LM (Gr. H) [02]: BATE 2-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 21:37

dajcie mi jeszcze jedną kartkę.
Z całym szacunkiem do Alexa ale możecie mi wytłumaczyć co on wyprawia?
Na chwilę obecną widać, że zlekceważyliśmy rywala dając strzelić sobie dwie bramki.
Grande Vicenzo! teraz dobić ich.
Ostatnio zmieniony 30 września 2008, 21:38 przez Lypsky, łącznie zmieniany 1 raz.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 21:38

DjJuve pisze:To już szczyt głupoty.
Znajdź drugiego, lepszego trenera...ja takowego nie widzę(wszyscy najlepsi mają już swoje posadki). Didier pokazał próbke swoich możliwości dochodząc z Monaco do finału LM, a i z Juve radził sobie nie gorzej jak Ranieri - teraz możemy się zastanawiać co by było gdyby Didier dalej pracował i budował zespół po swojemu. Tak czy siak nie widzę innego wolnego coach'a. A Ranieri może budować ołtarzyk dla Iaquinty. Tyle w tym temacie.


Obrazek
Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 21:41

porazka.... co sie dzialo przez pierwsze 25 min to bylo nie do wyobrazenia przed meczem. Druzyna pokroju BATE :| robila z nami co chciala, ale na szczescie wyrownalismy straty. WSTYD, zobaczymy czy Siwy okarze sie dobrym trenerem i jaki Juventus zobaczymy po przerwie.


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
Prokson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2008
Posty: 282
Rejestracja: 24 września 2008

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 21:41

połowa za nami

powiem tak, ciesze sie że nam te 2 bramki pykneli. zanim mnie ukamieniujecie to posłuchajcie. :)
pierwsza bramka to w ogóle jakaś dziwna, kontuzja legro, ranieri wychodzący z siebie. i właśnie z jakiego powodu? jak dla mnie to sędzia nie dopuścił do zmiany (to tylko hipoteza) stąd ta bramka, widać opóźnienie legro
inna sprawa to nie wiem czemu przy tak szybkim napstniku bate obrona była tak wysunięta

druga bramka to blad w kryciu. de ceglie powinien kryć wchodzącego zawodnika

a teraz co mnie cieszy w tej całej sytuacji....reakcja druzyny po zdobyciu pierwszej bramki. widział ktoś vicenzo jak zegrzewał do ataku? no właśnie

przed nami druga połowa i mimo ze 3/4 forumowaiczów już by wywaliła połowę drużyny, wysłała na sybir itp to ja jestem dobrej myśli bo takie przetarcia bardzo wzmacniają mentalność
mnie zapominajmy że gramy na wyjeździe na bardzo gorącym terenie (jak dla mnie turcja to przy dzisiejszej oprawie pikuś)

oczywiście inny wynik niż zwycięstwo bedzie naszą porażką ale trzeba wziąć pod uwagę wszystkie aspekty tego meczu


Del

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2003
Posty: 572
Rejestracja: 13 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 21:44

Jak mi jeszcze raz Ranieri powie, ze Giovinco musi sie uczyc, dojrzewac albo odpoczywac to pojade do tego Turynu i mu wpierdziel spuszcze :prochno:

Giovinco 2 aysty
Iaquinta 2 gole..
Co tu wiecej powiedziec? Jak widac nie zawsze ci najdrożsi sa najlepsi..


Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 21:46

wiesz co Prokson, nie wywalilbym 3/4 druzyny ale tego typa ktory jest odpowiedzialny za styl naszej druzyny od poczatku tego sezonu. Walczymy - zgodze się, ale My jestesmy Juventus anie Catania czy Siena żeby martwic się o odrabianie strat z BATE. Ktos musi odpowiedziec za taka gre Juventusu czyt. trener


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
BonJovi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2007
Posty: 47
Rejestracja: 13 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 21:47

Sissoko beznadzieja, na poczatku mecz kazdy bialorusin klad go na ziemie, pozniej juz troche lepiej, ale widac ze sam tego ogarnac nie umie... lewa obrona podobnie, obie bramki padly po akcji lewa strona, wiekszosc akcji tam sie zaczyna... no a giovinco napedza cala gre, moze na poacztku byl niewidoczny, gdzies tam sie paletal po boiksu na prawej stronie, ale pozniej wszystkie akcje przechodzily juz przez niego, no i 2 asysty mowia same za siebie


byl,
bedzie,
jest,
Kaliski KKS
Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 21:47

No i po pierwszej połowie.Fatalna gra w defensywie o czym świadczy come back pod pole karne Camora.Muszą strzelić co najmniej dwa gole by myśleć o zwycięstwie.Inny wynik to kompromitacja.Skład dziś(prócz Gigiego i Legro)optymalny,ale gra słaba.MUSZĄ WYGRAĆ Nie ma innej opcji.Czekamy na drugą partię.


juve09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2005
Posty: 29
Rejestracja: 24 lutego 2005

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 21:47

oglądam mecz na żywo i jedno słowo ciśnie się na usta : TRAGEDIA!!!

Gramy bez pomysłu bez polotu bez wątpienia BATE jest dziś dużo lepsze..:/

Żenująca postawa obrony najlepszy w tej formacji >> De Ceglie

Pomoc: RAnieri to idiota!!! on nie potrafi drużyny ustawić!!! Camor na srodku?! - niewidoczny Giovinco powinien grać na rozegraniu na nie na skrzydle:( ale brawo ma dwie asysty raz poszedł środkiem i padła druga bramka! Momo słabiutko.

Atak: Iaquinta zrobił co do niego należało. Del Piero... no cóż... co raz częściej gra piach. Trafił z Zenitem i teraz z każdej pozycji będzie strzelał?? żenada


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 21:48

Prokson pisze:połowa za nami

powiem tak, ciesze sie że nam te 2 bramki pykneli. zanim mnie ukamieniujecie to posłuchajcie. :)
pierwsza bramka to w ogóle jakaś dziwna, kontuzja legro, ranieri wychodzący z siebie. i właśnie z jakiego powodu? jak dla mnie to sędzia nie dopuścił do zmiany (to tylko hipoteza) stąd ta bramka, widać opóźnienie legro
inna sprawa to nie wiem czemu przy tak szybkim napstniku bate obrona była tak wysunięta

druga bramka to blad w kryciu. de ceglie powinien kryć wchodzącego zawodnika

a teraz co mnie cieszy w tej całej sytuacji....reakcja druzyny po zdobyciu pierwszej bramki. widział ktoś vicenzo jak zegrzewał do ataku? no właśnie

przed nami druga połowa i mimo ze 3/4 forumowaiczów już by wywaliła połowę drużyny, wysłała na sybir itp to ja jestem dobrej myśli bo takie przetarcia bardzo wzmacniają mentalność
mnie zapominajmy że gramy na wyjeździe na bardzo gorącym terenie (jak dla mnie turcja to przy dzisiejszej oprawie pikuś)

oczywiście inny wynik niż zwycięstwo bedzie naszą porażką ale trzeba wziąć pod uwagę wszystkie aspekty tego meczu
heh a widze że nie martwi cię wogóle nasz gra ? Przecież my nie powinniśmy schodzić z ich połowy.... !!!!! Ja do tej pory nie wypowiadałem się o Ranierim i nie mówiłem nić po słabych meczach w lidze bo wiadomo, zdarza się. Ale to nie jest tak ze nam troche nie idzie, że mamy pecha, my poprostu gramy jak jakiś KALEKI!! ŻAL..


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 21:48

Powiem tak: Nie podoba mi sie gra ZADNEGO z naszych zawodnikow, zadnego. Chiellini zawalil pierwsa bramke a Manninger druga (o tak, mogl spokojnie ja wyjac). Jedyny pozytyw to to ze Ranieri moze wkoncu ''odkryje'' Sebe i go wystawi w nastepnym meczu. Jak na teraz to para na atak Amauri - Iaquinta wydaje sie optymalna. Jesli w nastepnym meczu tego nie zobacze, i Giovinco w pomocy to sam pojade do Turynu i strzele trenerowi Juventusu w leb.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 21:49

Szok! - to cisnęło się na usta po pierwszym golu Białorusinów. Po drugim golu, to nie powiem co mi ślina na język przynosiła. Dwie asytsy Giovinco gole Iaquinty trochę osłodziły mój nastrój.

Jak widać, zaczęliśmy dziś wywoływanym przez wielu userów 4-1-2-1-2*. Trochę zdziwiło mnie, że Ranieri zaczął tym systemem - na ławce tym samym nie mamy żadnego napastnika (chyba, że Amauri jest na ławce?).
W ofensywie nowy system wygląda całkiem przyzwoicie. Gorzej, a momentami tragicznie, jest w defensywie. Problemy z pracą z tyłu ma Nedved, Sissoko też nie prezentuje się jako osamotniony dm najlepiej. I nie chodzi tu o dużą liczbę fauli, a raczej o niecelne podania i - przede wszystkim - zawodnik zupełnie niepotrzebnie decyduje się na rajdy, jako jedyny defensywny pomocnik powinien skoncentrować się tylko i wyłącznie na defensywie, tym bardziej przy takim przebiegu gry, jaki oglądamy.
Seba jako trequartista* zaliczył dwie znakomite asysty (nasza pierwsza bramka była naprawdę przedniej marki) i wiele groźnych strat, widać, że słabe warunki fizyczne są jednak problemem młodego niedoświadczonego zawodnika.
Kielon to chyba naprawdę w ramach solidaryzowania się z kolegą przechodzi ramadan...
Alex chyba myśli, że znowu strzeli taką bramkę jak z Zenitem i niemiłosiernie partoli wolne...
P.S. Co było z Legro? Dlaczego zszedł, bo nie widziałe tego fragmentu?

Edit:
*Sorry, mój błąd - odniosłem wrażenie, że w pierwszej połowie graliśmy 4-1-2-1-2, tymczasem graliśmy 4-3-3, z tym że na boisku nie do końca tak to wyglądało...
Ostatnio zmieniony 30 września 2008, 22:04 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
slay_mac

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lutego 2008
Posty: 351
Rejestracja: 15 lutego 2008

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 21:50

Brawo Vincenzo, w sumie cieszę się, że Amouri ma grypę. Po meczu jadę do Włoch powiedzieć DP żeby dał chociaż raz wykonać komuś rzut wolny, bo to co czasami wyrabia (po za tym ładnym strzałem po którym mieliśmy rzut rożny i bramkę) się w głowie nie mieści.

EDIT: No i zapomniałem dodać o KATASTROFALNEJ grze w pierwszych 20-30 minutach, po zdobyciu gola nasi trochę ochłonęli i zaczęli coś grać. Fatalnie Sisoko, koleś może jest dobry w defensywie, ale jak dochodzi do tego, że musi rozegrać piłkę to...
Ostatnio zmieniony 30 września 2008, 21:52 przez slay_mac, łącznie zmieniany 1 raz.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 21:50

Początkowe minuty tragiczne, wyglądało to jak gra amatorów z naszej strony. Od około 25 minuty zaczęło być lepiej. Kilka uwag co do pierwszej połowy:

- świetna gra Giovinco na skrzydle, ładne techniczne wrzutki widać, że myśli nad tym co robi. Ranieri pownien mu zarezerwować na stałe miejsce w 11.
- Ładna walka o piłkę i ustawianie się Iaquinty. Według mnie najlepszy zawodnik na boisku. Mówiłem przed meczem, że może się odblokować.

- Tragiczna, wręcz beznadziejna gra Sissoko!!! Widać, że Ramadan nie działa na niego najlepiej. Mnóstwo strat i fauli. Przecieram oczy gdy patrzę na tego zawodnika
- Grygera. Co ten człowiek robi w pierwszym składzie? Jest wolny i daję się ogrywać białorusinom jak dziecko.
- Fatalne strzelanie w trybuny Del Piero. Te wolne można by jakoś inaczej rozegrać niż prać na siłę na bramkę.

Na razie tyle, pisze to na bieżąco.


bunjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 41
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 30 września 2008, 21:51

ja sie zastanawiam czemu podniecacie sie gra giovinco
fakt faktem ze zaliczyl dwie asysty ale poza tym to praktycznie co pilka to strata
del piero to gra tak jakby nagle stracil calkowicie ochote do gry w pilke a te wolne to nie wiem...jakby nie on je strzelal
jak w drugiej polowie nie strzeli co najmniej dwoch bramek to nie wybacze im tego meczu
sissoko nie powinien grac w trakcie ramadanu
chlopak nie ma sily i odbija sie od bialorusinow albo co gorsza sam sie przewraca
on musi wiecej jesc i pic a nie grac


Zablokowany