzie sie układać, łatwiej będzie Giovinco.

Forza Juve ! :wink:


Zablokowany